Nuotrauka Nuotrauka

2019 OUTDOOR

Auginimas lauke.
Tema užrakinta
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė quNNcy »

o pas mane taip,buvau pas draugelius eksperimentus,teko vel kiausiukus pakarpyt vienam,trukumai nedideli,kam kalcio,azoto ar fosforo truksta bet... viskas einasi gerai,cukriuka jau metam,kvapas dideja kaip ir patys medziai,didziausia gelele jau virs dvieju metriuku kaip nieko,dar viena taip pat praaugo ir mane,jau apie 190,zodziu jei viskas ten ok,nepelysime tai yealdo nusimato daug..
strategistas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 59
Užsiregistravo: 2019-06-26, 15:17
Reputacija: 9

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė strategistas »

Sveiki!

Kadangi jauciasi atsigavimas forume, nutariau ir as parasyt bei pasidalint savo ispudziais. Esant neitiketiniems oreliams mano dvi ww auto kepinasi kasdien ant saulutes, iseina apie 9-10val tiesiogines saules. Is pirmo zvilgsnio atrodo kaip ir viskas gerai, augalai atrodo sveiki, tik truputi netiesiai auga, stiebas ant vieno kreivokas, nes kai dar buvo mazi, kazkaip nulinko i viena puse tai taip ir augo. Nezinau, as galbut esu isitikines, kad ww auto turi labai greit augt ir derliu jau po 2men galima imt, bet pas mane tai toli grazu. Maciau vienas kolega is forumo, kur augina vienam vazone 8 augalus jau turi didelius ziedus, nors pasodino veliau uz mane kiek zinau.. Kas kokias 5 dienas patresiu saviskes su Shultz Bloom trasom, kuriuose didesnis fosforo kiekis. Anksciau kelis kart tresiau su paprastom trasom skirtom lapuociam, kur didelis azoto kiekis, dabar tik su fosforu. Galvoju, as gal per mazai duodu tu trasu? Bet regis, dedu tiek, kiek parasyta instrukcijoj. Butu smagu isgirst jusu nuomone, ar augaliukam kazko truksta ar visgi viskas jiem klostosi gerai ir nieko ju nebemaitint dabar?
WW AUTO:
Nuotrauka
Nuotrauka
Nuotrauka

Tuo tarpu tas vienas nezinomas augalas pasodintas kieme i zeme toliau auga kaip isprotejes, ugis kokie 2.5m, jei nebuciau apkarpes tai turbut butu visi 4 metrai. Diskrecijos sumetimais apkarpiau virsunes, nes jau pas kaimynus prades listi, o bereikalingo demesio nesinori.

UNKNOWN:
Nuotrauka
Nuotrauka
Nuotrauka
Nuotrauka


Taip pat pries kokias 3 savaites susigundziau pamates aliexpress LED lempas, kurios skirtos viduje auginti visokius augalus. Kaina buvo tikrai nedidele, todel susigundes nusipirkau, o siandien jau jas turiu. Buvau sumastes kaip atsargini varianta, jeigu rugseji orai bus labai prasti, nesciau i rusi tas dvi ww auto paneles po sitom lempom, tada ir sviesos ciklas butu kontroliuojamas 12/12. Kaip manot, ar labai kvaila sita ideja?
Nuotrauka
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Operatore »

strategistas rašė: 2019-08-27, 15:04 Sveiki!

Kadangi jauciasi atsigavimas forume, nutariau ir as parasyt bei pasidalint savo ispudziais. Esant neitiketiniems oreliams mano dvi ww auto kepinasi kasdien ant saulutes, iseina apie 9-10val tiesiogines saules. Is pirmo zvilgsnio atrodo kaip ir viskas gerai, augalai atrodo sveiki, tik truputi netiesiai auga, stiebas ant vieno kreivokas, nes kai dar buvo mazi, kazkaip nulinko i viena puse tai taip ir augo. Nezinau, as galbut esu isitikines, kad ww auto turi labai greit augt ir derliu jau po 2men galima imt, bet pas mane tai toli grazu. Maciau vienas kolega is forumo, kur augina vienam vazone 8 augalus jau turi didelius ziedus, nors pasodino veliau uz mane kiek zinau.. Kas kokias 5 dienas patresiu saviskes su Shultz Bloom trasom, kuriuose didesnis fosforo kiekis. Anksciau kelis kart tresiau su paprastom trasom skirtom lapuociam, kur didelis azoto kiekis, dabar tik su fosforu. Galvoju, as gal per mazai duodu tu trasu? Bet regis, dedu tiek, kiek parasyta instrukcijoj. Butu smagu isgirst jusu nuomone, ar augaliukam kazko truksta ar visgi viskas jiem klostosi gerai ir nieko ju nebemaitint dabar?
WW AUTO:
Nuotrauka
Nuotrauka
Nuotrauka

Tuo tarpu tas vienas nezinomas augalas pasodintas kieme i zeme toliau auga kaip isprotejes, ugis kokie 2.5m, jei nebuciau apkarpes tai turbut butu visi 4 metrai. Diskrecijos sumetimais apkarpiau virsunes, nes jau pas kaimynus prades listi, o bereikalingo demesio nesinori.

UNKNOWN:
Nuotrauka
Nuotrauka
Nuotrauka
Nuotrauka


Taip pat pries kokias 3 savaites susigundziau pamates aliexpress LED lempas, kurios skirtos viduje auginti visokius augalus. Kaina buvo tikrai nedidele, todel susigundes nusipirkau, o siandien jau jas turiu. Buvau sumastes kaip atsargini varianta, jeigu rugseji orai bus labai prasti, nesciau i rusi tas dvi ww auto paneles po sitom lempom, tada ir sviesos ciklas butu kontroliuojamas 12/12. Kaip manot, ar labai kvaila sita ideja?
Nuotrauka
Sveikas, Strategistas! :) tuoj supuls led'iniai ciuvai ir tau viska paaiskins apie tas lempas, as cia nelabai. Bet mintis gera, jei bus blogi orai ir pan., tai inesti i vidu pasibaigti tikrai galima.
Del ww. Nedek iliuziju, kad viskas baigsis per 2men. Mano viena baige per 2men, kita per 3, o trecia vis dar auga, o pasodinta 0517. Neziurek tu i atrodo Kwekerio augalus, kaimyno visad didesni. Pas ji del vietos trukumos tie mini ziedukai jau vaidina didelius, o tavo auga dar, puciasi, dideja, tad dar kol prades bresti .. Siulau nekeisti ir tresimo iprociu, nes augalas daugiau nei jam reikia nepaims, o kaip dabar matom, jam viskas neblogai ir taip. Bloom nepagreitins, jei kartais viliesi. Geri tavo ww augalai, auksti. Yra vietos augaliukui krauti ziedus. Tik lauk :) pamatysi, ww vistiek bus pirmesne nei unknown.
Beje, forumas nera atsigaves, reikia kuo daugiau indelio is kiekvieno bemdruomenes nario. Bendraukime, dalinkimes, diskutuokime! :)
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė barzdyla »

Visų pirmą autikam tau reikia indoore 20/4 šviesos ciklo. Antra aš tą lempą naudočiau nebent tik klonams apšviest po humidity dome. Ant palangės manau būtų didesnis efektas nei su šita lempute.

Spėju jos bus apie 30-40W bendrai. Patikslink duomenis savo lempų
strategistas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 59
Užsiregistravo: 2019-06-26, 15:17
Reputacija: 9

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė strategistas »

barzdyla rašė: 2019-08-27, 16:31 Visų pirmą autikam tau reikia indoore 20/4 šviesos ciklo. Antra aš tą lempą naudočiau nebent tik klonams apšviest po humidity dome. Ant palangės manau būtų didesnis efektas nei su šita lempute.

Spėju jos bus apie 30-40W bendrai. Patikslink duomenis savo lempų
blemba nezinau galingumu..pas kinieciu ten jokia info negalima pasitiket. Per abi lempas 200 led lempuciu, Full spectrum Led Grow Light E27 :D :D bet pilnai tikiu, kad cia nebent daiginimui
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė barzdyla »

Numesk skelbimo linka ebay ar is kur pirkai:) uzmesim aki ka cia tau atsiunte
strategistas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 59
Užsiregistravo: 2019-06-26, 15:17
Reputacija: 9

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė strategistas »

barzdyla rašė: 2019-08-27, 17:25 Numesk skelbimo linka ebay ar is kur pirkai:) uzmesim aki ka cia tau atsiunte
https://www.aliexpress.com/item/32868393202.html

mano modelis tas su dviem galvom :)
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Ciakis »

haha turiu tokia :D na po tokia lempa daiginau kol T9 nenusipirkau. ir citrina po tokia truputi ziema pastatydavau. krc kaip karstas kompresas nabashnikui :) no help at all :D o tu noretum i rusi ikistsi :) net nesvajok, numarinsi augala :) sita lempa labai mazo galingumo, galima sakyti niekinio tik silumos duoda ir viskas. net nejunkciau i rozete

o pagal nuotraukas tau dar liko geru 4-6 savaites zydeti :)
Bet darbe mane vadina - Veryga
N/A
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2010-07-18, 19:33
Reputacija: 40

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė N/A »

Pritariu. Geriausia, ką gali iš tokios išspausti, tai dvi tolimesnes viršūnes, kurios gerai šviesos negauna - apšviesti.

Strategistas, jei nori, rašyk AŽ. Padėsiu išsirinkti apšvietimą.
N/A
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė barzdyla »

Nuotrauka

Na, ar pas mane viena cia dar fotikai nezydi?

NuotraukaNuotrauka
Paskutinį kartą redagavo barzdyla 2019-08-29, 17:51. Iš viso redaguota 1 kartą.
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Ciakis »

Tikrai cia fotikas? :D
Bet darbe mane vadina - Veryga
strategistas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 59
Užsiregistravo: 2019-06-26, 15:17
Reputacija: 9

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė strategistas »

Cikis rašė: 2019-08-27, 17:56 haha turiu tokia :D na po tokia lempa daiginau kol T9 nenusipirkau. ir citrina po tokia truputi ziema pastatydavau. krc kaip karstas kompresas nabashnikui :) no help at all :D o tu noretum i rusi ikistsi :) net nesvajok, numarinsi augala :) sita lempa labai mazo galingumo, galima sakyti niekinio tik silumos duoda ir viskas. net nejunkciau i rozete

o pagal nuotraukas tau dar liko geru 4-6 savaites zydeti :)
Cikis, sutinku, tos kinietiskos lempeles tai shudo vertos..pinigai i bala. Minejai kazka apie T9 - cia kaip suprantu kazkoks modelis? gal nuoroda imestum? As noreciau kokio paprasto sprendimo, kad nereiktu kazkur sudetingai kabint ar pirkti priedu..tiesiog ijungi i rozete ir sviecia :D ir man cia reiketu dviem augaliukam uzbaigti zydejima. Gal dar rudeni/ziema pabandyciau indoor savo viena likusia atliekama sekla pabandyt
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė barzdyla »

strategistas rašė: 2019-08-29, 12:40
Cikis rašė: 2019-08-27, 17:56 haha turiu tokia :D na po tokia lempa daiginau kol T9 nenusipirkau. ir citrina po tokia truputi ziema pastatydavau. krc kaip karstas kompresas nabashnikui :) no help at all :D o tu noretum i rusi ikistsi :) net nesvajok, numarinsi augala :) sita lempa labai mazo galingumo, galima sakyti niekinio tik silumos duoda ir viskas. net nejunkciau i rozete

o pagal nuotraukas tau dar liko geru 4-6 savaites zydeti :)
Cikis, sutinku, tos kinietiskos lempeles tai shudo vertos..pinigai i bala. Minejai kazka apie T9 - cia kaip suprantu kazkoks modelis? gal nuoroda imestum? As noreciau kokio paprasto sprendimo, kad nereiktu kazkur sudetingai kabint ar pirkti priedu..tiesiog ijungi i rozete ir sviecia :D ir man cia reiketu dviem augaliukam uzbaigti zydejima. Gal dar rudeni/ziema pabandyciau indoor savo viena likusia atliekama sekla pabandyt
mars hydro ts1000 ir nesuksi galvos
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė Operatore »

strategistas rašė: 2019-08-29, 12:40
Cikis rašė: 2019-08-27, 17:56 haha turiu tokia :D na po tokia lempa daiginau kol T9 nenusipirkau. ir citrina po tokia truputi ziema pastatydavau. krc kaip karstas kompresas nabashnikui :) no help at all :D o tu noretum i rusi ikistsi :) net nesvajok, numarinsi augala :) sita lempa labai mazo galingumo, galima sakyti niekinio tik silumos duoda ir viskas. net nejunkciau i rozete

o pagal nuotraukas tau dar liko geru 4-6 savaites zydeti :)
Cikis, sutinku, tos kinietiskos lempeles tai shudo vertos..pinigai i bala. Minejai kazka apie T9 - cia kaip suprantu kazkoks modelis? gal nuoroda imestum? As noreciau kokio paprasto sprendimo, kad nereiktu kazkur sudetingai kabint ar pirkti priedu..tiesiog ijungi i rozete ir sviecia :D ir man cia reiketu dviem augaliukam uzbaigti zydejima. Gal dar rudeni/ziema pabandyciau indoor savo viena likusia atliekama sekla pabandyt
Kombinuok su palange ar balkonu, na, kad ne vienas sviesos saltinis butu. Gal kaip nors. Bet tu palukek, rugsejo gale pagalvok apie inesima kur nors. Salant orams augalai linke paskubeti zydeti, autikai juk augalai :)
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
karitas
Naujokas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2015-08-29, 19:33
Reputacija: 1

Re: 2019 OUTDOOR

Standartinė karitas »

Sveiki ar gali but kad cia hermis? augaliukui 2 savaites nuo pasodinimoNuotrauka
    Vartotojo avataras
    Ciakis
    Guru
    Guru
    Pranešimai: 1059
    Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
    Reputacija: 151

    Re: 2019 OUTDOOR

    Standartinė Ciakis »

    kazkaip anksti kazka sakyti 2 savaites nuo pasodinimo :) paaugink nes dabar vegetacija vyksta nebijok nieko jis neapseklins :) augink ir po poros savaiviu vistiek dar neparodys kas jis ar ji tokia :) uzvesk dienorasti ir dek foto kas savaite kol mazas :) mes jau pasakysim kas ir kaip :) atrodo graziai :), o kas per sankaupa ant virsaus nzn, per daug apsvietimo :) palauk.

    su maziau apsvietimo nufotkink ir paartink pacia virsune, panasu kad bernas :) nes tokiu virsuniu neesu ir mates, keista kad zydi 2 sav nuo pasodinimo

    papasakok daugiau savo istorijos :) kodel zydi, sviesos ciklas ir panasiai is kur sekla?
    Bet darbe mane vadina - Veryga
    karitas
    Naujokas
    Pranešimai: 47
    Užsiregistravo: 2015-08-29, 19:33
    Reputacija: 1

    Re: 2019 OUTDOOR

    Standartinė karitas »

    Kažkaip suabejojau ir nutariau išmesti. 😁 seklu turėjau nuo harvesto,seklos black devil. Auga ant palanges,bet jau kita savaite eis i boxa,tada pradesiu dienorašti 😊
    Operatore
    Ekspertas
    Ekspertas
    Pranešimai: 785
    Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
    Reputacija: 112

    Re: 2019 OUTDOOR

    Standartinė Operatore »

    Sveiki! Gerai, kad pazudei ta augaliuka, ten bachuras augo. Daigink keleta seklu ir bus daugiau sansu mergikei gimti, o, kad pradeda rodyti lyti jau po dvieju savaiciu - tai sveikinu, tavo, kaip selekcininko, pirmas hibridas, panasu, kad turi auto genu, derlius bus anksciau nei reguliariu foto :)
    As, savo ruoztu, kad jau etery, tai papildau savo outdoor posta apie Purple auto derliu (kiek auksciau ten galima rasti) ir gerai isdziovines, sukarpes ir pasveres gavau apie 150g saldaus skonio, gan stiprios sativos. Cia yra mano didziausias autikas ever :) kai susikaupsiu, tai keliausiu i kita forumo skilti skoni ir kt rusies subtilybes aprasyti.
    Yra kaip yra, o turim ka turim ..
    smc
    Pažengęs
    Pažengęs
    Pranešimai: 137
    Užsiregistravo: 2018-07-25, 12:57
    Reputacija: 7

    Re: 2019 OUTDOOR

    Standartinė smc »

    sveiki norejau pasidalinti informacija apie organines ir mineralines trasas kas supranta rusu kalba paziurekite kam idomu.https://www.youtube.com/watch?v=2yiMF8VXj3Y
    Operatore
    Ekspertas
    Ekspertas
    Pranešimai: 785
    Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
    Reputacija: 112

    Re: 2019 OUTDOOR

    Standartinė Operatore »

    smc rašė: 2019-08-31, 19:03 sveiki norejau pasidalinti informacija apie organines ir mineralines trasas kas supranta rusu kalba paziurekite kam idomu.https://www.youtube.com/watch?v=2yiMF8VXj3Y
    Gerai, kad biciukas pabrezia, kad kalba labiau tinka indoor. Realiai - nepritariu sitam poziuriui, aiskiai matosi, kad gilintas i chemines lenteles prigrudima i augala nesuprantant kaip visa pozemio karalyste tai paruosia, kas tuo metu vyksta dirvoje, kuo tampa perteklius, kur keliauja ir t.t.
    Out jo sitas teorijas greit nuplautu lietus.
    Yra kaip yra, o turim ka turim ..
    Tema užrakinta
    • Panašios temos
      Atsakymai
      Peržiūrėta
      Paskutinis pranešimas
    • KKD 2019, Vilnius
      Moderatorius » » forume Prašau žodžio!
      10 Atsakymai
      4857 Peržiūrėta
      Paskutinis pranešimas Moderatorius
    • Spannabis 2019
      Artemis » » forume Muzika, filmai ir kita media, pramogos
      1 Atsakymai
      2471 Peržiūrėta
      Paskutinis pranešimas G.
    • Prezidento rinkimai 2019
      N/A » » forume Prašau žodžio!
      5 Atsakymai
      3132 Peržiūrėta
      Paskutinis pranešimas Ciakis
    • outdoor mix 12/12 pc box
      sudumalunas » » forume Dienoraščiai (neužbaigti)
      16 Atsakymai
      8340 Peržiūrėta
      Paskutinis pranešimas Carlos-
    • OUTDOOR 2023!
      Grower » » forume Outdoor
      18 Atsakymai
      2017 Peržiūrėta
      Paskutinis pranešimas nenaudelis