Nuotrauka Nuotrauka

Paprasti pliurpalai

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
barzas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2010-02-15, 13:12
Reputacija: 100

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė barzas »

O as ant senatves isvys krosa dairytis pradeejau tik kad LT kainos ju biski uzlaustos, tai galvoju ziema gal iki olandu ar belgu pasauti, ten nusipirkti koki busika pilna ji mocu uzsipirkti ( bet realiai uzipirkti neprsivogti ) ir i lt sau atsivezti , olanduose viena nebloga varijanta dabar rades HD praardyta ( bet viskas yra ) su pirmuoju evo varikliu ( pirmos kartos ) tai i dragster coperi geras donaras butu , kad ir kaina apie 6k euru, bet siuo metu neiseina isvaziuoti, nes yra reikalu ir LT.....
N/A
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2010-07-18, 19:33
Reputacija: 40

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė N/A »

akkmuo rašė: 2019-07-15, 22:35 salerkos niekad nemėgau ;D
Aš irgi gasoline guy buvau, kol į 335HP @ 680Nm dyzelį neperšokau :D Va tada ir pasikeitė mano požiūris į dyzelius :)
N/A
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė barzdyla »

Tai dyzelis geriau iš vietos kabina dėl didesnių niutonų, bet tiesiojoj benzinas vistiek pasivys ir aplenks.. :)
N/A
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2010-07-18, 19:33
Reputacija: 40

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė N/A »

Kabina per švelniai pasakyta :D 680Nm boiiiiii :D Dailydraiveris su 250kW, o kuro sąnaudos 8-10L vidurkis (stock buvo 210kW @ 580Nm). Įsimylėjau šitą variklį, nemeluosiu :D
N/A
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė barzdyla »

e60 535d? :)
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 94

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Moderatorius »

nu... didžialitriai dyzeliai turi daugiau sūkių, turi ir galios... bet dažniausiai salerka yra DAUG nm, bet sūkių nėr. o kas.iš tos galios, kai 4500-5500rpm yra galas, kai benzinui čia yra smagumo pikas :D
nesakau, kas dyzeliai yra blogis, bet pats užaugau TIK su benzinu, man priimtiniau. kitoks važiavimas. savi pliusai visur.
programavai, ar dar ir pats krapšteis?
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė barzdyla »

va, kalbant apie krapštymasi tai benzinas win win win. dyzelis net rankos nebūna užkišt niekur... pas mane tiek visko prigrūsta, kad norint pakeist tepalo filtrą reikia lyst iš apačios ir kreiva ranka jį bandyt atsukt. Arba nuimt webastą.. benzino kapotą atsidaręs atrodo pats dar šone motoro tilpsi.

ir jo, dyzelis ant dideliu sūkių lieka glušas kai benzinui pats gazas. pats irgi užaugau su benzinais, mieliau imčiau kokį 2.0 benziną gryną ir važinėčiau, bet deja finansinė padėtis kol kas neleidžia benzino pirkt, bet jau esu nusižiūrėjęs sekantį automobilį po dabartinio dyzelio... :) ir tikrai bus benzinas be išimčių. :)
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė barzdyla »

https://www.facebook.com/UNILADTech/vid ... 410141373/

Tai kai jums lotusiukas? Kosmosas kažkoks :D
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 94

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Moderatorius »

asmeniškai man RENAULT concept su rožiniu stiklu, - kosminis
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė barzdyla »

akkmuo rašė: 2019-08-19, 17:15 asmeniškai man RENAULT concept su rožiniu stiklu, - kosminis
ten tas pats kur atsisėdus į saloną visur raudona viskas nuo to stiklo? ne? :D
N/A
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2010-07-18, 19:33
Reputacija: 40

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė N/A »

Nuotrauka
Neblogas "reniukas"
N/A
ᴄʜɪᴇꜰᴀ ᴅᴀ ʀᴇᴇꜰᴀ
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 135
Užsiregistravo: 2019-09-03, 12:53
Reputacija: 17

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė ᴄʜɪᴇꜰᴀ ᴅᴀ ʀᴇᴇꜰᴀ »

akkmuo, už ką man įspėjimas? Jei argumentuotai nepaaiškinsi, kreipsiuosi į admin. Per daug čia savivaliauti esi pradėjęs, vyruti. Negaliu rašyti AŽ, todėl rašau čia. Dar pasakyk, kad vėl kokias taisykles pažeidžiu tai darydamas. :D akkmens taisykles :D
atostogauju
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Operatore »

Setonas, blin pasikeisk pravarde, neina normaliai i tave kreiptis :) kazkaip savisaugos instinktai reaguoja ..
Ziurek, o gal tu gali pafotkinti grape ape zieduka is arti? Sakei out auginai? Ir jis tikrai auto, kas tiekejas?
As cia taip nesikisant i santykiu aiskinimasi klausiu. Man tie ziedukai kazkokie matyti kazkuria prasme ,)
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
ᴄʜɪᴇꜰᴀ ᴅᴀ ʀᴇᴇꜰᴀ
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 135
Užsiregistravo: 2019-09-03, 12:53
Reputacija: 17

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė ᴄʜɪᴇꜰᴀ ᴅᴀ ʀᴇᴇꜰᴀ »

Nesu satanistas, nepergyvenk :D pagalvojau apie akkmeny ir kilo idėja nickui. o jei rimtai tai nickas lempinis :D kas dėl to žieduko tavęs neramina? galiu pafotkinti ir įmesti į od temą, jei iki tol akkmuo bananais nepavaišins :D juk grasino :D sėklos iš lenkų, adreso db nepasakysiu pardės, bet galiu pažiūrėti, turėjau užsirašęs kažkur.
atostogauju
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Operatore »

Šėtonas rašė: 2019-09-09, 23:49
Operatore rašė: 2019-09-09, 21:20 Setonas, blin pasikeisk pravarde, neina normaliai i tave kreiptis :) kazkaip savisaugos instinktai reaguoja ..
Ziurek, o gal tu gali pafotkinti grape ape zieduka is arti? Sakei out auginai? Ir jis tikrai auto, kas tiekejas?
As cia taip nesikisant i santykiu aiskinimasi klausiu. Man tie ziedukai kazkokie matyti kazkuria prasme ,)
Nesu satanistas, nepergyvenk :D pagalvojau apie akkmeny ir kilo idėja nickui. o jei rimtai tai nickas lempinis :D kas dėl to žieduko tavęs neramina? galiu pafotkinti ir įmesti į od temą, jei iki tol akkmuo bananais nepavaišins :D juk grasino :D sėklos iš lenkų, adreso db nepasakysiu pardės, bet galiu pažiūrėti, turėjau užsirašęs kažkur.
As ramus :) grape ape nebuvo auto anksciau, o tiesiog fast versija. Augini out, o panasu, kad spejo. Rinkausi tap pat is lenku, bet pas juos nera. Pafotkink pati buda is arti, m? Ir C+ jei gali :)
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
Vartotojo avataras
Moderatorius
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 850
Užsiregistravo: 2013-01-28, 20:59
Reputacija: 94

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Moderatorius »

Šėtonas rašė: 2019-09-09, 21:02 akkmuo, už ką man įspėjimas? Jei argumentuotai nepaaiškinsi, kreipsiuosi į admin. Per daug čia savivaliauti esi pradėjęs, vyruti. Negaliu rašyti AŽ, todėl rašau čia. Dar pasakyk, kad vėl kokias taisykles pažeidžiu tai darydamas. :D akkmens taisykles :D
aiškiai parašyta buvo. neprivalau aš tau nieko aiškintis. visas taisykles, DUK perskaitęs? forumą skaitai? panašu, kad ne.
cituot pranešimą, kuris yra paskutinis, negalima.
antra, rašai su tema nesusijusius, arba mažareikšmius pranešimus, kurie jokios info neduoda.
eik taisyklių skaityt
"Tu biškį nusileisk ant žėmės, mielas moderatoriau. Badass atsirado"
įspėjimą gavai už šitą.
rašyk tu kam nori, adminui, policijai, kokiem kitiem moderatoriam - man nusišvilpt, švelniai sakant, nieko neteisėto nedarau. aš atsakingas už tvarką forume, tuo ir užsiimu. jei tavo pranešimas ištrintas, reiškia reikia. gauni įspėjimą - yra už ką. visa mano veikla forume yra išsaugoma, visi veiksmai taip pat. jeigu kažką ne taip darau, man pasakoma. iki šiol per nemažą laiką metų, negavau nei vieno įspėjimo iš admino.
ᴄʜɪᴇꜰᴀ ᴅᴀ ʀᴇᴇꜰᴀ
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 135
Užsiregistravo: 2019-09-03, 12:53
Reputacija: 17

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė ᴄʜɪᴇꜰᴀ ᴅᴀ ʀᴇᴇꜰᴀ »

akkmuo rašė: 2019-09-10, 12:18
Šėtonas rašė: 2019-09-09, 21:02 akkmuo, už ką man įspėjimas? Jei argumentuotai nepaaiškinsi, kreipsiuosi į admin. Per daug čia savivaliauti esi pradėjęs, vyruti. Negaliu rašyti AŽ, todėl rašau čia. Dar pasakyk, kad vėl kokias taisykles pažeidžiu tai darydamas. :D akkmens taisykles :D
aiškiai parašyta buvo. neprivalau aš tau nieko aiškintis. visas taisykles, DUK perskaitęs? forumą skaitai? panašu, kad ne.
cituot pranešimą, kuris yra paskutinis, negalima.
antra, rašai su tema nesusijusius, arba mažareikšmius pranešimus, kurie jokios info neduoda.
eik taisyklių skaityt
"Tu biškį nusileisk ant žėmės, mielas moderatoriau. Badass atsirado"
įspėjimą gavai už šitą.
rašyk tu kam nori, adminui, policijai, kokiem kitiem moderatoriam - man nusišvilpt, švelniai sakant, nieko neteisėto nedarau. aš atsakingas už tvarką forume, tuo ir užsiimu. jei tavo pranešimas ištrintas, reiškia reikia. gauni įspėjimą - yra už ką. visa mano veikla forume yra išsaugoma, visi veiksmai taip pat. jeigu kažką ne taip darau, man pasakoma. iki šiol per nemažą laiką metų, negavau nei vieno įspėjimo iš admino.
Įspėjimas, nes pasiūliau nusileisti ant žemės? :D Kai grasinimų (banais) ir įžeidinėjimų sulaukiau (kad mano pranešimai beverčiai, to be exact). Ar jus tai užgavo, mielas moderatoriau? O gal jums nepatiko, kad badass pavadinau, nes labai try-hard pasirodėte? Aišku nieko neteisėto nedarai, tik įspėjimus dalini už nieką. :D
Taip, esu perskaitęs DUK ir taisykles, ir jose nieko neradau parašyta apie moderatorių priekabiavimą prie naujokų. Atsisveikink, akkmuo, su mod teisėm ;)

IR KUR PARAŠYTA, KAD NEGALIMA CITUOTI PASKUTINIO PRANEŠIMO? :D Susisieksiu su admin ir išspręsiu šitą problemą, kol tokie idiotai šio forumo nesunaikino
atostogauju
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Ciakis »

IR KUR PARAŠYTA, KAD NEGALIMA CITUOTI PASKUTINIO PRANEŠIMO? :D Susisieksiu su admin ir išspręsiu šitą problemą, kol tokie idiotai šio forumo nesunaikino
Tu toks nuo vaikystes akiplesa ar siaip neturi kur issilieti? Issitrink galva su savo skundais :) erelis atsirado
Bet darbe mane vadina - Veryga
ᴄʜɪᴇꜰᴀ ᴅᴀ ʀᴇᴇꜰᴀ
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 135
Užsiregistravo: 2019-09-03, 12:53
Reputacija: 17

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė ᴄʜɪᴇꜰᴀ ᴅᴀ ʀᴇᴇꜰᴀ »

Cikis rašė: 2019-09-10, 14:18 Tu toks nuo vaikystes akiplesa ar siaip neturi kur issilieti? Issitrink galva su savo skundais :) erelis atsirado
Joks ne erelis. Parodyk man, kur parašyta, kad negalima cituoti paskutinio pranešimo? Taisyklių laikiausi ir vistiek gavau įspėjimą, nes akmuo taip sugalvojo. :D Jau darosi aišku, koks kontingentas čia renkasi
atostogauju
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Paprasti pliurpalai

Standartinė Ciakis »

Paskaitinek pamatysi kokie cia renkasi, kazkaip iki taves nebuvo taip :) gerai, praeinam. Visi apsiraminam, surikom kaseka ir tesiam kasdiene veikla. Rasom turiningus postus, pagiriam kitus uz sugaista laika auginant bei patariant. Bunam geros nuotaikos juk paskutines sauletos dienos.
Bet darbe mane vadina - Veryga
Rašyti atsakymą