Nuotrauka Nuotrauka

Partizaninis outdoor, autos

Mielas dienorašti...
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Partizaninis outdoor, autos

Standartinė kulturingas »

Kol kas vieną vietą pavyko rasti, šiandien buvau paruošti. Nežinau kada sodinsiu, sėklos jau sudygusios.

Spot 2. Natūrali žeme tai dilgėlių šaknys, supuves medis kazkoks, pradėjau kasti ir kokie 8cm gilyn, gryno oro duobė. Palikau orą, pasodinau dvi mergaites sėklas. Žiūrėsim. Ant gamtos šitos eis.
Nuotrauka

Spot 1. Vieta tai... Rojus augalams, pragaras augintojui :E

Žalios rodyklės kur išsiplėtęs tas gervuogynas. Baltas X kur spotas. Pasiekiamas per tunelį iš miško pusės. Medis netrukdo nes saulė net iš ryto jau būna virš jo.
Nuotrauka

Nuotrauka
Prie upelio. Pirmą kartą eidamas šokau per upelį, lazdą įrėmęs, bet aišku vistiek įkritau. Po to išeidamas radau kaip paprasčiau pralįsti iki civilizacijos.

Nuotrauka
Iki pačios vietos kur sodinsiu reikia prašliaužti pro apačią.

Nuotrauka
Padariau properšą gervuogyne. Beveik plikom rankom, turėjau tik manikiūrines žirklutes. Nenoriu nešiotis jokių įrankių dėl karantino, prisikabinėja bambukai prie gatve einančių žmonių iš lempos. Paklojau juodą maišą ir uždengiau dilgėlėm. Kai ateisiu sodinti, maišą nuimsiu, dilgėles paliksiu kompostui. Bet turbūt per mažą plotą pasidariau, pirmą kartą taip auginu. Vienam augalui ok būtų, bet dabar galvoju gal kokius 2-3 ten padaryti. Ištaisysiu kai sodinti eisiu.

Žemė ten - tiesiog kompostas, esu buvęs parduotuvėje prastesnės nusipirkęs. Piktžoles išroviau ir net kasti nereikėjo, su rankom purenti galima. Ph nepilnai 7. Upelio vanduo truputis virš 7. Tobula turėtų būti.

Daigai ant palangės.
Nuotrauka

Ten tokia rami vieta gavosi, nuo visko gervuogėm apsaugota, kad sodinti planuoju ilgai nelaukęs :) vos ne dabar jau ir galėtų. Nuo orų priklausys, reikės prognozę pažiūrėti.
Paskutinį kartą redagavo kulturingas 2020-05-01, 01:21. Iš viso redaguota 4 kartus(ų).
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
nenaudelis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 350
Užsiregistravo: 2020-03-18, 15:10
Reputacija: 39

Re: Partizaninis outdoor, autos

Standartinė nenaudelis »

Veiksmas Lietuvoj ar ne ? Jei Lietuvoj tai ar ne per salta naktimis dar ? Ir dienom po savaites nieko gero nebezada. Aisku tiket tais pazadukais nelabai norisi daugiau nei 3 dienom. Ir as planuoju kur nors ieskotis.
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: Partizaninis outdoor, autos

Standartinė kulturingas »

nenaudelis rašė: 2020-04-19, 18:56 Veiksmas Lietuvoj ar ne ? Jei Lietuvoj tai ar ne per salta naktimis dar ? Ir dienom po savaites nieko gero nebezada. Aisku tiket tais pazadukais nelabai norisi daugiau nei 3 dienom. Ir as planuoju kur nors ieskotis.
Anglijoje, bet ir čia praneša kad už savaitės bus dienų +3, naktų +1. Bet matai yra toks dalykas kad prognozės temperatūrą matuoja "2 metrai virš žemės" aukštyje. Buvo šiltų dienų jau, žemė truputį įšilusi, tai užmesk kelis laipsnius pliuso, augaliuko aukštyje. Be to galima padaryti šiltnamiukus pradžiai iš bambaliu skaidrių, po to nuimti už poros savaičių. Nemanau kad temperatūra būtų problema jau.

Vadovaujuosi taisykle kad po paskutinių šalnų galima jau sodinti lauke, o šalnos bent jau pas mus jau praėjo (nesenai).

Be to priklauso kur sodinti. Plyname lauke ir aš dar neskubėčiau, bet pas mane gervuogyne ten ir drėgmė laikosi, ir šiluma, labai geras mikroklimatas išvis - tikiuosi ir aukščiausios kokybės rezultatų tokioje vietoje :-)
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
nenaudelis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 350
Užsiregistravo: 2020-03-18, 15:10
Reputacija: 39

Re: Partizaninis outdoor, autos

Standartinė nenaudelis »

Tai teks dar palaukt siltesniu oru.
Dar viena mintis is kitos istorijos - vienoj labai jau nuosalioj vietoj, sodyboje pazystamas buvo pakabines medziotoju kamera. Na ji ten ar tai pagal judesi ar kas laika irasineja kas vyksta. Ir rezultatu buvo sokiruotas - atrodo kam ten ateitu i galva eit, o prifilmavo iki tiek, kad drasesni net duru rankena tampe, kiti per langus ziurinejo (mintys, manau negeros pas juos buvo). Taigi jei yra galimybe manau reiktu tokiu budu prazonduot nusiziureta vieta. Zinoma tas dar priklauso nuo grybu/uogu sezono. Bet filmuota buvo vasara ir orai gana sausi buvo.
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: Partizaninis outdoor, autos

Standartinė kulturingas »

Dėl to tai pilnai sutinku, bet aš viduryje miesto auginu, esu susitaikęs su mintimi prarasti kelis augalus. Planas toks kad pasodinti kokiose 5 vietose, ir bent dvi atgauti derliui atėjus. Nėra brangios tos sėklos, keli geri augalai ir su kaupu atsipirks.

Aišku kiek įmanoma slaptai. Auto kur turiu tai Green Gelato, jie daugiau 1,2m neturėtų augti pagal pakuotės aprašymą, o gervuogės jau dabar ten aukštesnės. Properšos padarytos irgi nesimato kol per kokius 3m neprieini. Vasarą bus dar geriau. Pasislėpti visiems ant akių - toks planas.

Bet tavo patarimas geras. Jeigu ieškant vietos kad vienoje vietoje kur nors atokiai ir daugiau augalų, tai tikrai pirmus metus palaikyti medžiotojo kamera ten, būtų aišku ir dėl žmonių ir dėl gyvūnų, ko tikėtis prieš pradedant auginti.
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: Partizaninis outdoor, autos

Standartinė kulturingas »

Nuotrauka

Pas mane dar ir gegužės viduryje šlapdriba rodo, nieko nebus jeigu pagal orus lauksiu tai aš iki sekančių metų vasaros pralauksiu :|?
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Partizaninis outdoor, autos

Standartinė Operatore »

kulturingas rašė: 2020-04-19, 21:02 Dėl to tai pilnai sutinku, bet aš viduryje miesto auginu, esu susitaikęs su mintimi prarasti kelis augalus. Planas toks kad pasodinti kokiose 5 vietose, ir bent dvi atgauti derliui atėjus. Nėra brangios tos sėklos, keli geri augalai ir su kaupu atsipirks.

Aišku kiek įmanoma slaptai. Auto kur turiu tai Green Gelato, jie daugiau 1,2m neturėtų augti pagal pakuotės aprašymą, o gervuogės jau dabar ten aukštesnės. Properšos padarytos irgi nesimato kol per kokius 3m neprieini. Vasarą bus dar geriau. Pasislėpti visiems ant akių - toks planas.

Bet tavo patarimas geras. Jeigu ieškant vietos kad vienoje vietoje kur nors atokiai ir daugiau augalų, tai tikrai pirmus metus palaikyti medžiotojo kamera ten, būtų aišku ir dėl žmonių ir dėl gyvūnų, ko tikėtis prieš pradedant auginti.
Laba :)
Tai tikiuosi, kad atkreipei demesi i misko lapu laja? Na, nezinau kaip UK, bet gimtineje dar nera lapu, tad ieskant vietos reikia atsizvelgti kaip bus po poros men kai lapai bus dideli, o saule kris is kito kampo nei dabar. Cia tik siaip, as diskutuoju, ne kritikuoju. Dar mane neramina dregme, nes jei salia teka upelis, stovi siena gervuogiu, kurios uzauga iki 2m (sviesa!) ir vejo cirkuliacija ribota, tai ziedams gali buti per dregna vasaros migloms ir rukams formuojantis. Na, bet tau geriau matosi, viska, tikriausiai, ivertinai :)
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Partizaninis outdoor, autos

Standartinė Operatore »

kulturingas rašė: 2020-04-20, 02:48 Nuotrauka

Pas mane dar ir gegužės viduryje šlapdriba rodo, nieko nebus jeigu pagal orus lauksiu tai aš iki sekančių metų vasaros pralauksiu :|?
Krituliai niekis jei zeme isilusi jau iki +5, o ir oras panasus :)
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: Partizaninis outdoor, autos

Standartinė kulturingas »

Operatore rašė: 2020-04-20, 07:42 Tai tikiuosi, kad atkreipei demesi i misko lapu laja?
Ten yra medis kažkoks į pietryčių pusę kiek atsimenu. Iš tikrųjų tai nepagalvojau, reikės pažiūrėti prieš sodinant.
Operatore rašė: 2020-04-20, 07:42 Dar mane neramina dregme
Apie šitą tai pagalvojau. Būtų foto, būtų bėda spalio mėnesį žydėti garantuotai. Bet autiku žiedai bus liepos mėnesį, tai nebus problemos manau. O vegetacijai jos mėgsta drėgmę, tik dėl šliužų reikės stebėti. Bet artimiausią pernykštę sraigę mačiau už kokių 200m, gal nebus labai baisiai.
Operatore rašė: 2020-04-20, 07:42 Cia tik siaip, as diskutuoju, ne kritikuoju.
Nežinau kaip forumo etiketas, bet mane tai gali ir kritikuoti, išgyvensiu :D ačiū dėl tų medžių iš tikrųjų, reikės pažiūrėti.
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: Partizaninis outdoor, autos

Standartinė kulturingas »

Pasodinau. Vienai turbūt amen, subyrėjo šaknys, liko 1cm :( pasodinau vistiek, jeigu prigis bent kažkas gal gausis. Kiekvienais metais su vienu augalų man taip nutinka, net jei ne kanapes o kokius čili auginu. Tikėkimės tik viena tokia nelaimė ir šiemet.

Žalios rodyklės kur išsiplėtęs tas gervuogynas. Baltas X kur spotas. Pasiekiamas per tunelį iš miško pusės. Medis netrukdo nes saulė net iš ryto jau būna virš jo.
Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Pačiu laiku persodinta pagal šaknis sprendžiant.
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: Partizaninis outdoor, autos

Standartinė kulturingas »

Dėl gyvūnų situacija neaiški ten. Stirna viena tai kokie 5-6m man už nugaros kaip iš dangaus nukrito ir pabėgo pusę miško sulaužydama :D bet jos nesibraus per gervuoges, be šansų ten.

O nuotraukoje koks ten Bugs Bunny urvas, ar kas per nesąmonė? Įmečiau agurko storą riekę į vieną skylę, pažiūrėsiu sekantį kartą. Nes biški apleistas urvas, zuikiai kiek žinau švariau gyvena.

Gal kas medžiojat, geriau žinote kas čia gali būti?

Nuotrauka
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: Partizaninis outdoor, autos

Standartinė quNNcy »

Salia upelis,laiduociau uz bebra,pasizvalgyk salia,jei rasi prigrauztu medziu salia tai kaip ir aisku :)
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: Partizaninis outdoor, autos

Standartinė kulturingas »

quNNcy rašė: 2020-04-23, 17:35 Salia upelis,laiduociau uz bebra,pasizvalgyk salia,jei rasi prigrauztu medziu salia tai kaip ir aisku :)
Agurko riekes įmestos niekas nelietė. Tai manau ir mano augalai bus ok. Bebrai... Hm. Drožlių nesimato akivaizdžiai. Tik medžiai nudziuvusiom, nulauztom sakom, is pradziu galvojau dėl žmonių, bet esu 90% tikras jog stirnų darbas. Upelis turi užtvanka, bet kaip žmogaus padaryta/dadaryta. Su skulptūromis. Pic kai eisiu sekanti kartą, dabar lyja, ir žada lyti dar pora savaičių.

Ten kai sausa žeme sunku patekti, kojos vis dar gyja, nėra prasmės eiti per lietų. Bus arba labai gerai, arba reikės naujo spoto ieškoti. Kol kas atidaviau mamai gamtai.
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: Partizaninis outdoor, autos

Standartinė kulturingas »

quNNcy rašė: 2020-04-23, 17:35 Salia upelis,laiduociau uz bebra,pasizvalgyk salia,jei rasi prigrauztu medziu salia tai kaip ir aisku :)
Realiai man kaip atrodo ten pernai gyveno triušiai, per žiemą buvo užpilti, apsemti, nes molinga žeme, ir išdvese, nuskendo grizunai, ir liko negyvenamas urvas. Kol aš praeidamas ten nusišlapinsiu, neturėtų nauji apsigyventi.

Žemė prie upelio, šlapia, derlinga.
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: Partizaninis outdoor, autos

Standartinė kulturingas »

Antras spot
Nuotrauka

Turiu ir trečia, žemė supurenta ten, bet dar reikia nueiti pasodinti. Gal šįryt.
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: Partizaninis outdoor, autos

Standartinė kulturingas »

Gervuogynas. Viena auga kai monstras, kitoms trims gal nepatiko gegužinės šalnos. Gal dar pasivis. Kažkas bus čia iš šitų.
Nuotrauka

Kita vieta, tai vienas augalas išnyko, kitas gyvas, bet neverta ten eiti jau. Pinta kraujo kainuoja kad iki jo daeiti, o nieko neauga. Tai jeigu ilgesys neužpuls, paliksiu šitą porai mėnesių. Čia tiesiai į žemę sodinti buvo.

Trečią savaitę nieko neauga. Bet gyva lyg ir gražiai..
Nuotrauka

O šita kažkada išgydo, bet po to dingo be pėdsakų,
Nuotrauka
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: Partizaninis outdoor, autos

Standartinė kulturingas »

Ta didelė jau žydi viršūnėje, o kitos tai stuntintos labai labai.

Gegužės 28d
Nuotrauka

Birželio 3d.
Nuotrauka
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: Partizaninis outdoor, autos

Standartinė quNNcy »

Pazejus i geguzes 28d foto susidaro ispudis kad tavo gelem truksta sviesos,perzejus kita foto matau visai salia augmenija,ar ji kartais nezustoja sviesos?salia kaimynas kuris visiskai maziukas,pas mane nera taip kad salia butu kazkokia augmenija,istaskau augmenija kaip neiko ir arciausiai zole esanti kuri tarkime yra aukstesne uz geles nuo ju atitole miminum 3 metrai jei ne daugiau,as nezinau kaip ten pas tave yra,pas save zinau is kur teka saule,kur ji leidziasi ir sitaip gali strateguot kur ir kiek tau tau augmenijos sienauti kad kuo ilgiau gautu naturalia sviesa
kulturingas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 2013-05-11, 10:50
Reputacija: 16

Re: Partizaninis outdoor, autos

Standartinė kulturingas »

Mažai benueinu, bet šiandien sugebėjau.

Birželio 21

Tokią radau
Nuotrauka

Tokią palikau. Defoliacijos priešininkas. Sraigės nedaro savo darbo.

Nuotrauka
Matthew 13:1-23, Mark 4:1-20, and Luke 8:4-15
Chuck enough seeds down and something good will happen somewhere.
_______
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2020-06-09, 16:46
Reputacija: 1

Re: Partizaninis outdoor, autos

Standartinė _______ »

Nors sunkiai susiskaite, bet pritariu quNNcy. :] Light is da key. Sodinant tiesiai i zeme, o ne vazona, reiktu isvalyti aplink esancius augalus, kad neuzstotu niekas ir per saknis nesmelgtu. Ir pasistengti, kad rytines saules gautu maksimaliai... Popiet jau nebe toks baisus pavesis.

PS. Akkmuo vis dar sugrybejes barbaras :D
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Indoor NONAME Autos x7
    Horhe Servantez » » forume Dienoraščiai (neužbaigti)
    3 Atsakymai
    452 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas nenaudelis
  • Augintojo Pradžiamokslis: Partizaninis Auginimas v 1.1
    YraDvidesimtSimboliu » » forume Outdoor
    28 Atsakymai
    19116 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas G.
  • outdoor mix 12/12 pc box
    sudumalunas » » forume Dienoraščiai (neužbaigti)
    16 Atsakymai
    8323 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Carlos-
  • OUTDOOR 2020
    barzdyla » » forume Outdoor
    335 Atsakymai
    69612 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Operatore
  • Outdoor dienoraštis #2
    YraDvidesimtSimboliu » » forume Dienoraščiai (neužbaigti)
    24 Atsakymai
    35843 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas YraDvidesimtSimboliu