Nuotrauka Nuotrauka

Bubble hash -> Hash oil

Tobulėjantiems.
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Bubble hash -> Hash oil

Standartinė Ciakis »

temos tokios neradau bet butu gerai sudeti visus koncentratu gamybos budus ir uzpininti. asmeniskai man jo reikia gaminant E-skysti

Susmulkinti hasha (tinka keefsas) ir sudeti i nedideli konteineri
supilti 5 kart daugiau Spirito 99% stiprumo (isopropyl alcohol - randama vaistinese)
pamaisyti kol alkoholis absorbuos hasha
sudrekinti kavos filtra alkoholiu kad jis nesugertu jusu mixo
supilti miksa per filtra i kita konteineri
sudeti mixa i saldymo kamera porai valandu (saltis atskiria likusius nesvarumus is mixo)
perfiltruoti mixa antra kart per nauja sudrekinta alkoholiu kavos filtra i tara nuo kurios butu galima saugiai viska nugramdyti.
palikti viska kol alkoholis isgaruos (galima pagelbeti su vejaliu ar siluma)
aktyvuoti hash oil orkaiteje (dukofkeje) ant 90-95C. 20-30 minuciu. (hasha galima aktyvuoti ir pries visa procesa)

pac procesas stipriai nesiskiria nuo oilo gamybos is budu bet manau cia daug maziau reikia alko kas sutaupo laiko bei saugumo sumetimais del garu.

patalpa geriau butu gerai vedinti viso proceso metu ;)
Bet darbe mane vadina - Veryga
‎‎‎
Naujokas
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 2019-10-23, 20:55
Reputacija: 2

Re: Bubble hash -> Hash oil

Standartinė ‎‎‎ »

Kaip tik neseniai gaminau koncentrata su 80% spiritu. Receptas lempinis. Sudejau pilna stiklaini zalio smulkinto gerio, uzpyliau spiritu, uzsukau ir i doubleboileri porai valandu ant zemos temperaturos. Pakliunkinau karts nuo karto :D :D Gavau juoda reaktyvini kura, nes spirito neisgarinau :D Skystis visiskai JUODAS, tingiu fotkint... pora shotu iki menulio ir atgal sukeliauti uztenka :D

Gera tema ir laiku. Bubble hashiuko turesiu ir gana greit, rukyti jo nenoriu....
Bong Maestro
nenaudelis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 350
Užsiregistravo: 2020-03-18, 15:10
Reputacija: 39

Re: Bubble hash -> Hash oil

Standartinė nenaudelis »

Izopropilas tinka sitam reikalui ? Tai kad jis grynas nuodas tiesiogine prasme. Kiek skaitinejau, tai butent raso kad jo nenaudot. Nebent jis visas isgaruoja proceso metu, bet vistiek kazkas tai lieka. O kur lietuvoj gaut 99% spririto be recepto tai neisivaizduoju.
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Bubble hash -> Hash oil

Standartinė Ciakis »

Alkoholis labai lakus. Jis visas isgaruoja. Nuosedu nelieka. Visas pasaulis naudoja alkoholi nes ten tik etanolis ir metiloalkoholis sudetyje

Tokio turi buti vaistinese ir be recepto. Tik 18 tipo reikia. Nes naudojamas ar dezifekcijai, ar po litavimo pavalyti ar dezinfekavimui :) jindaug kas kur naudoja. Bet cia ne white spiritas :)
Bet darbe mane vadina - Veryga
‎‎‎
Naujokas
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 2019-10-23, 20:55
Reputacija: 2

Standartinė ‎‎‎ »

nenaudelis rašė: 2020-06-05, 11:53 Izopropilas tinka sitam reikalui ? Tai kad jis grynas nuodas tiesiogine prasme. Kiek skaitinejau, tai butent raso kad jo nenaudot. Nebent jis visas isgaruoja proceso metu, bet vistiek kazkas tai lieka. O kur lietuvoj gaut 99% spririto be recepto tai neisivaizduoju.
Isopropylas realiai tinka tik bongui plauti... Ir tai mieliau renkuosi miltelius plovimo, kad nereiketu garuoti :D
Kad gerai isgaruoja, tai tiesa, tik netiesa, kad nuosedu nelieka... Nebent gautum 100% grynumo, kas turbut neimanoma... Del LT vaistiniu irgi ne tiesa... Med spiritas, Verygos iniciatyva turbut, paliko receptiniu vaistu... Galima sakyti, del tos priezasties ir naudojau 80% savo eksperimentui. Nes buvau LT ir negavau kitokio. UK ir kitur situacija galbut geresne, kur maziau alkoholiku ir apribojimu, susijusiu su sia problema...

Cikis, pataisyk jeigu klistu, bet jeigu gamini e-vape juice, ar neturetu eiti extractinti THC tiesiai i glicerina? Be tirpikliu kaip spiritas?
Bong Maestro
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re:

Standartinė Operatore »

‎‎‎ rašė: 2020-06-05, 15:59
nenaudelis rašė: 2020-06-05, 11:53 Izopropilas tinka sitam reikalui ? Tai kad jis grynas nuodas tiesiogine prasme. Kiek skaitinejau, tai butent raso kad jo nenaudot. Nebent jis visas isgaruoja proceso metu, bet vistiek kazkas tai lieka. O kur lietuvoj gaut 99% spririto be recepto tai neisivaizduoju.
Isopropylas realiai tinka tik bongui plauti... Ir tai mieliau renkuosi miltelius plovimo, kad nereiketu garuoti :D
Kad gerai isgaruoja, tai tiesa, tik netiesa, kad nuosedu nelieka... Nebent gautum 100% grynumo, kas turbut neimanoma... Del LT vaistiniu irgi ne tiesa... Med spiritas, Verygos iniciatyva turbut, paliko receptiniu vaistu... Galima sakyti, del tos priezasties ir naudojau 80% savo eksperimentui. Nes buvau LT ir negavau kitokio. UK ir kitur situacija galbut geresne, kur maziau alkoholiku ir apribojimu, susijusiu su sia problema...

Cikis, pataisyk jeigu klistu, bet jeigu gamini e-vape juice, ar neturetu eiti extractinti THC tiesiai i glicerina? Be tirpikliu kaip spiritas?
Tingiu guglinti, nes tema nelabai mano, bet isopropylas=isoproanolis? Jei ne, tai check this out, ta naudojom 100m amber hashui isgauti ir laikem ji labai komybisku kaip tiems laikams. Beje, isopropanolis ir plokstekems valyti labai gerai jei esi didzejus :)
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
‎‎‎
Naujokas
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 2019-10-23, 20:55
Reputacija: 2

Re: Bubble hash -> Hash oil

Standartinė ‎‎‎ »

Jauciu jo. isopropyl alcohol - izopropilo alkoholis, arba kitaip izopropanolis. Pachekinau ir matau, kad pramonej buna jo 99.9 grynumo pirkti, bet for fucks sake, rinkites etanoli (etilo alkoholi)... Juk patys paskui ragausit produkta... Jei ten ir lieka 0.01% kokio toksisko sudo, tokios gamybos technologijos nenaudociau asmeniskai. Tos pacios nuomones esu ir apie BHO (butane hash oil), todel bubble hash > BHO zymiai geresne alternatyva.
Bong Maestro
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Re:

Standartinė Ciakis »

Operatore rašė: 2020-06-05, 17:36 Tingiu guglinti, nes tema nelabai mano, bet isopropylas=isoproanolis? Jei ne, tai check this out, ta naudojom 100m amber hashui isgauti ir laikem ji labai komybisku kaip tiems laikams. Beje, isopropanolis ir plokstekems valyti labai gerai jei esi didzejus :)
taip tai tiesiog medicininis spiritas 90% ir daugiau grynumo. jis naudojamas jau nuo nemenamu laiku visur, pvz kaip kuras apdeginant morengus :) jis labai svarus todel dar naudojamas chrurgijoje, kiti sio skystalo pavadinimai butu chirurginis spiritas bei nezinau kaip verciasi is anglu "rubing alcohol". pas mane darbe pilna jo (as dirbu medicinos pramoneje) po 5L baciokus :) 99% grynumo. naudojam daznai ir dideiais kiekiais FDA approved :)


del purumo pritariu kad etanolis do da best thing. bet o taciau niekur neradau gryno etanoolio :)

kuri as pasirinkau pirkti chirurgios spirita sudaro 90% etanolis +5% metilo**** bet kokie kiti skystalai yra fire starteriai lauzam uzkurti kur priemaisu daugiau nei bet kas noretu tu priemaisu parukyti :)

ir ne, tiesiai hasho negalima i glicerina absorbinti. jis nesiemuslifikuoja ir atsiskiria jie vinas nuo kito
Bet darbe mane vadina - Veryga
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Bubble hash -> Hash oil

Standartinė Ciakis »

jo chirurginis skystis netinka :) na jieskosim toliau :)

gal teks dairytis i resino presus :)
Bet darbe mane vadina - Veryga
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Bubble hash -> Hash oil

Standartinė Ciakis »

ok vakar labai daug dkaitinejau apie alko. zodziu

betkas kur yra sudetyje: Methyl Salicylate netinka, denaturuotas alko netinka. praktiskai nieko tinkancio negausi paprastais kanalais isskyrus isopropil

sian radau 99.9% isopropil, galvoju gal pameginti.

galima kas turi iranga distiliuoti ar koncentruoti etanoli is degtines, bet pigiau presa nusipirkti ir dirbti su resinu
Bet darbe mane vadina - Veryga
‎‎‎
Naujokas
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 2019-10-23, 20:55
Reputacija: 2

Re: Bubble hash -> Hash oil

Standartinė ‎‎‎ »

Tiesa del preso. O ir return geras is bubble gaminant. Jeigu gerai pamenu is Mr. Canucks, returns apie 70% :D

Prieinamiausias variantas gauti etanolio 80+ % yra alkoholio pardes... Pries karantina, uztaikiau 80% isigyti uz buteli 15€+-, kaip suprantu cia ir buvo koncentratas (ar distiliatas) is degtines. O ir radau degtines lentynoje...

Jeigu ieskotum edible budo pasigaminti, mano variantas tiktu, nes ir nugarinus ji, nelieka kenksmingu priemaisu... Bet RUKYTI kazka, kas praejo pro isopropyla, kuris lyg ir turejo isgaruoti...? :|?

Jeigu nori vape'inti, del glicerino turi dar pasidometi. Tikrai esu skaites recepta, kur kazkokiu budu, i glicerina (ar tai gliceroli) issiextractina, o pastarasis tai juk didziaja dali skyscio uzpildo sudaro :) tik paskui elektronkes tas skystis gadina del savo tirstumo, tiek teko girdeti...

Izopropilas nera draugiskas gyvam organizmui, o dar pavojingiau negu nuryti, butu ikvepti jo garu ar priemaisu... Isvis, nekenciu tirpikliu. Del tos priezasties ir boxus savo vandeniniais dazais daziau
Bong Maestro
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Bubble hash -> Hash oil

Standartinė Operatore »

Ei, tai jei tinka 80% grynas alko, tai belekurioj pardej gali nusipirkti "geras gerimas" (taip ir vadinasi) ir 80 ant viso logo. As tris tokius buteliukus per karantina ant savo svalniu rankuciu isnaudojau, zymiai skaniau kvepia nei dezinfekcinis. Neslepsiu, buvau ir i sultis isipyles.. Tai jei 80% tinka, naudokit si.
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
‎‎‎
Naujokas
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 2019-10-23, 20:55
Reputacija: 2

Standartinė ‎‎‎ »

Paskutinį kartą redagavo ‎‎‎ 2020-06-08, 01:37. Iš viso redaguota 3 kartus(ų).
Bong Maestro
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Bubble hash -> Hash oil

Standartinė Operatore »

‎‎‎ rašė: 2020-06-07, 03:21
Operatore rašė: 2020-06-06, 18:05 Ei, tai jei tinka 80% grynas alko, tai belekurioj pardej gali nusipirkti "geras gerimas" (taip ir vadinasi) ir 80 ant viso logo. As tris tokius buteliukus per karantina ant savo svalniu rankuciu isnaudojau, zymiai skaniau kvepia nei dezinfekcinis. Neslepsiu, buvau ir i sultis isipyles.. Tai jei 80% tinka, naudokit si.
Tinka, pats gaminau :D Tik as nesiryzau isgarinti, tebera viskas su 80%. :D :D
Nuotrauka
spalvike ane :D :D koncentruota mirtis 80% :D
Isbandyciau :)
Teko ragauti triju devynkiu prisodrintu hashiuku butano pagalba, tai galetu buti puikus antidepresantas jei sirgciau :) pirma vakara padauginau, tai kita diena buvau minus du emociju.
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
‎‎‎
Naujokas
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 2019-10-23, 20:55
Reputacija: 2

Standartinė ‎‎‎ »

Paskutinį kartą redagavo ‎‎‎ 2020-06-08, 01:37. Iš viso redaguota 1 kartą.
Bong Maestro
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Bubble hash -> Hash oil

Standartinė Operatore »

‎‎‎ rašė: 2020-06-07, 16:05 Sitas geris be jokio butano, tik spiritas ir zalias :) net kaitinau elektra naudodamas :D sumeciau i blenderi gal simta ar du :x:, uzpyliau, kad apsemtu, pakaitinau pora h ir yra :D iskosti dar reikejo :)

Kaip antidepresantas tai gal nelabai, alkoholis bent man asmeniskai tik dar daugiau problemu pridaro :D o dar ir sudas kita diena ganja smirda :D :D Man 2 stopkes sito juodo skyscio gal ok, kitas galbut DMT tripa apturetu nuo tiek ;D
Seniuk, "kaitinau elektra naudodamas", tai sakyciau "net labai protinga" kalbant apie daugiau nei 80% spiritus ar butana :))) ar vis tik prie dujines linksti?
O ta, kur geriau gerimuka su ekstraktu, tai butent ne alko gi ir apramino, kokiu 100g max isgeriau, tai uch :) kita diena ypac buvau tylus, ramus :)
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
‎‎‎
Naujokas
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 2019-10-23, 20:55
Reputacija: 2

Standartinė ‎‎‎ »

Etanolis uzverda prie ~78.4C, statai ant greitpuodzio 80C, pili vandeni, pakloji kazka ant dugno ir fingers crossed kad viskas neislektu n##ui i ora :D :D
Dar neuzmirstam nuorinti karts nuo karto ir pajudinti viska, bet iskart pasakau - atsakomybes neprisiimu jokios uz recepta, nes kaitinti spirita yra pavojinga

do it at ur own risk my ni@@as :D
Paskutinį kartą redagavo ‎‎‎ 2020-06-08, 01:37. Iš viso redaguota 1 kartą.
Bong Maestro
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Bubble hash -> Hash oil

Standartinė Operatore »

Nenaudokit dujiniu virykliu! :)
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
nenaudelis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 350
Užsiregistravo: 2020-03-18, 15:10
Reputacija: 39

Re: Bubble hash -> Hash oil

Standartinė nenaudelis »

Tai jau tikrai patikekit Operatore - pats esu avarija su spiritu ant dujines turejas. Per durna galva. Ne veltui visur raudonom raidem parasyta - tik ne ant atviros liepsnos. Ir ne siaip sau dega o sprogsta didelis garu kamuolys. Paguoda - langai neislakstys, bet ugnies bus daug :) Neisivaizduoju kaip zmones samagona miskuose verda ...
‎‎‎
Naujokas
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 2019-10-23, 20:55
Reputacija: 2

Re: Bubble hash -> Hash oil

Standartinė ‎‎‎ »

nenaudelis rašė: 2020-06-08, 13:00 Tai jau tikrai patikekit Operatore - pats esu avarija su spiritu ant dujines turejas. Per durna galva. Ne veltui visur raudonom raidem parasyta - tik ne ant atviros liepsnos. Ir ne siaip sau dega o sprogsta didelis garu kamuolys. Paguoda - langai neislakstys, bet ugnies bus daug :) Neisivaizduoju kaip zmones samagona miskuose verda ...
Bleee jeigu butu sita tema anksciau atsiradusi, garantuotai nebuciau tinkturos pasigamines :D Nes dejau ant greitpuodzio tik todel, kad pagrindinis puodas uzimtas buvo :D Tas, kuri sviestui ant duju naudoju :D
Vidury proceso nusprendziau spirito virimo temperatura pasiguglinti, ir ka jus galvojat :D ziuriu, kad gamyba vyksta prie virimo temperaturos jau, negana to, uzsukau stiklaini, papurciau gerai, ir atgal imerkiau :D
Galejo buti p*zda man :D :D
Lyg neuztektu nuotykiu, vakar sakau isausiu 3 shotus sito kuro. Turetu uztekti iki menulio, atgal, ir pamanevruoti po atvira kosmosa :D Bet aisku trajektorija buvo klaidingai paskaiciuota ir daugmaz parai laiko istrigau Marso orbitoj :D

Mazai ka pamenu is vakarykstes misijos, tik siandien atsikeliau toks sedated, iskart supratau, ka Operatore omeny turejo apie dayafter :D :]
Bong Maestro
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Bubble Hash
    N/A » » forume Technologijos
    25 Atsakymai
    8279 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Ciakis
  • Hash darymas
    Muscaria » » forume Herbariumas
    123 Atsakymai
    53203 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Pulanoidas
  • hash receptukai
    Lar » » forume Legalus forumas
    1 Atsakymai
    1507 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Ciakis
  • Hash receptukas
    HappyEnd » » forume Legalus forumas
    2 Atsakymai
    1660 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas quNNcy
  • Hash oil su butano dujom
    Volkas » » forume DIY
    0 Atsakymai
    3297 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Volkas