Nuotrauka Nuotrauka

Trąšos

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
makarela
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2020-06-04, 16:07
Reputacija: 0

Re: Trąšos

Standartinė makarela »

Nuotrauka
Nuotrauka
Nuotrauka
Nuotrauka

gera kombinacija? :|?
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Trąšos

Standartinė Ciakis »

Tokius shogun turiu ir as :) visai nieko jie :) calmag ir ph kaip ir standatrai. Kitu nezinau. Gal reiks gal nereiks :) superthrive speju kaip ir canna pk13 tai ir nepamaisys
Bet darbe mane vadina - Veryga
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Trąšos

Standartinė Operatore »

As neturiu nuomones ar gera kombinacija :)
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: Trąšos

Standartinė barzdyla »

Schultz trąšos su 8:12:35 NPK pakeičia vandens pH jas sumaišius ar ne?
_______
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2020-06-09, 16:46
Reputacija: 1

Re: Trąšos

Standartinė _______ »

barzdyla rašė: 2020-07-04, 08:24 Schultz trąšos su 8:12:35 NPK pakeičia vandens pH jas sumaišius ar ne?
Kaip ir ne. Sumazina vos vos, rugsties vistiek reikia. Testeri nusipirk, nespeliok :]
barzdyla
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2019-01-19, 20:14
Reputacija: 68

Re: Trąšos

Standartinė barzdyla »

1/4 tbps ant 2l 6.5ph numuse iki 6
dziugas
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2015-09-29, 02:39
Reputacija: 0

Re: Trąšos

Standartinė dziugas »

sveiki auginu pirma karta augalas pradejo zydeti turiu nusipirkes schultz bloom trasu, noreciau jusu pagalbos kiek man jo pilti i vandeni gal galite patarti ?
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Trąšos

Standartinė Operatore »

dziugas rašė: 2020-09-12, 06:30 sveiki auginu pirma karta augalas pradejo zydeti turiu nusipirkes schultz bloom trasu, noreciau jusu pagalbos kiek man jo pilti i vandeni gal galite patarti ?
Sveiks! O nera ant buteliuko parasyta rekomenduojamu doziu?
Viena pagrindiniu auginimo taisykliu, tai, kad augalams yra geriau kai truputi truksta, nei, kad per daug.
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
nenaudelis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 350
Užsiregistravo: 2020-03-18, 15:10
Reputacija: 39

Re: Trąšos

Standartinė nenaudelis »

As pilu 1 nepilna sauksteli (kur komplekte) i 2l vandens. Augaliukai patenkinti.
dziugas
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2015-09-29, 02:39
Reputacija: 0

Re: Trąšos

Standartinė dziugas »

nenaudelis rašė: 2020-09-12, 11:10 As pilu 1 nepilna sauksteli (kur komplekte) i 2l vandens. Augaliukai patenkinti.
kiekvienas kart laistant pyli?
nenaudelis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 350
Užsiregistravo: 2020-03-18, 15:10
Reputacija: 39

Re: Trąšos

Standartinė nenaudelis »

Jop. Ipilu i bambali su vandeniu, sumakaluoju ir poto laistau. Taip kokius 3-4 laistymus po 2l (pas mane 9.5l vazoneliai), poto vel paprasta vandeni duodu. Trasu nei trukumo nei pertekliaus nera, augaliukai auga labai puikiai. Bet paskutini karta flusho nedariau, tai skonis toks nekoks.
dziugas
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2015-09-29, 02:39
Reputacija: 0

Re: Trąšos

Standartinė dziugas »

nenaudelis rašė: 2020-09-17, 07:18 Jop. Ipilu i bambali su vandeniu, sumakaluoju ir poto laistau. Taip kokius 3-4 laistymus po 2l (pas mane 9.5l vazoneliai), poto vel paprasta vandeni duodu. Trasu nei trukumo nei pertekliaus nera, augaliukai auga labai puikiai. Bet paskutini karta flusho nedariau, tai skonis toks nekoks.
supratau as naujokas auginu lauke kaip ta flush padaryti ar nereikia man?
Beviltiška Įrodinėti
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2019-09-11, 00:46
Reputacija: 1

Re: Trąšos

Standartinė Beviltiška Įrodinėti »

dziugas, reikia flushinti. Nutrauk feedinima bent 3 sav iki harvesto ir gausiai laistyk vandeniu, bet nenuskandink saknu.
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Trąšos

Standartinė Operatore »

Mesijas rašė: 2020-09-26, 20:21 dziugas, reikia flushinti. Nutrauk feedinima bent 3 sav iki harvesto ir gausiai laistyk vandeniu, bet nenuskandink saknu.
Tris savaites gausiai laistyti out rudeni lt klimate?? Nu, patarimas, tai pize, pize.
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
Beviltiška Įrodinėti
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2019-09-11, 00:46
Reputacija: 1

Re: Trąšos

Standartinė Beviltiška Įrodinėti »

`
Paskutinį kartą redagavo Beviltiška Įrodinėti 2020-09-27, 17:06. Iš viso redaguota 1 kartą.
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Trąšos

Standartinė Operatore »

Mesijas rašė: 2020-09-27, 12:28
Operatore rašė: 2020-09-27, 07:10
Mesijas rašė: 2020-09-26, 20:21 dziugas, reikia flushinti. Nutrauk feedinima bent 3 sav iki harvesto ir gausiai laistyk vandeniu, bet nenuskandink saknu.
Tris savaites gausiai laistyti out rudeni lt klimate?? Nu, patarimas, tai pize, pize.
As nekaltas, kad augini kokiam pavesy ir be drenazo. O be to, neivardinau konkrecios klimato zonos, tik taikoma praktika. Kolegos ispanijoj puikiai isflushina ir nesusiduria su problemom. Man su indoor yra kur tobuleti, kad pasivyti. Isvis, musmiriu neberandi savo miskuose ar kas yra, kad kimbi prie manes visur, kur tik imanoma :] Laikas tobuleti, Operatore, o ne savo pasenusia isminti destyti :]
Supelys tie augalai tris savaites flushinant rudeni lt, nieko tu cia tu cia neprimastysi.
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
Beviltiška Įrodinėti
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2019-09-11, 00:46
Reputacija: 1

Re: Trąšos

Standartinė Beviltiška Įrodinėti »

'
Paskutinį kartą redagavo Beviltiška Įrodinėti 2020-09-27, 17:06. Iš viso redaguota 2 kartus(ų).
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Trąšos

Standartinė Operatore »

Mesijas rašė: 2020-09-27, 13:20 Gaila nebenoriu nieko cia irodyneti, o tai raudonuotum dabar is gedos, pamates kokiom salygom kiti groweriai uzaugina. Pats auginau prie minuso ziema, atvaziavus palaistyti vandeni is ledo tirpinau, bet uzaugo, ir nusiflushino, ir produktas gavosi nesupuves. Nuflushinti rudeni tai tas pats, kas du pirstus, pasildzius prie peciaus. Tavo kalbos tik pasiteisinimai ir neargumentuota kritika, remiantis (ne)turimomis ziniomis.
Ne nu, kaip as taip sudvejojau tavo kompetencija.. DZIUGAS, gausiai flushink tris savaites iki baigs zydeti. As neturiu argumentu, del to dar, DZIUGAS, siulau isivesti temas outdoor 20,19,18 ir t.t., labiau skaityti i vasaros pabaiga/rudeni ir isidemeti su kuo labiausiai kariauja auginantys gimtineje. Ir paciam nuspresti. Pasitikslink dar apie kuria sali snowgroweris kalba, nes nu.. Ir istrink is atminties ka tas biciukas kalbejo apie atviras vietas su drenazais ir auginima atsiputus, nes ne kriminaline atsakomybe baudziancioje salyje auginti taip, cia utopija, ne taip augintojai Lietuvoje priversti auginti.
Bet primenu - 3 sav gausaus flush.
Edit. Nuo siol tave vadinsiu SnowGrower, tikrai geriau skamba nei bm.
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
Beviltiška Įrodinėti
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2019-09-11, 00:46
Reputacija: 1

Re: Trąšos

Standartinė Beviltiška Įrodinėti »

😅
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: Trąšos

Standartinė Operatore »

Cia snowgrowerio textas: Tau gal rimtai ne viskas gerai su galva? Ar paweedas bamba griauzia, kad uzauginu ahujena stuffa, kai pats is bedu neislipi. :D tai palijo nelaiku, tai puti pradejo, tai neauga, tai kenkejai uzpuole, tai patingejai pats kazka padaryti. Parukytum mano amnezijos tai koma istiktu :D
Panaudoji puse mano sakinio savo argumentui, o likusia dali ignoruoji. Is karto pasakiau, kad nenuskandinti saknu! Gal ne visi tokie debilai ir sodina kanape sausesnej vietoj, o protingesni dar ir keramzito ipila kibiriuka i duobes dugna arba isvis sodina vazone, kuri galima bet kada istraukti is duobes ir atlikti, ka reikia. Vietoj to, kad kazko ismoktum, ir toliau vaidini viska suprantanti.
O be to, gali mane vadinti savo patėviu, jeigu nori :D
kapooya.
[/quote]

Ziurekit gi! Biciukas komentuoja apie auginima out, o kiekvienakart apatiniai sudreksta parasius komenta - trina! ble ble, pavarantis nabagas, kuris mato beda neuzaugus augaliukui ir mano, kad taip galvoja ir kiti, ai ai.
As jau baigiau ta tema, kur klausimas buvo ar flushint, sakiau, kad lai flushina gausiai, ir pagal tave pridesiu + stebi, kad nenuputu saknys gorilla growe, rudeni kai belekada belekiek gali lyti para, o dar po geru flush.. Tai dabar jei nori galim pasiaiskinti kas durnas, bet man bisk tingisi rasyti tokius au au, jie be rezultato mat.
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
Rašyti atsakymą