Nuotrauka Nuotrauka

OUTDOOR 2020

Auginimas lauke.
Rašyti atsakymą
karitas
Naujokas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2015-08-29, 19:33
Reputacija: 1

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė karitas »

Sveiki,paskutiniu metu pastebejau kad auga tik viedokliniai lapai daugiausia,medelis gal 1.2m o viedokliniai lapai per pusantro delno tikrai,klausimas jeigu aš ju kieki sumažinčiau gal pradetu labiau šakotis?
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė Operatore »

karitas rašė: 2020-09-08, 08:30 Sveiki,paskutiniu metu pastebejau kad auga tik viedokliniai lapai daugiausia,medelis gal 1.2m o viedokliniai lapai per pusantro delno tikrai,klausimas jeigu aš ju kieki sumažinčiau gal pradetu labiau šakotis?
Labas! As nerekomenduociau skinti lapu iki kol augalas neipusejo zydeti. T. Y. per vegetacija veduokliniai augalui labai reikalingi, o i zydejimo gala jau nebe taip labai :)
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
nenaudelis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 350
Užsiregistravo: 2020-03-18, 15:10
Reputacija: 39

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė nenaudelis »

Nezinau ar cia kas bendro, be paskutiniu growu gerokai apgenejau 1 augaliuka, tai kiekinis rezultatas gal kiek ir geresnis, bet skonis stipriai nukentejo - gerokai silpnesnis aromatas nei pries tai augintas. Sakyciau, kad jie patys pageltonuos ir nukris kada jiem reiks. O kad sakotusi tai gal koki LST reikia naudot ? Mano atveju tas padejo, tik viena vargse nulauziau, bet sugijo ir toliau sakojasi. Outdoore gal kiek ir sunkiau su LST.
esanas1
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2020-08-29, 13:42
Reputacija: 0

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė esanas1 »

Strainas critical fem royalqueenseeds.com/feminized-cannabis-seeds/133-critical.html
Is ft nesimato, plantai pradeja formuot baltus uselius jau kokes 2 sav
Jei butu geras spalis ar yra sansu dalinai suzydet?
https://ibb.co/zskPx5p
https://ibb.co/tYzpS4G
uraganas
Naujokas
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2020-02-09, 18:59
Reputacija: 0

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė uraganas »

Kolektyvas padekit. Niekaip nesuprantu kurias vietas nuo augalo reikia nusienauti? Niekur tiksliai nerandu info. Ir ar gali buti kad vieno zieno galva jau parudavo kaip padziuvus trodo o kitos ne. Jau ziedai pasidenge baltais lasiukais. Lyg ir nepermatomi. Pakomentuokit prasau
When you base your expectations only on what you see, you blind yourself to the possibilities of a new reality --==::~~
uraganas
Naujokas
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2020-02-09, 18:59
Reputacija: 0

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė uraganas »

Suprantu kad cia daug info nepateikiau. Bet kaip ir visiskai zalias esu net nzn kabkaip apibudinti.
When you base your expectations only on what you see, you blind yourself to the possibilities of a new reality --==::~~
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė Operatore »

uraganas rašė: 2020-09-13, 18:25 Kolektyvas padekit. Niekaip nesuprantu kurias vietas nuo augalo reikia nusienauti? Niekur tiksliai nerandu info. Ir ar gali buti kad vieno zieno galva jau parudavo kaip padziuvus trodo o kitos ne. Jau ziedai pasidenge baltais lasiukais. Lyg ir nepermatomi. Pakomentuokit prasau
Komentuoju :)
Gal ta parudavusi yra papelijusi? Gerai butu foto. Arba paziurek nete pats, isivesk kanape pelesis angliskai ir pamatysi.
Nezinau kaip paaiskinti ka reikia sienauti, tai jei skiri stieba, sakas, lapus ir kas yra ne tai, ka isvardinau, tai lieka ziedai. Iskarpyk sugar leavesus (google sugar leaves) ir kabink dziovinti (google). Bet pradzioj pafotkink gal ta ruda ir kitus, gal dar ne laikas sienapjutei..
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė Operatore »

esanas1 rašė: 2020-09-13, 17:46 Strainas critical fem royalqueenseeds.com/feminized-cannabis-seeds/133-critical.html
Is ft nesimato, plantai pradeja formuot baltus uselius jau kokes 2 sav
Jei butu geras spalis ar yra sansu dalinai suzydet?
https://ibb.co/zskPx5p
https://ibb.co/tYzpS4G
Labs, dek foto pagal forumo rekomendacijas.
Saunu neziurejes, kad jei tik db pora sav useliai, tai tau ne spalio gero reikia :) bet jei sakai dalinai, tai kodel ne, dar 1,5m primeskime vidutiniskai gero oro, tai kodel ne (II). Bet bjaurumas dregmeje, ne ore paciam..
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė quNNcy »

Fotoperiodai pradeda zydeti pas mus rugsejo viduriuke +/- tai be lapkricio nesitikek,jei jau nori zaisti su fotikais reikia imti greitesne jo versija kuri pradeda liepos vuduri ar jo gale,kitaip sakant semiauto,tam reikalui tinka royal dane,danishgold,leb27 sitie patinka baisiai anglam ir skirtos butent siauriniam klimatui,taip pat anglu darbai kaip,dfg,myghty wonder fuck,fast diesel,green goldas ar mighty gold ir tt.. tingiu as zet to critical straino linija,kazki kaip atlaikis musu tokius orus ir visus pelesius
smc
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2018-07-25, 12:57
Reputacija: 7

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė smc »

Sveiki forumeciai,nu va jau mano outdoor sezonas baigesi auginau visus autoflowerius ir rezultatai tokie,kush 15g, critical 30g,cheezo buvo 3 augalai 1) 40g 2)10g,3)16g,Jack herer visai leleputas uzhaugo nes kurmis shaknis apgrauzhe tj uzhderejo tik ant paragavimo 2,9g o likimo valei paliktas royal cookies uzhaugino 16g,nu o kaip pas jus rezultatai?😀
karitas
Naujokas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2015-08-29, 19:33
Reputacija: 1

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė karitas »

Sveiki visi,idomu pasidare kaip jusu fotikai jau žydi?kaip manot ar spes sužydeti? Mano visi jau kaip 2savaites žydi,manau jei nebus labai lietingas spalis išeis nuimti visiškai.
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė Operatore »

karitas rašė: 2020-09-22, 08:32 Sveiki visi,idomu pasidare kaip jusu fotikai jau žydi?kaip manot ar spes sužydeti? Mano visi jau kaip 2savaites žydi,manau jei nebus labai lietingas spalis išeis nuimti visiškai.
Labs!
As neturiu fotiku, tokius ala semi, tai kai kas jau surukyta, kiti dziuna, o vienas dar klesti, bet subjurus orams jau ji imsiu. Gerulis tas - kokie 3m augaliukas. Derliaus daugiau nei is visu kitu.
Aprasysiu auginima nuemes.
Bet maciau pas kolega tikrus fotikus, tai nesenai pradeje zydeti, kokiu 1,5men dar tikrai reiktu.
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
karitas
Naujokas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2015-08-29, 19:33
Reputacija: 1

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė karitas »

Operatore rašė: 2020-09-23, 12:43
karitas rašė: 2020-09-22, 08:32 Sveiki visi,idomu pasidare kaip jusu fotikai jau žydi?kaip manot ar spes sužydeti? Mano visi jau kaip 2savaites žydi,manau jei nebus labai lietingas spalis išeis nuimti visiškai.
Labs!
As neturiu fotiku, tokius ala semi, tai kai kas jau surukyta, kiti dziuna, o vienas dar klesti, bet subjurus orams jau ji imsiu. Gerulis tas - kokie 3m augaliukas. Derliaus daugiau nei is visu kitu.
Aprasysiu auginima nuemes.
Bet maciau pas kolega tikrus fotikus, tai nesenai pradeje zydeti, kokiu 1,5men dar tikrai reiktu.
Na aš savo jau rugpjuti pradejau dangstiti tai gal išeis nuimti,nes su autikais nepasiseke nei vieno nuimti
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė Operatore »

karitas rašė: 2020-09-23, 22:54
Operatore rašė: 2020-09-23, 12:43
karitas rašė: 2020-09-22, 08:32 Sveiki visi,idomu pasidare kaip jusu fotikai jau žydi?kaip manot ar spes sužydeti? Mano visi jau kaip 2savaites žydi,manau jei nebus labai lietingas spalis išeis nuimti visiškai.
Labs!
As neturiu fotiku, tokius ala semi, tai kai kas jau surukyta, kiti dziuna, o vienas dar klesti, bet subjurus orams jau ji imsiu. Gerulis tas - kokie 3m augaliukas. Derliaus daugiau nei is visu kitu.
Aprasysiu auginima nuemes.
Bet maciau pas kolega tikrus fotikus, tai nesenai pradeje zydeti, kokiu 1,5men dar tikrai reiktu.
Na aš savo jau rugpjuti pradejau dangstiti tai gal išeis nuimti,nes su autikais nepasiseke nei vieno nuimti
O tai kas nutiko su autikais??
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
karitas
Naujokas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2015-08-29, 19:33
Reputacija: 1

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė karitas »

Operatore rašė: 2020-09-24, 07:18
karitas rašė: 2020-09-23, 22:54
Operatore rašė: 2020-09-23, 12:43

Labs!
As neturiu fotiku, tokius ala semi, tai kai kas jau surukyta, kiti dziuna, o vienas dar klesti, bet subjurus orams jau ji imsiu. Gerulis tas - kokie 3m augaliukas. Derliaus daugiau nei is visu kitu.
Aprasysiu auginima nuemes.
Bet maciau pas kolega tikrus fotikus, tai nesenai pradeje zydeti, kokiu 1,5men dar tikrai reiktu.
Na aš savo jau rugpjuti pradejau dangstiti tai gal išeis nuimti,nes su autikais nepasiseke nei vieno nuimti
O tai kas nutiko su autikais??
Daigai neišiaugo visi nikšcio dydžio visi sudygo,o su fotikais viskas gerai nors vieta ir zemes viskas taspats. 🤷‍♂️
Operatore
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 785
Užsiregistravo: 2018-11-25, 16:43
Reputacija: 112

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė Operatore »

karitas rašė: 2020-09-24, 07:51
Operatore rašė: 2020-09-24, 07:18
karitas rašė: 2020-09-23, 22:54
Na aš savo jau rugpjuti pradejau dangstiti tai gal išeis nuimti,nes su autikais nepasiseke nei vieno nuimti
O tai kas nutiko su autikais??
Daigai neišiaugo visi nikšcio dydžio visi sudygo,o su fotikais viskas gerai nors vieta ir zemes viskas taspats. 🤷‍♂️
Taip buna kai zemes per sunkios. Arba gal tresiai pyplius..
Nieko, kitamet ;)
Yra kaip yra, o turim ka turim ..
karitas
Naujokas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2015-08-29, 19:33
Reputacija: 1

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė karitas »

Sveiki visi,na va apsilankiau pas gelytes,vaizdas gražus žydi 19dienu. Butu idomu pamatyti kitu gelytesNuotrauka Nuotrauka NuotraukaNuotraukaNuotrauka
mms
Naujokas
Pranešimai: 34
Užsiregistravo: 2013-07-21, 18:11
Reputacija: 2

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė mms »

karitas rašė: 2020-09-27, 14:40 Sveiki visi,na va apsilankiau pas gelytes,vaizdas gražus žydi 19dienu. Butu idomu pamatyti kitu gelytesNuotrauka Nuotrauka NuotraukaNuotraukaNuotrauka
Sveikas. Aš ne specas bet man atrodo kad nelabai spės pas tave iszydet čia viskas. Nebent labai jau geras spalis bus.mano žydi nuo rugpjūčio pradžios ir vis dar laukiu, viskas OK, tik pelėsis truputį puola, tai nupuvo vienos šakos pumpuras, bet kai dabar sausa tikiuosi greit imt derlių. Foto ne kokios, bet realiai gražu žiūrėt 😊NuotraukaNuotraukaNuotrauka
smc
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2018-07-25, 12:57
Reputacija: 7

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė smc »

mms rašė: 2020-09-28, 21:23
karitas rašė: 2020-09-27, 14:40 Sveiki visi,na va apsilankiau pas gelytes,vaizdas gražus žydi 19dienu. Butu idomu pamatyti kitu gelytesNuotrauka Nuotrauka NuotraukaNuotraukaNuotrauka
Sveikas. Aš ne specas bet man atrodo kad nelabai spės pas tave iszydet čia viskas. Nebent labai jau geras spalis bus.mano žydi nuo rugpjūčio pradžios ir vis dar laukiu, viskas OK, tik pelėsis truputį puola, tai nupuvo vienos šakos pumpuras, bet kai dabar sausa tikiuosi greit imt derlių. Foto ne kokios, bet realiai gražu žiūrėt 😊NuotraukaNuotraukaNuotrauka
Sveikas kokia cia rushis pas tave?😀
karitas
Naujokas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2015-08-29, 19:33
Reputacija: 1

Re: OUTDOOR 2020

Standartinė karitas »

smc rašė: 2020-09-29, 07:09
mms rašė: 2020-09-28, 21:23
karitas rašė: 2020-09-27, 14:40 Sveiki visi,na va apsilankiau pas gelytes,vaizdas gražus žydi 19dienu. Butu idomu pamatyti kitu gelytesNuotrauka Nuotrauka NuotraukaNuotraukaNuotrauka
Sveikas. Aš ne specas bet man atrodo kad nelabai spės pas tave iszydet čia viskas. Nebent labai jau geras spalis bus.mano žydi nuo rugpjūčio pradžios ir vis dar laukiu, viskas OK, tik pelėsis truputį puola, tai nupuvo vienos šakos pumpuras, bet kai dabar sausa tikiuosi greit imt derlių. Foto ne kokios, bet realiai gražu žiūrėt 😊NuotraukaNuotraukaNuotrauka
Sveikas kokia cia rushis pas tave?😀
smc rašė: 2020-09-29, 07:09
mms rašė: 2020-09-28, 21:23
karitas rašė: 2020-09-27, 14:40 Sveiki visi,na va apsilankiau pas gelytes,vaizdas gražus žydi 19dienu. Butu idomu pamatyti kitu gelytesNuotrauka Nuotrauka NuotraukaNuotraukaNuotrauka
Sveikas. Aš ne specas bet man atrodo kad nelabai spės pas tave iszydet čia viskas. Nebent labai jau geras spalis bus.mano žydi nuo rugpjūčio pradžios ir vis dar laukiu, viskas OK, tik pelėsis truputį puola, tai nupuvo vienos šakos pumpuras, bet kai dabar sausa tikiuosi greit imt derlių. Foto ne kokios, bet realiai gražu žiūrėt 😊NuotraukaNuotraukaNuotrauka
Sveikas kokia cia rushis pas tave?😀
Nu bus matyti anais metais afgank skunka laikiau iki lapkričio pradžios ir nei gramo pelesio nebuvo,šiemet irgi dar su pelesiu nesusiduriau,tai manau jei lauke nakti temperatura negrius maziau 0 tol bus galima laikyti.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas