Nuotrauka Nuotrauka

Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Saulės simuliacijos.
Rašyti atsakymą
nenaudelis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 350
Užsiregistravo: 2020-03-18, 15:10
Reputacija: 39

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė nenaudelis »

Megink ieskot tylesniu to pacio oro srauto. Buna garsiu ir tyliu, tik reikia paieskot. Bet neveltui jis garsus, nes led'us tikrai reikia gerai ausint o neausinami jie labai greitai uzkaista ir sudega. O kaip toj lempoj jie maitinas - 12v ar 220 ?
Ankh
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2020-10-14, 15:06
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė Ankh »

12v dc.Neturiu kito pasirinkimo kaip pakeist juos i tylesnius,nes situ garsas tai tragiskas... :D
imout
Naujokas
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2019-09-08, 00:52
Reputacija: 5

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė imout »

Ankh rašė: 2020-10-16, 14:13 12v dc.Neturiu kito pasirinkimo kaip pakeist juos i tylesnius,nes situ garsas tai tragiskas... :D
Paro kokia lempa... Jei gerai suprantu tu led sviestuvo ausinimo ventiliatorius keisti nori? :D :] Kazin ar geras sumanymas, nes prarasi gamintojo garantija ir t.t. Blogiausiu atveju sviestuva sugadinsi.
O siaip jeigu anglies filtra ketini naudoti, tai exhaust turbinos garsas tikrai užgoš 12V fanus... :D
Ankh
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2020-10-14, 15:06
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė Ankh »

Naudosiu ir filtra,bet ventiliatorius ten silent,tai jis zinok tyliau veikia negu tos lempos.Tikrai neperdedu sakydamas kad jos garsiai dirba :D .O lempos tai LUNAR 300W Full Spectrum LED Grow Light
nenaudelis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 350
Užsiregistravo: 2020-03-18, 15:10
Reputacija: 39

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė nenaudelis »

Tikrai zinau kas yra garsiai veikiantis ventiliatorius. Bet jie garsus ne be reikalo. Jei sumazinsi srauta tai ta lempa sudegs. Tuo labiau jei pats elektronikoj/elektrikoj nesigaudai, geriau nelysti. Turiu 1 irengini turbut su panasiu ventiliatoriumi, neradau as jam sprendimo. Irgi led irgi kaista ir garsiai uzia. Nebent perdaryt visa konstrukcija i ausinama vandeniu ar kazka tokio, kaip kompiuteriuose daro.
Gal ir galima butu pabandyti taip - tvirtini prie ju kokias nors dezutes su grotelem o uz groteliu uzkisi koki porolona ar sintepona. Oras praeis (aisku mazesniu srautu), bet triuksmas sumazes.
Ankh
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2020-10-14, 15:06
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė Ankh »

Tai as buvau atsidares jau tuos ledus,matosi,kad disovi tie ventiliatoriai.Ten ner ka veikt juos pasikeist,o del garantinio tai nesuku galvos :D.Tik idomu ant kiek tyliau ten veiks.Per programele norejau decibelus pasimatuot,bet ten aisku pievas rodo :D
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė Ciakis »

Na nezinau is kur trauket kad lempa 300w :) aprastme daug neraso bet yra 100x1w ledai. Tai jo drasiai fan pakeisti galima i koki nors nocuta 120mm ar kitoki 140-160mm. Pas mane tokios galios ausinasi su 120mm fanais

O ant kiek tyliau cia jau nepakeites nesuzinosi :) pas mane nesigirdi visai. Ir as juos ant letesniu apsuku laikau
Bet darbe mane vadina - Veryga
Ankh
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2020-10-14, 15:06
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė Ankh »

Cikis rašė: 2020-10-16, 18:47 Na nezinau is kur trauket kad lempa 300w :) aprastme daug neraso bet yra 100x1w ledai. Tai jo drasiai fan pakeisti galima i koki nors nocuta 120mm ar kitoki 140-160mm. Pas mane tokios galios ausinasi su 120mm fanais

O ant kiek tyliau cia jau nepakeites nesuzinosi :) pas mane nesigirdi visai. Ir as juos ant letesniu apsuku laikau
O su kuo apukas kontroliuoji.Su dimmeriu,ar kazkas integruota paciuose leduose?
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė Ciakis »

pas mane 4 laidu fanai, pvz arctic nepamenu modelio tai soniniai laidai GND ir 12V DC o viduriniai RPM. turiu kontroleri bet nenaudoju, tiesiog 2 vidurinius laidus sujungiu ir nukrenta apsukos iki ju minimumo, gal ~600RPM ar panasiai. pagal veikima speju ten apsukos pagal varza. tai pameginti galima ir koki potenciometra pajungti pasitikrinimui.

dar turiu FAN kur yra iskarto kontroleris, ju daug buna pas mane berods antech ar zalman :D nepamenu (as kompus kraunu toks hobis) tai visokiu daliu kalnas pas mane. na bet esme kad ten 2 pinu fan + antras laidas su swich low-mid-high :) naudoju nupusti dregmei nuo zemes

leduose niekas neubuna integruota :) realiai ten pas tave paskaiciavus 100-200 max W is rozetes. manau pakankamai didelis aliumo gabalas butu tinkamas net pasyviam ausinimui tik fin reiketu aukstesniu. bet esu mates 100W pasivaus ausinimo ledu tik pac radiatorius ten brangokas. is esmes jei rankos auga is ten kur turetu manau gali kur susiorganizuoti aliumo radiatoriu nebrangiai ir paturbinti ausinima. uzmesti koki 140mm fana ir busi ramus iki ledu pabaigos :)

[ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]
Bet darbe mane vadina - Veryga
Ankh
Naujokas
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2020-10-14, 15:06
Reputacija: 0

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė Ankh »

Cikis rašė: 2020-10-17, 04:04 pas mane 4 laidu fanai, pvz arctic nepamenu modelio tai soniniai laidai GND ir 12V DC o viduriniai RPM. turiu kontroleri bet nenaudoju, tiesiog 2 vidurinius laidus sujungiu ir nukrenta apsukos iki ju minimumo, gal ~600RPM ar panasiai. pagal veikima speju ten apsukos pagal varza. tai pameginti galima ir koki potenciometra pajungti pasitikrinimui.

dar turiu FAN kur yra iskarto kontroleris, ju daug buna pas mane berods antech ar zalman :D nepamenu (as kompus kraunu toks hobis) tai visokiu daliu kalnas pas mane. na bet esme kad ten 2 pinu fan + antras laidas su swich low-mid-high :) naudoju nupusti dregmei nuo zemes

leduose niekas neubuna integruota :) realiai ten pas tave paskaiciavus 100-200 max W is rozetes. manau pakankamai didelis aliumo gabalas butu tinkamas net pasyviam ausinimui tik fin reiketu aukstesniu. bet esu mates 100W pasivaus ausinimo ledu tik pac radiatorius ten brangokas. is esmes jei rankos auga is ten kur turetu manau gali kur susiorganizuoti aliumo radiatoriu nebrangiai ir paturbinti ausinima. uzmesti koki 140mm fana ir busi ramus iki ledu pabaigos :)

[ nuotrauka ]
[ nuotrauka ]
Gal turi koki ICQ ar Telegrama?
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė Ciakis »

Parasiau
Bet darbe mane vadina - Veryga
gardening
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 67
Užsiregistravo: 2019-04-14, 23:31
Reputacija: 1

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė gardening »

Hps 600w Adjust-a-Wing Digital Lighting
15tokiu lempu kiek galima padenkt ploto?
kondicionieriaus ir sito Grow Room RVK Fan and Rhino Carbon Filter A1 200mm kit silumai pravedint turetu uztekt?
Ir kokios gaunasi mazdaug elektros sanaudos nuo 600w hps vienos lempos 18/6 ar 20/4 per para kaina?
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė Ciakis »

gardening rašė: 2020-10-24, 01:09 Hps 600w Adjust-a-Wing Digital Lighting
15tokiu lempu kiek galima padenkt ploto?
daug
gardening rašė: 2020-10-24, 01:09 kondicionieriaus ir sito Grow Room RVK Fan and Rhino Carbon Filter A1 200mm kit silumai pravedint turetu uztekt?
nezinau, tikriausia ne
gardening rašė: 2020-10-24, 01:09 Ir kokios gaunasi mazdaug elektros sanaudos nuo 600w hps vienos lempos 18/6 ar 20/4 per para kaina?
naudojames skaicialke.

siaip mes nesuportinam pramoninio auginimo.
Bet darbe mane vadina - Veryga
gardening
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 67
Užsiregistravo: 2019-04-14, 23:31
Reputacija: 1

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė gardening »

Patarimais visada galim pasidalint :)
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė Ciakis »

na taip bet kai patarimai aiskiai gali nuzudyti ramiu, tyliu auginoju reputacija kazkaip nesinori ir dalinti tu patarimu.

HINT: neilgai pajieskojus cia rasi visus atsakymus i visus tau rupimus klausimus labai greitai.

o kitam kartui tiesiog sumazink proporcijas :) na zinai, nekvailas juk. ;)
Bet darbe mane vadina - Veryga
DanDan
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2019-04-21, 16:09
Reputacija: 6

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė DanDan »

Skaiciavimas toks
( 600w x 18val ) x 30dienu = 324kwh x 1kwh tarifas
Deimantas
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2020-11-02, 16:52
Reputacija: 1

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė Deimantas »

Labas.skaitineju,ieskausi info bet man vis dar kosmosas su ledais... 😀Yra tentas 120×120×160 4augalai turiu 4kessil h160 šviestuvus ir dar norisi kažko stipriau,rodos trūksta šviesos tiek veg tiek bloom fazėj.Galima patarimą?Galvoju kažką iš mars hydro serijos.Ju šviesos nesipjaus?Mars hydro daugiau sviesios,o kessilai lediniai tai man tas neramu ką daryt?
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė Ciakis »

Tai mars hydro ir lediniai :) ir siaip geresni nei kesiliai :) ten pirmam ju puslapio teiginyje pastebejau primeluota :)
Teri gera palapine tik sviesos reiketu 2x daugiau kaip minimum. Tvarkingai auginant full spektro lempos butu geriau nei blurples. Nes teiginys zalia sviesa neturi itakos augimui yra mitas ir netiesa. Bent as duociau po ts1000 krkvienam medziui ir zydint kesili pajungciau raudona spektra. Cia jei super simple viska darant.

Reikalas tas kad kanapei sviesos nebus per daug. Didziausias issukis buna silumos/dregmes kontrole ko tavo atveju neturi kilti problemu

Ir sviesos nesipjaus
Bet darbe mane vadina - Veryga
Deimantas
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2020-11-02, 16:52
Reputacija: 1

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė Deimantas »

Suprantu kad lediniai,bet šviesa atrodo kitokia😀anyway supratau,dekingas 😉o kalbant apie hydro kaip suprantu ts 1000 geriausia ar galima kažką kito tarkim sp150 3vnt ir 4kessilai aplink,bloom faze perjungent ant raudono.?ar ts 2000 ir kessilai,bandau rast aukso vidurį tarp kokybės ir w iš rozetes
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Elementarūs apšvietimo klausimai - atsakymai. (I dalis)

Standartinė Ciakis »

ts1000 ir sp150 berods vienodos tik ledu isdestymas kitas :) cia jau realiai kaip tau patinka jei $ yra net pagalvociau apie sp250 :) bet 3x-sp150 jo turetu suveikti :) padengs 85% kazkur tento berods, reiktu tiksliai paskaiciuoti

sviesa kita nes mars hydro yra full spectrum
Bet darbe mane vadina - Veryga
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas