Nuotrauka Nuotrauka

Hidroponika

Darbščiųjų rankų būrelis.
nenaudelis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 350
Užsiregistravo: 2020-03-18, 15:10
Reputacija: 39

Re: Hidroponika

Standartinė nenaudelis »

O galima daiginti durpiu tableteje ir poto ja perkelt i vazona su keramzitu ? ar durpese nera nieko tokio kas negerai, jei pateks i vandeni ?
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Hidroponika

Standartinė Ciakis »

Durpes cia kaip ir organika? Manau nepatartina, bet nebandes nezinau
Bet darbe mane vadina - Veryga
nenaudelis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 350
Užsiregistravo: 2020-03-18, 15:10
Reputacija: 39

Re: Hidroponika

Standartinė nenaudelis »

As irgi taip pagalvojau, tai teko rast kokoso tableciu. Net negalvojau, kad jos tokios patogios ir daiginimui.
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Hidroponika

Standartinė Ciakis »

as rockwooll kubeliuose daiginu o klonus be nieko, nes nupuna kur nors ikisus :D
Bet darbe mane vadina - Veryga
nenaudelis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 350
Užsiregistravo: 2020-03-18, 15:10
Reputacija: 39

Re: Hidroponika

Standartinė nenaudelis »

O dabar pagrindinis klausimas - turiu sekla tame kubelyje, kubelis keramzite. Kaip jis turetu gauti vandens ? Planuoju su programuojama pompa laistyt drip'u, bet gal per sudetingai mastau - gal tiesiog uztenka ta kubeli i diena karta palaistyti ir kol nepaaugs siltai laikyti ? O kai jau saknys paaugs, po kokios savaites, tada kist i rezervuara ?
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Hidroponika

Standartinė Ciakis »

uztenka kubeli palaistyti truputi kad dregnas butu kol saknys pacios pasieks vandeni
Bet darbe mane vadina - Veryga
nenaudelis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 350
Užsiregistravo: 2020-03-18, 15:10
Reputacija: 39

Re: Hidroponika

Standartinė nenaudelis »

Ne visai DIY... O kaip daryti su trasomis, jei sistema ne uzdara - trasu talpoje liko kazkiek o augalas auga ir reikia keisti trasu santyki ? Tiesiog dapilti to, ko tai augimo stadijai reikia, ar keisti visa tirpala is naujo ?
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Hidroponika

Standartinė Ciakis »

nenaudelis rašė: 2021-02-08, 15:38 Ne visai DIY... O kaip daryti su trasomis, jei sistema ne uzdara - trasu talpoje liko kazkiek o augalas auga ir reikia keisti trasu santyki ? Tiesiog dapilti to, ko tai augimo stadijai reikia, ar keisti visa tirpala is naujo ?
ne uzdara tai tipo runoff ar kaip? nelabai supratau klausimo
Bet darbe mane vadina - Veryga
nenaudelis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 350
Užsiregistravo: 2020-03-18, 15:10
Reputacija: 39

Re: Hidroponika

Standartinė nenaudelis »

Yra rezervuaras su trasom ir is jo pagal poreiki geria augaliukai. Tai jame lieka kazkiek o augalas tai auga. Pradejo ziedus krauti, tai reikia keisti sudeti. Ir pasistojo klausimas - ar tai kas like pilt lauk ar tiesiog biski daugiau ipilt trasu su sekanciu papildymu ?
Vartotojo avataras
Ciakis
Guru
Guru
Pranešimai: 1059
Užsiregistravo: 2018-09-19, 03:57
Reputacija: 151

Re: Hidroponika

Standartinė Ciakis »

sudetis pagal gamintojo nurodyma

na jei trasos ne recirkuliuoti tai tik topini vadenuka su trasom.

is principo per zydejima maziau azoto reik ir daugiau i potassium orentuotis
Bet darbe mane vadina - Veryga
PerSėjas
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2021-11-08, 09:26
Reputacija: 2

Re: Hidroponika

Standartinė PerSėjas »

Sveiki, planuoju daryti RDWC hidroponiką 60*120cm tente su rezervuaru išorėje ir turiu dvi dilemas:
1) neapsisprendžiu kiek kibirų talpinti į tento vidų 2 ar 3 (kontrolinis kibiras bus išorėje).
Kadangi dar neturiu daug patirties tai manau būtų logiška daryti 3 augalams, jei dėl savo klaidų vieną numarinčiau, tai bent kiti du liktų. Tačiau ar 3 augalams augantiems 25L kibiruose užteks vietos 60*120 tente?
2) nerandu kvadratinių ir aukštų kibirų kur nusipirkti .
Ūkinėse prekėse tik apvalūs 20, 25 arba 35 L kibirai. Mano manymu jie nelabai tinkami, nes 1 colio vamzdžius užkemša išvešėjusi šaknų sistema, o 2 ar 3 colių nemanau, kad įmanoma užsandarinti 100% saugiai (per didelis skylės išgaubimas gaunasi dėl apvalaus kibiro). Kvadratines daiktadėžes atrodo jau visas ištyrinejau kas yra e-shopuose ir neradau tinkamos formos ir talpos (jau pradėjau ieškoti siųstis iš RDWC sistemų gamintojų Italijoje).
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas