Nuotrauka Nuotrauka

Gorilla zkittlez feminised

Mielas dienorašti...
Vartotojo avataras
lukasaka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 178
Užsiregistravo: 2020-01-27, 20:49
Reputacija: 14

Gorilla zkittlez feminised

Standartinė lukasaka »

Kiek pavėluotai, bet sugalvojau sukurt pirmąjį savo dienoraštį 😀 prieš 49 dienas išdygo 5 gorilla zkittlez sėklos, palapinė 120x120x200. Lempos LED, 2x sanlight q6w gen 2. Bendrai 490w. Kokosas +Hydro akmenukai. Trąšos GHE tripart .
Spalio 14 d. Prieš laistymą. 49 diena 😉

Nuotrauka
Nuotrauka
Nuotrauka
Nuotrauka

51 diena, praplatejam dar siektiek 😎

Nuotrauka

54 diena. Daugiau geltonuojanciu lapų, bet augaliukai auga puikiai.
Nuotrauka
Nuotrauka
Nuotrauka
Nuotrauka
Nuotrauka

57 diena.

Nuotrauka
Nuotrauka
Nuotrauka

60 diena. Pajungiau 12/12

Nuotrauka
Nuotrauka

63 diena.

Nuotrauka
Nuotrauka
Nuotrauka

70 diena.

Nuotrauka
Nuotrauka
Nuotrauka

74 diena

Nuotrauka
Nuotrauka
Nuotrauka
Nuotraukai

83 diena

Nuotrauka
Nuotrauka
Nuotrauka

94 diena

Nuotrauka
Nuotrauka
Nuotrauka

107 diena.

Nuotrauka
Nuotrauka
Nuotrauka

117 diena. Jau tuoooj tuoooj nuimsim
Nuotrauka
Nuotrauka
Nuotrauka
Paskutinį kartą redagavo lukasaka 2021-12-21, 16:58. Iš viso redaguota 12 kartus(ų).
Vartotojo avataras
lukasaka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 178
Užsiregistravo: 2020-01-27, 20:49
Reputacija: 14

Re: Gorilla zkittlez feminised

Standartinė lukasaka »

Update
Vartotojo avataras
lukasaka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 178
Užsiregistravo: 2020-01-27, 20:49
Reputacija: 14

Re: Gorilla zkittlez feminised

Standartinė lukasaka »

Update. Kai kurie lapai geltonuoja, kame gali būti bėda?
quNNcy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 476
Užsiregistravo: 2014-12-31, 20:12
Reputacija: 66

Re: Gorilla zkittlez feminised

Standartinė quNNcy »

Jei apacia sakyciau sviesos trukumas ir i tai net demesio nekreipciau,jei pleciasi laiduociau uz azota,o jei ten vienas kitas irgi perdaug galvos nesuk,stebek,foto perzejus nieko baisaus nematyt
Vartotojo avataras
lukasaka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 178
Užsiregistravo: 2020-01-27, 20:49
Reputacija: 14

Re: Gorilla zkittlez feminised

Standartinė lukasaka »

Šiek tiek daugėja jų, nuo kito laistymo bandysiu daugiau dėti trąšų su azotu
Vartotojo avataras
lukasaka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 178
Užsiregistravo: 2020-01-27, 20:49
Reputacija: 14

Re: Gorilla zkittlez feminised

Standartinė lukasaka »

Update. Galvoju jau jungti žydėjimą, ką manot?
Vartotojo avataras
lukasaka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 178
Užsiregistravo: 2020-01-27, 20:49
Reputacija: 14

Re: Gorilla zkittlez feminised

Standartinė lukasaka »

Update.
Daug apatinių lapų pageltonavo, sudziuvo ir pradėjo kristi. Surinkau porą gerų saujų. Viršuj visi lapai kaip matot gražūs 😊 planuoju kitoj palapinėj 90x90x180 sodint autoflower tik neapsisprendžiu kiek vienetu. Ar 5 nebūtų per daug? Ar apsieiti 4?
Wiceilas
Naujokas
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2020-10-16, 12:20
Reputacija: 7

Re: Gorilla zkittlez feminised

Standartinė Wiceilas »

lukasaka rašė: 2021-10-28, 17:11 Update.
Daug apatinių lapų pageltonavo, sudziuvo ir pradėjo kristi. Surinkau porą gerų saujų. Viršuj visi lapai kaip matot gražūs 😊 planuoju kitoj palapinėj 90x90x180 sodint autoflower tik neapsisprendžiu kiek vienetu. Ar 5 nebūtų per daug? Ar apsieiti 4?
Kišk 5 ir nesuk galvos :D
Vartotojo avataras
lukasaka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 178
Užsiregistravo: 2020-01-27, 20:49
Reputacija: 14

Re: Gorilla zkittlez feminised

Standartinė lukasaka »

Kam nors įdomus tas dienoraštis ar man net nesivargint? Kažkoks numiręs forumas 😁
Wiceilas
Naujokas
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2020-10-16, 12:20
Reputacija: 7

Re: Gorilla zkittlez feminised

Standartinė Wiceilas »

lukasaka rašė: 2021-11-01, 16:34 Kam nors įdomus tas dienoraštis ar man net nesivargint? Kažkoks numiręs forumas 😁
Aš stebiu, bet forumas tai atrodo, kad visiškai numires :D
Vartotojo avataras
lukasaka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 178
Užsiregistravo: 2020-01-27, 20:49
Reputacija: 14

Re: Gorilla zkittlez feminised

Standartinė lukasaka »

Wiceilas rašė: 2021-11-01, 18:30
lukasaka rašė: 2021-11-01, 16:34 Kam nors įdomus tas dienoraštis ar man net nesivargint? Kažkoks numiręs forumas 😁
Aš stebiu, bet forumas tai atrodo, kad visiškai numires :D
Planuoju daryt motinini augalą vietoj tu autoflowerių toj pačioj palapinėj kai užaugs. Manau daug laiko sutaupyciau klonuodamas negu pradėti kiekvieną kartą nuo sėklos? Ir tie automatai daug derliaus neduoda, o laiko nemažai atima. Nesenai tik sužinojau kad daug kas augina atskirai motina ir nuo jos klonuoja. Kaip manai, ar tikrai verta? Ir kaip padaryti kad ta motina neaugtų labai didelė, nes vistiek ji augs vis į viršų?
Wiceilas
Naujokas
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2020-10-16, 12:20
Reputacija: 7

Re: Gorilla zkittlez feminised

Standartinė Wiceilas »

lukasaka rašė: 2021-11-03, 13:50
Wiceilas rašė: 2021-11-01, 18:30
lukasaka rašė: 2021-11-01, 16:34 Kam nors įdomus tas dienoraštis ar man net nesivargint? Kažkoks numiręs forumas 😁
Aš stebiu, bet forumas tai atrodo, kad visiškai numires :D
Planuoju daryt motinini augalą vietoj tu autoflowerių toj pačioj palapinėj kai užaugs. Manau daug laiko sutaupyciau klonuodamas negu pradėti kiekvieną kartą nuo sėklos? Ir tie automatai daug derliaus neduoda, o laiko nemažai atima. Nesenai tik sužinojau kad daug kas augina atskirai motina ir nuo jos klonuoja. Kaip manai, ar tikrai verta? Ir kaip padaryti kad ta motina neaugtų labai didelė, nes vistiek ji augs vis į viršų?
Neesu expertas, bet tavo auginimu vardan padariau šiokį tokį research'a... :D
Abu būdai tiek nuo sėklos tiek klonavimas turi savų pliusių, bei minusų. Kaip pvz, tai nuo sėklos auginta kanapė turės didesni derlių negu klonuota kanapė, klonavimui išauginti motininį augala gali užtrukti iki 1-2mėn, klonų šaknys išsivysto per 7-10d, aplamai aš pats manau, kad jeigu nori ramiai, be rūpesčių auginti, neapsikraudamas papildomais darbais, augini nuo sėklos ir nesuki galvos, čia bent jau mano nuomonė. :D
Vartotojo avataras
lukasaka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 178
Užsiregistravo: 2020-01-27, 20:49
Reputacija: 14

Re: Gorilla zkittlez feminised

Standartinė lukasaka »

Wiceilas rašė: 2021-11-03, 22:29
lukasaka rašė: 2021-11-03, 13:50
Wiceilas rašė: 2021-11-01, 18:30

Aš stebiu, bet forumas tai atrodo, kad visiškai numires :D
Planuoju daryt motinini augalą vietoj tu autoflowerių toj pačioj palapinėj kai užaugs. Manau daug laiko sutaupyciau klonuodamas negu pradėti kiekvieną kartą nuo sėklos? Ir tie automatai daug derliaus neduoda, o laiko nemažai atima. Nesenai tik sužinojau kad daug kas augina atskirai motina ir nuo jos klonuoja. Kaip manai, ar tikrai verta? Ir kaip padaryti kad ta motina neaugtų labai didelė, nes vistiek ji augs vis į viršų?
Neesu expertas, bet tavo auginimu vardan padariau šiokį tokį research'a... :D
Abu būdai tiek nuo sėklos tiek klonavimas turi savų pliusių, bei minusų. Kaip pvz, tai nuo sėklos auginta kanapė turės didesni derlių negu klonuota kanapė, klonavimui išauginti motininį augala gali užtrukti iki 1-2mėn, klonų šaknys išsivysto per 7-10d, aplamai aš pats manau, kad jeigu nori ramiai, be rūpesčių auginti, neapsikraudamas papildomais darbais, augini nuo sėklos ir nesuki galvos, čia bent jau mano nuomonė. :D
Kiek žinau tai klonas 100% atsigimsta I motina, ir kiek esu bandęs klonuoti, visi klonai pavykdavo. Matau viena pliusą pagrindinį tik tokį, kad ant sėklų sutaupyciau pinigų
Wiceilas
Naujokas
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2020-10-16, 12:20
Reputacija: 7

Re: Gorilla zkittlez feminised

Standartinė Wiceilas »

lukasaka rašė: 2021-11-04, 10:03
Wiceilas rašė: 2021-11-03, 22:29
lukasaka rašė: 2021-11-03, 13:50

Planuoju daryt motinini augalą vietoj tu autoflowerių toj pačioj palapinėj kai užaugs. Manau daug laiko sutaupyciau klonuodamas negu pradėti kiekvieną kartą nuo sėklos? Ir tie automatai daug derliaus neduoda, o laiko nemažai atima. Nesenai tik sužinojau kad daug kas augina atskirai motina ir nuo jos klonuoja. Kaip manai, ar tikrai verta? Ir kaip padaryti kad ta motina neaugtų labai didelė, nes vistiek ji augs vis į viršų?
Neesu expertas, bet tavo auginimu vardan padariau šiokį tokį research'a... :D
Abu būdai tiek nuo sėklos tiek klonavimas turi savų pliusių, bei minusų. Kaip pvz, tai nuo sėklos auginta kanapė turės didesni derlių negu klonuota kanapė, klonavimui išauginti motininį augala gali užtrukti iki 1-2mėn, klonų šaknys išsivysto per 7-10d, aplamai aš pats manau, kad jeigu nori ramiai, be rūpesčių auginti, neapsikraudamas papildomais darbais, augini nuo sėklos ir nesuki galvos, čia bent jau mano nuomonė. :D
Kiek žinau tai klonas 100% atsigimsta I motina, ir kiek esu bandęs klonuoti, visi klonai pavykdavo. Matau viena pliusą pagrindinį tik tokį, kad ant sėklų sutaupyciau pinigų
Norejau dar pridurt jo, kad ant sėklų sutaupytum, nes ne visos isleidžia šaknį čia toks 50/50
Vartotojo avataras
lukasaka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 178
Užsiregistravo: 2020-01-27, 20:49
Reputacija: 14

Re: Gorilla zkittlez feminised

Standartinė lukasaka »

Kiek turėjau is royal arba barney's Tai visos išleido
Vartotojo avataras
lukasaka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 178
Užsiregistravo: 2020-01-27, 20:49
Reputacija: 14

Re: Gorilla zkittlez feminised

Standartinė lukasaka »

Update
PerSėjas
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2021-11-08, 09:26
Reputacija: 2

Re: Gorilla zkittlez feminised

Standartinė PerSėjas »

Labas lukasaka, mldc, seku tavo auginimą (beje mano registraciją į forumą paskatino tavo susirūpinimas ar dar kam nors įdomūs dienoračiai), nuotraukos gražios, pilnas tentas žalumynų 🙂
Būčiau dėkingas, jei pasidalintum informacija kaip tu jas augini (laistymas, trašų dozės, priežiūra ir t.t.). Manau visiems čia įdomu ne tik į nuotraukas pažiūrėti.
Sėkmės.
Vartotojo avataras
lukasaka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 178
Užsiregistravo: 2020-01-27, 20:49
Reputacija: 14

Re: Gorilla zkittlez feminised

Standartinė lukasaka »

PerSėjas rašė: 2021-11-08, 11:29 Labas lukasaka, mldc, seku tavo auginimą (beje mano registraciją į forumą paskatino tavo susirūpinimas ar dar kam nors įdomūs dienoračiai), nuotraukos gražios, pilnas tentas žalumynų 🙂
Būčiau dėkingas, jei pasidalintum informacija kaip tu jas augini (laistymas, trašų dozės, priežiūra ir t.t.). Manau visiems čia įdomu ne tik į nuotraukas pažiūrėti.
Sėkmės.
Sveikas. Nu va pagaliau daugiau kažkas domisi 😁 laistau kas 3 dienas. 16 litrų ant 5 augalų. Trąšų dozės tokios kokios ant pačių buteliukų surašytos. Dabar dar nusipirkau T.A Pro Bloom, Advanced Nutrients Bud Factor X, bud candy, Gold Label Batboost, Tai augalai atrodo kaifuoja nuo jų 😁. O apie priežiūra tai nežinau ką daugiau pasakyti. Is pradžių nukirpau viršūnęs, poto parišinejau šiektiek ir dėjau tinklą. Nuo vazono iki tinklo beveik viską nuskabiau laikui bėgant.

Be to, čia mano tik 3 auginimas. Ir tikiuosi bus labiausiai pavykęs, nes kiti buvo is bėdos tokie. Galvos pustuštės gavosi
PerSėjas
Naujokas
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2021-11-08, 09:26
Reputacija: 2

Re: Gorilla zkittlez feminised

Standartinė PerSėjas »

[/quote]

Is pradžių nukirpau viršūnęs, poto parišinejau šiektiek ir dėjau tinklą. Nuo vazono iki tinklo beveik viską nuskabiau laikui bėgant.

Be to, čia mano tik 3 auginimas. Ir tikiuosi bus labiausiai pavykęs, nes kiti buvo is bėdos tokie. Galvos pustuštės gavosi
[/quote]

Topinai tik pagrindinę viršūnę ar visas?
Su tiek trąšų žydėjimui, šį kartą tikrai nebus tušti 🙂👍
Vartotojo avataras
lukasaka
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 178
Užsiregistravo: 2020-01-27, 20:49
Reputacija: 14

Re: Gorilla zkittlez feminised

Standartinė lukasaka »

PerSėjas rašė: 2021-11-08, 13:23
Is pradžių nukirpau viršūnęs, poto parišinejau šiektiek ir dėjau tinklą. Nuo vazono iki tinklo beveik viską nuskabiau laikui bėgant.

Be to, čia mano tik 3 auginimas. Ir tikiuosi bus labiausiai pavykęs, nes kiti buvo is bėdos tokie. Galvos pustuštės gavosi
[/quote]

Topinai tik pagrindinę viršūnę ar visas?
Su tiek trąšų žydėjimui, šį kartą tikrai nebus tušti 🙂👍
[/quote]

Tik viršūnes visiems nuėmiau. Tik viena bėda kad apatiniai lapai visoms geltonuoja ir džiūna. Įdomu ar reikia sunerimti ar čia dėl to kad jie šviesos negauna.

Tiesa, pats nežinau tiksliai iki kiek reikia man nugenėti apačią. Galbūt reikia daugiau. Jei turėsiu laiko šiandien įmesiu daugiau foto
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas