Nuotrauka Nuotrauka

Kanape medicinoje

Kanapių panaudojimas gydomaisiais tikslais.
Rašyti atsakymą

:x: pagelbejo kada kaip medikamentas?

taip :)
7
78%
ne :)
2
22%
 
Viso balsų: 9

*
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 251
Užsiregistravo: 2005-09-14, 11:05
Reputacija: 0

Kanape medicinoje

Standartinė * »

.. ir stai jau puse metu, kai man skaudz nugara. Gavau siuntima sviestis, po to dar viena.. kazkokia sonkaulio anomalija, bet, kaip patikino gydytojai, lyg ir nereiktu nerimauti. Na, vienaip ar kitaip, ju zodziai skausmo neisgyde :)
bet uztat, kai labai pradeda skaudeti, koki nuskausminamaji atradau.. :) ce tai nei dolmenas, nei ibuprofenas lygiu neturi..

idomu butu suzinoti ar yra cia (pa)naudojanciu :x: medicininiams tikslams? Gal yra kam pagelbeje ish musu? prasom pasidalinti patirtimi

:x:
..have an idea?
ZYMUSAS
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2005-10-08, 12:24
Reputacija: 1

Standartinė ZYMUSAS »

man 100% padeda ant pagyriu jai buna toksai reikalas kad prisigeri nors tai retai buna :D galvos skausmus nujama.pikinimo nelabai
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Kadangi neprilaku iki žemių graibymų, bet šiaip alaus primaukiu ar kokio stipresnio gėrimo paskanauju, tai jointas tūso gale labai palengvina ateinantį rytą. Šiaip viskas būna sulėtėję ir trenkta, bet nei galvos skauda, nei pykina.

Gripo metu labai puikiai nuima "kaulų laužymą". Ir šiaip gerai malšina skausmus kurie nėra organizmo skirti parodyti, kad va šitoj vietoj, kažkas tikrai yra negerai, pvz.: apendicitas. Vat su draugais pastebėjom, kad pūlinių (apendicitai, žaizdos, dantys) skausmus tai žiauriai sustiprina. Tipo - eik tvarkykis, nes čia rimta :)
BOB - Bombs Over Bagdad!
mr.green
Guru
Guru
Pranešimai: 1033
Užsiregistravo: 2006-10-29, 19:24
Reputacija: 0

Standartinė mr.green »

Turejou dideliu problemu psihologine prasme"priligstanciu artimo zmogous praradimui" noudojou kaip antidepresanta profilaktiskai.Pabreziu nepiknaudziaujant.labai padejio sunkiu metu,dabar atsigavou viskas gerai!Dar taipogi turiu problemu su nugara,turejou nelaiminga atsitikima,kai skausmas paumeja puikei padeda!
Atsiputes
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 233
Užsiregistravo: 2006-09-02, 17:20
Reputacija: 0

Standartinė Atsiputes »

Na nezinau man asmeniskai ganja grynai kazko ir neisgyde, bet galvos skausmus bent jau teoriskai numuse nekarta :D
melskimes, galbut tai jums pagelbes
kojak
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2006-06-09, 16:06
Reputacija: 1

Standartinė kojak »

Nedaznai pučiu, tai nekarto ir nebandžiau šio preparato naudot kaip vaisto --==::~~ :D
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

Padejo, ir ne karta. galvos skausmai, nemiga- praeina.
AuriuxAs
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2006-12-03, 11:56
Reputacija: 0

Standartinė AuriuxAs »

Ganja puikiai nuima raumenu skausma zinot kai per dauk prisportuoji... Taip pat nugaros skausma nuima... Karta buvau smarkei persales kakla tai uzpuciaiu skausmo kaip nebuve... tik kad kita diena vel skauda :/
Herbalist
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 2005-10-18, 22:36
Reputacija: 2

Standartinė Herbalist »

Na as zolytes pavartoju kad uzmigciau daznai, kai reikia anksti keltis, o miego nesinori, o laiko miegot like nedaug tai gerai uzpuciu ir tada puikiai issimiegu, na bent geriau nei neputes, o nemiga pas mane didele problema, labai sunkina gyvenima turiu vartytis lovoje apie 2val. kol uzmiegu, ziauriai nervina.
AuriuxAs
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2006-12-03, 11:56
Reputacija: 0

Standartinė AuriuxAs »

Uzmikti tikrai padeda, bet kita ryta uztat sunku lb keltis :D
nenaudelis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 350
Užsiregistravo: 2020-03-18, 15:10
Reputacija: 39

Re: Kanape medicinoje

Standartinė nenaudelis »

Tai kad kanape isvis nesukelia priklausomybes, bent fizines. O CBD tai tuo labiau, tas pats kas gert vaistines arbata su technines kanapes lapais :) O del padejimo miegui, tai ne nezinau... Pats esu megines, is pradziu lyg ir padejo, bet gydytoja nuramino, kad greiciausiai tai placebo efektas. Na tai irgi medicinos pripazystama. Kitaip sakant, jei padeda, tai blogiau tikrai nebus.
Eemilijaa
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2022-04-19, 11:36
Reputacija: 0

Re: Kanape medicinoje

Standartinė Eemilijaa »

nenaudelis rašė: 2022-05-11, 11:29 Tai kad kanape isvis nesukelia priklausomybes, bent fizines. O CBD tai tuo labiau, tas pats kas gert vaistines arbata su technines kanapes lapais :) O del padejimo miegui, tai ne nezinau... Pats esu megines, is pradziu lyg ir padejo, bet gydytoja nuramino, kad greiciausiai tai placebo efektas. Na tai irgi medicinos pripazystama. Kitaip sakant, jei padeda, tai blogiau tikrai nebus.
Dekui, gal tikrai placebo efektas, nes uzsienio forumuose ir straipsniuose labai daug kas raso, kad tikrai ramina !|
nenaudelis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 350
Užsiregistravo: 2020-03-18, 15:10
Reputacija: 39

Re: Kanape medicinoje

Standartinė nenaudelis »

Esu dar megines CBD cristalus vapint. Na kazko ypatingo nepastebejau. Bet blogiau tikrai nebuvo. O kad pries miega 0.2gr indica padeda uzmigt neblogiau uz stipria tablete, tai irgi faktas. Sekmingai nebegeriu migdanciu ir is ryto atsikeliu ne kazkoks apsineses o visai zvalus.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Kanapes ir kanabinoidai medicinoje
    dreamofsilence » » forume Medicina
    17 Atsakymai
    15301 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas /G/vibes
  • Naujienos apie kanapių panaudojimą medicinoje
    H2O » » forume Medicina
    15 Atsakymai
    10607 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Chant
  • Kanape, nezinant kad tai Kanape
    kulturingas » » forume Legalus forumas
    5 Atsakymai
    3569 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas kulturingas
  • Ar tai pluoštinė kanapė?
    Volkas » » forume Legalus forumas
    5 Atsakymai
    4134 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Volkas
  • Kanapė ir nepilnamečiai
    medelynas » » forume Legalus forumas
    1 Atsakymai
    2741 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas kauptukas