Nuotrauka Nuotrauka

Didziausi jusu daryti gliukaj ;]]]]

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Pipis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 225
Užsiregistravo: 2005-04-14, 12:36
Reputacija: 0

Standartinė Pipis »

kentacmis :)
mfsouth
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 124
Užsiregistravo: 2005-03-09, 16:00
Reputacija: 0

Standartinė mfsouth »

Wuh....:]]]
--==::rukyt rukysiu,bet gert nemesiu::==--
Condopondo
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2005-06-19, 22:56
Reputacija: 0

Standartinė Condopondo »

Kentacmis Pipi ce geraj ismastej :D
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

Kazkaqip gejiskai skamba, na bet mes tolerantiski ;]]]]
mfsouth
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 124
Užsiregistravo: 2005-03-09, 16:00
Reputacija: 0

Standartinė mfsouth »

Nenukrypstam nuo temos a?
--==::rukyt rukysiu,bet gert nemesiu::==--
Nerwas
Naujokas
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 2007-02-25, 23:06
Reputacija: 0

Standartinė Nerwas »

As kai gristu namo i Lietuva, tai dazniausiai pas mane namuose gliucinames :) Drugas atsinesa stroboskopa, spalvotu sviesu diskotekoms. As parsiunciu winampui visualations, kuo labiau psichodelinius. Pora filmu siaubo, ar taip visai be rysio. Ir tada ziauriai nusirukom, ziurim gliukus, klausau dum and bass. Sese visa laika ka nors padaro labai skanaus valgyt, ir niekas negali sulaukt kol bus padarytas maistas. Kai ziauriai bunam nusiruke varom su masina vazinet, visada vairuotojas buna labiausiai nusirukes, ant tiek, kad vos nepadaro avariju... Viena karta ant saligatvio uzsokom, bevaziuodami. kai pas mane sode bunam tai dar geriau, tada buna sudarytas rukymo grafikas, pvz visi ruko kas val. Nors ir labai nusirukes bet negali atsisakyt jointo :D kepam saslyka, desreles...
manis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 78
Užsiregistravo: 2004-10-21, 00:23
Reputacija: 1

Standartinė manis »

nerwas rašė: Kai ziauriai bunam nusiruke varom su masina vazinet, visada vairuotojas buna labiausiai nusirukes, ant tiek, kad vos nepadaro avariju... Viena karta ant saligatvio uzsokom, bevaziuodami..
galejai ir nesigirt, nes tai smerktinas dalykas '| :!: viskam yra vieta laikas ir ribos...
p.s. per tokius avinus etiski vartotojai ir kencia.
one of the part
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

Ne, nu kad gliucinates pas tave namuose, tai puiku- ir maista sese padaro, ir ispudziu gaunat ir visko ko reikia. Bet kad vairuojat pripute, plius dar labiausiai priputes vairuoja- tai cia jau per daug. Turekit atsakomybes.

http://www.legalus.net/dis/viewtopic.php?t=268
energetiniai gluosniai
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 396
Užsiregistravo: 2006-10-05, 17:20
Reputacija: 1

Standartinė energetiniai gluosniai »

Gurman rašė:tai cia jau per daug

http://www.legalus.net/dis/viewtopic.php?t=268
Syki teko nelaimes parukiusiam sedeti greta parukiusio, vaziuojancia masina vairuojancio vairuotojo. Vienas is baisiausiu mano nuotykiu.

Parukem sauniai, bet saikingai visai, nuostabu viskas buvo, taciau atsitiko taip, kad po pusvalandzio zutbutinai prireike zmones atvezt is rajono centro i kaimeli toki viena, kuriame anuomet viesejo musu komanda (netiketai greiciau atkeliavo biciuliai..). Desimt kilometru vienon pusen, desimt kiton - lyg ir niekai.. Isrinkom vieninteli vairuojanti is musu tarpo, pasisiuliau palaikyt kompanija (zinot, vasara, siaurutis regioninis asfaltelis tarp kalveliu-miskeliu, praviras masinlangis, VEJAS..)

Sedim, vaziuojam, vadinasi, o regis, kad vietoj stovim, kazkaip neimanomai letai juda aparatas, nebeaisku, ar i ta puse vaziuojam (nors kelias siaip iki skausmo pazistamas ir metas paros sviesusis!), lyg kelio tikslas begtu nuo musu ir slepyniu zaistu, ir dar tas suvokimas, kad masina juk valdo zmogus (kuris, negana to, kad yra parukes ir masina valdo tik savo rankom ir kojom, dar ir LABAI JAU LETAI MIRKSI KAZKODEL, KAIP SYKIS), bet jis tik sedi sau TEN, o as nei gazo, nei stabdziu nematau, o jei dar keliu policijai pasipainiosim po kojom, ir nepaliaujamai, kitaip, nepanasiai.

Simta metu vaziavom, sirdis kulnan nusirito.

Draugai, nevairuokime neblaivus, a!
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

Energetiniai gluosniai =]]]]

Turiu du zmones, kuriais pasitikiu, kai jie vairuoja pripute.
Kaip bebutu, vistiek pasitikiu priputusiais vairuotojais labiau, nei prigerusiais.
Karta vakare pripute vaziavom ir vairotuojas uzmigo prie vairo. Ironihskai, pravazinejom kapines tuo metu. Per daug nejauku buvo =]

Ne, kad ir kas- atsakomybes reik turet. Ne tik priesh save
MonkeyBoy
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2007-03-01, 22:14
Reputacija: 0

Standartinė MonkeyBoy »

Man su dviem druzokais kaip apsipuciam pasiseka pamatyti mistisku dalyku danguje.. Pvz: Mes tokiam bokste buvom isilipe ir mazdaug skrenda neaukstai sviesulys virs miestelio tada pasisukes biski paskrenda ir galiausiai visiskai apsisukes kazkur nuskrenda. Logiskai pagalvojus butu sraiktasparnis bet jokio garso negirdejom 8| O kita karta tai irgi zejom i dangu pasipute ir viena zvaigzde taip skrido skrido ir staiga pranyko.. Gal palydovas bet palydovai dazniausiai palaipsniui pranyksta taip vis tamsedami.. :]
L e g a l i z e G a n j a . . .
euforija
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2007-03-09, 10:52
Reputacija: 0

Standartinė euforija »

na ir as pasipasakosiu ;) atvaziavom porai savaiciu i lietuva,aisku rukem,tai rukem :D gerai priruke nuejom aplankyt drauges-kaimynes,kuri gyvena 7 aukste!sedejom,plepejom ir staiga man kazko prireike uzeit i namus(mes is devinto auskto).tai va,pasiemiau raktus,rimtu veidu kylu ausktyn :D stoviu,rakinu duris-matau,kad kazkokios jos keistos,raktu skylutes ner toj vietoj,kur jinai turi but :D as vistiek bandau atrakint duris :) poto girdisi,kad kazkas pro akute ziuri..ir pirma mintis,sovusi i galva-vel kaimyne "padsmatrivaet" :D as nekreipdama demesio toliau kankinuosi su durimis :] taip prastovujus kokias penkias min ir niekaip negalinti atrakint tu duru ,saukiu drauga,kad jis man padetu :D :D jis lipa,as ziuriu i ji ir man taip suletintai dasunta,kad as 8,ne 9 aukste !( :D nu tokio prikolo mano gyvenime dar nebuvo :D poto zvengiau puse dienos,niekaip negalejau patiket.. :D ir kai prisimenu,tai taip keista darosi,toks jausmas apima...isivaizduoju ta zmogu,kuris ziurejo pro akute,kurio duris bandziau atrakint :D :D
nera to blogo,kas neiseitu i gera :)
menuleigis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2007-02-22, 08:24
Reputacija: 0

Standartinė menuleigis »

man neperseniausei tai buvo taip.puikei parukem ir sakau vaziuojam i viena vietele dar inpusti. sedom i masina ir isvarem.privazevus kelio isisakojoma suputovas paklause kur vaziuoti mat jis vairavo.as kazkaip buvau isejas tai sakau varyk tiesei tai jis ir ileke i griovi.. :x: tai juokemes gal puse valandos. o masina paskui istumem ir toliau nurukom
It makes me wonder
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

menuleigis rašė:man neperseniausei tai buvo taip.puikei parukem ir sakau vaziuojam i viena vietele dar inpusti. sedom i masina ir isvarem.privazevus kelio isisakojoma suputovas paklause kur vaziuoti mat jis vairavo.as kazkaip buvau isejas tai sakau varyk tiesei tai jis ir ileke i griovi.. :x: tai juokemes gal puse valandos. o masina paskui istumem ir toliau nurukom
Man primine anektoda su dvejais girtais:

-Matai tris stulpus? Vidurinis- tikras. Apvaziuojam.
-Matai tris mashinas? Vidurine- tikra. Apvaziuojam.
-Matai tris tiltus? Vidurinis- tikras. Apvaziuojam.


Visi, ka pazystu vairuoja pripute. Tik ka galiu pasakyt- nepraraskite budrumo. Ir sveikiau ir pigiau.
menuleigis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2007-02-22, 08:24
Reputacija: 0

Standartinė menuleigis »

tai mes masinos nesudauzem sejp svelnei ilekem ir tiek :x:
It makes me wonder
menuleigis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2007-02-22, 08:24
Reputacija: 0

Standartinė menuleigis »

o kita syki nuejom i maxima su pusbroliu tai sumastem karpiu akvariuma sukulti.jau ejom i ukiniu skyriu plaktuku pasiimti,bt paskui isbridome is to gliuko ir galiu pasakyti labai laiku.. nuo to karto stengiuosi nuo tokiu pagundu buti toliau.sejp dazniausei gliucinuosi namie arba botanikos sode,ten tai man patinka taip susiveli.. viena karta vos ant zalcio neuzlipau kuris ant tako sildesi sauleje ti namo begau greit greit ir visur tie zalcei lyst pradejo 8E :x:
It makes me wonder
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

oi su maxima visada istoriju buna =] Kai gyvenau Lietuvoj, Vilniuj, nuejom su vienu ciuvu i Maxima, ta, kuri truputi virsh Basanaviciaus gatves. Ejom paimt vodkos ir pomidoru sulciu. Paeme dvi kaliaskes, tipo kas greiciau, reisas is alkoholinio skyriaus. Kol reisinom, vodke neislaike moralinio spaudymo, issoko is kaliaskes, duzo. Turejom uz 2 puzyrius moket, o ne 1 =// Na ir kai jau isejom is maximos ant linksmos bangos, nusprendem xuli nest viska, jai su vezimeliu iki Basanuxos 2 minutes. O ten gi kalniukas toks link Basanuxos, kas zino =] Nu sakau: "davai, pastumk vodke, sultis ir sok i vidu, tuoj greit iki xatos..." Isoko... Ant pomidoru sulciu... Namo nusigavau greiciau nei tikejaus, nes su visom sultim ant kelniu, atrodziau kaip pirmas vyras turintis menesines. Na bet malonu prisimint, taigi nuraudavo anksciau isvis =]]
Timmiakas
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2007-05-10, 20:00
Reputacija: 0

Standartinė Timmiakas »

:)
Paskutinį kartą redagavo Timmiakas 2008-09-04, 16:42. Iš viso redaguota 2 kartus(ų).
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

Saugoti xatos? =]]]]] Nuo kada po zoles rukymo paranoja uzvaldo? =]]]
Timmiakas
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2007-05-10, 20:00
Reputacija: 0

Standartinė Timmiakas »

Gurman rašė:Saugoti xatos? =]]]]] Nuo kada po zoles rukymo paranoja uzvaldo? =]]]
? o ka taw paranojos nebuna? nu man shiaip irgi retai buna bet buna kai gerai "paskaitaw" :] lenda y galva nesamones shneki nesamones ir blt kitas kaip debilas klausosi ir tiki ir ysiteigia kad tai tiesa ir jej manes nesiklausys bus lb didelis blogis ;)
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas