Nuotrauka Nuotrauka

Augintinių problemos. Klausimai - atsakymai...

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Tema užrakinta
Jaronimas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2008-05-08, 16:05
Reputacija: 0

Standartinė Jaronimas »

cRc rašė:Na štai iškilo klausymėlis. MJ pasodinau laukuose, padariau nedidelį šilknamiuką, nes dar orai ne itin įspūdyngi. Ir štai atvaževęs patikrinti savo gėrio na ir tuo pačiu palaistyti pravėręs šilknamiuką išvydau keletą vabaliukų ant mj ir norejau pasiklausti kokius pesticidus geriausią yra naudoti nuo kenkėjų graužiančių gėrį ? :) --==::~~ Būtų malonu jei kas kokį patarimą mesteltų :) :V:
Pasakyk pirma kokie ten vabalai gal jie nieko blogo nedaro
dr.greenthumb
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2007-11-21, 19:32
Reputacija: 1

Standartinė dr.greenthumb »

Pirmiausia reikia nustatyti kas per kenkejai. Tik tada vaziuoti pirkti chemikalus.
Smoke shit every day ;)
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

dr.greenthumb rašė:Pirmiausia reikia nustatyti kas per kenkejai. Tik tada vaziuoti pirkti chemikalus.
Jo liktais jis toks nenuovokus jog pirktu chemikalus briedziam ir nadotu pries sraiges :D Tikriuaisiai nezino kas per vabalai,nes butu parases ar bent foto imetes.Tada jau galima jam butu padet.
dr.greenthumb
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2007-11-21, 19:32
Reputacija: 1

Standartinė dr.greenthumb »

Apvalus rašė:
dr.greenthumb rašė:Pirmiausia reikia nustatyti kas per kenkejai. Tik tada vaziuoti pirkti chemikalus.
Jo liktais jis toks nenuovokus jog pirktu chemikalus briedziam ir nadotu pries sraiges :D Tikriuaisiai nezino kas per vabalai,nes butu parases ar bent foto imetes.Tada jau galima jam butu padet.
Labai ji gerai pazysti is 6 postu?
Smoke shit every day ;)
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Oj nepradedam ne vietoj ir nelaiku :) :V: galima ir per pm.
Sokan
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 503
Užsiregistravo: 2007-12-05, 14:35
Reputacija: 3

Standartinė Sokan »

[ nuotrauka ]

Turiu beeda, nezinau kas jai (Waikiki queen 36d.) Nuo ko tie lapuku galiukai taip pagelte? ir taip visi visi, net patys maziausi.
Is tolo atrodo graziai, bet augalas negaluoja,manau. Kitiem(ww,x) viskas normaliai... Auga po hps 250w.

Sori uz kokybe, su telefonu fotkinta.
Mac
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2008-02-14, 18:41
Reputacija: 0

Standartinė Mac »

labai nuotrauka neryški, toks vaizdas, kad nudegęs būtų, bet šiaip nėra problemos didelės, pas mane irgi vienas panašus augalas yra,- žydi puikiausiai, nedidelė problema, nepergyvenk, augink toliau ;)
It's only a plant...
Sokan
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 503
Užsiregistravo: 2007-12-05, 14:35
Reputacija: 3

Standartinė Sokan »

na ziuresiu kaip cia bus. vakar perstaciau i 12/12. Reikia pabandyt i kita vieta pastatyt, nes dabar specialiai per viduri dezes laikiau,kad tik gautu sviesos;] Dekui, Mac.
whitejimmy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 125
Užsiregistravo: 2007-11-23, 12:32
Reputacija: 0

Standartinė whitejimmy »

Oj laukiu waikiki derliaus.. Oj laukiu :x: --==::~~ :D
Aprasymas tai įspūdingas, kaip ten is tiesu bus, ziuresim.. :D
Aisku daug priklausys nuo to, kiek meiles Sokan ides :D
Palinkekim jam sekmes [:)]
parukom? --==::~~
Sokan
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 503
Užsiregistravo: 2007-12-05, 14:35
Reputacija: 3

Standartinė Sokan »

xaxa, jei nebutu meiles, neverkciau del tu lapuku;D ziuresim kaip cia bus;] is pradziu reikia sulaukt lyyyties!,nesvarbu,kad feminized ;} gal ka nors ne to padariau ir bus hermis ;(
whitejimmy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 125
Užsiregistravo: 2007-11-23, 12:32
Reputacija: 0

Standartinė whitejimmy »

Taigi is mano Dutch Passion Orange Bud feminized isaugo 2 vyrai, kuriu lapai tokie zudantys, kad.. :D
parukom? --==::~~
mr.green
Guru
Guru
Pranešimai: 1033
Užsiregistravo: 2006-10-29, 19:24
Reputacija: 0

Standartinė mr.green »

whitejimmy rašė:Taigi is mano Dutch Passion Orange Bud feminized isaugo 2 vyrai, kuriu lapai tokie zudantys, kad.. :D
Primaise jie kazka nes pasmane is 5 femenizotu bluebery vienas viras taipogi :/ Ir jou nevenam forume skaitoj kad kokibe jiu blogeja.
Bangobeat
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2008-05-20, 17:22
Reputacija: 0

Standartinė Bangobeat »

Noreciau paklausti. Mano augalas stovintis ant palanges visa laika gaude saules spindulius is vieno sono ir lapai visi palinko i ta puse. Kad augalas butu proporcjonalus, reiketu man i kita puse atsukti, ar jau nebepakeisi nieko? ;]
Danis
Naujokas
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2008-01-31, 21:04
Reputacija: 0

Standartinė Danis »

Bangobeat rašė:Noreciau paklausti. Mano augalas stovintis ant palanges visa laika gaude saules spindulius is vieno sono ir lapai visi palinko i ta puse. Kad augalas butu proporcjonalus, reiketu man i kita puse atsukti, ar jau nebepakeisi nieko? ;]
Ne. Viskas. Ten uzsibetonavo viskas ir jau augalas niekaip nepakeis savo formos!!!!
Juokauju zinoma, tai aisku kad pasuk ir viskas bus ciki piki, biologija 12 klases... :/
RED&WHITE
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 2006-05-31, 18:09
Reputacija: 0

Standartinė RED&WHITE »

na ir lankstysis visa gyvenima tas auglas :D nepavargsi sukioti ? :D
prekyba forume draudžiama.
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

Bangobeat rašė:Noreciau paklausti. Mano augalas stovintis ant palanges visa laika gaude saules spindulius is vieno sono ir lapai visi palinko i ta puse. Kad augalas butu proporcjonalus, reiketu man i kita puse atsukti, ar jau nebepakeisi nieko? ;]
O kam tau būtinai reikia, jog jis būtų proporcingas? Juk ir palinkęs į šoną jis puikiai augs...
Danis rašė: Juokauju zinoma, tai aisku kad pasuk ir viskas bus ciki piki, biologija 12 klases... :/
Gal juokauji - 12 klasės? :D Čia gal 6 klasės kursas : )))
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
MN.
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: 2007-05-25, 20:07
Reputacija: 0

Standartinė MN. »

Bangobeat rašė:Noreciau paklausti. Mano augalas stovintis ant palanges visa laika gaude saules spindulius is vieno sono ir lapai visi palinko i ta puse. Kad augalas butu proporcjonalus, reiketu man i kita puse atsukti, ar jau nebepakeisi nieko? ;]
Augalas ne toks kvailas kaip gali atrodyt, jis visad ieškos sau priimtiniausio varianto ;D Jei paskuksi į šoną vazoną, jis atsisuks į saulę, bet mano manymų proporcijos MJ auginimui turi mažiausia prasmę. Patariu pasirūpinti kitais svarbiais dalykais, tokiais kaip trąšos, laistymas ir pan.
Sokan
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 503
Užsiregistravo: 2007-12-05, 14:35
Reputacija: 3

Standartinė Sokan »

Sveikuciai. Noriu jusu patarimo. Vat dabar tokia situacija pas mane growroome, kad lempa buna issijungus nuo 21h iki 9h ryto,tai noriu paklaust, ar nieko augalam, jei as apkeisiu rezima. Bus on nuo 21h iki 9h ryto? blm lauke dabar labai karsta,o dar ta lempa, tai viskas keeepa dezeje diena. dekui
Jaronimas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 93
Užsiregistravo: 2008-05-08, 16:05
Reputacija: 0

Standartinė Jaronimas »

Nieko neatsitis per kokia diena ar dvi augalas pripras.
mr.green
Guru
Guru
Pranešimai: 1033
Užsiregistravo: 2006-10-29, 19:24
Reputacija: 0

Standartinė mr.green »

Sokan rašė:Sveikuciai. Noriu jusu patarimo. Vat dabar tokia situacija pas mane growroome, kad lempa buna issijungus nuo 21h iki 9h ryto,tai noriu paklaust, ar nieko augalam, jei as apkeisiu rezima. Bus on nuo 21h iki 9h ryto? blm lauke dabar labai karsta,o dar ta lempa, tai viskas keeepa dezeje diena. dekui
Gaus stresa gali tapt hermiu. Seip tokiom setuacijom yra specalios traso, padeda apsaugot augala nuo streso.
Tema užrakinta
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas