Nuotrauka Nuotrauka

Fašistai ir naciai

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Nu o kam cia rakinti reikejo.Zmones diskutavo biski tik persistenge su nuorodom ir tiek.....
mr.green
Guru
Guru
Pranešimai: 1033
Užsiregistravo: 2006-10-29, 19:24
Reputacija: 0

Standartinė mr.green »

Apvalus rašė:Antifa tai ir su skeitshosais vaiksto ;) siaip man fasistai nepatinka del savo ideologijos.Esu bendraves per viena tusa su tokiu.Kalbet ar gincytis praktiskai neimanoma su juo, nes jam px ka tu manai viskas turi buti kaip jis sako.Atsimenu ta fraze : jei turesiu vaika ir jis eis i mokykla kurioje mokysis negras jis iseis (tipo tas vaikas negriukas ).Rasistinis sudas.Yra ir paprastu zmoniu kurie nemegsta tarkim negru.Sako tegu gyvena savo dziunglese,tai as ta pati apie lietuvius galiu pasakyti.Nx jie vaziuoja i uzsieni ir daro geda visai tautai.Prisika visur savo tevinainiams.Tad ir nuomone apie musu tauta kitose salyse susikta.Na nesakau, kad visi tik ir sika ant LT vardo, bet dauguma taip.Ar ne teisybe ?

Mes esam europieciai krikscioniai ir nesvarbu kur europoj mes panasus, bet tie pajuodeliai ne tik odos spalva skiriasi ,religija bei kultura, o tiksliau jos nebuvimu.As niekada gyvenime nebuvau rasistu kai neteko susidurt arciau su ta problema, bet dabar ju vieta ten, is kur jie atkeliavo .Tai tampa didele europos problema ,kur uzsiveisia situ tarakonu buna blogai,net balti zmones priversti palikinet gimtas vietas ir kraustytis nes gyvenimas su jais nebepakeliamas. Kol jie kaip turistai tai dar gal nieko ,bet tik ne pastoviam gyvenimui musu salyje.Vadinkit mane kaip norit bet cia mano noumone ir taskas, jie gyvuliai ,pasitaiko zmoniu, bet cia 1 is 1000 .Jiems vieta ten is kur jie kile.Jie didziuliai tinginiai jau visas uk verkia ir praso but isvalomas ,prancuzai nezino ko griebtis,vokieciai greit taps musulmonais kur visi ziuri ir dar gina juos.Ar tu dirbdamas ir mokedamas mokescius noretum maitint keleta negru sedinciu namie isikisusiu pirsta i subine tai isivaikink ir paremk afrika.Turtinga salis bet kad jie net suvaldyt jos nemoka , nes gyvuliai yra.O apie pakistaniecius ir indusus isvis nesneku.Susenervinou ............ X( Neteko tau gyvenime su jais susidurt.
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

ne neteko deja bet suprantu ka nori pasakyti. Tikriusiai ir man nepatiktu jai atvaziuotu kinieciai kokie ir perimtu visa darbo jega letiuvoj.As kalbejau apie lietuvius uzsienyje kur sudu pridaro ir po to per juos kencia lietuvos vardas.Nu ar ne taip yra ?
mr.green
Guru
Guru
Pranešimai: 1033
Užsiregistravo: 2006-10-29, 19:24
Reputacija: 0

Standartinė mr.green »

Apvalus rašė:ne neteko deja bet suprantu ka nori pasakyti. Tikriusiai ir man nepatiktu jai atvaziuotu kinieciai kokie ir perimtu visa darbo jega letiuvoj.As kalbejau apie lietuvius uzsienyje kur sudu pridaro ir po to per juos kencia lietuvos vardas.Nu ar ne taip yra ?
Nu kad taip atsitinka tai tiesa bet cia vis del to besocio noro praturtet betkokeis budais cia pasmus genetiskai turbut :D pasiziurek i Lietuvos seima :D Voge ,vagia ir vogs - o kas uz tai atsakis? Zinoma tu ir as ir dar 2000000 ar 3000000 lietuviu.
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Va butent kad genetiskai pasilike nuo rusu cia.Ce kaip tam anegdote kur pragare treciam katile lietuvei vire......
Velnias naujai dūšiai liepia saugoti katilus pragare. Prieina prie pirmo katilo ir sako:
- Šitą saugoti reikia labai atidžiai. Čia yra žydai. Jeigu vienas išlips, tai ir visus kitus iš paskos ištrauks.
Prieina prie antro:
- O va, šitame katile - rusai. Jį ne taip prižiūrėk - jeigu kuris ir išlips, tai nubėgs bonkos ir pargrįš.
Galiausiai rodo į trečiąjį:
- Na, o šito gali išvis neprižiūrėti, nes čia - lietuviai. Jeigu kuris ir bandys išlipti, tai savi atgal įtrauks.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

:D .
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Standartinė badnews »

Apvalus rašė:ne neteko deja bet suprantu ka nori pasakyti. Tikriusiai ir man nepatiktu jai atvaziuotu kinieciai kokie ir perimtu visa darbo jega letiuvoj.As kalbejau apie lietuvius uzsienyje kur sudu pridaro ir po to per juos kencia lietuvos vardas.Nu ar ne taip yra ?
chia visur taip,brolau.pakanka pazhiuret kuo Amerikoje nuo pat pradzhiu garsus buvo airiu,italu,meksikiechiu imigrantai.kas dabar Londone dedasi:anglai,juodaskuriai ir pakiai(pakistaniechiai) pjaunas tarpusavi,matyt ner kuom daugiau ir uzhsiimt kai didzhiule pashalpa guna,pasidaline kvartalais ir pabandyk paprastas zhmogelis ten uzhklyst,kad ir pyho quarteri nusipirkt !( !( !(
o jei i tema,patarchiau visiem pasizhiuret shita :D
chia visiem "zhinovam",kuriem zhodis skinhead asocijuojasi su kareivishkais marozais,spardanchiais dreduotus 16mechius zholenus,ar nusmuktkelnius jaunuolius skeiterius.tiesa,priesh kokius 10 metu Klaipedoj ne vieno pseudoskino galva buvo su lenta ar ashim nuo skeito perskelta

http://ie.youtube.com/watch?v=jW4te_2-HUI

chia tikrieji skinai,rudeboys :D ishvada:tikru skinu Lt-vienetai.na o tie pseudonaciai ir fashiai-paprashchiausi marozai tik vietoj sportines aprangos pasirinke karishka.
togetha brotha
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

mr.green rašė:Mes esam europieciai krikscioniai
Na na, aš pagonis su vergų religija nieko bendro nenoriu turėt, nors ir Europoj gimiau ir augau. Jūs krikščionys tesat atėjūnai iš dykumų ir dykynių.

O iš šono žiūrint, tai mažai skirtumų matau tarp Islamo, Krikščionybės ir Judaizmo. Visi vienodai pikti ir alkani.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Jo.....Tikejimas issigimes buvo ir bus.O skinai irgi i dieva tiki ? :D
mr.green
Guru
Guru
Pranešimai: 1033
Užsiregistravo: 2006-10-29, 19:24
Reputacija: 0

Standartinė mr.green »

Sigma rašė:
mr.green rašė:Mes esam europieciai krikscioniai
Na na, aš pagonis su vergų religija nieko bendro nenoriu turėt, nors ir Europoj gimiau ir augau. Jūs krikščionys tesat atėjūnai iš dykumų ir dykynių.

O iš šono žiūrint, tai mažai skirtumų matau tarp Islamo, Krikščionybės ir Judaizmo. Visi vienodai pikti ir alkani.
Asmeniskai netikintis- nebent i save :D
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Standartinė badnews »

Apvalus rašė:Jo.....Tikejimas issigimes buvo ir bus.O skinai irgi i dieva tiki ? :D
joa tie visi naciai fashiai ir whitepoweriai dazhniausiai ishpazhista krikshchionybes idejas,beje ir an musu,zholenu varo kad mes narkushos pasieme svetima svaigala ish chiurku visokiausiu islamistu ir t.t.nu o kai po viena pagaunami,tai dazhnai buna aprukomi :D :D :D ,o aprukyti dazhnai buna parinksminti,o veliau uzhgruzinti koks blogis yra alkoholis :D :D :D
togetha brotha
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Jo po viena jie silpni tikrai :D kalbu apie tuos pacanus kurie nesupranta skinu judejimo prasmes.
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

badnews rašė:
http://ie.youtube.com/watch?v=jW4te_2-HUI

chia tikrieji skinai,rudeboys :D ishvada:tikru skinu Lt-vienetai.na o tie pseudonaciai ir fashiai-paprashchiausi marozai tik vietoj sportines aprangos pasirinke karishka.
Ne taip supranti skinheadų sistemą :)
Kaip žinia skinheadai susiskirste į 2 grupes (na lietuvoje to nėra)
Neo naciai, fašiai ir ANTI-FA (tie kurie prieš fašizmą, "gieriečiai"). Pastarieji ten ir groja. Jie su pankais bendrauja ;) Kad lietuvoj atsirastų tokių!! :)
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Yra tikrai ;) pastoviai pjaunasi su skinais
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Standartinė badnews »

hipiukas rašė:
badnews rašė:
http://ie.youtube.com/watch?v=jW4te_2-HUI

chia tikrieji skinai,rudeboys :D ishvada:tikru skinu Lt-vienetai.na o tie pseudonaciai ir fashiai-paprashchiausi marozai tik vietoj sportines aprangos pasirinke karishka.
Ne taip supranti skinheadų sistemą :)
Kaip žinia skinheadai susiskirste į 2 grupes (na lietuvoje to nėra)
Neo naciai, fašiai ir ANTI-FA (tie kurie prieš fašizmą, "gieriečiai"). Pastarieji ten ir groja. Jie su pankais bendrauja ;) Kad lietuvoj atsirastų tokių!! :)
viska ash ten gerai suprantu,kolega ;) tik pats temoj "fashistai ir naciai" ishgrybavau apie skinheadus.norejau,kad zhmones daugiau susivoktu kaip atrodo skinheadai,na o apie ju kilme,tai jau reiketu keliasdeshimt metu atgal,kai Jamaikos rudeboys migravo i UK ir padare itakos pirmuju skinu muzikai,apsirengimo stiliui.
nors ka chia mes galim ishrutuliot,jei ir filmu kurejai grybauja kaip turi but ir klaidina zhmones.pvz. filmo "romper-stomper"soundtracke skambanchios dainos "skinhead,skinhead!!!" rekiantis zhmogutis buvo,yra ir bus visishkas antiFA ;)
p.s. o lietuvishkuju antiFA,kurie ishvaisda panashus i skinheadus,tik vietoj nazi atributikos antiFA shahmatai,galim pazhiuret i vilniechius "toro bravo",amzhinai bekariaujantys su nazi
http://www.youtube.com/watch?v=zhpDrkDJttc
peace
togetha brotha
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Yra dar sharpai gi.....as kiek suprantu cia vadina pas mus antifa juos ? ar as maisau kazka
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

Asmeniškai aš šiek tiek palaikau nacionalistines idėjas,kol jos nepersipina su rasizmu,mordabojais,snukių daužymų ar svetimšalių gaudymu,bet ir nenoriu pamatyti imigrantų bangos,ir tuo labiau nenoriu,kad Lietuvai grėstų Vokietijos,Prancūzijos likimas.Kai nacionalizmas maišomas su rasizmu irgi blogai.Nesu fašis,rasistas,ar dar kažkoks.Esu Lietuvis - kuris myli savo šalį,šiek tiek palaikantis nacionalistines idėjas,bet nesiruošiu pjaut gerklių dėl tokių nesąmonių.
Darkphoric
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2007-07-23, 15:58
Reputacija: 0

Standartinė Darkphoric »

Man asmeniškai tie skinai eiliniai chuliganai tik kartais smurtauja su tikslu, arba bent prisidengia kad su tikslu. Ir išvis man tiek nacizmas tiek fašizmas nepatinka. Naciai tai rasistai, o tai manau nera gerai.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

Nirvana rašė:Man asmeniškai tie skinai eiliniai chuliganai tik kartais smurtauja su tikslu, arba bent prisidengia kad su tikslu. Ir išvis man tiek nacizmas tiek fašizmas nepatinka. Naciai tai rasistai, o tai manau nera gerai.
Deja,Tikras nacionalistas nėra rasistas.Nemaišyk sąvokų.Nacionalistai nesmurtauja būtent dėl odos spalvos,jie smurtauja tik tam,kad pagal jų idėjas šalis būtų tikriems savininkams.Dabartinė mūsų Vyriausybė yra šūdas,pavyzdys su Berneen.Kai sumušama juodaodė žinia paskleidžiama po visą Lietuvą,ir Berneen ginama bet kokiu būdu,o kai Lietuvis nukenčia nuo svetimšalių jis būna paliktas likimo valiai.Šitas irgi yra blogai.Lietuvoje yra vienas durniausių standartų: "Lygesnis už lygų".
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

O kada buvo toks atvejis kai uzsienieciai uzpuole lietuvi ? :D niekur negirdejau..... Berneen nebutu cia skundusis jai ne tas merinas.jis viska pasake.
Rašyti atsakymą