Nuotrauka Nuotrauka

Apsirengimo stilius

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Rašyti atsakymą
kalnalapinis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: 2007-06-18, 09:34
Reputacija: 0

Standartinė kalnalapinis »

Apvalus rašė:
dr.greenthumb rašė:
FoRRsAs rašė:adidas trenigai, adidas verchas, sportine avalyne ir nike kepure :]
BAN :!:
Teisi zmogu uz tai kad jis forsas ? Netoleruotinas esi ;) toks jo gyvenimo budas.Tegu dar pasidziaugia laisve :)
Kaip galima toleruoti tokius žmones kurie daro gėdą mūsų visuomenei, tauati, kurie daro įtaką vaikams, skatina smurtą, agresiją ir tt sito aš turbūt niekada nesuvoksiu :!: :!: 8E
If you are 555 I will be 666
whitejimmy
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 125
Užsiregistravo: 2007-11-23, 12:32
Reputacija: 0

Standartinė whitejimmy »

Gal apvalus parukes buvo ir tai pakele jo tolerancija visai aplinkai :D
As dar neatsigaves po vakar :D Bet tokiu netoleruoju :D
parukom? --==::~~
dr.greenthumb
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 170
Užsiregistravo: 2007-11-21, 19:32
Reputacija: 1

Standartinė dr.greenthumb »

Apvalus rašė:
dr.greenthumb rašė:
FoRRsAs rašė:adidas trenigai, adidas verchas, sportine avalyne ir nike kepure :]
BAN :!:
Teisi zmogu uz tai kad jis forsas ? Netoleruotinas esi ;) toks jo gyvenimo budas.Tegu dar pasidziaugia laisve :)
SUDAS jis ne zmogus! Netoleriuoju ne del apsirengimo stiliau...Rubai ne rodiklis, netoleruoju del to pacio ka minejo Kalnalapis "Kaip galima toleruoti tokius žmones kurie daro gėdą mūsų visuomenei, tauati, kurie daro įtaką vaikams, skatina smurtą, agresiją ir tt."
Tokie zmones neturi jokiu morales normu, visiskas dugnas! Kuriem px ar jie ses i kalejima ir ne! Per daug as ju prisiziurejau per gyvenima.O del tolerancijos mano tai as esu labai tolerantiskas.Palaikau ir juodukus ir visus kitus nesvarbu man koks tikejimas ar koks apsirengimo stilius.
Bet jau ko O tu padugniu tai tikrai netoleruosiu!
Smoke shit every day ;)
Sokan
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 503
Užsiregistravo: 2007-12-05, 14:35
Reputacija: 3

Standartinė Sokan »

;) mldc! pilnai sutinku su tavim:)
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

nesipykit zalieji broliai!jam dar iki musu daug zoles apsikti! :D :D :D
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

As pats netoleruoju forsu.Man apsirengimo stilius px yra kad ir su treningais,svarbu galima su zmogum bendraut.O forsai yra tokie padarai kuriem px ant visko.Prisigeri susimusi ispisi koke merga ir kita diena tas pats :D aisku ce tipinis forso apibudinimas bet yra visokiu.visokiu ir reikia.Gaila man tokiu zmoniu ir kad pasirinko toki kelia.
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus »

whitejimmy rašė:
Apvalus rašė:
dr.greenthumb rašė: BAN :!:
Teisi zmogu uz tai kad jis forsas ? Netoleruotinas esi ;) toks jo gyvenimo budas.Tegu dar pasidziaugia laisve :)
O tai tu nematai, kad ten tik siaip ejes pro sali uzsiregistraves snarglys? :)
Dar su tokiu niku.. Nemanau, kad jis kazka augina ir kad apsistos sitam forume :)
Tai jai zmogus skaite temas pamate toke uzsiregino parase kad yra forsas delto jau ban :D :D Nu ir kas kad neapsistos gal ateis kartais paskaityneti.
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Standartinė badnews »

X( va po tokiu jusu postu,kolegos nenustebsiu daugiau bepusdamas su trenigus neshiojanchiais,kad "va tu dar normalus banglas,o dauguma lohai,bailiai ir apsimyzheliai"varot an ju chia forume,o sutike gatvej akis traukiat i shona ir zhingsni paspartinat.gink dieve dar cigaretes paprashys...o ar nebutu papraschiau jointa kartu supust,pozityvia minti pametet?kaip shauksi taip ir atsilieps.
mano beda,kad nuvazhiavus i Pnvzhi aplankyt brolio,tai tik per tokius pyho nusiperku ir jauchiuos daug saugiau,bo tixliai zhinau,kad chia normalus ispanishkas ar olandishkas importas,o ne bala zhin kuom nupurkshta ar kur mirkyta pusike,kuri tesveria 0.3g pirkta ish 16mechio amfetaminshiko kislotniko....tfu...
togetha brotha
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Isimciu tokiuose dalykuose yra daug.Daug kas priklauso nuo zmogaus aplinkos suvokimo.Va tie taip vadinami marozai nelabai ir pucia patys.Geriau prisigert jiem ;).Nors kas ka laiko marozais.Vienam jau su treningu marozas kitam kitaip.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

Nešioju,hmm apsmukusius džinsus,laisvas striukes,patogius kedus(nesvarbu ar nike,ar adidas ar adike :D,svarbu būtų patogūs,ir ilgokai laikytų),kapišonas vienas svarbiausių dalykų apsirengime,megstinis laisvas,patogus.Nemėgstu treningų,ir tu džinsinių kostiumų(džinsai+džinsinis švarkas) :x:
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Standartinė badnews »

Apvalus rašė:Isimciu tokiuose dalykuose yra daug.Daug kas priklauso nuo zmogaus aplinkos suvokimo.Va tie taip vadinami marozai nelabai ir pucia patys.Geriau prisigert jiem ;).Nors kas ka laiko marozais.Vienam jau su treningu marozas kitam kitaip.
puchia,dar kaip puchia ;) ir dar ipute "judesi" daro :D ;) nors tiksliai nezhinau,ka tu vadini marozu :/
togetha brotha
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Standartinė Apvalus »

Na va.....tai ir sakau kad vienam marozas taip kitam marozas kitaip atrodo. :) as ir nesiginciju kad nepucia bet daugelis geria labiau nei pucia.
Manttukas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: 2006-07-27, 17:29
Reputacija: 0

Standartinė Manttukas »

dr.greenthumb rašė:[O del tolerancijos mano tai as esu labai tolerantiskas.Palaikau ir juodukus ir visus kitus nesvarbu man koks tikejimas ar koks apsirengimo stilius.
Bet jau ko O tu padugniu tai tikrai netoleruosiu!
Taj kam dar sakyt kad esi tolerantiskas? Zmogus bana gavo uz taj kad treningus neshioja.
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

forsai, forsai, forsai =] Forsai are coming! Forsai are coming!
Tai turbut ne karto atgal taip ir nep*sot ir centu atidavet per savo gyvenima daug... Nekeskit hanteliu ir shtangu, o ne forsu =]]]
Forsai- visuomenes rodyklis. Tu kaltini vaika, besirengianti sportishkai 24/7. O paziurejus i to vaiko gyvenima, kad jam niekas kitas ir netinka. Nepilnametis, be darbo, tevai uz minimalia alga p*sas gamyklose ar ten dar kur. Baxurui norint isgyvent reik pinigu, gatve juos visada turi. DEl to ir rengias baxurai sportishkai, nes gyvenimas ant dvizhniako.
Jus bandote kovoti priesh forsus kaip socialini aspekta, bet reik kovot priesh socialine sistema, kuri forsu egzistavima garantuoja.
O kad badysit pirshtais nieko nedare- nieko ir nepasikeis.

Tu nori pakeist kazka- varyk griebkis vadoveliu, mokykis. Arba rajone vaiksciok ir kalbek su zmonem apie tai, apshvisk visuomene.
O jei ne- tai x*li jus isvis bandot kazkokius sprendimus deliot, ten neverti to ir to, BANAS, X*janas....
Jusu nepilnavertishkumas pasireishkia, ir nemokejimas pastovet uz save.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

as esu treninginis,bet tai priklauso kur as judu...pvz.i miesta-dzinsai,trininimasis prie namu ir siaip greitas apsilankymas parduotuveje ar pas drauga-skubiai nuvaziuoti-treningai,klube grojant(didzejaujant)tik dzinsai-baltinukai arba (maikute),i rimta baliu traukiant-tai ir kostiumines kelnes uzsimetu,bet taip pat priklauso pas koki zmogu einu-jei pas drauga gera pazystama einu kostiuminem kelnem tai kartais isimetu grama kita zoles!zmoniskai kartais parukome :D :D :D !bet jei zinau toje kompanijoje nera rukanciuju tai tada palieku zole namuose!
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Standartinė martynass »

Rengiuos taip, kad pats jausciausi patogiai ir gerai. Vasara maikonas koks ir sortai(jeigus karsta), o ziema prisirengiu 10 megztiniu ir ramiai puciu fotelyje. 8)
Noplaya
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 2008-09-01, 08:19
Reputacija: 0

Standartinė Noplaya »

Gurman rašė:forsai, forsai, forsai =] ... Nekeskit hanteliu ir shtangu, o ne forsu =]]]...
Ne hantelių ir štangų reikėtų nekęst, o supykti ant savęs ir susiimti, jeigu nesugebi ir tavęs netenkina tavo asmeniniai minusai...
P.S. supratau tavo bajerį, bet norėjau pasitikslinti. Man labai kliūna, kai žmonės dėl savo klaidų, kaltų ieško kitur.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Noplaya rašė:Man labai kliūna, kai žmonės dėl savo klaidų, kaltų ieško kitur.
O šitai jau tampa epidemija.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Darkphoric
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2007-07-23, 15:58
Reputacija: 0

Standartinė Darkphoric »

Mėgstu juodus rūbus ir netik... Batai tai inkariukai visad pas mane./ Kalbant apie forsus tai forsas forsui nelygus. Treninguotas nebutinai marozas. Kaimuose daug forsu. Netolerantiški siaurapročiai nieko toliau kaip alkoholis, mašinos, muštynės ir merginos nemato. Tie tikri forsai net nežino kas tie forsai ir t.t. Kaimuose tai sunkoka padėtis bet nelabai ka pakeisi.
dzAh
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 377
Užsiregistravo: 2007-08-11, 21:20
Reputacija: 0

Standartinė dzAh »

Sunku cia skirstyt yra.
Pasiziuri i veida - matai kas parasyta, taigi viskas aisku tampa ir be treningu.
Rašyti atsakymą