Nuotrauka Nuotrauka

Gal žinot, padėkit ;)

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
DumasIE
Naujokas
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: 2008-03-09, 15:32
Reputacija: 0

Standartinė DumasIE »

Rama:Jie bl prasisuka kazkaip, ten... Negauna tokiu bausmiu kaip civiliai :P Ir dar girtas buvo asilas, dar pabego kiek girdejau bet nesu isitikines.

karim: As, tai neparukes y mokykla neinu, nes zinau, kad nieko doro nesigaus :D
Fuck em all nd lets get High!
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė raMa »

Jis istaske tuos tris vaikus su 5 bimsu islipo pasake man rods atleikit vaikai ar kazka tokio gatavas ir su kita masina ar kzkas tokio nuvaziavo. tai cia isvis toki nx nusaut reiktu triguba zmogzudyste avarija pabegimas is ivykio vietos ir dar gatavas.. kur ziuri teisesauga... :/
:x: Tas kai nusišneka 420 *
DumasIE
Naujokas
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: 2008-03-09, 15:32
Reputacija: 0

Standartinė DumasIE »

Ant kiek girtas jis turejo but, kad nesuprastu, kad juos uzmuse.... Is kur tokie dar randas ped*k*i
Fuck em all nd lets get High!
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė raMa »

"Da juk as mentas! man viska galima! px bus dar tu vaiku! ka, uzgeriau, varau su savo ahujenu bemsu, as ce vierxas, manes niekas nenubaus, tik as galiu bausti" zjbs mastymas. Jauni menat - pidarai galejo pats uzsiverst i koki medi net gaila nebutu buve. Kita vertus po sito ivykio prasidejo daug labai pasikeitimu ket ir tt.. krc veliu cia kzka.. vsio atsirasau ainu pasnaust :idea: peace :x:
:x: Tas kai nusišneka 420 *
Anonymous

Standartinė Anonymous »

sveiki as cia skaitau apie zoles ir panasiai,pats ja daznai rukau netgi per daznai,tik kad man is akiracio dingo visi prekeiviai nera bl*t is ko pirkt zoles...tai jei kas turi ar zino is ko pirkt plz man i skype parasykit... skype yamaicaqueenz
P.S as is vln :x: ir as ne mentas, bet uz informacija galiu sumoket.
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

CWestTheOG rašė:sveiki as cia skaitau apie zoles ir panasiai,pats ja daznai rukau netgi per daznai,tik kad man is akiracio dingo visi prekeiviai nera bl*t is ko pirkt zoles...tai jei kas turi ar zino is ko pirkt plz man i skype parasykit... skype yamaicaqueenz
P.S as is vln :x:
Vaj vaj vaj... Paskaityk taisykles.
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Standartinė Legalize it! »

ban ta menta :D
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

CWestTheOG rašė:sveiki as cia skaitau apie zoles ir panasiai,pats ja daznai rukau netgi per daznai,tik kad man is akiracio dingo visi prekeiviai nera bl*t is ko pirkt zoles...tai jei kas turi ar zino is ko pirkt plz man i skype parasykit... skype yamaicaqueenz
P.S as is vln :x: ir as ne mentas, bet uz informacija galiu sumoket.
Aha.Tikim,tu ne mentas,bet už informaciją gali sumokėt?Tai nuvažiuok į NiekasNepasakys miestelį StūkčiųČiaNėra gatvę.Ten turės daug... :D
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Standartinė Legalize it! »

arba kreipkis upez2 :)
Raličesas
Naujokas
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 2008-10-15, 02:13
Reputacija: 0

Standartinė Raličesas »

salam malaikum ;) gal cia ne i tema. bet gal kas paaiskins kaip cia uzsidet avatvara :?: dekuj 8/
Dejau... :D
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Raličesas rašė:salam malaikum ;) gal cia ne i tema. bet gal kas paaiskins kaip cia uzsidet avatvara :?: dekuj 8/
http://www.legalus.net/dis/profile.php?mode=editprofile
BOB - Bombs Over Bagdad!
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

ieskau vartotojo "rama"jei esi nick"a pasikeites pm man asmeniskai!
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė raMa »

runkelis rašė:ieskau vartotojo "rama"jei esi nick"a pasikeites pm man asmeniskai!
Suradau :D stai kur jis :D
:x: Tas kai nusišneka 420 *
erikiokas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 106
Užsiregistravo: 2008-10-07, 16:12
Reputacija: 0

Standartinė erikiokas »

gal kas zinot ar galima rukyt , kokio menesio laiko augaliuko lapus ir ar yra koks poveikis ?
Anonymous

Standartinė Anonymous »

Vasario :]
erikiokas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 106
Užsiregistravo: 2008-10-07, 16:12
Reputacija: 0

Standartinė erikiokas »

ganjaFAMA rašė:Vasario :]
kaip vasario? :/
Anonymous

Standartinė Anonymous »

Pamiršk ;] Klausimas labai sudėtingai suformuotas :D Jei teisingai supratau, ko klausi, tai atsakysiu, kad lapų niekas nerūko. Nebent labai stiprių veislių ir tai.. na aš nerūkyčiau. Na, o jei jau žadi juos rūkyti, tai rukyk lapus, kurie likę nuo derliaus nuėmimo. Tie lapukai kurie yra arti žiedų tai turi nemažai kristaliukų dar ;]
erikiokas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 106
Užsiregistravo: 2008-10-07, 16:12
Reputacija: 0

Standartinė erikiokas »

ganjaFAMA rašė:Pamiršk ;] Klausimas labai sudėtingai suformuotas :D Jei teisingai supratau, ko klausi, tai atsakysiu, kad lapų niekas nerūko. Nebent labai stiprių veislių ir tai.. na aš nerūkyčiau. Na, o jei jau žadi juos rūkyti, tai rukyk lapus, kurie likę nuo derliaus nuėmimo. Tie lapukai kurie yra arti žiedų tai turi nemažai kristaliukų dar ;]
atsakei butent taip kaip ir reikejo :) va ka tik pabandem ,nors veisle stipri (ww) , bet nieko gero .......... aciu ;)
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus »

Kai dar lytis neaiski tai tikrai nestiprus bet kai jau buna aiski ir augalas jau pries pradedant zydet moteriskes tikrai neblogi lapai.
vaikai nenarkokit vartotiku.
bi0dileet
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 127
Užsiregistravo: 2006-10-28, 20:18
Reputacija: 0

Standartinė bi0dileet »

Legalus rašė:Kai dar lytis neaiski tai tikrai nestiprus bet kai jau buna aiski ir augalas jau pries pradedant zydet moteriskes tikrai neblogi lapai.
Hm, o kaip jie gali but stipresni jei thc ant ju visiskai ner 8/
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas