Nuotrauka Nuotrauka

Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė Sigma »

Cia daugiausiai svarstomos temos vienam kartui. Bet tikrosios problemos prasideda kai pradedi palint, kad ir ne po daug, bet be perstojo.
BOB - Bombs Over Bagdad!
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

As mokausi ismokti pajausti ta jausma, kai pripalini, kad taip jaustis nepripalinus
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

koks jausmas kai per daznai pripalini? ogi jokio. nes nebelieka pojucio kad pooti. apsirukymas tampa constant busena. tai tas pats, kaip paklausti - kox jausmas kai isvis nepalini.
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

O kaip tos abi constant busenos veikia proto astruma?
Ar neskauda galvos?
blynuva
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 67
Užsiregistravo: 2004-05-15, 00:33
Reputacija: 0

Standartinė blynuva »

jei po mazai puti, atrodo, kad gal nieko tokio jei ir kasdien taip. Blyn, cia gi priklausomybe.
_wahahahahaha_
Donatello
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 229
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:11
Reputacija: 1

Standartinė Donatello »

yr zmoniu kurie kiekviena diena pucia...kas tos 8-nios dienos..:D
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

generolas rašė:O kaip tos abi constant busenos veikia proto astruma?
Ar neskauda galvos?
niekada per daznai nepalinu, nes jau po dvieju dienu is eiles sunkiai susisneku, spragsiu pirstais bandydama prisiminti elementariausius zodzius. galbut galbut galbut daznai - ty kasdien, o gal net po kelis kartus i diena, - palinant po kurio laiko ivyksta kazkox luzis, kai is esmes to astraus poveikio trumpalaikei atminciai nebelieka, nu neprisimeni ten gal kazko, tai issiverti su mazesniu zodynu ar dar kazkuo. Galbut tada ipootus islieka tik chill busena ir visiskas atsipalaidavimas, bet velgi - plaukiojant toj kostantoj sunku nubrezti riba tarp tu "as apsiputes" ir "as neapsiputes". bet kuriuo atveju, tai tik galbut, nes as to nebandziau. kazkam galbut tai gerai, o man tai nepatinka by definition, nes esu vistik uz protinga kanapiu revoliucija ir uz atsakinga vartojima. ir dar man atrodo kad tox vartojimas - tai tarsi nepagarba augalui... "Kad galetum pilnavertiskai ipoost, reikia su augalu susidraugauti" ((c) labai gerbiamas zmogus) - o piktnaudziavimas argi gali buti draugyste? anyway, jau susispainiojau mintyse truputi... 8/ 8)
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

Ple yra ce parintoju, kurie nurodineja, ka kaip ir kada daryti :] :arrow: ok. Cia mintim reikia dalintis, gi!

Su tuo proto astrumu - mane veikia taip: as gal galiu isiminti maziau informacijos, nei anksciau (stengiuos nefiksuoti, man nevertingos), taciau turima informacija manipuliuoti ir ja apdoroti man problemu nekyla. pas mane mazas kompiuteriukas, hehehehehehe :D
Labiausiai nervojanti savybe - kad retkaciais viska automatiskai darai, ta ten dedi ta cia - ir paskui neatsimeni kur pasidejei.. ir rades net neatsimeni, kad ten padejei..
Kartais buna skauda galva - (ja visiems skauda), bet gali buti kad ir nuo zoles..
Kelis kart buvo kad gerai parukius is nosies pradejo begti kraujas..
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

nu man tai dazniausiai pyhas veikia taip kad nurauna stoga..tada galiu imti tusintis pagal muzika, ploti, zvengti.
o draugams kirvis buna jei imu svilpauti, sitas bairis man daznai uzeina :)))
ir dar buna kai blaskaisi po namus..nueini virtuve..galvoji ko as cia atejau...po to prisimeni kad valgyt norejai 8|
as esu is tu kuriems pyhas(bent jau pirmas jointas) veikia ne raminanciai ir atpalaiduojanciai o atvirksciai..pramusa ant veiklos(kartais ir visai idiotiskos) :]
Donatello
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 229
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:11
Reputacija: 1

Standartinė Donatello »

heh mano drauguj ir kazkas tokio jam tik eit norisi:D sako iki kauno galeciau nueit px :D idomiai cia jam:) arba grot su gitara ir dainuot irgi prikolas groji bet ka dainuoji ar nedainuoji o kazka kita ten raruoji :D rarar ir t.t. bet gaunasi super :)))
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Outdoor sativa (pvz shiva) tokiu savybiu turi. Didelis THC kiekis. Nurauna stoga, o kuno neslopina, energijos pripumpina.
Paskutinį kartą redagavo Sigma 2004-09-10, 09:16. Iš viso redaguota 1 kartą.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Nezinau ar cia gerai ar blogai, bet vienas veikejas visus metus po grama i diena tokios stuffo metus papute, tai po metu tapo chystu induistu:)

Siaip toks stuffas labai smegenys suvelia kai per daznai pumpuoji.
BOB - Bombs Over Bagdad!
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

O kaip jam sekasi su ilgalaike atmintim? Ir su risliu ir gramatiskai teisingu sakiniu rezigimu? :]
Sigma rašė:Nezinau ar cia gerai ar blogai, bet vienas veikejas visus metus po grama i diena tokios stuffo metus papute, tai po metu tapo chystu induistu:)

Siaip toks stuffas labai smegenys suvelia kai per daznai pumpuoji.
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

generolas rašė:O kaip jam sekasi su ilgalaike atmintim? Ir su risliu ir gramatiskai teisingu sakiniu rezigimu? :]
mano darbas tox - regzti ilgus ir gramatiskai teisingus sakinius, nes rasau visokius pranesimus spaudai, kalbas, ir tt ir pan, tai zinok nori nenori turi sektis nes kitaip darba prarasiu... todel ir stengiuos darbo dienom nepusti, ypac jei zinau kad kita diena kokio nors super rimto bullshit'o doze turesiu pavaryti...
o siaip kaip sekas man juos regzti dar galima http://www.atsipusk.lt vietomis pamatyti/paskaityti, tikiuosi sekasi tikiuosi skaito zmones ir supranta 8/
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
menuleigis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2007-02-22, 08:24
Reputacija: 0

Standartinė menuleigis »

na man ti visaip buna.po gero papootimo kita diena tox be nuomones bunu,kazkaip viskas dzin. atrodo neiputes o vistiek zaibuoja :] ta prasme mano regejimas ne itin geras tai kartais vaizduote kai dapiesia neesamas detales ti ojojoj :) paskui is arciau kai prieini pamatai kad taip nera
It makes me wonder
Timmiakas
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2007-05-10, 20:00
Reputacija: 0

Standartinė Timmiakas »

:)
Paskutinį kartą redagavo Timmiakas 2008-09-04, 16:44. Iš viso redaguota 1 kartą.
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

nu normalus tas jausmas. O koks jausmas shokolado pavalgius?
calvinucci
Naujokas
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 2009-10-22, 20:54
Reputacija: 0

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė calvinucci »

durnas istikro man atrodo klausimas..vaikstai isbrides visas nieko nesuprantantis ir net sau niekom nenaudingas turbut :/
sambary stap my !!!
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė jahmate »

Neteko man savaitem ar menesiais pust. Bet yra buve kad kokias keturias dienas is eiles parukau pvz vasara. Bet man daznai nepatinka. Nes nusirukai viena diena. Atsikeli visas susibarstes toks vel i vakara nusiputi. Kita diena visas toks tingintis ir zinai kad jei parukysi ir vel zjbs bus ir vel parukai ir kita diena vel tas pats. Tai poto reikia kokiu keletos dienu kad normaliai atsigaut. Uztat ir nemegstu lb daznai :)
I'm a junglistic man.
quick-poo
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 2008-01-03, 14:07
Reputacija: 0

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė quick-poo »

siuo atveju daznumas daznumui nelygus, bet jei jau manai, kad per daznai prirukai, tai reikia prisimint toki dalyka kaip balansas. :)
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Koks poveikis jei per daug pripalini?
    Indra » » forume Legalus forumas
    42 Atsakymai
    30064 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas dreamofsilence
  • ar jum pazystamas sis jausmas?
    teknut » » forume Legalus forumas
    35 Atsakymai
    15348 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Manvydas
  • Keistas jausmas parukius
    cosM » » forume Legalus forumas
    284 Atsakymai
    128317 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas G.
  • kaip daznai rukote?
    nerius » » forume Legalus forumas
    30 Atsakymai
    18684 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas DumBazz
  • Kaip daznai rukote ?
    Glifas » » forume Legalus forumas
    129 Atsakymai
    51222 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas nuttzy