Nuotrauka Nuotrauka

Marihuana sportininkams dopingas ar draudziamas narkotikas?

Kanapių panaudojimas gydomaisiais tikslais.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

DeMo rašė:Da man px ka tu galvoji.. bet kox apsvaigimas yra zalingas o sportuojanciam... patyletum mazamaeti geriau.. 8E
O man taip šviečia,kad tau stobal ne daugiau 16,bent jau pagal raštą ir tavo IQ atsisipindintį jame.Ne tau čia svaidytis "mazamaeti" (suprask kaip nori).Jeigu žmogus jau negali atsipalaiduot,o tik sportuot,art pusę savo gyvenimo,tai jam stopudovai psichika pakrikt gali.Ir vienaip ar kitaip visi žmonės atsipalaiduoja.Ar atsipalaidavimas irgi pagal tave blogai?
omax
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 271
Užsiregistravo: 2008-08-03, 12:46
Reputacija: 0

Standartinė omax »

Na gi Michael Phelps diskvalifikuotas 3mėn už tai kad rūkė marihuaną, pats prisipažino. Jis - žmogus amfibija, pažiūrėkit kiek laimėjęs yra
http://lt.wikipedia.org/wiki/Michael_Phelps
Net tie kas nerūkė ir sportuoja tokių pasiekimų nepasiekia.
Mano išvada: už tai baudžia, bet jei kartais pūstelsi ir niekas nepagaus tai tikrai nesugrius tavo sportinė karjera. Aišku, jei prieš valandą parūkęs eisi krepšinio žaist, tai patys suprantat kas bus... Galvas reikia turėt ir tiek...
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

DeMo rašė:Da man px ka tu galvoji.. bet kox apsvaigimas yra zalingas o sportuojanciam... patyletum mazamaeti geriau.. 8E
Pone didžiameti, pražytume pradžioj susipažint su savoka apsvaigimas. Taip pat prašytume savo metų didumo nedemonstruoti iolikiniškom isterijom bei nepagarba kitiems. Dėkui.


TYRIMAI SIEJA MARIHUANOS SUKELIAMĄ APSVAIGIMĄ SU BĖGIMO METU PATIRIAMA EUFORIJA
("runner‘s high")

JAV tyrinėtojai teigia, kad ta pati cheminių medžiagų grupė, kuri sukelia apsvaigimą marihuaną rūkantiems žmonėms, atsakinga ir už euforiją, kurią patiria kai kurie žmonės bėgiodami ar mankštindamiesi.

Kaip teigiama Džordžijos valstijos technologijos instituto (Georgia Institute of Technology) ir Kalifornijos universiteto (University of California) atliktame ir šią savaitę paviešintame tyrime, po to, kai jauni vyrai maždaug valandą vidutiniu greičiu bėgiojo arba mynė dviratį, jų organizmuose buvo rasti dideli anandamido kiekiai. Anandamidas - tai kanabinoidas, arba lipidų molekulė, natūraliu būdu susidaranti žmogaus organizme. Žinoma, kad ši molekulė sukelia panašius pojūčius kaip ir tetrahidrokanabinolis (THC), psichiškai aktyvus marihuanos komponentas.

Šio tyrimo išvados neseniai buvo paskelbtos moksliniame leidinyje NeuroReport. Jos verčia iš pagrindų suabejoti tuo, kad specifinė kai kurių bėgikų ar dviratininkų patiriama euforija yra sukeliama cheminių smegenų medžiagų, vadinamų endorfinais.

Tyrimo vadovas ir buvęs Džordžijos technologijos universiteto vizituojantis profesorius Arne Dietrich teigia, kad žmogaus organizmas išskiria kanabinoidus kovodamas su užsitęsusiu didelių ar vidutinių fizinių krūvių metu patiriamu stresu ar skausmu. „Joks kitas iki šiol atliktas tyrimas neapsvarstė tokios galimybės, todėl mūsų rezultatai yra išties svarbūs,“ - teigia Dietrich ir prideda, jog nėra jokių požymių, kad intensyvaus fizinio krūvio metu išsiskyrę kanabinoidai sukeltų kokią nors žalą žmogaus organizmui.

Jis taip pat pažymėjo, kad tyrimo išvados siūlo alternatyvą marihuanos pagrindu sukurtiems vaistams, vartojamiems žmonių, sergančių glaukoma ar kitomis chroniškomis ligomis. Nors kai kuriose JAV valstijose leidžiama vartoti kanapes mediciniais tikslais, pagal federalinius JAV įstatymus marihuana išlieka nelegali; be to, jos vartojimas medicinoje sulaukia labai prieštaringų atsiliepimų medikų bendruomenėje.

Anot Dietrich, būtina atlikti tolimesnius tyrimus tam, kad būtų įmanoma nustatyti tikslią kanabinoidų padaugėjimo organizme priežastį bei tai, kaip jų kiekis kinta priklausomai nuo fizinių pratimų intensyvumo, pobūdžio, ir trukmės.

Bėgimo metu patiriamos euforijos (‚runner‘s high‘) teorija buvo iškelta tuo metu, kai 1970-aisiais metais JAV visuomenė buvo itin susižavėjus bėgiojimu. Tais laikais ji buvo siejama su neseniai smegenyse atrastais opiatų receptoriais - proteinais, esančiais nervinių ląstelių paviršiuje.

Vis tik kai kurie tyrinėtojai teigia, kad visa ši teorija tėra mitas.

Pagal REUTERS pranešimą „Study links marijuana buzz to ‚runner‘s high‘“, paskelbtą 2004 sausio 11, 0919 GMT (5:19 PM HKT) CNN.com tinklapyje parengė
...dream(ofsilence)...
BOB - Bombs Over Bagdad!
DeMo
Naujokas
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: 2008-07-16, 23:38
Reputacija: 0

Standartinė DeMo »

Manvydas rašė:
DeMo rašė:Da man px ka tu galvoji.. bet kox apsvaigimas yra zalingas o sportuojanciam... patyletum mazamaeti geriau.. 8E
O man taip šviečia,kad tau stobal ne daugiau 16,bent jau pagal raštą ir tavo IQ atsisipindintį jame.Ne tau čia svaidytis "mazamaeti" (suprask kaip nori).Jeigu žmogus jau negali atsipalaiduot,o tik sportuot,art pusę savo gyvenimo,tai jam stopudovai psichika pakrikt gali.Ir vienaip ar kitaip visi žmonės atsipalaiduoja.Ar atsipalaidavimas irgi pagal tave blogai?
jeigu tu nznojai IQ nera nustatomas tais internetiniais uzdaviniais ale IQ nustatyti.. yra 3 zinomi IQ nustatyma t.y skaiciavimo, bendravimo, orientavimosi.. ponaity MAnvydaj 8)
DeMo
Naujokas
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: 2008-07-16, 23:38
Reputacija: 0

Standartinė DeMo »

Nepriimkit visko taip tiesiogiai 8) uinternetas nera gyvenimas na beveik.. vakar biske padauginau sorry rastama ganjamaa :D
DeMo
Naujokas
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: 2008-07-16, 23:38
Reputacija: 0

Standartinė DeMo »

Manvydai sneki apie IQ... tu cia jauties protingas ? ar tau zole prideda proto? 8|
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

DeMo rašė:
Manvydas rašė:
DeMo rašė:Da man px ka tu galvoji.. bet kox apsvaigimas yra zalingas o sportuojanciam... patyletum mazamaeti geriau.. 8E
O man taip šviečia,kad tau stobal ne daugiau 16,bent jau pagal raštą ir tavo IQ atsisipindintį jame.Ne tau čia svaidytis "mazamaeti" (suprask kaip nori).Jeigu žmogus jau negali atsipalaiduot,o tik sportuot,art pusę savo gyvenimo,tai jam stopudovai psichika pakrikt gali.Ir vienaip ar kitaip visi žmonės atsipalaiduoja.Ar atsipalaidavimas irgi pagal tave blogai?
jeigu tu nznojai IQ nera nustatomas tais internetiniais uzdaviniais ale IQ nustatyti.. yra 3 zinomi IQ nustatyma t.y skaiciavimo, bendravimo, orientavimosi.. ponaity MAnvydaj 8)
Pagal šitą ir bandžiau spėti.Ne tiek to.Diskutuok žmogiškai,ir bus viskas ore. :) O kaip man jaustis durnam?Nesakau,kad esu protingas.Tik tokį pirmą įspūdį susidariau...
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė raMa »

Palaikau tave Manvydai :) stenkis nekreipt demesio i tai kas tau erzili kelia :)
:x: Tas kai nusišneka 420 *
Edvis
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2008-08-25, 00:07
Reputacija: 0

Standartinė Edvis »

Man tai ne kiek netrugdo sportuoti:)
http://www.youtube.com/watch?v=_PdlOCVi ... annel_page
Je!
omax
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 271
Užsiregistravo: 2008-08-03, 12:46
Reputacija: 0

Standartinė omax »

Taip, tikrai gražu. :) Antras Chuck'as Norris'as :D
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

saunuolis kad tau netrugdo sportuoti,bet as manau tu nori tapti policininku,juokauju!
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Atsakingumas ir marihuana
    Sigma » » forume Legalus forumas
    99 Atsakymai
    65781 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Doomokshnis
  • Marihuana ir religija
    hipiukas » » forume Legalus forumas
    1 Atsakymai
    2519 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Anemone
  • Instrumentas + Marihuana
    hipiukas » » forume Muzika, filmai ir kita media, pramogos
    18 Atsakymai
    9877 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Sigma
  • kodel marihuana blogai
    trip2hop » » forume Legalus forumas
    134 Atsakymai
    64199 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas PoH
  • Medicina. Epilepsija ir marihuana
    Sigma » » forume Legalus forumas
    22 Atsakymai
    12209 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas LLR