Nuotrauka Nuotrauka

M J ir meile.. :!:(ispudziai)

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

M J ir meile.. :!:(ispudziai)

Standartinė morf »

Nu tai va, pradesiu nuo to kad turbut niekad nebuvo taip malonu, kai vakar :D paskambino mergaite, viena tokia studencioke, hehehe.. o ash katik iputes, nu mes nesam labai geri pazystami, taciau ji sako, nu atvaziuok pas mane i svecius sauleteki, nes tipo liudna.. nu as sakau OK. lauk..;) atvaziavau, ten kalbos visa kita, ishgerem truputi brendziuko, ir pradejom ishdykauti..:) kai ji pradejo zaisti liezuviuku, tai patekau i kosmosa :] hehe
Muscaria
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 134
Užsiregistravo: 2003-07-24, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Muscaria »

receptas:

tarpkitko, nezhinau kur (bo nepamenu) kazhkokioi shaly zhole stumdo sexo prekiu parduotuveje. panaudojimo budas: padet po pagalve kaip erotini aromatizatoriu.
zhinoma pagal paskirti gal ir nevartoja nieks bet pasibandykit bent LT kanapiu prisiskint ir pakabint virsh "lizdelio". tai tikrai veiksminga.

apie aromatus:

ar zhinote kodel daugiausiai vaiku gimsta rugseji-lapkriti? kazhkokie mokslinchiai nustate kad egles kvapas (kaledines eglutes) kazhkaip te mistishkai paveikia vyrishkus hormonus ar dar kazhkaip pakutena smegenu zhieve. pastojama del zhymiai labaiau suaktyvejusiu seklu. (sek berneli kol dar jaunas... oo==>~~~ )


-
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

Muscaria
ash apshales :)
ish pasaulio margumynu serijos.:))))))))
o del to kur kanapes sex shope pardavineja, reiktu surast info ir dauot adminui kad i straipsnius idetu..;)
Diego
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 82
Užsiregistravo: 2003-10-02, 21:56
Reputacija: 0

Standartinė Diego »


Tikrai taip - gerai paputus paisdykaut tikras kaifas, anksciau net neisivaizdavau kol nepabandziau, jausmai tikrai stipresni buna, nu to tikrai nepapasakoti, cia reikia isbondyti, kaip sako, karta paragaves negali sustot :D
<<< Aš Ir Vėl Sugrįžau >>>
nesFeikas
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2003-11-24, 02:21
Reputacija: 0

Standartinė nesFeikas »

whahaa... yo che rimtai :x: + sex = liooks... man va presh kelias dienas yrgy nerealej nuskylo... paskambino sena gera pazhystama, pasiule atwareet pas ja bet priesh tay nuwarem dar jos drauge pemem (kad jom drasiau butu)... Pas ja namuose, joms bekepant veeshta o man bevyniojant jointa visai maloniai pasishnekuchiavom. Sudoroje veeshta, su alum sudorojom ir pusgramy :x: pasijuokem, paspangom, pasvaigom ir nerade ant stalo jokios logikos nuejome miegoty... Zhinau kad miegojau su drauges drauge, kuri tikrai pasirode man nerealiai nereali... Ir zhinau kad jauchiausi kaip tikram rojuj... taip kad ishvada: :x: + sex = liooks...
...marihuaize legaliana...
indiga
Naujokas
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2003-07-29, 12:22
Reputacija: 0

Re: Ya mon noting is as good as a dawta;]]]]

Standartinė indiga »

Cubik rašė: Tai suputem gal kokius 4-5 --==::~~ dviese ir tikslaus skeiciaus neatsimenu daug gerem ir tusinomes.... Krc jausmas visai kitoks negu isgerus ar blaivam...
pala. bishki aiskumo noretusi. tai sakai negeret ar geret?

nors, jei su saiku, turetu but neblogas derinys: alkoholis labai uzhslopina orgazmo iskrova ir taip labiau galim kontruoliuot "jau negalejau sustot" reikala (cia vyrmas). putalas palaiko potencine puse bei zinoma labai maloniai nuteikia romantine puse ir gerokai paryskina pujucius.

tiek kad as esu pries alkoholio vartojima dideliais kiekiais..


-
rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Standartinė rude bwoy »

tiesa, indiga cia paliete cia tokia idomesne tema =]

ar tiesa, kad staffas padeda potencijai? ar cia tik toks ispudis neteisingas man susidare?
Narkomas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 130
Užsiregistravo: 2003-10-14, 18:32
Reputacija: 1

Standartinė Narkomas »

Galiu tiek pasakyki kaip vakar buvo. Patukem mes biskuty. Paneles pagere ir nuejom miegoti. Tai lovoje dukome gal kokias 3-5 h. Visa nakty mylejomes ir tik karta nuleidau. Pana tris kartus maldavo kad baigciau nes jinai jau negalejo kesti. Jau jei ten viska trauke ir t.t. :) Galiu pasakyti tiek kad parukius patenkinti pana yra labai lengva.
Diego
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 82
Užsiregistravo: 2003-10-02, 21:56
Reputacija: 0

Standartinė Diego »

5 valandas, nu niuko sau %)
<<< Aš Ir Vėl Sugrįžau >>>
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

--==::~~ = ;) = atsipalaiduoji = maziau parinies(kaip ce padarius kad ji butu laiminga) = malonu = abiem malonu :!:

gal ne kiek potencijai padeda, kiek pasitikejimu savo jegomis :)

soldja rašė:tiesa, indiga cia paliete cia tokia idomesne tema =]

ar tiesa, kad staffas padeda potencijai? ar cia tik toks ispudis neteisingas man susidare?
LINCE_
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2004-01-23, 03:09
Reputacija: 0

Standartinė LINCE_ »

Narkomas rašė:Galiu tiek pasakyki kaip vakar buvo. Patukem mes biskuty. Paneles pagere ir nuejom miegoti. Tai lovoje dukome gal kokias 3-5 h. Visa nakty mylejomes ir tik karta nuleidau. Pana tris kartus maldavo kad baigciau nes jinai jau negalejo kesti. Jau jei ten viska trauke ir t.t. :) Galiu pasakyti tiek kad parukius patenkinti pana yra labai lengva.
......... :D .....matyt gera :x: pasitaike.............ir geri chalionikai pas tave buvo.............5val.............papasakok mociutei............ :D
ISPROTEJUS,BET MAN PX........
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

As niekada nebandziau LSD, man negalejo pasikartoti joks "trip" :]
LINCE_ rašė:
Narkomas rašė:Galiu tiek pasakyki kaip vakar buvo. Patukem mes biskuty. Paneles pagere ir nuejom miegoti. Tai lovoje dukome gal kokias 3-5 h. Visa nakty mylejomes ir tik karta nuleidau. Pana tris kartus maldavo kad baigciau nes jinai jau negalejo kesti. Jau jei ten viska trauke ir t.t. :) Galiu pasakyti tiek kad parukius patenkinti pana yra labai lengva.
......... :D .....matyt gera :x: pasitaike.............ir geri chalionikai pas tave buvo.............5val.............papasakok mociutei............ :D
Domux
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 69
Užsiregistravo: 2004-01-11, 20:00
Reputacija: 0

Standartinė Domux »

5 val. nebutinai pac barskinimasis, o butent isdykavimas. Nors visko gali su tom 5 val., nes kartai tuomet atrodo, kad daugiau gyvenime niekada nebebaigsi :]
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

mano 5 centai: man atrodo kad nebuvo ten tu 5 val - tiesiog kartais apsipootus ir pusvalandis atrodo amzinybe.
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Nu kaip bebutu, bet pistis iputus, ty v zopu nepriputus, o linksmai iputus yra labai zjb:))) Faktas kaip blynas:)
BOB - Bombs Over Bagdad!
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

pistis taip ar taip yra krutai :idea:
Cia kaip skaniai pasmaguriauti
Armstrong
Naujokas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2004-03-20, 17:46
Reputacija: 0

Standartinė Armstrong »

yr gerai rurintis parukius. su salyga, jei nepramusa ant juoko.
Big-d
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2008-12-17, 19:55
Reputacija: 0

Standartinė Big-d »

labai paastrina bucinius ir prislietimus, o kai rimciau pakrypsta viskas ilgiau tempiu zymiai:D seip idomu istikro buna 8)
ReP RulezzzzZZZZ
raMa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 650
Užsiregistravo: 2008-01-29, 21:46
Reputacija: 0

Standartinė raMa »

Oba gera tema prikelei! :) Atsimenu vasarele baigiu darba 6 ryte. Su kolektyvu atsitusinu, atsipuciu ateina kokia 9 ryto tada metames kas sau kas prie juros kas pas paneles i guoli :) Tai man dazniausiai tekdavo guolis :D Patikekit gerai parukius siausdavom visa ryta ir diena net nepajusdavom kad jau reikia i darba 6 vakare ! o ne kiek nepamiegojes esi ! :D
:x: Tas kai nusišneka 420 *
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

raMa rašė:Oba gera tema prikelei! :) Atsimenu vasarele baigiu darba 6 ryte. Su kolektyvu atsitusinu, atsipuciu ateina kokia 9 ryto tada metames kas sau kas prie juros kas pas paneles i guoli :) Tai man dazniausiai tekdavo guolis :D Patikekit gerai parukius siausdavom visa ryta ir diena net nepajusdavom kad jau reikia i darba 6 vakare ! o ne kiek nepamiegojes esi ! :D
Eh ta jaunystė...
Nostalgiją jaučiu tiem laikams, kai tiesiai iš panų, nei miegojęs, nei valgęs, ryte į darbą lėkdavau... O po darbo vėl pas mergas :D
Dar kaulai nebuvo surūdyje :D
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Šventes, sveikinimai, vakareliu ispudziai...
    Pomidoras » » forume Prašau žodžio!
    13 Atsakymai
    8267 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas dreamofsilence
  • KAS TA MEILE...?
    naktibaldas » » forume Prašau žodžio!
    62 Atsakymai
    36267 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Aivuoras
  • sena meile nerudyja
    naktibaldas » » forume Prašau žodžio!
    34 Atsakymai
    16039 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Marabu