Nuotrauka Nuotrauka

Ar slepiate akis ?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
malunas
Naujokas
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: 2004-10-02, 16:48
Reputacija: 0

Ar slepiate akis ?

Standartinė malunas »

Man labai idomu, ar apsipute slepiate akis eidami kur nors (kur daug žmonių) ? Aš asmeniškai labai nemegstu varinėti po miestą apsiputęs, nes toks jausmas, kad visi mane stebi... Visa laimė kad yra toks dalykas kaip "Vizine"... Ka manote ?
maziusss
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2004-09-05, 13:47
Reputacija: 0

Standartinė maziusss »

o kam jas slept isilasini vizine ir sauni miestan zvengt is zmoniu :))) :)))
techstylism VIP aka Shopkines
|O_o|
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2003-06-06, 20:29
Reputacija: 0

Standartinė |O_o| »

mm..mes kaskada uzhsigliucinom kad nuo vizine galva prashvieseje ir labai bijojom lashintis kad nedingtu visas high bet po to isilashinom ir akurat! vis galva svieseja jau net parintis pradejom bet po to supratom kad viska ishsigalvojom ir atsistate :x:
God created weed..so why shouldn`t we use it?
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Neslepiu ir po miesta vaiksciot nebijau. Pusdamas nesijauciu daras kazka blogo ar negrazaus.
BOB - Bombs Over Bagdad!
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

tai kad apipustos akys nieko cia tokio bajsaus :]
vat amfos apsiryjusio zmogaus margalos tai jau kraupiai atrodo 8)
ale cia mums jau neaktualu :]
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Amfo apsiryjelis ir be akiu baisus.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Gusto
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 147
Užsiregistravo: 2004-02-08, 19:50
Reputacija: 1

;]

Standartinė Gusto »

man apipustos akys labai patinka ;) visad pamates apsiputusi/pucianti zmogu pasisveikinu ar kitaip kazkaip "atiduodu pagarba" ;)
i miesta jau seniai nebaisu eit ;) ta prasme jau ir i paskaitas,i darba,i treniruotes..visur buvau pripeshes..
Gusto
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 147
Užsiregistravo: 2004-02-08, 19:50
Reputacija: 1

;]

Standartinė Gusto »

ispudinga istorija ;)
|O_o| rašė:mm..mes kaskada uzhsigliucinom kad nuo vizine galva prashvieseje ir labai bijojom lashintis kad nedingtu visas high bet po to isilashinom ir akurat! vis galva svieseja jau net parintis pradejom bet po to supratom kad viska ishsigalvojom ir atsistate :x:
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

Sigma rašė:Amfo apsiryjelis ir be akiu baisus.
amfo apsirijelis ir dar be akiu... Vaizdelis kraupus turetu buti, kazkox aklas monstras... 8/ :]

vaziavau cia kazkaip autobusu, ir ilipo du tokie vaikinukai, is akiu matosi kad apsipute, ir kaip tik pries mane atsisedo. o as tokia kazkokia pikta ir uzsiparinus po darbo buvau, ir kilo tooox nesuvaldomas noras piktai taip issispoksoti i juos, kad pasigliucintu/uzsiparintu biski 8) zinau kad negrazu, bet as to ir nepadariau, nes sms rasiau, o kol parasiau tai ir lipt reikejo... :]
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
kiF
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2004-09-18, 00:24
Reputacija: 0

Standartinė kiF »

kaip apatiniam postererej patinka nepatogint apsirukiusius taip as tiesiog megstu uznepatogint ir ivelt i visokias psixiskas situacijas blaiviuosius ypac dar kai parukes pamatai kox tas zmogus parke waiksciojanty ar tox mymra uxxx kaip patinka prigaut:]]]]]]
o akytes tai man irgi labai patinka wahaha neslepiam akyciu spinduoliuojam intoxikacija!!!!! --==::~~ --==::~~ --==::~~ --==::~~ --==::~~ --==::~~ --==::~~ --==::~~ --==::~~ --==::~~ --==::~~ --==::~~ --==::~~ --==::~~ --==::~~ --==::~~ --==::~~ --==::~~ --==::~~ --==::~~ --==::~~ oi:]]
malunas
Naujokas
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: 2004-10-02, 16:48
Reputacija: 0

Re: ;]

Standartinė malunas »

Gusto rašė:ispudinga istorija ;)
|O_o| rašė:mm..mes kaskada uzhsigliucinom kad nuo vizine galva prashvieseje ir labai bijojom lashintis kad nedingtu visas high bet po to isilashinom ir akurat! vis galva svieseja jau net parintis pradejom bet po to supratom kad viska ishsigalvojom ir atsistate :x:
Hm.. Man irgi dažnai numuša dalį žolės poveikio (gal taip tik atrodo). Šiaip aš retai vaikštau po miestą. Dažniausiai pučiam namie, o vizine lašinamės tik po kokiu 3-jų valandų. Kas gali tiksliai pasakyt ar vizine tai kaip nors paveikia ?
Gusto
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 147
Užsiregistravo: 2004-02-08, 19:50
Reputacija: 1

;]

Standartinė Gusto »

vizinas "nenuima" high,bet jis vercia tave jaustis laisviau,atpalaiduoja veido raumenis aplink akis.
jei ziani kad tavo akys baltos tai ir elgiesi normaliai,cia pagrinde moralinis isitikinimas..;) pamegink isilashint vizino ir tada susprogdint pusgramini,nemanau kad vizinas pades;]
malunas
Naujokas
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: 2004-10-02, 16:48
Reputacija: 0

Standartinė malunas »

Gusto o tu vizine lašinies ?
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Siaip tokiu mtu laiku labiausiai padeda lashaline vitamino C :)
BOB - Bombs Over Bagdad!
Gusto
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 147
Užsiregistravo: 2004-02-08, 19:50
Reputacija: 1

;]

Standartinė Gusto »

sejp ne,man netgi labeu patinka taip kaip yra.bet buna vietu kur butu kvaila eiti neisilashinus.sakysim su dekanu sneketis,po 0.75 ant 4 zmogu..
nu sunku buvo,bet atrodziau bent neitartinai ;]
malunas rašė:Gusto o tu vizine lašinies ?
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

bet jus duodat...net pries svarbius reikalus nesusilaikot neapsipute :? :?
as net zinodamas kad reiks sest prie vairo jau nepuciu.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Nu :/ O gal isivaizduoji kaip tokiem potheadam padet susiprast?
naktibaldas rašė:bet jus duodat...net pries svarbius reikalus nesusilaikot neapsipute :? :?
as net zinodamas kad reiks sest prie vairo jau nepuciu.
BOB - Bombs Over Bagdad!
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Sigma rašė:Nu :/ O gal isivaizduoji kaip tokiem potheadam padet susiprast?
naktibaldas rašė:bet jus duodat...net pries svarbius reikalus nesusilaikot neapsipute :? :?
as net zinodamas kad reiks sest prie vairo jau nepuciu.
niekaip tu ju nepakeisi, as manau cia yra mentaliteto problema 8/
as kai studijavau tai pas mane irgi buvo keli grupiokai kur pastoviai issitaske vaiksciodavo..per paskaitas amfa uostydavo..o per pertraukas tulike pusdavo...
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Sad but true :(

Px butu jeigu jie taip tik sau problemas augintu, bet taip jie nesha zala visai putiku bendruomenei.
BOB - Bombs Over Bagdad!
malunas
Naujokas
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: 2004-10-02, 16:48
Reputacija: 0

Standartinė malunas »

Nežinau kaip jums, bet man apsirukius lengviau ir idomiau vairuot nei paprastai... Pasileidi muzona ir leki i miesta. Patinka man tokios pramogos ;)
Rašyti atsakymą