Nuotrauka Nuotrauka

Mergaitės apie žoles

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus »

Malucinha pilnai tau pritariu
vaikai nenarkokit vartotiku.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Manvydas rašė:
Būtent. :D Šitas šitas.Ble pats jis kai zombis atrodo. :D

As tai vakar zvengiau visa vakara is sito frajerio :D Ryzas visas, i zyda panasus :D Piktas, kaip ir visi skinai, nors pagr. ju veikla, tai Jaunimkej alu lakti :D
As kazkada Klaipedoj per Juru Svente is skinu prikalolsia, priejau ir paklausiau, ar vaikinai nezinot atsitiktinai, kur gauti zolytes. Tai man irgi buvo atsakyta, kad mes esam skinheadai, o zole, tai cia negru ismislas. Zodziu, isklausiau visa ta tirada, mintinai jie iskale tas savo idejas :D Paskui ten kazkuris is ju gitara brazdyjo, o jo draugelis sake: nu bet aaaik tu nachui, kaip tu zajabys pavarai, as achujel :D (Kalba specialiai netaisyta) :D
Pilypas is kanapiu
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

Malucinha rašė:Visų pirma, tai tokios šnekos absoliutinant apie būtent panas, kažkaip išmintim neblizga. No ofence! Šiaip suprantu, kodėl taip atrodo. Nes aišku draugeliai tai papučiantys, tuo ir draugeliai, o va merginą reikia iš pašalies kažkur susirast ir prasideda, kad va visos mergos prieš žolę. Bet va pabandžius jei ir su naujais bernais pažindintis iš nesusijusios kompanijos, tai butų nemažai prieš žolę taip pat. Anyway čia tik šiaip pastebėjimas, kad vienodai ir panų ir čiuvų yra prieš/už/arba jiems dzin.
Antras dalykas, pūtimas pūtimui nelygus. Ir šitam forume kai kurie jau taip pasireiškia, kad paskaitai ir galvoji, ooooo vargeli. Maždaug kuo daugiau, dažniau ir smarkiau, tuo kietesnis. Na ir tokioj kompanijoj pabuvus, kur visi v žopu pritarčialinę kiaurą parą ir žodžio nebeišlemena, tai atitinkama nuomonė ir formuojas. Bet kažkas jau minėjo šitą, kad čia tas pats kaip su alkoholiu. Niekad negėręs nei lašo ir tik matęs degradus pamėlynavusiais veidais - tikrai menkai kas būtų už gėrimą.
Trečias toks pastebėjimas, kad kiekvienas linkęs ginti savo daržą iki jau juokingų pasisakymų. Oj girdėjau aš ir kaip koksas gerai ir prie jo nepriprantama ir neišmanėlė aš, kad galvoju kitaip. Ir kad markės, ratai ir t.t.. gėris didžiausias ir pas mane mąstymas per siauras, matai, nes tiesiog nenoriu bandyt. Just FYI man visiškai vienodai, ką kiti daro ir pirštu negrūmoju, kad negerai, nes ne mano reikalas. Tai taip pat tikiuos pagarbos ir mano nuomonei, kad aš viso to nenoriu ir manęs įkalbinėt nereikia. Taip ir čia pastebėjau, kad prasideda, kad jei kažkas nenori su žole turėt nieko bendro, tai didžiausia reakcija, kad kokie jie neišmanėliai, siaurapročiai ir t.t.. C'mon! Kas čia per poreikis, kad visi turi galvot taip, kaip tu, nes kitaip jau būtinai neteisinga. Visgi sveikatai kažkiek kenksminga (kaip aišku ir milijonas du tūkstančiai kitų dalykų), o mums ji patinka ir mums gerai, o jei kas d-iaugsmą atranda valgydamas obuolį ir sportuodamas, kas mes tokie, kad smerktume? Tiesiog tas toks puolimas, kad kažkam nepatinka ar tiesiog net nenori nieko bendro turėt, man nesuvokiamas.
Ooo žiūriu pasisakiau :) Na bet kokiu atveju, PEACE!
Kuo tau tos šnekos kliūna?Nes esi pati atstovė?Mm?Juokinga,pažiūrėk visų pirmą į tą forumą normaliai,dauguma jų galvoja: Kokia aš protinga,o tie kur pučia debilai/narkomanai.
Galvoji ne taip?Išmintim,ale labai protinga/s esi?Ar skaudina,kad pasakom tiesa,taip tos mergos bukos mažvaikės.Auch... :( Deja jeigu esi prieš,tai teik argumentus,o ne iš oro stereotipinėmis propagandos nesąmonėmis remtis reik...Va kai bus normaliai šnekama,tada galėsim ir nevadint kažko bukais,ar durnais.Bet tiesa yra tokia.Dauguma pilkos masės iš vis prarandą nuovoką,sveiką logiką ir t.t.Nes alkoholis plauna smegenis kaip turi būt,kaip ten sakoma?Iš ryto smegenis išmyža...
O kas negeria,tai tuo labiau,kur jų logika dingsta?M?

Iš kur čia taip matei?Ar kažką interpretavai,aš nesu matęs to.Nes žolė,tai ne amfa ar kaliosai.Pasiekūs riba ji daugiau tavęs nečiups,tik tęs tą būseną,ir nemanau,kad kažkam yra esmė tuo girtis...Man rodos kažkodėl,kad pati/s išsigalvojai,o gal ir ne,tiesiog aš kažką praleidau,nepyk tokiu atveju. 8/

Dėl to trečio pastebėjimu iš vis nekapiš.Visų pirma kas yra sakoma,tai dar neviskas,bet faktai kalba patys už save.Marihuana viena saugiausių medžiagų,ir mažiausiai toksiška,ir mažiausiai kenkia visuomenėj.Nes mąstymo neatima...Ką tu čia bandei pasakyt,nesupratau.Koksas yra koksas,lsd yra lsd.Bet aš ginu marihuana,nes faktai kalba patys už save...
Nu nepūčia,tai nepūčia man poh būna kažkodėl,dar geriau daugiau man liks,o iš kur tu tokių istorijų renki,nepyk bet nežinau.
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus »

Manvydai prirukiau iki komos pastovei tiek prirukau taip kekviena diena dar kaskas tai tikrai nekaip atrodo tas pats kas su alko piktnaudziaut irgi nepatika jum, ar kaikuriem patinka tai cia tas pats.
vaikai nenarkokit vartotiku.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

Legalus rašė:Manvydai prirukiau iki komos pastovei tiek prirukau taip kekviena diena dar kaskas tai tikrai nekaip atrodo tas pats kas su alko piktnaudziaut irgi nepatika jum, ar kaikuriem patinka tai čia tas pats.
Kame kampas,kad tu supranti.O galvoji marozas supranta?Jis jausis aukštesniu,nes jis gerią nuodą...
O žolė ne nuodas,ji atveria akis,man atvėrė,manau atvers ir tau. :)
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus »

Kai daug ir daznai rukai cia irgi nebuna gerai.
vaikai nenarkokit vartotiku.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

Legalus rašė:Kai daug ir daznai rukai čia irgi nebuna gerai.
Niekas nesako,kad gerai.Viskas kas per daug tas nesveika.Bet yra vienas bet,žolė žymiai mažiau tau pakenks,nei kas kitas.Jei esi linkęs į vartojimą ir nesaikumą,tai tu vartodamas bet ką į jį būsi linkęs.
Viskas žmogaus galvoje. :)
Lodzik
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 327
Užsiregistravo: 2004-08-26, 10:21
Reputacija: 0

Standartinė Lodzik »

Smerkimas kito dėl jo veiksmų ir propagavimas kažko yra du skirtingi dalykai. Šaukti ant kitų oj kokie jie blogi nes rūko, negerai, bet šaukti, kad parūkyk ir viskas bus gerai lygiai taippat neišminties rodymas.
Palaikau Maluchina, turi būti pasirinkimo laisvė, o ne maždaug "ej davaj legalizuojam zole, pusim daug daug daug ir visiems bus zjb. Alkoholis didziulis nuodas, bet zole auksas" Kartais renkuosi taurę vyno, vietoje kasiako ir ką? Kartais žmonės perdaug isijaučia į kanapės aukštinimą, kas nėra labai gerai..
Idomu tą forumą buvo paskaitinėti, o dar idomiau buvo pažiūrėt visokius pasimatymų šou youtube :D :D :D
Green member
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2009-06-04, 11:31
Reputacija: 0

Standartinė Green member »

Manvydas,miluchia(ar kazkaip)> vejus snekat.pixas geriau,nei alkoholis!,pixas geriau,nei ratai ir t.t.t.t..tai as tau pasakysiu,kad joga(saves pazinimas ale),geriau nei pixas.karsta vonia ,kurioje tu su sex blonde,geriau nei pixas.galiu tu pavyzdziu vardint ir vardint.man patinka pusti,bet jei as buciau potheadas(daxuja tokiu zinau),tai nieko nepasiekciau(sporte).kai buvau malaletka ir pixindauvau nuo ryto iki vakaro be saiko,tai jo galvojau mes prikolni esam apsipute-putikai(kitiem zmonem).gal ir teisybe galvojau,bet ar tu nori aukoti daug dalyku(kuriu paliubomu nepasieksi budamas pothedu) vardan to kad butum prikolnas potheadas.ir kancovke kuo tau daugiau metu,tuo kvailiau atrodai.
Nezinau neskaiciau cia forumo taisykliu ir kt,bet manau,kad sitas forumas propaguoja protinga ganjos naudojima.o miluchia vapse uzsislepus feministe,tipo ale nevarau ant jusu,bet vistiek varau..nesamone kazkokia
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

Green member rašė:Manvydas,miluchia(ar kazkaip)> vejus snekat.pixas geriau,nei alkoholis!,pixas geriau,nei ratai ir t.t.t.t..tai as tau pasakysiu,kad joga(saves pazinimas ale),geriau nei pixas.karsta vonia ,kurioje tu su sex blonde,geriau nei pixas.galiu tu pavyzdziu vardint ir vardint.man patinka pusti,bet jei as buciau potheadas(daxuja tokiu zinau),tai nieko nepasiekciau(sporte).kai buvau malaletka ir pixindauvau nuo ryto iki vakaro be saiko,tai jo galvojau mes prikolni esam apsipute-putikai(kitiem zmonem).gal ir teisybe galvojau,bet ar tu nori aukoti daug dalyku(kuriu paliubomu nepasieksi budamas pothedu) vardan to kad butum prikolnas potheadas.ir kancovke kuo tau daugiau metu,tuo kvailiau atrodai.
Nezinau neskaiciau čia forumo taisykliu ir kt,bet manau,kad sitas forumas propaguoja protinga ganjos naudojima.o miluchia vapse uzsislepus feministe,tipo ale nevarau ant jusu,bet vistiek varau..nesamone kazkokia
Ką tu čia vapi apie tuos vėjus?Kas tau sako,kad seksas blogiau nei žolė?Ar pan.?Aš tiesiog sakau,tas kas seniai aišku.Man patinka pūst,man patinka juoktis ir t.t.Ne į tą filmą įšokai,nes tema nėra apie ar pichas geriau už kažką,bet kai pradeda lygint pichą su kitom svaiginančiom ar pan. medžiagom,aš sakau pichas yra geriausiai visais atžvilgiais.Niekas čia nesako,imk pūsk ar imk nepūsk,ar viską mesk.Pasiskaityk iš vis šitą forumą,aš galiu kiekvieną dieną pūst,jei yra sąlygos,ir man blogiau nuo to nebus,na aišku kalbant apie sveikatą,tai čia jo,nesaikingas vartojimas yra blogai,bet netapsiu tavo tuo potheadu,ar pan.Esmė tame,kad saikingas vartojimas niekur tavęs į blogą ne nuves,jeigu neesi durnelis ir turi galvą ant pečių.Taip pat kaip ir saikingas vartojimas alkoholio.Niekas nesako,gali išgert to alaus,bet nebūt dalbašniku,kurių ant kiekvieno kampo dah*ja ir biški.
Toliau,įrodyk,kad kažkas vėjus šneka,jeigu tavo nuomonė skiriasi nuo kito nuomonės,tai čia jau vėjai?Atsigauk truputį...Nes aš galiu pradėt šaudyt irgi tokiom pačiom lempom.O jeigu nemoki suprast kito,ar nesigaudai,ką kiti rašo ir vietoj to sakai vėjai,tai n* iš vis čia kažką sakai?A?
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Nu va pagaliau eina i ta puse, kad galima bus daryti apibendrinima.
Nes sukasi cia dialogai kas gerai, kas blogai, o kas isvis vitaminas vartojant dideliais kiekiais ir vartai i kitus pasaulius atrandami, bei 'supratimai' ateina :D
Zmogus geriantis be saiko, nebegalintis fiziskai gerai jaustis neikales, turintis asmeniniu baimiu ir kompleksu, kad neisgeres nepadarys ko nors kieciau nei trezvas- alkasas.
Visada apsirukes, visa savo energija nukreipdamas vieninteliam tikslui- apsipusti, rukantis periodiskai kas valanda, zodziu gyvenantis pastoviai veikiamas zoles- poothedas.
Nu ir daugumas musu, kurie kazka vartoja tik tada, kai tam yra proga/salygos, kai nera kitu reikalu ir tas atsipalaidavimas nekelia jokiu neigiamu socialiniu/finansiniu padariniu.
Tik uzknisa, kad mes, parukantys, jau nurasomi ant degeneratu, nors realiai naudojam maziau organizma darkancia medziaga, nei etanolis.
Kiekviena priklausomybe yra liga, ji gali issivystyti tiek etanoliui, tiek thc, tiek kitiems preparatams.
Sunku visuomenei irodyti, kad vartojantis kanapes, nebutinai priklausomas nuo kanapiu, kaip ir tradiciskai, 'per sventes' vartojantis etanoli. Tos gilios etanolio vartojimo tradicijos, dargi daznam 'padeda' isigyti priklausomybe, nes sunku orientuotis, tokia, sakyciau tikrai pavojinga medziaga taip lengvai prieinama.
Prie musu viso to kelio, link snekos apie legaliziacija, reiktu lankstinuku, ar kazko panasaus, kad butu parasyta ten ne tik faktai ir teorija, bet ir pasitelktas psichologinis aspektas, kaip zmogui lengviau isisavinti medziaga, plius info saltiniai etc. Pavyzdziui as, savo merginai, juodai nusistaciusiai pries maryte, perskaitau tai, ir jai viskas pasidaro aisku :D Na, kad ir panasus 'prijomai', kokie naudojami 'lengvas budas m..'.
Pilypas is kanapiu
Arnas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 194
Užsiregistravo: 2007-07-16, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė Arnas »

kaip buvo mum su biciuku nusivyle gyvenimu snekejom guodemes koks jis blogas ir tt. Bet tada tas biciukas dave auksine fraze. Sako px galejo ir blogeu but, galejoj mergom gimt :D
Nesveikas brakonierius :D
Green member
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2009-06-04, 11:31
Reputacija: 0

Standartinė Green member »

Prie ko cia tas alkoholis ir pixas.cia tu sakai,kad nesaikingai vartojant pixas daugiausiai atleidzia.sutinku,kad nesaikingai vartojant alco,ratus ir kitas apsvaigimo priemones,pixas yra geriausias dalykas,nes jo maziausias salutinis poveikis(ir galvai ir kunui).bet tikriausiai as pataikiau ne i ta filma,nes as nesnekejau kas geriau-pixas ar alkoholis.as kalbu apie nesaikinga vartojima pixo.
Tu gali pusti kiekviena diena,jei yra salygos.butent jei yra salygos.jei man nereiketu dirbti,sportuoti.gyvenciau kokioj saloj kur nera visuomenes,nereiketu niekuo rupintis tada ir pusciau kas valanda.o dabar nera salygu,tai ir neputi,nes galvoji su galva ir nenori prisimutinti.o kiek yra da*uja kuriems po*ui ant visko(ne viena pazistu),plius atmarozku visokiu kurie negalvoja.ir tokiu patikek yra nemazai,bent jau mano mieste.tai kaip tu galvoji visuomene prisiziurejusi tokiu pothedu(kartais dar ir su niuxais sumaiso) ziuri i protingus putikus?po to ir eina tokios snekos,kad pusti yra blogis.ir ka jus manot legalizuos pixa.ne.kol rajonuose trainiosis tokiu vapse nupususiu personu.ps sitam saite as naujokas,taigi izeisti nieko nenorejau,sorry jei taip pasirode.o jei yra noro galim diskutuoti.
Ir reziume: tik protingai puciant mes eisime link ganjos legalizacijos
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

Green member rašė:Prie ko čia tas alkoholis ir pixas.čia tu sakai,kad nesaikingai vartojant pixas daugiausiai atleidzia.sutinku,kad nesaikingai vartojant alco,ratus ir kitas apsvaigimo priemones,pixas yra geriausias dalykas,nes jo maziausias salutinis poveikis(ir galvai ir kunui).bet tikriausiai as pataikiau ne i ta filma,nes as nesnekejau kas geriau-pixas ar alkoholis.as kalbu apie nesaikinga vartojima pixo.
Tu gali pusti kiekviena diena,jei yra salygos.butent jei yra salygos.jei man nereiketu dirbti,sportuoti.gyvenciau kokioj saloj kur nera visuomenes,nereiketu niekuo rupintis tada ir pusciau kas valanda.o dabar nera salygu,tai ir neputi,nes galvoji su galva ir nenori prisimutinti.o kiek yra da*uja kuriems po*ui ant visko(ne viena pazistu),plius atmarozku visokiu kurie negalvoja.ir tokiu patikek yra nemazai,bent jau mano mieste.tai kaip tu galvoji visuomene prisiziurejusi tokiu pothedu(kartais dar ir su niuxais sumaiso) ziuri i protingus putikus?po to ir eina tokios snekos,kad pusti yra blogis.ir ka jus manot legalizuos pixa.ne.kol rajonuose trainiosis tokiu vapse nupususiu personu.ps sitam saite as naujokas,taigi izeisti nieko nenorejau,sorry jei taip pasirode.o jei yra noro galim diskutuoti.
Ir reziume: tik protingai puciant mes eisime link ganjos legalizacijos
Va kame esmė mes visi tai žinom,bet kaip tu dalbajobui pasakysi,kad jis dalbajobas?O jei ir pasakysi,galvoji jis patikės? :D
Lodzik
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 327
Užsiregistravo: 2004-08-26, 10:21
Reputacija: 0

Standartinė Lodzik »

O kas mes tokie, kad spręstumėm už kitus kas teisinga ir kas neteisinga? :)
RAD
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 50
Užsiregistravo: 2009-05-03, 16:03
Reputacija: 0

Standartinė RAD »

Ar jusu vaikinai,vyrai vartoja narkotikus ar suko zole?
Supranta nors, kad žolė ne narkotikas.
Mano ex man buvo pasakes, kad galetu gauti zoles, jei noretu. Tai truputi toks nelabai stabilus zmogus pasirode. Parode, kad nevartoja, bet jei noretu tai gautu. Vadinasi, ji kazkas ir ikalbeti galetu, arba jei uzplauktu kas, tai nei ikalbineti nereiketu. Nu ne, man reikia stabilaus zmogaus.
Čia išvis Ledas. :D

Ką iš mergaičių norėt, elementariai parinasi, nes pavydi ir negali susitakyti su tuo, kad yra kita panelė Marijana, dėl kurios kyla reali moralinės neištikimybės grėsmė. O konkurencinėse kovose, mūsų brangiosios, gali būti labai karingos ir žiaurios. Tokia jau mergaičių prigimtis, natūrali biologija.
Bet ir nėra viskas taip baisu, aišku :)
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Baikit jūs iš kanapės daryt šventą karvę ir kalt prie kryžiaus. Ką ji jums tokio padarė, kad dėl visko atsakingą darot? Geriau už tą, geriau už aną, gėris gėris gėris. Tai tik žolė. O visa kita nuo jūsų pačių priklauso. Tai yra, viskas nuo pačio žmogaus priklauso. Jeigu esi debilas, tai jokios žolės nepadės. Jeigu rūkysi kaip karvė, tai pats į karvę ir pavirsi - akys bukos, seilė nutįsus, mūkime intelekto apraiškų nerasta. Va tada ir baigsis žolės šventumas. Nudžius angelo sparnai ir išdygs velnio ragai. Žmogui gi labai reik atpirkimo ožių. O aš pasakysiu, kad baikit stabų, ožių, velnių ieškot ir pradėkit nuo savęs pačio.

Labai teisingai Malucinha parašė.
BOB - Bombs Over Bagdad!
RAD
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 50
Užsiregistravo: 2009-05-03, 16:03
Reputacija: 0

Standartinė RAD »

Kad zole ne medis, tas tai tikrai.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

esme ne tame RAD...
Malucinha
Naujokas
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2009-06-21, 21:54
Reputacija: 0

Standartinė Malucinha »

Manvydai, na nesupratai nieko, ką aš bandžiau pasakyt :)
Bet žiūriu, kad Stigma pasisakė taip, kad nieko nebeturiu pridėt. Pasirašau po kiekvienu žodžiu :) Respect!

O davai ką į temą pašnekėkit. In general apie mergas:) Kaip gyvenimą kokia suėdė ar kokio džiaugsmo atnešė. Galvoju, kad visai įdomu būtų paskaityt. Na bent jau man :)
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas