Nuotrauka Nuotrauka

Mergaitės apie žoles

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
nesvarbus
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: 2008-10-29, 15:51
Reputacija: 1

Standartinė nesvarbus »

Kaip sakoma, be ju lievai, su jom dar lieviau.
NARKOTIKAMS NE !
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

demesio viengungiams.... :D akcija gilette peiliuku ispardavimas,puse kainos,delnu skutimui :D pagooglinkite jei klausimu kils...jei jau neiseina mygtuku paspaudineti tai bekite kuo greiciau i artimiausia parduotuve peiliuku pirkti :D
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus »

kai isteki pradedi problemas spresti dviese nors jai nesituoktum ju isvis nebutu :D
vaikai nenarkokit vartotiku.
nesvarbus
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 328
Užsiregistravo: 2008-10-29, 15:51
Reputacija: 1

Standartinė nesvarbus »

Ateis laikas - bus ir vaikas.
NARKOTIKAMS NE !
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Legalus, kur teki? Išsilydei? :)
BOB - Bombs Over Bagdad!
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Standartinė Legalus »

niekur neteku :D
vaikai nenarkokit vartotiku.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

Legalus rašė:niekur neteku :D
Oi saulė saulė,tekėk tu aukštai. 8| Juokauju. :D
Šiaip kas apie mergas,esu plotnas viengungis,kartais užsimanai kokios mergikės,bet paskui pagalvoji,reik džiaugtis kol gali.Ech. :)
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

augo girioj azuolelis....suk suk rateli tik i viena puse..... :D kas tiesa tas ne melas :D
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Būkit protingi, - daug negerkit!
BOB - Bombs Over Bagdad!
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

:D pagaliau sigma pralinksmejo :D
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

gerai kartais ir alucio pagert buna :D siandien uzparinau kazkoki vokieti, tai visa jo alaus bagazine prie juros issprogom :D vsio, daugiau nerasau, liejasi man akyse, aisiu i bitelenda pasizmonet, jei merga pasizades parvest po to :D
Sigmuk, neuzsiparink ant tu augalu, apyniu produktai juk irgi gamtos dovana :D
Pilypas is kanapiu
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Standartinė runkelis »

baik isdykauti su alko naktibaldai...jau viena karta turejai problemu. :)
Giedrukas
Naujokas
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2009-03-17, 22:59
Reputacija: 0

Standartinė Giedrukas »

Trejau ir as pana kuri buvo pries tai kad puciu,bet laikui begant pamate jog kitaip nebus,pati pabande ir suprato kad cia nieko blogo nera ir dbr dar retkarciais uzpucia su draugem.Mano manymu ish pradziu reikia pabandyt ir tik tada reiksht savo nuomone kas gerai ir kas blogai. ;)
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

Giedrukas rašė:Trejau ir as pana kuri buvo pries tai kad puciu,bet laikui begant pamate jog kitaip nebus,pati pabande ir suprato kad čia nieko blogo nera ir dabar dar retkarciais uzpucia su draugem.Mano manymu ish pradziu reikia pabandyt ir tik tada reiksht savo nuomone kas gerai ir kas blogai. ;)
Na žinok.Aš heros nebandysiu nė už ką ir vistiek sakysiu,kad ji blogai.O tu kaip nori. :D
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Standartinė putejas »

maniškė rūkė --==::~~ dar prieš mums susipažįstant.
Bet kadangi ji buvo jauna ir be galo durna tai ji kartais dar ir uostydavo... Susidėjo su manim - teko viską rišt bo aš konservatyvus. Nu paskui mūsų keliai išsiskyrė bet čia jau neesmė... :bong: :]
Jūs galit turėt daugybę įsitikinimų, tačiau tiesa yra tik viena - marihuana yra gerai, o visi kiti narkotikai, įskaitant tabaką ir alkoholį, yra blogai.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Etanolis bajsiau uz viska! Nes prie jo samoningai pratinama visuomene. Kitaip as to ivardint negaliu, nes, kad ir dabar galiu atsikelt nuo kompo, nueit iki pardes, ir nusipirkti, nu tarkim uz dvacoka, tokio dalyko, kas smegenine nesa panasiai, kaip stimuliatoriu ir haliucinogenu misinys. Ir ne man vienam juk taip;) Etanolio tokia jau pruha. Apie saika cia snekos ner, nes perdozuot sito brudo laaaaabai lengva.
Pilypas is kanapiu
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Standartinė putejas »

man tai keista, kad vistiek bandoma nors yra žinoma, kad ir pirmas kartas gali būti paskutinis :)
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

putejas rašė:man tai keista, kad vistiek bandoma nors yra žinoma, kad ir pirmas kartas gali būti paskutinis :)

Matai, as kai... net nepamenu... gal 16-17 metu pirma karta tai pabandziau, mane labai veze. Patiko afigenai. Pigu, paprasta gaut, musu visuomeneje priimta- nieks nepasmerks, na tuomet negalvojau apie alko itaka, kas gali buti ateityje. Paskui studentavimo laikais, tai vel buvo, kaip iprastas dalykas. Blogiausia ka girdejau: "oh jus selmiai"... Paskui kai suaugau, pasipyle problemos nevaikiskos- nesekmes darbe etc, na seip visoks sudas, patikekit kaip man tada gelbejo alko!!!
Krc neturiu daba upo rasyt, nes tik grizau su dvirka nusiplukes, bet isvada viena-, kad viskas eina is auksciau ir kazkam paranku, kad tai vyktu ;) Cia panasaus lygio melai, kaip ir vatikanas, kad skleidzia! Stimuliatoriu perioda ir sokius klubuose per naktis irgi perejau(nors man tai maziau atsiliepe, nei alko- nesedau, (gal organizmas toks), jei ka, jaunimas, klauskit pz, pasakysiu kas po to buna. Jei px, irgi gerbiu toki pasirinkta sunku kelia :)
Pabaigai pridesiu, kad vien tik parukydamas retkarciais kanapele, zmogus turi pilna teise apie save sakyti, kad gyvena sveika gyvenimo buda ir kenksmingu medziagu nenaudoja. Seno alkaso ir narkotos bazaras ;)
Pilypas is kanapiu
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Standartinė putejas »

ne visi vežimai veža teisinga kryptimi... Gaila, kad tai suprantame tik suaugę, bet geriau vėliau negu niekada ;)
Giedrukas
Naujokas
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2009-03-17, 22:59
Reputacija: 0

Standartinė Giedrukas »

Manvydas rašė:
Giedrukas rašė:Trejau ir as pana kuri buvo pries tai kad puciu,bet laikui begant pamate jog kitaip nebus,pati pabande ir suprato kad čia nieko blogo nera ir dabar dar retkarciais uzpucia su draugem.Mano manymu ish pradziu reikia pabandyt ir tik tada reiksht savo nuomone kas gerai ir kas blogai. ;)
Na žinok.Aš heros nebandysiu nė už ką ir vistiek sakysiu,kad ji blogai.O tu kaip nori. :D
Heros tai cia konkreciai y vena? As irgi sakau kad nebandysiu, bet niekada negali zinot :D Bet jai niekada nesi bandes tai ir negali sakyt, cia tas pats kaip tos panos shneka, dumint blogai o pacios nebande...tai manau taip paciai ir tu negali sakyt kad hera yra blogai paklausk tu kurie vartoja jie pasakis tau ar gerai ar blogai (cia ne apie zala organizmui).
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas