Nuotrauka Nuotrauka

Mergaitės apie žoles

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Standartinė martynass »

Giedrukas rašė:
Manvydas rašė:
Giedrukas rašė:Trejau ir as pana kuri buvo pries tai kad puciu,bet laikui begant pamate jog kitaip nebus,pati pabande ir suprato kad čia nieko blogo nera ir dabar dar retkarciais uzpucia su draugem.Mano manymu ish pradziu reikia pabandyt ir tik tada reiksht savo nuomone kas gerai ir kas blogai. ;)
Na žinok.Aš heros nebandysiu nė už ką ir vistiek sakysiu,kad ji blogai.O tu kaip nori. :D
Heros tai čia konkreciai y vena? As irgi sakau kad nebandysiu, bet niekada negali zinot :D Bet jai niekada nesi bandes tai ir negali sakyt, čia tas pats kaip tos panos shneka, dumint blogai o pacios nebande...tai manau taip paciai ir tu negali sakyt kad hera yra blogai paklausk tu kurie vartoja jie pasakis tau ar gerai ar blogai (čia ne apie zala organizmui).
Blogai ar gerai yra hera gali suzinoti pasiziurejes i vartojancio snuki ir viska suprasi '|
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

Giedrukas rašė:
Manvydas rašė:
Giedrukas rašė:Trejau ir as pana kuri buvo pries tai kad puciu,bet laikui begant pamate jog kitaip nebus,pati pabande ir suprato kad čia nieko blogo nera ir dabar dar retkarciais uzpucia su draugem.Mano manymu ish pradziu reikia pabandyt ir tik tada reiksht savo nuomone kas gerai ir kas blogai. ;)
Na žinok.Aš heros nebandysiu nė už ką ir vistiek sakysiu,kad ji blogai.O tu kaip nori. :D
Heros tai čia konkreciai y vena? As irgi sakau kad nebandysiu, bet niekada negali zinot :D Bet jai niekada nesi bandes tai ir negali sakyt, čia tas pats kaip tos panos shneka, dumint blogai o pacios nebande...tai manau taip paciai ir tu negali sakyt kad hera yra blogai paklausk tu kurie vartoja jie pasakis tau ar gerai ar blogai (čia ne apie zala organizmui).
Nesvarbu ar į veną ar į nosį.Matai,nereik pabandyt,kad suprastum,kas yra blogai,o kas ne.Užtenka informacijos,tom pasiutusiom mergom infromacijos,o gal ir smegenų trūkumas konkretus.Hera vartojantis nekenkia aplinkiniam,kol turi švarių pinigų.O kai pradeda kenkt visuomenei,kad gautų dozę (vogdamas,žudydamas ir t.t.),tai jau yra blogai.Ir visi herčikai iki to nusirita.Gal ne visi,bet didžioji dauguma tai jau tikrai.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Standartinė putejas »

koks gali būti gėris jeigu tas gėris tave į kapus varo? jei panos nesidomėjo kas ta žolė ir sako, kad blogai - tai yra neišprusimas, išplautų smegenų rezultatas. Kalbant apie heras, kokas, tabletes ir kitus tručus mes neprivalome klausti vartojančiųjų, kad nuspręstume ar tai gerai ar ne. Užtenka pažiūrėti į faktus - pažiūrėkit kiek žmonių miršta anksčiau laiko nuo chemijos, nuo visokių šnapsų ir tabakų

gyvenkit sveikai :x: :)
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Zadetos foto is atostogu. Beje, trb paskutines atostogos, kai etanolio ragavau, o foto idejau, nes paciam juokingos, kaip per masinas vaiksciojau(va taip mane etanolis priot 8E ) :D Triperiai savi, taip, kad del chuliganizmo nesmerkit :] Nr neslepiu,, vistiek as niekam neidomus.. Atostogos geros buvo, nes panaudojau ta suda tik karta :) Sveikstu, jei rimtai 8)
Paskutinį kartą redagavo naktibaldas 2009-07-16, 23:10. Iš viso redaguota 1 kartą.
Pilypas is kanapiu
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Pilypas is kanapiu
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

putejas rašė:koks gali būti gėris jeigu tas gėris tave į kapus varo? jei panos nesidomėjo kas ta žolė ir sako, kad blogai - tai yra neišprusimas, išplautų smegenų rezultatas. Kalbant apie heras, kokas, tabletes ir kitus tručus mes neprivalome klausti vartojančiųjų, kad nuspręstume ar tai gerai ar ne. Užtenka pažiūrėti į faktus - pažiūrėkit kiek žmonių miršta anksčiau laiko nuo chemijos, nuo visokių šnapsų ir tabakų

gyvenkit sveikai :x: :)

Kartoju, jei kyla del to klausimu, man PZ ;) Nesakysiu bububu, bet suzinosi kaip realiai viskas buna. As pats heros nebandes, bet 4 klasioku nebeber. O mano bendraamziai kurie vis dar gyvi, bet sedi ant geryciaus, tai geriau jau isvis ju irgi nebutu.
As noriu atlikti panasia misija, kai buna narkasai po shules vaiksto ir savo patirtimi dalijasi, kokiu siaubu mate. Nes jei pasakysi jaunimui, kad to daryt negalima, tik del to, kad negalima, nieko nebus. As kadais amfa kaldavau ir jausdavausi kietas. Tokiu budu bandziau maistaut. ;)
Rezultatas- pats neisivaizduoju, kaip vis dar esu gyvas, o svarbiausia (man bent jau), kad niekas nenukentejo, kai isnestas budavau. Apmaudu, kai iseinu i kiema, ir ant suolo sedi 10 tokiu paciu kaip as kadais buvau, ir tas pacias klaidas kartoja, arba i dar didesnis suda lenda.
Ciuju isistumiau, kaip Valancius :D :D Peace hebra --==::~~
Pilypas is kanapiu
Giedrukas
Naujokas
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2009-03-17, 22:59
Reputacija: 0

Standartinė Giedrukas »

martynass rašė:
Giedrukas rašė:
Manvydas rašė: Na žinok.Aš heros nebandysiu nė už ką ir vistiek sakysiu,kad ji blogai.O tu kaip nori. :D
Heros tai čia konkreciai y vena? As irgi sakau kad nebandysiu, bet niekada negali zinot :D Bet jai niekada nesi bandes tai ir negali sakyt, čia tas pats kaip tos panos shneka, dumint blogai o pacios nebande...tai manau taip paciai ir tu negali sakyt kad hera yra blogai paklausk tu kurie vartoja jie pasakis tau ar gerai ar blogai (čia ne apie zala organizmui).
Blogai ar gerai yra hera gali suzinoti pasiziurejes i vartojancio snuki ir viska suprasi '|
O tu pasiziuri y savo snukely parukes? 8/
Giedrukas
Naujokas
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2009-03-17, 22:59
Reputacija: 0

Standartinė Giedrukas »

Manvydas rašė:
Giedrukas rašė:
Manvydas rašė: Na žinok.Aš heros nebandysiu nė už ką ir vistiek sakysiu,kad ji blogai.O tu kaip nori. :D
Heros tai čia konkreciai y vena? As irgi sakau kad nebandysiu, bet niekada negali zinot :D Bet jai niekada nesi bandes tai ir negali sakyt, čia tas pats kaip tos panos shneka, dumint blogai o pacios nebande...tai manau taip paciai ir tu negali sakyt kad hera yra blogai paklausk tu kurie vartoja jie pasakis tau ar gerai ar blogai (čia ne apie zala organizmui).
Nesvarbu ar į veną ar į nosį.Matai,nereik pabandyt,kad suprastum,kas yra blogai,o kas ne.Užtenka informacijos,tom pasiutusiom mergom infromacijos,o gal ir smegenų trūkumas konkretus.Hera vartojantis nekenkia aplinkiniam,kol turi švarių pinigų.O kai pradeda kenkt visuomenei,kad gautų dozę (vogdamas,žudydamas ir t.t.),tai jau yra blogai.Ir visi herčikai iki to nusirita.Gal ne visi,bet didžioji dauguma tai jau tikrai.
Tai tu sutinki su tom panom kurios nebande kanapes ir sako kad jinai blogai? !( Manvydas o tu daznai rukai kanape? :)
Giedrukas
Naujokas
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2009-03-17, 22:59
Reputacija: 0

Standartinė Giedrukas »

putejas rašė:koks gali būti gėris jeigu tas gėris tave į kapus varo? jei panos nesidomėjo kas ta žolė ir sako, kad blogai - tai yra neišprusimas, išplautų smegenų rezultatas. Kalbant apie heras, kokas, tabletes ir kitus tručus mes neprivalome klausti vartojančiųjų, kad nuspręstume ar tai gerai ar ne. Užtenka pažiūrėti į faktus - pažiūrėkit kiek žmonių miršta anksčiau laiko nuo chemijos, nuo visokių šnapsų ir tabakų

gyvenkit sveikai :x: :)
Viskas kenkia tiek alko tiek chemija tiek kanape.Bet as nesuprantu kam smerkti ta zmogu kuris vartoja chemija, kiekvienas naudoja,vartoja ta kas jam patinka,tau patinka kanape good, patinka chemija irgi good,kiekvienam patinka skirtingi dalykai taip paciai ir su narkotikais :) nesmerkit kitu nes netikiu kad patinka kaip jus smerkia :)
aapaulius
Naujokas
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 2008-12-11, 11:46
Reputacija: 0

Standartinė aapaulius »

smerkti tai nereikia, bet pateisinti chemijos vartojimo irgi nereikia. negerai, labai negerai yra, ir nepalyginsi ne is tolo to negerumo su kanapes negerumu.

man gaila tu zmoniu kurie vartoja chemija, nu dar ratuku jei kartais suvalgo dar dar px, bet jeigu stipriau, tai konkreciai save zaloja.
Giedrukas
Naujokas
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2009-03-17, 22:59
Reputacija: 0

Standartinė Giedrukas »

aapaulius rašė:smerkti tai nereikia, bet pateisinti chemijos vartojimo irgi nereikia. negerai, labai negerai yra, ir nepalyginsi ne is tolo to negerumo su kanapes negerumu.

man gaila tu zmoniu kurie vartoja chemija, nu dar ratuku jei kartais suvalgo dar dar px, bet jeigu stipriau, tai konkreciai save zaloja.
Del negerumo tai jo kanape geriau, bet chemijos vartotojas tau pasakis kad gerai yra kaifas ir t.t :)
aapaulius
Naujokas
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 2008-12-11, 11:46
Reputacija: 0

Standartinė aapaulius »

Giedrukas rašė:
aapaulius rašė:smerkti tai nereikia, bet pateisinti chemijos vartojimo irgi nereikia. negerai, labai negerai yra, ir nepalyginsi ne is tolo to negerumo su kanapes negerumu.

man gaila tu zmoniu kurie vartoja chemija, nu dar ratuku jei kartais suvalgo dar dar px, bet jeigu stipriau, tai konkreciai save zaloja.
Del negerumo tai jo kanape geriau, bet chemijos vartotojas tau pasakis kad gerai yra kaifas ir t.t :)
as esu nusistates pries chemija, nevartoju ir nenoriu kad artimi zmones vartotu.

manau kad ir dauguma is sito forumo taippat
Manttukas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: 2006-07-27, 17:29
Reputacija: 0

Standartinė Manttukas »

Smerkit mane, per ypatingus tusus vartoju chemija, skandinu ja alkoholija, ir aprukau marichuana ir nematau cia kashko baisaus, tik svarbiausia saikas :)
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Manttukas rašė:Smerkit mane, per ypatingus tusus vartoju chemija, skandinu ja alkoholija, ir aprukau marichuana ir nematau čia kashko baisaus, tik svarbiausia saikas :)

Organizma sunku supist, nervu sistema zymiai greiciau pareis :P
Pilypas is kanapiu
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Standartinė putejas »

Manttukas rašė:Smerkit mane, per ypatingus tusus vartoju chemija, skandinu ja alkoholija, ir aprukau marichuana ir nematau čia kashko baisaus, tik svarbiausia saikas :)
tau gerai jeigu vartoji tą chemiją ir nesi pripratęs arba jei tau reikia ilgesnį laiką vartoti, kad priprastum ar kad pradėtum savo sveikatą ant akių ėsti. kitiems užtenka vieno karto, o ta chemija kai pagauna į š*** ratą tai iš jo išbristi paskui labai labai sunku arba neįmanoma. pvz mane asmeniškai chemija greitai pagautų todėl nevartoju. ačiū aš jau turiu bėdų su tabaku, niekaip atsikratyt negaliu
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Standartinė Manvydas »

Giedrukas rašė:
Manvydas rašė:
Giedrukas rašė: Heros tai čia konkreciai y vena? As irgi sakau kad nebandysiu, bet niekada negali zinot :D Bet jai niekada nesi bandes tai ir negali sakyt, čia tas pats kaip tos panos shneka, dumint blogai o pacios nebande...tai manau taip paciai ir tu negali sakyt kad hera yra blogai paklausk tu kurie vartoja jie pasakis tau ar gerai ar blogai (čia ne apie zala organizmui).
Nesvarbu ar į veną ar į nosį.Matai,nereik pabandyt,kad suprastum,kas yra blogai,o kas ne.Užtenka informacijos,tom pasiutusiom mergom infromacijos,o gal ir smegenų trūkumas konkretus.Hera vartojantis nekenkia aplinkiniam,kol turi švarių pinigų.O kai pradeda kenkt visuomenei,kad gautų dozę (vogdamas,žudydamas ir t.t.),tai jau yra blogai.Ir visi herčikai iki to nusirita.Gal ne visi,bet didžioji dauguma tai jau tikrai.
Tai tu sutinki su tom panom kurios nebande kanapes ir sako kad jinai blogai? !( Manvydas o tu daznai rukai kanape? :)
Ką tu čia blet šlebazavoji.Eik pamiegok geriau nebenusišnekėjęs nes konkrečiai nusišneki.Jei tau patinka žudytis ok žudykis,bet šitam forume erezijų neskleisk.Eik į tarčiokų forumus,ar į one.lt grupes ir žudykis.
Aiškina mat gerietis,kad chemija nieko blogo,nes reikia pabandyt,kad sužinot.Heros nebandžiau ir nebandysiu,bet ir be bandymo ŽINAU,kad per šūdas ji yra,gal tu aklas?Ar durnas?Ar jybogu asilas esi?Šniojau ir nekartą tą amfą,ir ratus ryjau,ir pan. Ir tai konkretus briedas, šūdų krūva - didžiausia mėšlo krūva...Kaip ir alko ir tabakas...tad žinai ką?Man nereik bandyt,kad pasakyčiau,kad HERA yra iš vis šūdų šūdas.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Taikos ir laimės :D

Talibai mes, o ne rastamanai.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Giedrukas
Naujokas
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2009-03-17, 22:59
Reputacija: 0

Standartinė Giedrukas »

Manvydas rašė:
Giedrukas rašė:
Manvydas rašė: Nesvarbu ar į veną ar į nosį.Matai,nereik pabandyt,kad suprastum,kas yra blogai,o kas ne.Užtenka informacijos,tom pasiutusiom mergom infromacijos,o gal ir smegenų trūkumas konkretus.Hera vartojantis nekenkia aplinkiniam,kol turi švarių pinigų.O kai pradeda kenkt visuomenei,kad gautų dozę (vogdamas,žudydamas ir t.t.),tai jau yra blogai.Ir visi herčikai iki to nusirita.Gal ne visi,bet didžioji dauguma tai jau tikrai.
Tai tu sutinki su tom panom kurios nebande kanapes ir sako kad jinai blogai? !( Manvydas o tu daznai rukai kanape? :)
Ką tu čia blet šlebazavoji.Eik pamiegok geriau nebenusišnekėjęs nes konkrečiai nusišneki.Jei tau patinka žudytis ok žudykis,bet šitam forume erezijų neskleisk.Eik į tarčiokų forumus,ar į one.lt grupes ir žudykis.
Aiškina mat gerietis,kad chemija nieko blogo,nes reikia pabandyt,kad sužinot.Heros nebandžiau ir nebandysiu,bet ir be bandymo ŽINAU,kad per šūdas ji yra,gal tu aklas?Ar durnas?Ar jybogu asilas esi?Šniojau ir nekartą tą amfą,ir ratus ryjau,ir pan. Ir tai konkretus briedas, šūdų krūva - didžiausia mėšlo krūva...Kaip ir alko ir tabakas...tad žinai ką?Man nereik bandyt,kad pasakyčiau,kad HERA yra iš vis šūdų šūdas.
Tu vapshie durnas ar shejp pasuke smegenis tau kasekai,as nesakau kad gerai hera ir nesakysiu as sakau kad smerkt nereikia. Ir ishvis as tau du klausimus uzdaviau o tu pradejaj shudus pilt tai siulau pasigydyt.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Asmeniškumus tęskite per PM arba dar kur kitur. Kas nesusivaldys, tas lėks iš forumo. Neįdomu man kas kaltas.
BOB - Bombs Over Bagdad!
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Standartinė hipiukas »

Dar šūdais barstysites, abudu ispėjimus gausit.
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas