Nuotrauka Nuotrauka

Rukytos Rūšys!

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Rukytos Rūšys!

Standartinė Bongmaster »

Sugalvojau tema tokia sukurt.
Zinau kad, gatvese kas perkat tai suzinot rusy kuria rukysi yra beveik neimanoma :) Bet visko buna. O kas augina tas gali ir padegustuot. Taigi manau kad kiekvienas galetu zinantis ka yra tekia rukyt pasisakyt. pvz:
Rusis: Ak-47
Tipas: Sativa/Indica (is afganistano)
High ar stone: Stone
Skonis: Svelnus dumelis, labai saldus.
Komentaras:(nebutina) Asmeniskai, pati skaniausia ir geriausia ganja kokia esu rukes. H|
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
Anonymous

Re: Rukytos Rūšys!

Standartinė Anonymous »

Aš manau, kad tą pačia veislę skirtingai užauginus, skirtingą skonį ir efektą galima gauti. Tarkim prieš pjovimą išplaunant/neišplaunant trąšų, peranksti/pervėlai nuimant derlių, blogai/gerai džiovinant :) Vienas sakys "oo super silver haze super", o kitas "nieko gero" :)
Vygis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 302
Užsiregistravo: 2008-02-07, 20:36
Reputacija: 0

Re: Rukytos Rūšys!

Standartinė Vygis »

Bet visvien įdomu. O gal bus tokių rūšių kuri visiem patiks? Manau gan įdomi tema.
Būtu įdomu pamatyt mr.green posta :D
BongMachine
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-01-18, 13:42
Reputacija: 0

Re: Rukytos Rūšys!

Standartinė BongMachine »

Manau nemažai kas rūkė White Widow %) aišku skirtingai užauginti būna, bet vistiek bendrai visalaik panašu, sativa/indika, rūkyt reikia nedaug, šitas stuffas visiškas smegenų sprogdintojas |.|) Dar ir Orange bud yra tekę ragaut kelis kart, skanus, stiprus, pramuša ant hafčiko :D Visada būtų smagu, kad žinotum rūšį kurią rūkai, na gal po kelių metų pasieksim ir tokį lygį :}
wwwwww
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Rukytos Rūšys!

Standartinė hipiukas »

ganjaFAMA rašė:Aš manau, kad tą pačia veislę skirtingai užauginus, skirtingą skonį ir efektą galima gauti. Tarkim prieš pjovimą išplaunant/neišplaunant trąšų, peranksti/pervėlai nuimant derlių, blogai/gerai džiovinant :) Vienas sakys "oo super silver haze super", o kitas "nieko gero" :)
Netgi ne nuo užauginimo, o nuo seed-banko, ir breedinimo serijos labai daug kas priklauso (genetika).

http://www.biology-online.org/2/1_meiosis.htm
http://www.nature.com/nrg/journal/v2/n1 ... a_BX1.html
http://www.nature.com/nrg/journal/v2/n1 ... 3a_F3.html
http://www.icis.cgiar.org/icis/images/8 ... rogram.JPG
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Re: Rukytos Rūšys!

Standartinė Sigma »

Genetika yra tiktai galimybių rinkinys. Kaip tos galimybės bus išnaudotos, nuo pačios genetikos nepriklauso.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Rukytos Rūšys!

Standartinė Bongmaster »

rukiau orange bud :) :D patiko labai, skonis kaip persiko, dumas labai labai lengwas, per --==::~~ jo net nesijaucia :) ir taip jis highina kad neturiu zodziu :)
pabandykit :D :V:
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Re: Rukytos Rūšys!

Standartinė White smoke »

Lowryder 2#, early misty, white widow, gal buvo ir daugiau, bet nevisada žinai ką perki :D
Jungle is massive!
coba
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 177
Užsiregistravo: 2007-09-11, 11:42
Reputacija: 0

Re: Rukytos Rūšys!

Standartinė coba »

Teko ragaut Thai haze X Skunk hybrida, kuri bonus duoda dope-seeds.com, zydi 14 sav. , bet laukti verta, kazkoks specifinis aromatas - įvairių žolelių mišinys atrodo ir skonis nenusakomas, o jau high' ajus tai neišpasakytas, geriausi kada tik ragauti dūmai :D , o labiausiai nepatiko TOP44 silpnas rupūžė !( LR2 labai patinka poveikis :]
Vienais plaučiais visų dūmų neišrukysi :D :D
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Rukytos Rūšys!

Standartinė jahmate »

Teko Lowrider #2 rukyt. Na jei sedi namie ir kimarini tai gerai nes nuo jo visiskas stone. Teko rukyt keleta haze rusiu tai stone praktiskai nebuvo bet high pakankamai silpnokas .Norejosi stipriau. Kas be ko white widow rukiau. O dauguma atveju tiesiog nezinau ka rukau...
I'm a junglistic man.
ice
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 240
Užsiregistravo: 2009-09-17, 12:36
Reputacija: 5

Re: Rukytos Rūšys!

Standartinė ice »

budamas etatiniu klientu BASEL (CH) legaliam shop prasydavau stipriausio stuff,tai ziauriausia buvo Life Power-tikra gyvenimo jega :D o nesant legaliom parduotuvem -neaisku kokia :x:
ganja uber alles
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Rukytos Rūšys!

Standartinė runkelis »

rukiau savo issiauginta...indulgent trich bomb,buvo free pack imesta keletas seklu,pirkau dr.chronic,efektas geras bet buvo ir geresniu :D cia priklausomai nuo nuotaikos gal ar tai organizmo bet vibracijos stimuliavimo buvo labai stiprios,buvau pavalges pries tai tai net pykinti pradejo,na gerai kad gerai viskas baigesi :D
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Rukytos Rūšys!

Standartinė jahmate »

Teko crystal rukyt. Na stafas tikrai zostkas. Drysciau teigt kad vienas is geresniu rukytu apskritai jei ne pats geriausias :)
I'm a junglistic man.
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: Rukytos Rūšys!

Standartinė KGBkid »

Pritariu, kad labai daug kas priklauso nuo užauginimo, džiovinimo, seedbanko ir t.t.


Shaman (Duth Passion) - Kvapo nepamenu, tačiau dūmai ganėtinai aršūs, gero įspūdžio nepaliko. Kitas dalykas, kalbant apie poveikį - trippy high. |.|) Šis :x: vienas iš stipriausių, kurį teko rūkyti.
Lowrider#2 (Snow-White) - Lengvas hash kvapas. Dūmas - švelnus, paliekantis salstelėjusį skonį. [:)] Kaip jau minėjo jahmate, geriau rūkyti vienam (na, bent jau man asmeniškai). Siūlyčiau kūrybingiems žmonėms. :V:
Swazi - Lengvas high. Mažiau parūkantiems.
Nirvana Special ir New Purple Power (bent jau tą stuff'ą, kurį rūkiau), tai taip pat galiu pasakyti, kiek prisimenu - lengvas high. Skonių ir kvapų nepamenu. :/
WhiteWidow (Snow-White ir turisto iš Vokietijos) - Stuff'o dūmas palieka malonų skonį burnoje, nepaisant to, jog dūnmas aitrokas. WW iš Vokietijos turisto paliko geresnį įspūdį. Strong high :}
Haze#1 - High ganėtinai stiprus, tačiau net ir gerai parūkius gali susikoncentruoti. %)
Aš esu.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Rukytos Rūšys!

Standartinė jahmate »

Vakar isbandem Leda Uno. Ir visiskai wow. Juokas iki asaru. Nors ten net ne juokas o klykimas buvo. Visiskas mashupas galvoi. I galva visokie sudai lenda ir is kiekvieno po 5 minutes juokemes. Pvz DJ Adijalas arba varzybos kas greiciau numirs is juoko. Ziauriai geras hajus + gliukai. Net neimanoma perteikt kaip vakar atrode apsnigti laukai. Taigi stafas vienareiksmiskai geriausias ka teko rukyt siemet ir vienas is geriausiu apskritai rukytu stafu :) Dar vakar WW rukem bet labai sunku pasakyt apie ji kazka nes jau buvau gerokai uzrukes pries tai :)
I'm a junglistic man.
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: Rukytos Rūšys!

Standartinė KGBkid »

jahmate, WW ten tik trupiniukai buvo, o kai tiek žmonių, tai pats supranti. :V: Užtat dūmo paskanavom, labai gardus paliekantis malonų skonį burnoje.

Jo, o apie KC Brains'ų Leda Uno net negalėjau pagalvot, kad taip bus :D :]
Aš esu.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Rukytos Rūšys!

Standartinė jahmate »

Jo WW skonis tai tikrai labai malonus :)
I'm a junglistic man.
Žolininkas
Naujokas
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: 2009-10-12, 17:52
Reputacija: 0

Re: Rukytos Rūšys!

Standartinė Žolininkas »

Gal kas rūkėt Purple power?Skonis,poveikis? :x:
suteneris
Naujokas
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2009-01-07, 02:21
Reputacija: 0

Re: Rukytos Rūšys!

Standartinė suteneris »

rukes net nezinau kiek rusiu, bet geriausiom laikau sitas:

Sativa: Super Lemon Haze
Indica: Super Skunk
Hydrib: White Widow
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Rukytos Rūšys!

Standartinė Bongmaster »

va mano nemesis foto :) snd prirukes padariau :) tipo vanele, ok :D
http://img265.imageshack.us/img265/5913/image0053x.jpg
Dvi stouno granatos :)
taip man patinka ja rukyt toks relaxas, taip gera nuo jos :)
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
Rašyti atsakymą