Nuotrauka Nuotrauka

Mašinos!

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
JaunasSodininkas
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2009-08-21, 00:04
Reputacija: 0

Re: Mašinos!

Standartinė JaunasSodininkas »

Vairuoju Audi A6. 96m. 2.5l TDi.
Jus tik maziau svaikit apie savo jaguarus, dodzus ir kitoki mesla... Masinos kurios vertos vadinti masinomis: BMW, Mersedesai, Volvo, Audi, Woksvagenai.
Visa kita MESLAS. Sakykit ka norit, duokit kokiu norit pavyzdziu, bet visa kita meslas.
Taigi, mielas zmogau, rinkis is tu markiu automobili. Jei uz 20k lt perki, tai nemanau, kad turcius esi, tad nesimaziuluok ir dairykis i masinas o ne i nezinau kaip pavadinti ten tuos aparatus panasius i masinas.
Jei gerai pamenu, ka skaiciau, tai tau esme konfortas ir erdve, tad rekomenduoju Audi A8, tik kad va sanaudos truputuka dideles. Vaziuokle gan patvari, bet neamzina, tad remontas nera is pigiausiu :)
Ej, mano parasas yra mano!!!xddd
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Mašinos!

Standartinė putejas »

o JaunasSodininkas kartais nebūsi reklamų,įvaizdžio ir įvairių markių auka? man pvz ir golfux yra mašina, ir LADA šimtmečio bolidas, o ką bekalbėti apie čaikas, pobiedas ar štatskus variantus. pats labiau norėčiau agurko
Anonymous

Re: Mašinos!

Standartinė Anonymous »

Nu nužinau, bet jis tikrai kažkieno auka. Nusišneka, visa kita mėšlas ;]]] Aš net teisių neturiu, bet ir tai žinau, kad nusikalba žmogus konkrečiai. Jei būtų mėšlas, būtų senai tos firmos bankrutavę. Jei būtų mėšlas, nebūtų žurnalų, tv laidų apie mašinas, kuriose jas lygina, sako pliusus ir minusus. Tiesiog žinotų bmw, audi ir užtektų to visiems :) Pasidomėk, kokios mašinos dalyvauja, tarkim, geriausios Lietuvos mašinos rinkimuose. Tiesą sakant, senai aš ir pats besidomėjau, bet kiek pamenu visos audi ir bmw retai būdavo pirmos.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Mašinos!

Standartinė naktibaldas »

A8 daug benzo siurbia, patikekit jau man uzpisa pilt 18, o astunta mieste dar daugiau valgo. Nu aisku, jei su finansais problemu ner, tada valio. Pasikeis pusasius ir vazines, siaip masina labai gera, ir kainos ju dabar kritusios, nes stroibatai seniau buvo tokiu prisipirke, o dabar benzo neturi uz ka pilt. Statu rinka uzsiriso, viskas pamirskit, egzotikos jau nebeparsivarysit, nes nebeuzregistruosit, uzsidare langai vsio.
Sau tai as niekada nepirkciau A8, bumerio, ar ackariko, nes labai jau 'madingos' masinos, kita vertus tas babkes galima vapse prateriot nusipirkus kokia apynauja nuopisa.
Siandien prie garu dasivyjo mane kazkoks zmogus mirkset pradejo, nu sustojau, pasnekejom, paklause ar masinos neparduodu. Man savikaina atsiejo ~32, pasakiau is lempos 40. Susidomejo, uzsirase numeri, bet paskui sakau, kad neparduosiu ir uz bile kiek. Pagrindine barygos taisykle- jei yra pelnas- parduok, bet suabejojau, nes ner idomiu masinu pas mus. Uzsiriso statai, seip zmogus uz 20lt visai drasiai butu galejes apie Vette galvot su crosfireinjektion ir vazinetu su 5.7 kubatura mieste drasiai i 12ltr tilpdamas. Detales statovu masinu irgi PAPIGIAI. Nu brunza su savo lobistais pasieke savo, apziojo ta monopolija.
Pilypas is kanapiu
JaunasSodininkas
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2009-08-21, 00:04
Reputacija: 0

Re: Mašinos!

Standartinė JaunasSodininkas »

putejas rašė:o JaunasSodininkas kartais nebūsi reklamų,įvaizdžio ir įvairių markių auka? man pvz ir golfux yra mašina, ir LADA šimtmečio bolidas, o ką bekalbėti apie čaikas, pobiedas ar štatskus variantus. pats labiau norėčiau agurko
Ok, varyk i EXIT'a su pobieda. :* p.s linkiu sekmes. ;)
ganjaFAMA rašė:Nu nužinau, bet jis tikrai kažkieno auka. Nusišneka, visa kita mėšlas ;]]] Aš net teisių neturiu, bet ir tai žinau, kad nusikalba žmogus konkrečiai. Jei būtų mėšlas, būtų senai tos firmos bankrutavę. Jei būtų mėšlas, nebūtų žurnalų, tv laidų apie mašinas, kuriose jas lygina, sako pliusus ir minusus. Tiesiog žinotų bmw, audi ir užtektų to visiems :) Pasidomėk, kokios mašinos dalyvauja, tarkim, geriausios Lietuvos mašinos rinkimuose. Tiesą sakant, senai aš ir pats besidomėjau, bet kiek pamenu visos audi ir bmw retai būdavo pirmos.
Jo jo jo... As ne auka, bet va tu tai auka... ;) Manes nepisa tie rinkimai, tv laidos ir pan... Vat ten tai tikrai reklama. Nepagalvojai is kur topgear tiek bapkiu gauna, kad po puse milijono kainuojancias masinas sudauzo rama galva, pries tai parode kokios jos garzios, lendvos, patogios, stabilios ir kaip gerai eina... Reklama, durneli, reklama.
Jei jau taip sakai, kad as reklamos auka ir t.t... tai ta reklama maciau/matau gyvenime, gatvese... Nuvaryk i maksimos aikstele, suskaiciuok kiek masinu ten stovi ir beskaiciuodamas atkreipk demesi kiek is ju mersai, bmw, audi, volgsvagenai. Kaip manai kodel ju zenkliai daugiau nei kitu masinu? "-Manau del to, kad jos triperiai, nepatogus, daug ryja, daznai genda, rudyja ir t.t". Kai tai padarysi (pereisi per maksimos aikstele), tada man burzink.
Is tavo puses nematau jokiu svariu argumentu, apart tavo nepagrystos nuomones, kurie paneigtu mano nuomone. Seeya. :x:
Ej, mano parasas yra mano!!!xddd
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Mašinos!

Standartinė putejas »

vyruk ta pacia pobieda graziai jeigu patvarkius visi stalcius atidare vepsotu :D :D butu ne ka prastesnis bolidas nei koks mersas
JaunasSodininkas
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2009-08-21, 00:04
Reputacija: 0

Re: Mašinos!

Standartinė JaunasSodininkas »

putejas rašė:vyruk ta pacia pobieda graziai jeigu patvarkius visi stalcius atidare vepsotu :D :D butu ne ka prastesnis bolidas nei koks mersas
Tai tvarkyk ir vazinek. ;)
Ej, mano parasas yra mano!!!xddd
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Mašinos!

Standartinė Manvydas »

JaunasSodininkas rašė:
putejas rašė:o JaunasSodininkas kartais nebūsi reklamų,įvaizdžio ir įvairių markių auka? man pvz ir golfux yra mašina, ir LADA šimtmečio bolidas, o ką bekalbėti apie čaikas, pobiedas ar štatskus variantus. pats labiau norėčiau agurko
Ok, varyk i EXIT'a su pobieda. :* p.s linkiu sekmes. ;)
ganjaFAMA rašė:Nu nužinau, bet jis tikrai kažkieno auka. Nusišneka, visa kita mėšlas ;]]] Aš net teisių neturiu, bet ir tai žinau, kad nusikalba žmogus konkrečiai. Jei būtų mėšlas, būtų senai tos firmos bankrutavę. Jei būtų mėšlas, nebūtų žurnalų, tv laidų apie mašinas, kuriose jas lygina, sako pliusus ir minusus. Tiesiog žinotų bmw, audi ir užtektų to visiems :) Pasidomėk, kokios mašinos dalyvauja, tarkim, geriausios Lietuvos mašinos rinkimuose. Tiesą sakant, senai aš ir pats besidomėjau, bet kiek pamenu visos audi ir bmw retai būdavo pirmos.
Jo jo jo... As ne auka, bet va tu tai auka... ;) Manes nepisa tie rinkimai, tv laidos ir pan... Vat ten tai tikrai reklama. Nepagalvojai is kur topgear tiek bapkiu gauna, kad po puse milijono kainuojancias masinas sudauzo rama galva, pries tai parode kokios jos garzios, lendvos, patogios, stabilios ir kaip gerai eina... Reklama, durneli, reklama.
Jei jau taip sakai, kad as reklamos auka ir t.t... tai ta reklama maciau/matau gyvenime, gatvese... Nuvaryk i maksimos aikstele, suskaiciuok kiek masinu ten stovi ir beskaiciuodamas atkreipk demesi kiek is ju mersai, bmw, audi, volgsvagenai. Kaip manai kodel ju zenkliai daugiau nei kitu masinu? "-Manau del to, kad jos triperiai, nepatogus, daug ryja, daznai genda, rudyja ir t.t". Kai tai padarysi (pereisi per maksimos aikstele), tada man burzink.
Is tavo puses nematau jokiu svariu argumentu, apart tavo nepagrystos nuomones, kurie paneigtu mano nuomone. Seeya. :x:
O kas čia maksima etalonas koks?Maksima iš vis šūdo krūva yra,monopolistų vagių ir sukčių afiora su 200proc. antkainiais.
Taip Lietuvoje BMW,Audi,Volksvagenai.Bet esmė tame,kad kokioje Japonijoje jie nebus taip vertinami,taip pat kokioje Kinijoje jie irgi nebus taip vertinami,kaip pas mus.Kiekvieno žmogaus skonis skirtingas ir poreikiai skirtingi.Nori draskytis keliais - imk BMW,nori tiesiog nuvežt šeimą atostogaut imk Nissan ir t.t.
Atmink žmogau,jeigu didžioji dalis Lietuvos simpatizuoja Audi ar BMW,tai nereiškia,kad kitokia nuomonė yra bloga.
JaunasSodininkas
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2009-08-21, 00:04
Reputacija: 0

Re: Mašinos!

Standartinė JaunasSodininkas »

Maksima cia tik seip. Didziausios aiksteles ten :D :D Eik i rimi aikstele jei makses nepatinka. Nemanau kad bus didelis skirtumas. :D Lietuviai renkasi tai, kas lietuvoj geriausia - as ta noriu pasakyt.
Ej, mano parasas yra mano!!!xddd
Anonymous

Re: Mašinos!

Standartinė Anonymous »

O kur tavo argumentai, proto galiūne? "Jus tik maziau svaikit apie savo jaguarus, dodzus ir kitoki mesla... Masinos kurios vertos vadinti masinomis: BMW, Mersedesai, Volvo, Audi, Woksvagenai. Visa kita MESLAS. Sakykit ka norit, duokit kokiu norit pavyzdziu, bet visa kita meslas." Tai tau davus ar nedavus argumentų, tau vistiek bus tas pats.. Apie topgear nieko nekalbėjau išvis. Ten daugiausiai rodo egzotiškas mašinas rodo ir jas apžvelgia paviršutiniškai. Gera laida. Daug įdomių ekspermentų. O kai renka mašinas rimtuose rinkimuose, tai daro crash testus, žiūri ekonomiškumą, galingumą, kainą. Tiesą sakant net nežinau kodėl renkasi tas tavo vokiškas mašinas. Gal dėl to, kad bachurėliai nori greit ir pigiai PASITIUNINGUOT. Gal dėl to mito "vokiška kokybė" ? Nežinau, bet tikrai nieko prieš tas mašinas neturiu, tiesiog nereikia taip kategoriškai sakyti, tas šūdas, o tas gerai. O tau su tokiu mąstymu galiu tik sėkmės gyvenime palinkėti :)
JaunasSodininkas
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2009-08-21, 00:04
Reputacija: 0

Re: Mašinos!

Standartinė JaunasSodininkas »

ganjaFAMA rašė:O kur tavo argumentai, proto galiūne? "Jus tik maziau svaikit apie savo jaguarus, dodzus ir kitoki mesla... Masinos kurios vertos vadinti masinomis: BMW, Mersedesai, Volvo, Audi, Woksvagenai. Visa kita MESLAS. Sakykit ka norit, duokit kokiu norit pavyzdziu, bet visa kita meslas." Tai tau davus ar nedavus argumentų, tau vistiek bus tas pats.. Apie topgear nieko nekalbėjau išvis. Ten daugiausiai rodo egzotiškas mašinas rodo ir jas apžvelgia paviršutiniškai. Gera laida. Daug įdomių ekspermentų. O kai renka mašinas rimtuose rinkimuose, tai daro crash testus, žiūri ekonomiškumą, galingumą, kainą. Tiesą sakant net nežinau kodėl renkasi tas tavo vokiškas mašinas. Gal dėl to, kad bachurėliai nori greit ir pigiai PASITIUNINGUOT. Gal dėl to mito "vokiška kokybė" ? Nežinau, bet tikrai nieko prieš tas mašinas neturiu, tiesiog nereikia taip kategoriškai sakyti, tas šūdas, o tas gerai. O tau su tokiu mąstymu galiu tik sėkmės gyvenime palinkėti :)
Pasiimk pezuka 91metu ir bemvuka 91metu. lygink ir pamatysi ciom diela. Turiu kieme 4masinas: Audi, Pezo, Reno ir wolgsvagena. Reno nespeju rudziu kavot, remontuot (truko galva, problemos su generatorium, luzo tarcerinis plienas (cia su galiniu tiltu sisije), dabar kazkas prieky uzia, tai reikes arba i srota arba padegt), pezo kaip ir ciki, bet kiauras, parudijes, per galines dureles gumos neprisispaudzia, tai pucia vejas (neisplyse, bet gamykliskai nenudaryta), elektriniai veidrodeliai ir stoglangis sugedo kai tik nusipirkau, o dabar kuriasi sunkiai, kuro filtra pakeiciau, bet vistiek tas pats, wolgsvagenas tai nepamusamas, 86m, jau gal 3milijona suku. px papsi be problemu, nuo pirkimo viena amortizatoriu keiciau ir tiek. nesakau, visas barska tarska, bet tiek kuriasi tiek vaziuoja be problemu, kebulas ir px, jei ne mano pacio per neapdairuma ilenktas. Audine man kaip limuzinas priekaistu tfu tfu tfu bar bar bar neturiu, va tik akumuliatoriu keist reiktu, bet cia jau suprantama.
Toki mano pavyzdziai...Draugas mithubisi turejo, rai 3 varilkius per 2 metus keite, o atsiliepimai buvo tokie - nusipirksi mitsubisi, tai uzsipisi. Kitas draugas turi nissan sunny. Vaziuoja px visai, bet supuvus. Pamenu kai jis i tusa atvare, tai mes prisigere nuejom surudijusas skardas lankstyt, 3 kartut palenki ir nuluzta.
Ir taip daug galeciau pasakot apie fiatus, mazdas, opelsiu ir kitoki biesa...
Paskutinį kartą redagavo JaunasSodininkas 2009-09-15, 22:58. Iš viso redaguota 1 kartą.
Ej, mano parasas yra mano!!!xddd
modis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2006-05-31, 12:21
Reputacija: 0

Re: Mašinos!

Standartinė modis »

Kad cia ne automechaniku forumas :D
Paskutinį kartą redagavo modis 2009-09-15, 23:10. Iš viso redaguota 1 kartą.
Anonymous

Re: Mašinos!

Standartinė Anonymous »

Neautomechaniku, aš pats su mašinom išvis reikalų neturiu, bet siutas ima, kai šneka bele tik šnekėt. Nu aš prieš tai rašiau pavyzdį su mazda ir audi. Nu ir ką tu man? Mazda negędo tuo atveju (ji žymiai senesnio gaminimo) , o audi remontas kainavo daugiau nei pati mašina. Visos mašinos turi savų pliusų ir minusų. Girdėjau, kad visos vokiškos mažiau rūdija, nes ten skardos storesnės ar kas. Ten japoniškų berods būdavo blogiau su rūdim, bet juk laikas nesustojo. Viskas taisoma, tobulinama. Kai gamintojai pamato problemą ją ištaiso. Nu logiškai mąstant, kas norėtų, kad kažkoks trūkumas taptų jo vizitine kortele?;]
JaunasSodininkas
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2009-08-21, 00:04
Reputacija: 0

Re: Mašinos!

Standartinė JaunasSodininkas »

modis rašė:Kad čia ne automechaniku forumas :D
Kas gero, kosmonaute? %)
Ej, mano parasas yra mano!!!xddd
JaunasSodininkas
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2009-08-21, 00:04
Reputacija: 0

Re: Mašinos!

Standartinė JaunasSodininkas »

ganjaFAMA rašė:Neautomechaniku, aš pats su mašinom išvis reikalų neturiu, bet siutas ima, kai šneka bele tik šnekėt. Nu aš prieš tai rašiau pavyzdį su mazda ir audi. Nu ir ką tu man? Mazda negędo tuo atveju (ji žymiai senesnio gaminimo) , o audi remontas kainavo daugiau nei pati mašina. Visos mašinos turi savų pliusų ir minusų. Girdėjau, kad visos vokiškos mažiau rūdija, nes ten skardos storesnės ar kas. Ten japoniškų berods būdavo blogiau su rūdim, bet juk laikas nesustojo. Viskas taisoma, tobulinama. Kai gamintojai pamato problemą ją ištaiso. Nu logiškai mąstant, kas norėtų, kad kažkoks trūkumas taptų jo vizitine kortele?;]
Taip. Vokiskos minusu turi maziausiai, o pliusiu daugiausiai. Faktai rodo savo.
Ej, mano parasas yra mano!!!xddd
modis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2006-05-31, 12:21
Reputacija: 0

Re: Mašinos!

Standartinė modis »

JaunasSodininkas rašė:
modis rašė:Kad čia ne automechaniku forumas :D
Kas gero, kosmonaute? %)
kolkas nieko gero rytoj gal bus geriau :V:
JaunasSodininkas
Naujokas
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 2009-08-21, 00:04
Reputacija: 0

Re: Mašinos!

Standartinė JaunasSodininkas »

Tai kūl. :}
Ej, mano parasas yra mano!!!xddd
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Mašinos!

Standartinė Legalus »

cia tai sulyginai kekvienas cia gali parasyt kaip gedo ta bmw audi wolksvagen va pas teva buvo huliganas kaskur pries 10 metu pirko uz pora tukstanciu zalio metu nebepamenu atrodo 85 gedo tikrai nemazai ir ant galo pardave vos vaziujancia uz 900lt, beto dedales zveriskai brangios. Nesakau kad vokieciai sudas bet japonai tikrai ne ka prasciau o taupumo atzvilgiu dar geriau detales pigesnes ryja maziau :) va subaru aparata gali pasimt uz 5k koke impreza neuzmusamas variklis zjbs masina :)
vaikai nenarkokit vartotiku.
Manttukas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: 2006-07-27, 17:29
Reputacija: 0

Re: Mašinos!

Standartinė Manttukas »

:D zhiuriu panashus beprociau jus cia, gi dirbu as vw ir audi centre :] kaiptik darbe rashau dabar, o mashinos kaip bobos del skonio nesigincijama, bet yra ir tokiu kurios visiems patinka :) pridaro ir tie vokieciai visokiu broku, nera ledai ten pas juos, astunkes naujos, touregai visokie dujiniai amortikai byra, kainos baisios :D nusipirko bendradarbis golfuka nauja 5 su automatine 7 greiciu dezhe, nu ir ka? pavazhinejo gal 3men ir pabiro, aptarnavimo tai dezhej vokietis neduoda, tik keisti nauja, taj gerai kad garantija.. o jai nebutu jos?:))) o as simpatizuoju dar subaru..
Anonymous

Re: Mašinos!

Standartinė Anonymous »

Nu va ir subyrįjo sodininko iliuzijos :]] Kraupu.
Rašyti atsakymą