Nuotrauka Nuotrauka

Blusos

Apie įvairius augalų kenkėjus.
Rašyti atsakymą
GonDor
Naujokas
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2009-03-05, 13:43
Reputacija: 0

Blusos

Standartinė GonDor »

Sveiki,taigi susiduriau su problema viena diena nuejes i savo rusy palaistyt :x: pamciau mazus sokinejancius sudukus. Grizes namo issiaiskinau kad tai bus blusos :D Matyt jos ten atsirado del pacuku ar kaciu tam rusy :/
Nezinau db ka daryt.Ruosiuosi pirkti ta purskala COBRA - http://www.svarosprekes.lt/product_info ... s_id=25154

Tik idomu ar jis nepakenks mano augalams? 8/
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Pakenks.
BOB - Bombs Over Bagdad!
martynass
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 531
Užsiregistravo: 2008-08-17, 00:03
Reputacija: 0

Re: Blusos

Standartinė martynass »

GonDor rašė:Sveiki,taigi susiduriau su problema viena diena nuejes i savo rusy palaistyt :x: pamciau mazus sokinejancius sudukus. Grizes namo issiaiskinau kad tai bus blusos :D Matyt jos ten atsirado del pacuku ar kaciu tam rusy :/
Nezinau dabar ka daryt.Ruosiuosi pirkti ta purskala COBRA - http://www.svarosprekes.lt/product_info ... s_id=25154

Tik idomu ar jis nepakenks mano augalams? 8/
Juk cia daug proto tureti nereikia, kad suprastum, jog augalams nieko gero nebutu. Juk augalas irgi gyvas organizmas su plauciais. Tai jeigu vabzdzius nuodija tai ir augalui tas pats galioja.
GonDor
Naujokas
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2009-03-05, 13:43
Reputacija: 0

Standartinė GonDor »

Nuejau i vet vaistine nusipirkau toki BioKill purskala ir ispurskiau visus kampus... Tikiuosi pades ;)
GonDor
Naujokas
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2009-03-05, 13:43
Reputacija: 0

Standartinė GonDor »

Biokill is used in household, carpet/upholstery/bedding treatment, plant protection, moth/lice prevention, flea and tick protection. Due to its safety it is an ideal product for application in warehousing, food production, food storage and other industrial applications.

Tai manau nepakenks :x: :)
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

O bandei pagalvot ar blusos išvis augalams kenkia?
BOB - Bombs Over Bagdad!
GonDor
Naujokas
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2009-03-05, 13:43
Reputacija: 0

Standartinė GonDor »

Sigma rašė:O bandei pagalvot ar blusos išvis augalams kenkia?
Supranti as ne del augalu o del saves nes esu girdejes kad nevienas is rusio i namus tu gyvuneliu ant saves parsinese,o ten jau kyla tikras karas 8|
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Aha, tada šikna būna.
BOB - Bombs Over Bagdad!
wind
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: 2009-07-10, 15:55
Reputacija: 0

Re:

Standartinė wind »

GonDor rašė: ..o ten jau kyla tikras karas 8|
Normalei :D biski pralinksmino isvaizdavus blusu kara :D
BURNwithPASSION
KILLwithRAGE
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Blusos

Standartinė runkelis »

ismaudziau suni,visos nustipo...mokinu kalbeti suni jau pasiekiau sio to,skiemenimis loja. :D
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Blusos

Standartinė Manvydas »

runkelis rašė:ismaudziau suni,visos nustipo...mokinu kalbeti suni jau pasiekiau sio to,skiemenimis loja. :D
O gal jis juokiasi?Koks šuo toks šeimininkas. :D Ar koks šeimininkas toks ir šuo.Nesupyk. :D
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Blusos

Standartinė runkelis »

su tavimi mandagiai pasisveikintu jeigu uzeitumei pas mane i svecius. :D
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Blusos

Standartinė Manvydas »

runkelis rašė:su tavimi mandagiai pasisveikintu jeigu uzeitumei pas mane i svecius. :D
Tai kartais ir mano katinas pradeda kalbėt - bet kai tik prašau su kuom kitu,tai jis nekalba.O gaila. :D Priimsiu,tai kaip kvietimą pavalgyt tavo duonelės kasdieninės,bus laikas. :D
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Blusos

Standartinė runkelis »

prigriebk katinuka irgi :D gal abu pasnekes sava kalba zveriukai :D :V:
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
organike
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2009-10-08, 08:58
Reputacija: 0

Re: Blusos

Standartinė organike »

runkelis rašė:su tavimi mandagiai pasisveikintu jeigu uzeitumei pas mane i svecius. :D
:D :D geras... As pamokinciau kad dar ir kavos i lova ryte atnestu su kokia kiausiniene :D !!!!!
delta9
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 2009-07-11, 17:26
Reputacija: 0

Re: Blusos

Standartinė delta9 »

ce ne i tema bet katinas ir buvo situ kenkeju prisirinkes rekomendavo kaskoki nekenksmiga (suda) jame ismaudyt.... katinuj virs 8 metu buvo ismaudem kita diena jau nustipo katinas.... supraska kaip nori ...
I ♥ northern lights
dropas
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2022-11-15, 11:46
Reputacija: 0

Re: Blusos

Standartinė dropas »

GonDor rašė: 2009-07-20, 12:20 Sveiki,taigi susiduriau su problema viena diena nuejes i savo rusy palaistyt :x: pamciau mazus sokinejancius sudukus. Grizes namo issiaiskinau kad tai bus blusos :D Matyt jos ten atsirado del pacuku ar kaciu tam rusy :/
Nezinau db ka daryt.Ruosiuosi pirkti ta purskala COBRA - http://www.svarosprekes.lt/product_info ... s_id=25154

Tik idomu ar jis nepakenks mano augalams? 8/
O nėra protingesnis kelias šalinti priežastis, o ne pasėkmes? Pvz, sukurti normalią terpę auginimui, o ne kažkokiam supelijusiam rūsy :D ?
nenaudelis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 350
Užsiregistravo: 2020-03-18, 15:10
Reputacija: 39

Re: Blusos

Standartinė nenaudelis »

Ir man kazkada buvo ateje i galva auginti rusy. Na elektra is buto dar kaip nors (nevogsi gi is viso namo, skaitliukai tai yra), bet is kur rusy su plastikiniais langais augalui paimti oro ? Tai teko atsisakyti to sumanymo. O ar yra teke ka nors tokiomis salygomis uzauginti ?
Rašyti atsakymą