Nuotrauka Nuotrauka

Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė White smoke »

Spotless apie budizmą perdėjai, ten apie Dievą jie nekalba. Budizmo net religija nepavadinčiau :D "Budistinių mokymų tikslas – visiškas kūno, kalbos ir proto potencialo išvystymas." Ten nėra dogmų, o daugiau kritinis mąstymas ir pan. :) Ir kuo man budizmas patinka, kad jis nebruka, nekiša žmonėms nuomonės, tegu tu gali tikėti į dievą, į velnią, į kunigėlį, koks skirtumas tu turi teisę galvoti, tikėti kuo nori. Tolerancija, va kas man patinka šioje "religijoje".
Jungle is massive!
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė Manvydas »

putejas rašė:
Manvydas rašė:Tik man tas tikėjimas ,tai žinai.Ko nesugebama paaiškint, aiškinama Dievu, o ne gilinimasi į esmę.O tai jau neprotinga. :)
kas yra esmė ir kas yra protinga? pagal kokius kriterijus nustatai kas yra protas? ar tai vien tik tai ką mokslas aiškina ir mums rodo? pats matai neteisybę ant žemės ir dabar pagalvok kodėl viskas būtent taip, nors galėtų, bent hipotetiškai, būti ir kitap. Geriau man paaiškink ką mokslas bando pasiekti, ko ieško? Dievo? Dievo nerado - vadinasi ką, Dievo nėra? :D nebūk garantuotas, kad po tavo mirties nieko nėra nes mokslas to neišaiškins. tai ne skrydis į mėnulį ar marsą, tai ne kažkokio tariamai žemės sprogimo atkūrimas, nes sproginėja pasaulyje viskas tiek per karus tiek ne :D gyvenimas ir ta pomirtinė būsena yra tarsi skirtingos dimensijos jeigu taip aplamai galima pavadinti :)
Turbūt nesupratai.O tai protinga aiškinti, to ko nesupranti vien Dievu?Ar aiškinti, va man nesiseka: Dievo valia.
Čia yra visiškai neprotinga.Protinga yra tas, kas ir yra protinga.Mokslas Dievo neneigia, mokslas Dievo neieško.Mokslas aiškina, tai ko mes nesuprantam, tam, kad suprastume.Religija viską aiškina Dievu ir taškas.
Po mano mirties? :) Nieko ir nėra, miriau supūvau ir viskas.Atidaviau žemei kalcį, magnį, fosforą ir t.t. Ir išnykau, lieka tik kapas ar pelenų krūva. :) Aš kitokio požiūrio ir neturiu į tai.
O tu matau įsikirtęs, kad esi su siela, kad pomirties tu pas Dievulį pateksi.Tau kas religija yra viskas?
O man protas ir vertybių skalė yra viskas, o ne tikėjimas kažkuo.Man tai bereikalinga, tikėti kažkuo nes kažkas kažkokią religiją sukūrė.Pats pūtėjau pasižiūrėk į save. :) Varai, kad čia babilonas tas anas, kad viskas parsidavę, bet tiki religija kuri tik nešė mirtis, nesaintaiką, kurstė karus ir žudė žmones.Tai yra absurdas.
Ir kiekviena religija, kuri paremta judaizmo principo iš esmės yra bereikalinga.
Apie budizmą kita kalba, tai daugiau filosofija, nei religija.Aš geriau nueisiu į ažuolyną atsisėsiu ant akmens ir užsirūkysiu jonį ir žiūrėsiu į paukščius, kaip jie gražiai gėda, kaip visas pasaulis evoliucianavo į tokį grožį.O ne eisiu į kažkokią bažnyčią klausysių giedorkų, ir kažkokio kunigėlio prisigėrusio vyno (kuris dar gal ir pedikas) ir verksiu.Pfu.
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė dumtraukis »

mano galva tas i ka mes tikim, pavadinkim tai ''dievu'' slypi paciuose mumyse, o tiksliau musu sirdyse. ir nesvarbu ar tu eisi kiekviena sekmadieni i baznycia, ar tu menesi nieko nevalgysi ir melsies 5 kartus per diena atsisukes i Meka, vistiek eisi keliu, kuris galu gale atves tave i tavo pacio sirdi ir ten surasi kazka, ko ieskojai. o baznycia ar mecete tai tik priemones visa tai pasiekti, gali jom naudotis, gali ir nesinaudot tavo pacio apsisprendimas. o kodel dievas nesustabde zydu genocido, todel, kad nuo likimo nepabegsi, kiekvienam duotas savas kelias, kiekviena karta kazkas aukojasi... Taika :V:
nes pyxas artina ;)
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė Spotless »

White smoke rašė:Spotless apie budizmą perdėjai, ten apie Dievą jie nekalba. Budizmo net religija nepavadinčiau :D "Budistinių mokymų tikslas – visiškas kūno, kalbos ir proto potencialo išvystymas." Ten nėra dogmų, o daugiau kritinis mąstymas ir pan. :) Ir kuo man budizmas patinka, kad jis nebruka, nekiša žmonėms nuomonės, tegu tu gali tikėti į dievą, į velnią, į kunigėlį, koks skirtumas tu turi teisę galvoti, tikėti kuo nori. Tolerancija, va kas man patinka šioje "religijoje".
Na jo, bet budizmas vistiek yra religija ir budistu yra laaaabai daug.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė Manvydas »

dumtraukis rašė:mano galva tas i ka mes tikim, pavadinkim tai ''dievu'' slypi paciuose mumyse, o tiksliau musu sirdyse. ir nesvarbu ar tu eisi kiekviena sekmadieni i baznycia, ar tu menesi nieko nevalgysi ir melsies 5 kartus per diena atsisukes i Meka, vistiek eisi keliu, kuris galu gale atves tave i tavo pacio sirdi ir ten surasi kazka, ko ieskojai. o baznycia ar mecete tai tik priemones visa tai pasiekti, gali jom naudotis, gali ir nesinaudot tavo pacio apsisprendimas. o kodel dievas nesustabde zydu genocido, todel, kad nuo likimo nepabegsi, kiekvienam duotas savas kelias, kiekviena karta kazkas aukojasi... Taika :V:
Tiki ir dievu ir dar ir likimu? :D :D :D

Pūtėjau, atsakyk man, ką tau tikėjimas Dievu duoda, be pačio tikėjimo? :)
Jefridas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 303
Užsiregistravo: 2009-03-29, 22:26
Reputacija: 0

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė Jefridas »

Religija yra priemonė nusimesti nuo savęs atsakomybę, jeigu blogai - reiškias Dievas taip nori, tai tada man nereik nieko daryt, nes Dievas yra visagalis ir taip yra teisingiausia. Jeigu gerai - Dievas mane myli, ir jis viską daro, kad būtų man gerai.
Aš pats esu tikintis, vaikštau į bažnyčią, bet einu ten dėl savęs ne dėl kitų, einu ten pamąstyti ką nuveikiau per savaitę, beveik nesiklausau ką ten pasakoja, nebent pamokslą paklausau, įdomu išgirsti kitų nuomones apie gyvenimą, kuo daugiau žinai tuo protingesnius žingsnius gali žengti, tikiu į savo Dievą, o mano Dievas yra toks kokių aš jį sukūriau, ir niekas neįrodys man, kad jis yra toks ar toks, nes yra toks koks jis yra manyje, mano.
Karas, religija ir farmaceptika (drugs) - didžiausius pelnus nešantys verslai.
O man protas ir vertybių skalė yra viskas
This is right.
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė dumtraukis »

Manvydas rašė:
dumtraukis rašė:mano galva tas i ka mes tikim, pavadinkim tai ''dievu'' slypi paciuose mumyse, o tiksliau musu sirdyse. ir nesvarbu ar tu eisi kiekviena sekmadieni i baznycia, ar tu menesi nieko nevalgysi ir melsies 5 kartus per diena atsisukes i Meka, vistiek eisi keliu, kuris galu gale atves tave i tavo pacio sirdi ir ten surasi kazka, ko ieskojai. o baznycia ar mecete tai tik priemones visa tai pasiekti, gali jom naudotis, gali ir nesinaudot tavo pacio apsisprendimas. o kodel dievas nesustabde zydu genocido, todel, kad nuo likimo nepabegsi, kiekvienam duotas savas kelias, kiekviena karta kazkas aukojasi... Taika :V:
Tiki ir dievu ir dar ir likimu? :D :D :D

Pūtėjau, atsakyk man, ką tau tikėjimas Dievu duoda, be pačio tikėjimo? :)
dievas paimtas i kabutes, norint tik ivardinti ta kazka ko ieskai savyje, ta turejau galvoje, siaip kaip kristum ir pan netikiu, nebent domiuosi daugiau i mokslines puses, tokiais dalykais kaip ta kristaus drobule italijoj ir pan, tiesiog idomu, o del likimo tai nezinau irgi, bet tikiuo kad kiekvienam duotas savas keliais, kuri tu nueisi, jo ilgio pakeist negali, bet pacia krypti gali
nes pyxas artina ;)
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė Spotless »

dumtraukis rašė:
Manvydas rašė:
dumtraukis rašė:mano galva tas i ka mes tikim, pavadinkim tai ''dievu'' slypi paciuose mumyse, o tiksliau musu sirdyse. ir nesvarbu ar tu eisi kiekviena sekmadieni i baznycia, ar tu menesi nieko nevalgysi ir melsies 5 kartus per diena atsisukes i Meka, vistiek eisi keliu, kuris galu gale atves tave i tavo pacio sirdi ir ten surasi kazka, ko ieskojai. o baznycia ar mecete tai tik priemones visa tai pasiekti, gali jom naudotis, gali ir nesinaudot tavo pacio apsisprendimas. o kodel dievas nesustabde zydu genocido, todel, kad nuo likimo nepabegsi, kiekvienam duotas savas kelias, kiekviena karta kazkas aukojasi... Taika :V:
Tiki ir dievu ir dar ir likimu? :D :D :D

Pūtėjau, atsakyk man, ką tau tikėjimas Dievu duoda, be pačio tikėjimo? :)
dievas paimtas i kabutes, norint tik ivardinti ta kazka ko ieskai savyje, ta turejau galvoje, siaip kaip kristum ir pan netikiu, nebent domiuosi daugiau i mokslines puses, tokiais dalykais kaip ta kristaus drobule italijoj ir pan, tiesiog idomu, o del likimo tai nezinau irgi, bet tikiuo kad kiekvienam duotas savas keliais, kuri tu nueisi, jo ilgio pakeist negali, bet pacia krypti gali
Kalbant apie ta drobule tai pries menesi ar daugiau pasirode straipsnis jog ji yra klastotė.
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė dumtraukis »

tai visko gali but, nesistebiu, nu cia jau dabar dalykai kuriu nemanau, kad kada kas issiaiskins, o baznycia gyvenime nieko neatskleis
nes pyxas artina ;)
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė naktibaldas »

Baznycia yra tobulas biznis. Neziurekit i si reikala tik kaip eiliniai vykdytojai.
As pats labai rimtai svarsciau ideja stoti i seminarija, deja, priejau isvadu, kad bus per sunku buti gomoseku klano nariu.
Pilypas is kanapiu
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė putejas »

Ne veltui sakoma: mylima širdimi, o mąstoma protu
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė Legalize it! »

naktibaldas rašė:Pastaruoju metu taip ispopuliarejo ganja, kad man susidare ispudis, jog kai kurie klubo 'ganja pakeis pasauli' nariai, sumastytu kaip, tai ir pasipistu su savo ta ganja :D
Tavo sugalvota situacija, yra ekranizuota, filme "Puskvailiai" ;DD
=============================

Net baugu darosi kai pagalvoji ant kiek sis veikejas kalba tiesa, ajsku yra niuansu, bet...
Man patiko, manau ir kaikuriems patiks.Reikalingos rusu kalbos zinios :)
Skanaus ... http://www.youtube.com/watch?v=o1k8hJ1d8G4
Yra daug daliu :)
Gringo
Naujokas
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: 2009-02-15, 13:21
Reputacija: 0

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė Gringo »

Legalize it! rašė:
naktibaldas rašė:Pastaruoju metu taip ispopuliarejo ganja, kad man susidare ispudis, jog kai kurie klubo 'ganja pakeis pasauli' nariai, sumastytu kaip, tai ir pasipistu su savo ta ganja :D
Tavo sugalvota situacija, yra ekranizuota, filme "Puskvailiai" ;DD
=============================

Net baugu darosi kai pagalvoji ant kiek sis veikejas kalba tiesa, ajsku yra niuansu, bet...
Man patiko, manau ir kaikuriems patiks.Reikalingos rusu kalbos zinios :)
Skanaus ... http://www.youtube.com/watch?v=o1k8hJ1d8G4
Yra daug daliu :)
Taigi yra angliski subtitrai :) O siaip, labai patiko :V:
Edit: O kur tu radai daug daliu? Nes as tik 4-ias matau ;)
Legalize it!
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2008-09-07, 13:51
Reputacija: 0

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė Legalize it! »

Gringo rašė:
Legalize it! rašė:
naktibaldas rašė:Pastaruoju metu taip ispopuliarejo ganja, kad man susidare ispudis, jog kai kurie klubo 'ganja pakeis pasauli' nariai, sumastytu kaip, tai ir pasipistu su savo ta ganja :D
Tavo sugalvota situacija, yra ekranizuota, filme "Puskvailiai" ;DD
=============================

Net baugu darosi kai pagalvoji ant kiek sis veikejas kalba tiesa, ajsku yra niuansu, bet...
Man patiko, manau ir kaikuriems patiks.Reikalingos rusu kalbos zinios :)
Skanaus ... http://www.youtube.com/watch?v=o1k8hJ1d8G4
Yra daug daliu :)
Taigi yra angliski subtitrai :) O siaip, labai patiko :V:
Edit: O kur tu radai daug daliu? Nes as tik 4-ias matau ;)
su subais dar nemaciau, bet va ne vartotojo accounte yra daug daliu ta prasme...
nu va... http://www.youtube.com/watch?v=o1k8hJ1d8G4
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė putejas »

negalvokit, kad sukise cigaretes filtra i bongo vamzduka geriau filtruosite duma. trauksit iki paraudonavimo :D :D
laisves aleja be merkurijaus - ne laisves aleja.
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė Spotless »

Kazkokiom metaforom sneket pradejai :|? :D
dzAh
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 377
Užsiregistravo: 2007-08-11, 21:20
Reputacija: 0

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė dzAh »

Varginantis tas tuščias intelektualizmas, tiesa?
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė Sigma »

putejas rašė:laisves aleja be merkurijaus - ne laisves aleja.
Kad be jo ten net geriau. Pasirodo alėjos net ir merkurijai negadina.
BOB - Bombs Over Bagdad!
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė Manvydas »

Kažkda rūkiau čia nesenai prie šūlės cigaretę ir praėjo merginos, maždaug sakinys:
-"Nu karoče tipo žodžiu"
Tiesiog tobula bendravimo kultūra. :D
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Re: Atradimai, pastebėjimai, mintys , Tiesos ieškojimas.

Standartinė Apvalus »

Slengas :D
Ei, man čia kažkada užėjo klausimas toks, kodėl kai išjungi TV ar pc monitorių po kurio laiko jie traška ? Niekam neteko susidurt su šituo ? Kas ten jiem užeina ? Elektros iškrovos ar kas ?
Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • vidinės ramybės ieškojimas.
    dyar » » forume Legalus forumas
    25 Atsakymai
    10363 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Pavlikas
  • Vertinga ASMENINĖ PATIRTIS bei PASTEBĖJIMAI
    Jezus :) » » forume Outdoor
    16 Atsakymai
    9879 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas alavijas
  • Apie HeadShop'us. Pastebėjimai. Privalumai ir trūkumai
    KGBkid » » forume Legalus forumas
    33 Atsakymai
    14513 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas 4apa