Nuotrauka Nuotrauka

ar jus pripratot prie zoles?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
akrobaTIK
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2004-08-03, 17:19
Reputacija: 1

Standartinė akrobaTIK »

Timmiakas rašė:
Gurman rašė:priprast gal ir 4 kart didesne galimybe, bet atsikratyt nuo nikotino priklausomybes kartais yra sunkiau nei nuo heros nulipt. Labai dziaugiuos, kad taip nenutiko mano atveju.
nu joa.. uzpisa tos cizos blt visa gyvenima save keiksiu!!! akm ash tai pradejau???? jau daugybe kart bandziau mest bet va uzpisa kad visi aplinkiniai draugai sheima ruko ir blt zoskaj sunku atsisakyti. bet pvz senelis tne 30 kazkelis metus ruke ir viena kart primos patraukes pradejo krawjajs koset!!! XDDD tai blt taip ishsigando ir mete ir nuo to karto neruko!!
Po 20 metų pastovaus rūkymo mesti yra žymiai kenksmingiau negu tęsti rūkymą.....
ganja ninja
Naujokas
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: 2005-11-08, 23:09
Reputacija: 0

Standartinė ganja ninja »

Girdëjau toká aiðkinimà, kad rûko tie, kurie nesugeba natûraliai atsipalaiduoti. Nikotinas lengvai "prigluðina", taip lyg ir sumaþindamas átampà. Ið tikro, jis susilpnina tik simptomus, bet ne prieþastá, todël poreikis eilinei dozei iðkyla vël ir vël. Daugiau ar maþiau, tà galima pasakyti apie visus intoksikantus, mj included.

Atsikratyti tokios priklausomybës vien valios pastangomis þiauriai sunku, tai didelis stresas visam organizmui, psichikai. Þiauru yra ið savæs kaþkà atimti per jëgà. Ðvelnesnis bûdas yra duoti mainais kità, didesná malonumo ir atsipalaidavimo ðaltiná, tada noras rûkyti praeis savaime.
Tarkim, þmogus ápratæs gerti vandená su cukrumi ir gyvenime nëra ragavæs nieko skanesnio. Jei atimsi ið jo tà malonumà, tu já stipriai nuskriausi, paliksi be pagrindinio dþiaugsmo ðaltinio. Bet jei duosi jam skaniø sulèiø, jis niekada nepamirð to skonio ir visada, kai galës rinktis, rinksis sultis.

Kai kalbu apie didesná malonumo ðaltiná, neturiu omenyje stipresniø intoksikantø. Èia kalba eina apie natûralius atsipalaidavimo bûdus: kokià nors mëgstamà veiklà, sportà, meditacijà, etc.
Praktikoje tai nëra taip paprasta, bet tikrai verta pasistengti. Patikrinau asmeniðkai :)
calvinucci
Naujokas
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 2009-10-22, 20:54
Reputacija: 0

Re: ar jus pripratot prie zoles?

Standartinė calvinucci »

nerukau jau beveik savaite laiko isvis..ka galiu pasakyt kad noriu istikro labai parukyt. . apie pripratima savo nuomone galiu pasakyt kad noriu rukyt del to kad visi iprasti gyvenimo dalykai dabar pasidare per sunkus. paprastos problemos kelia didelius nervus. siaip lyg viskas ir normaliai bet reik bent poros savaiciu apsiprast ir viskas vel stoja i savo vietas. rukau apie 6 metus bet rukau nepastoviai galiu pora menesiu nerukyt ir pora menesiu vel rukyt todel jau pazystamas mansitas jausmas ir visai negazdina isai :D man atrodo kuo daugiau diena is dienos rukai tuo buna sunkeu numest.. o jei rukysi pagal savo grafika koki tai viskas puikiai gausis ir nereik nieko bijot... :V: svarbeusia saikas turbut :V: per toli nuo realybes begti irgi negalima :/
sambary stap my !!!
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: ar jus pripratot prie zoles?

Standartinė Bongmaster »

priprantama ne prie dumu, o prie gero gyvenimo :)
o jej tau gera kai dumini, tai ir yra geras gyvenimas nes paduminus viskas atrodo gerai, nera bloguju pusiu tuo metu :)
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
PositiveVibe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: 2009-11-28, 18:59
Reputacija: 0

Re: ar jus pripratot prie zoles?

Standartinė PositiveVibe »

Šauk heros, gyvenimas pasidarys dar gražesnis :)
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: ar jus pripratot prie zoles?

Standartinė Bongmaster »

Buk zmogus, susisedek pirma forume, tada klykauk :V:
P.S. nu stenkis pataikyt ben i tema :)
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
PositiveVibe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: 2009-11-28, 18:59
Reputacija: 0

Re: ar jus pripratot prie zoles?

Standartinė PositiveVibe »

Atsiprašau, nesusilaikiau. Apmėtykit mane įspėjimais
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: ar jus pripratot prie zoles?

Standartinė Manvydas »

Bongmaster rašė:Buk zmogus, susisedek pirma forume, tada klykauk :V:
P.S. nu stenkis pataikyt ben i tema :)
Labai jis beje teisingai pasakė.
O kas čia?Dar reik leidimo rašyt ar ne? '|
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re:

Standartinė jahmate »

akrobaTIK rašė:
Timmiakas rašė:
Gurman rašė:priprast gal ir 4 kart didesne galimybe, bet atsikratyt nuo nikotino priklausomybes kartais yra sunkiau nei nuo heros nulipt. Labai dziaugiuos, kad taip nenutiko mano atveju.
nu joa.. uzpisa tos cizos blt visa gyvenima save keiksiu!!! akm aš tai pradejau???? jau daugybe kart bandziau mest bet va uzpisa kad visi aplinkiniai draugai sheima ruko ir blt zoskaj sunku atsisakyti. bet pvz senelis tne 30 kazkelis metus ruke ir viena kart primos patraukes pradejo krawjajs koset!!! XDDD tai blt taip ishsigando ir mete ir nuo to karto neruko!!
Po 20 metų pastovaus rūkymo mesti yra žymiai kenksmingiau negu tęsti rūkymą.....
Pateik irodymu, nes tafo faktas pateiktas man atrodo ziauriai abejotinas.
I'm a junglistic man.
PositiveVibe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: 2009-11-28, 18:59
Reputacija: 0

Re: ar jus pripratot prie zoles?

Standartinė PositiveVibe »

Metus rūkyti organizmas labiau stresuoja, bet abejoju ar čia baisiau už 20 prarūkytų metų
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: ar jus pripratot prie zoles?

Standartinė jahmate »

Manau kad metimas dar nei vienam i bloga neisejo. Kiek zinau visu kas mete savijauta gerokai pasitaise.
I'm a junglistic man.
Manttukas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 195
Užsiregistravo: 2006-07-27, 17:29
Reputacija: 0

Re: ar jus pripratot prie zoles?

Standartinė Manttukas »

tajp esu priprates prie MJ, ir nzn ar galeciau jos atsisakyti, bet kam to reikia? 8|
kojak
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2006-06-09, 16:06
Reputacija: 1

Re: ar jus pripratot prie zoles?

Standartinė kojak »

jahmate rašė:Manau kad metimas dar nei vienam i bloga neisejo. Kiek zinau visu kas mete savijauta gerokai pasitaise.
Gryna teisybė ;)
haze around me...
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: ar jus pripratot prie zoles?

Standartinė putejas »

Manttukas rašė:tajp esu priprates prie MJ, ir nzn ar galeciau jos atsisakyti, bet kam to reikia? 8|
sakyčiau, veikiau pripratęs prie kitokio mąstymo, kuris tavo manymu yra teisingesnis, tarkim. Manau, kad tai gerai.
ganja ninja
Naujokas
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: 2005-11-08, 23:09
Reputacija: 0

Re: ar jus pripratot prie zoles?

Standartinė ganja ninja »

putejas rašė:
Manttukas rašė:tajp esu priprates prie MJ, ir nzn ar galeciau jos atsisakyti, bet kam to reikia? 8|
sakyčiau, veikiau pripratęs prie kitokio mąstymo, kuris tavo manymu yra teisingesnis, tarkim. Manau, kad tai gerai.
O as manau, kad sunkiausia priprasti buti savimi ir islikti tokiu 24/7. I ganja as ziurejau kaip i savotiska treniruote sita linkme. Bet ne tiksla.
Ieðkok laimës ten, kur ji yra o ne kur norisi ;)
mandari9nas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2009-05-26, 13:27
Reputacija: 0

Re: ar jus pripratot prie zoles?

Standartinė mandari9nas »

Aš pripratau :], ištikrųju tai very adictive, visiem skelbiau , kad netampi priklausomu , o dabar pats susimasčiau : Kodėl aš rukau kiekviena diena ? Pirmas ats: nes fainai turiu homegrown'a stuff'a, kodėl nerūkyt ? ties šituo klausimu sau pasijaučiau labai narkomaniškai . Pagalvokit.
Viltis durnių motina, teleloto tėvas.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: ar jus pripratot prie zoles?

Standartinė jahmate »

Priprast pripratau. Bet tai turiu rukau neturiu nerukau. Yra zjbs nera ir nera is kur paimt irgi nemirstu.
I'm a junglistic man.
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: ar jus pripratot prie zoles?

Standartinė Bongmaster »

esu visiskai nepriprates o rukes neperdaugiausiai bet ir nepermaziausiai, turiu prie saves pastoviai stafo, bet nerukau jau 5 dienos, ketinu nerukyt dbr ilga laika, ir nera noro :)
beto kiekviena diena leidziu su rukanciais draugais jie prie manes visad pucia, o as ne :)
taigi priprast neimanoma, JEJ turi valios :) :V:
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: ar jus pripratot prie zoles?

Standartinė dumtraukis »

va sito Bongmasterio posto senai laukiau :!: :!: pagarba jam
nes pyxas artina ;)
nenaudelis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 350
Užsiregistravo: 2020-03-18, 15:10
Reputacija: 39

Re: ar jus pripratot prie zoles?

Standartinė nenaudelis »

Sveiki visi,
va ir man panasus klausimas i tema iskilo - turiu kazkokio gatvinio stuffo, na pirma partija tokia uz tokia kaina kaip ir gerai, bala nemate. bet gavau antra ir pradejau pastebet, kad kartais nevartojus diena kita, jauciasi kas ir turetu jaustis, bet silpnokai. Ir dabar kuo toliau tuo silpniau, dabar ir nezinau ka kaltint - ar stuffa ar pripratima ? gal kokia tolerancija cia jau atsiradus (kazkur skaiciau, kad taip yra) ir paprasciausiai ta gatvine per silpna ? normalaus stuffo kaip ir nerandu o gal nezinau kur ieskot :) tai va apsinervavau ir nusprendziau, kad savo ranku darbas (na dar ir gamtos) ir maloniau (megstu ir kitus zalumynus ant palanges augint, ir net moteros pavydi kaip gerai pas mane geles auga :) ) ir zinai ka uzauginai. p.s. pastoviau vartoju tikrai nesenai, gal kokie 4-5men.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Kabinejimasis prie paneles
    Dendis » » forume Prašau žodžio!
    42 Atsakymai
    18142 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas nesvarbus
  • Vasario 6d. 13:00 prie Seimo atvyksiančių žmonių sąrašas
    putejas » » forume Legalus forumas
    142 Atsakymai
    54877 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas IN dream
  • kokios žolės spalvos?
    ripperis » » forume Legalus forumas
    34 Atsakymai
    18642 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Pofka
  • Mergaitės apie žoles
    Sigma » » forume Legalus forumas
    289 Atsakymai
    101993 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas GanjaGoblin
  • Žolės kokybei patikrinti - Marquis reagentai.
    Muscaria » » forume Legalus forumas
    26 Atsakymai
    19271 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas skull