Nuotrauka Nuotrauka

APIE BUTI MUSU KASDIENINE...

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Nekreipkit demesio. Eilinis refleksas prisipist. Ka as norejau pasakyt, manau visi suprato.
dreamofsilence rašė:
generolas rašė:Helenizmas — nuo Aleksandro Makedoniečio prasidedanti ir iki I m. e. a. trunkanti graikų kultūros įtakos epocha

helenistinė filosofija — helenizmo laikais klestėjusi stoikų, epikūriečių, skeptikų ir kt. filosofija
as zinau kas yra helenizmas. as klausiau kas yra helenika.
BOB - Bombs Over Bagdad!
rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Standartinė rude bwoy »

generolas rašė:Kur tave progresas atvede?
mane progresas atvedė į situaciją, iš kurios nebėra kelio atgal. tave beje irgi. pasiskaitinėk laisvalaikiu apie klimato atšilimą, gamtinių išteklių naudojimą etc.

biat kadangi dream labai teisingai pastebėjo dėl teisybės, aš perkvalifikuosiu savo mintį: mano nuomone žmonijos progresas, įvertinus visus pliusus ir minusus, yra beprasmių blizgučių krūva.
jah is da solushion
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Progresas ar nemastymas apie ateiti ir godulys?
soldja rašė:
generolas rašė:Kur tave progresas atvede?
mane progresas atvedė į situaciją, iš kurios nebėra kelio atgal. tave beje irgi. pasiskaitinėk laisvalaikiu apie klimato atšilimą, gamtinių išteklių naudojimą etc.

biat kadangi dream labai teisingai pastebėjo dėl teisybės, aš perkvalifikuosiu savo mintį: mano nuomone žmonijos progresas, įvertinus visus pliusus ir minusus, yra beprasmių blizgučių krūva.
BOB - Bombs Over Bagdad!
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

Sigma rašė:Progresas ar nemastymas apie ateiti ir godulys?
nemastymas apie ateiti ir godulys manau yra progreso dalis... regresine progreso dalis, jei galima taip pasakyti 8)
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Keista... man progresas visada asocijavosi su naujoviu kurimu, naujo siekimo, tobulinimo seno, o ne su destrukcija. Vistiek nesuvedu galu tarp progreso ir godulio...
BOB - Bombs Over Bagdad!
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

regresine progreso dalis, gi sakau. kai ka nors gamini pvz, visada lieka atlieku - ar ten bulviu lupenos ar dar kazkas. taigi, nemastymas apie ateiti ir godulys siuo atveju yra regresine progreso dalis, ty - progreso atliekos. verstehen ka norejau pasakyti?
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Si forumo dalis siaip jau ne apie zole:P

progresas, regresas... plaktukas buvo sukurtas, kad butu patogiau vini ikalt ir jis visiskai ne pre ciom jeigu su juo sugyventinei marmuze pataisei.
BOB - Bombs Over Bagdad!
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

Sigma rašė:
progresas, regresas... plaktukas buvo sukurtas, kad butu patogiau vini ikalt ir jis visiskai ne pre ciom jeigu su juo sugyventinei marmuze pataisei.
whahahaha gerai pasakyta :idea: :))) :)))
rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Standartinė rude bwoy »

Sigma rašė:Progresas ar nemastymas apie ateiti ir godulys?
progresas.
jah is da solushion
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

Mes kalbame skirtingomis kalbomis, nors atrodo zodziai tie patys...
Ant smugio suradau3.03 am raudona enciklopedija, ten nuo zodzio progresas permete prie pazangos. Net tavo daznu palyginimu istakos sovietai sako kitaip nei tu. Jei pyksti ant visu, gal dar nesuradai saves.
soldja rašė:
Sigma rašė:Progresas ar nemastymas apie ateiti ir godulys?
progresas.
rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Standartinė rude bwoy »

taip kaip supratau didžiausia problema yra tame, kad vietoj žodžio "progresas" reikia naudot "pažanga"? ir tai reiškia kad aš pykstu ant visų? o tai savo ruožtu reiškia kad nesuradau savęs?
jah is da solushion
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Standartinė morf »

Tai nieko nereiskia tai tik minciu eilute internete... Maximum tai reiskia kad kad mes kalbam apie tapati bet suvokiam ir matom viska visai kitaip, nes asmeniskai as nemanau kad zmonija regresuoja
soldja rašė:taip kaip supratau didžiausia problema yra tame, kad vietoj žodžio "progresas" reikia naudot "pažanga"? ir tai reiškia kad aš pykstu ant visų? o tai savo ruožtu reiškia kad nesuradau savęs?
PikantiShka
Naujokas
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2005-05-04, 22:34
Reputacija: 0

Standartinė PikantiShka »

Nori keisti pasauli,pirmiausia keiskis pats ;)
Mo`Fire!;>
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas