Nuotrauka Nuotrauka

Mergaitės apie žoles

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
saldainia
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2009-12-10, 17:50
Reputacija: 0

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė saldainia »

Na as ne pasaku kureja,kad pasakas kurciau,ir taip turiu ka veikti :) Taip pasake daktarai jai,nemanau kad ji arba daktarai melavo :) O uzsienyje zinok labai daug profesionalu ir istirti nuo ko liga,jiem nera sunku :) Na is interneto cia kopint man nieko nereikia,jei pradesim cia visi savo tiesas kopint nieko gero nebus :) O kad ji ruke daug tai faktas. I darba ateidavo apsirukius,kliededavo visokias nesamones,vaidendavos ten jai.. Nu zodziu jau ten is jos nieko gero nebuvo :)
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė Bongmaster »

davai jus nebediskutuokit, nu cia kaip yo -yo zaisliukas, tai i wirsu , tai i apacia, ir non stop. jis sakys visaip mandagiai kad cia blogai, mes metysim faktus kad cia gerai, ir taip be galo, betkuriuo atveju geriausia yra nesisvaigint, ir moketi gerai lesiti laika ir dziaugtis gyvenimu, maistu, muzika, ir juoku taip pat kaip parukius tik kad neparukius.
as taip darau, ir man jau 15nkiolikta diena is eiles tai puikiai sekas daryt,
jauciu ta paty potrauky muzikai kaip kad ir parukes, viskas taip pat labai skanu, na beweik taip pat, o jokiuos, uz tiek pat kiek mano priruke draugai, kine net dar labiau uz juos, ir man gera mj.
manau kad reikia ismokti dziaugtis gyvenimu ir bunant neparukiusio kaily, nes jej tau jis yra mielesnis kai parukai, tai tuomet tawo tikslas ir bus parukyt kuo dazniau, kad tau butu kuo ilgiau gera, o as dabar bandau gyventi taip pat gerai jausdamasis tik kad neparukes, ir man puikiai sekas, manau visi siam forume puikiai zino kaip as branginu/au rukyma, bet kolegos , patikek galima gyventi taip pat linksmai ir gerai ir be mj :V:
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė Manvydas »

Gal uždarom temą šitą.
Geriausia yra būt blaiviam.O jei jau nori atsipalaiduot, atsipalaiduok su saiku.Ir atsipalaiduok taip, kad visuomenėj nedarytum žalos.
saldainia
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2009-12-10, 17:50
Reputacija: 0

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė saldainia »

Manvydas rašė:Gal uždarom temą šitą.
Geriausia yra būt blaiviam.O jei jau nori atsipalaiduot, atsipalaiduok su saiku.Ir atsipalaiduok taip, kad visuomenėj nedarytum žalos.

Visiskai sutinku. Taciau perskaiciau vieno vaikinuko zodzius "Nesu matęs, kad „žolė“ kam nors sukeltų agresiją". O as tikrai esu. Vel gi fakta galiu pasakyt is uzsienio. Vaikinai sumaste apsirukyt,viskas buvo gerai.. Poto pradejo jie pyktis,na apsipyko apsipyko ir nuejo miegot. Tai vienam "susisuko" pasieme gesintuva ir nuejas pas viena vaikina trenke jam per galva. Nu tai atsiprasau,ar cia ne agresija? Galit sakyt,kad issigalvoju,bet taip tikrai buvo. Zinoma cia toks retas atvejis,as pati nesu nei macius nei girdejus,kad marihuana sukeltu agresija,bet visgi vienas atvejis buvo,ir sutikti su tuo,kad ji niekam nesukelia agresijos as negaleciau...
saldainia
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2009-12-10, 17:50
Reputacija: 0

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė saldainia »

Bongmaster rašė:davai jus nebediskutuokit, nu čia kaip yo -yo zaisliukas, tai i wirsu , tai i apacia, ir non stop. jis sakys visaip mandagiai kad čia blogai, mes metysim faktus kad čia gerai, ir taip be galo, betkuriuo atveju geriausia yra nesisvaigint, ir moketi gerai lesiti laika ir dziaugtis gyvenimu, maistu, muzika, ir juoku taip pat kaip parukius tik kad neparukius.
as taip darau, ir man jau 15nkiolikta diena is eiles tai puikiai sekas daryt,
jauciu ta paty potrauky muzikai kaip kad ir parukes, viskas taip pat labai skanu, na beweik taip pat, o jokiuos, uz tiek pat kiek mano priruke draugai, kine net dar labiau uz juos, ir man gera mj.
manau kad reikia ismokti dziaugtis gyvenimu ir bunant neparukiusio kaily, nes jej tau jis yra mielesnis kai parukai, tai tuomet tawo tikslas ir bus parukyt kuo dazniau, kad tau butu kuo ilgiau gera, o as dabar bandau gyventi taip pat gerai jausdamasis tik kad neparukes, ir man puikiai sekas, manau visi siam forume puikiai zino kaip as branginu/au rukyma, bet kolegos , patikek galima gyventi taip pat linksmai ir gerai ir be mj :V:

Saunus mastymas :V:
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė Legalus »

maladiec bongmasteri kad susiemei!
vaikai nenarkokit vartotiku.
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė dumtraukis »

rude bwoy rašė:
dumtraukis rašė:o čia susirinke zmones, galvoju, pasirinko protingiau uz tuos kiekviena vakara ciulpiancius bambaliuka, kaip jau yra tape yprasta, kitoks poziuris i gyvenima ir i savo sveikata
namanai kad būtų kur kas protingiau nevartot jokių svaigalų? man atrodo daugiau nei juokinga pateisint savo veiksmus tokiais argumentais.
apie nesisvaiginima isvis, kad cia geriausias variantas tai cia yra faktas, bet tokius ant ranku pirstu gali skaiciuot, taigi renkiesi
nes pyxas artina ;)
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė putejas »

saildaine, pasiskaityk. žinoma jei sugebėsi nusileisti ant žemės ir atsisakyti savo įsitikinimų ir kvailų principų, kuriuos įgijai ne pati domėdamasi, o aklai iš medios.
http://www.medicalcannabis.com/Indicati ... Use/cancer
http://www.youtube.com/watch?v=K9WorIM0RhA
http://www.phoenixtears.ca/make.php
oi tikiuosi mano antra pusė bus tolerantiškesnė nei pati esi :) mano pirmoji rūkė žolę, bet rūkė bele rūkyt, išsitaškyt. tokio vartojimo ir nesupratimo aš tikrai nepateisinu
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė dumtraukis »

saldainia rašė:Na as ne pasaku kureja,kad pasakas kurciau,ir taip turiu ka veikti :) Taip pasake daktarai jai,nemanau kad ji arba daktarai melavo :) O uzsienyje zinok labai daug profesionalu ir istirti nuo ko liga,jiem nera sunku :) Na is interneto čia kopint man nieko nereikia,jei pradesim čia visi savo tiesas kopint nieko gero nebus :) O kad ji ruke daug tai faktas. I darba ateidavo apsirukius,kliededavo visokias nesamones,vaidendavos ten jai.. Nu zodziu jau ten is jos nieko gero nebuvo :)
klausyk, nepagalvojai, kad tas navikas atsirado nuo per didelio streso, visgi imone, verslas, daug reikalu, stresas, nervai, kartu vaikai, rupesciai, juk cia vienos pagrindiniu priezasciu, milziniskas gyvenimo tempas ir pan, o kad ruke nu tai ruke ir 20 metu pust diena dienon, labai cia netiksliai issireiksta, nes nu nesitiki kad taip imonoma, kai zmogus turi versla ir pan, ir kiekviena diena apsiputus but :|?
nes pyxas artina ;)
saldainia
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2009-12-10, 17:50
Reputacija: 0

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė saldainia »

dumtraukis rašė:
saldainia rašė:Na as ne pasaku kureja,kad pasakas kurciau,ir taip turiu ka veikti :) Taip pasake daktarai jai,nemanau kad ji arba daktarai melavo :) O uzsienyje zinok labai daug profesionalu ir istirti nuo ko liga,jiem nera sunku :) Na is interneto čia kopint man nieko nereikia,jei pradesim čia visi savo tiesas kopint nieko gero nebus :) O kad ji ruke daug tai faktas. I darba ateidavo apsirukius,kliededavo visokias nesamones,vaidendavos ten jai.. Nu zodziu jau ten is jos nieko gero nebuvo :)
klausyk, nepagalvojai, kad tas navikas atsirado nuo per didelio streso, visgi imone, verslas, daug reikalu, stresas, nervai, kartu vaikai, rupesciai, juk čia vienos pagrindiniu priezasciu, milziniskas gyvenimo tempas ir pan, o kad ruke nu tai ruke ir 20 metu pust diena dienon, labai čia netiksliai issireiksta, nes nu nesitiki kad taip imonoma, kai zmogus turi versla ir pan, ir kiekviena diena apsiputus but :|?

Nezinau kiek tiesos tame yra,nuo kiek metu ji ruke,ir kiek isviso metu ji ruke.. Tai pasakojo ji pati. Pati sake zinanti,kad tai negerai taciau ji be marihuanos negali.. Ir i diena susisuka ne viena "kasekeli" :) Tikrai jau jai buvo truputi stogas pavaziaves nuo to,kiek tik ateidavo i darba taip ir snekedavo nesamones.. Viena kart po darbo apsirukius pas mus i virtuve buvo atejus pradejo visiem pasakot kaip tam name vaidenas.. Nu ka as zinau,man tai cia ir juokinga ir biski gazdina,kad zmogui jau taip "pavaziave" :|? Del ko jai tas navikas as nezinau,as ne daktare,netyriau jos ir tikrai nepasakysiu. Konstatuoju faktus kuriuos girdejau,kuriuos sake ji pati. Manau jei viskas butu nuo streso,daktarai ir pasakytu,kad tai nuo streso :)
saldainia
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2009-12-10, 17:50
Reputacija: 0

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė saldainia »

putejas rašė:saildaine, pasiskaityk. žinoma jei sugebėsi nusileisti ant žemės ir atsisakyti savo įsitikinimų ir kvailų principų, kuriuos įgijai ne pati domėdamasi, o aklai iš medios.
http://www.medicalcannabis.com/Indicati ... Use/cancer
http://www.youtube.com/watch?v=K9WorIM0RhA
http://www.phoenixtears.ca/make.php
oi tikiuosi mano antra pusė bus tolerantiškesnė nei pati esi :) mano pirmoji rūkė žolę, bet rūkė bele rūkyt, išsitaškyt. tokio vartojimo ir nesupratimo aš tikrai nepateisinu

Sorry neziurejau,bet jau numanau,kad atsiuntei ten nuoruodas kur pasakoja kokia naudinga yra marihuana :D Tai as irgi galiu istraukt is interneto,va vienos gydytojos zodziai: "Marihuana pažeidžia centrinę nervų sistemą, ir šis pažeidimas jau neatsistato. Dėl to prastėja atmintis, darosi sunku susikaupti". Na ir kas is to nusprendei? Jau zinau sakysi nereikia spresti remiantis internetiniais faktais :) na tai va ir tu nesiremk,jei kazkokie ten mokslininkai,daktarai ar sundaktariai sneka,kad ji nesukelia jokios zalos tai cia tiketi irgi yra kvaila ;)
Žolininkas
Naujokas
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: 2009-10-12, 17:52
Reputacija: 0

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė Žolininkas »

Aš tai siūlyčiau pažiūrėti,kokie mokslininkai ir kas čia apie tai rašo.O ne skaityt kažkokių "mokslininkų" padarytus tyrimus,kurie parodo ,kad kanapė sukelia vėžį,šizofreniją ar dar kokias kitas ligas.
saldainia
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2009-12-10, 17:50
Reputacija: 0

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė saldainia »

Žolininkas rašė:Aš tai siūlyčiau pažiūrėti,kokie mokslininkai ir kas čia apie tai rašo.O ne skaityt kažkokių "mokslininkų" padarytus tyrimus,kurie parodo ,kad kanapė sukelia vėžį,šizofreniją ar dar kokias kitas ligas.

Kad "zole" yra gerai neirodys man joks mokslininkas. Kad atmintis nuo jos streikuoja cia faktas,nereik man ir jokiu mokslininku. Sakiau,kad ir pati esu jos bandzius,ir jei jau iskart parukius negali prisimint ka sakei pries 10min,tai puikus irodymas,kad ta marihuana smegenu dziovinimas :)
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė dumtraukis »

apie atminti turima omeny, kad ar kenkia ji atminciai kai esi neparukes, o kad nepameni kai parukai, kas buvo prie minute ar 10, tai cia jos poveikis, pati supranti, man pvz jokios itakos neturi atminciai tai, gal esi siekitiek isiblaskes,tarkim kita diena, bet jei reik, susikaupi nekyla problemu
nes pyxas artina ;)
saldainia
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2009-12-10, 17:50
Reputacija: 0

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė saldainia »

dumtraukis rašė:apie atminti turima omeny, kad ar kenkia ji atminciai kai esi neparukes, o kad nepameni kai parukai, kas buvo prie minute ar 10, tai čia jos poveikis, pati supranti, man pvz jokios itakos neturi atminciai tai, gal esi siekitiek isiblaskes,tarkim kita diena, bet jei reik, susikaupi nekyla problemu

Nelabai supratau ka turejai omeny,tai manai,kad vis gi ji nekenkia atminciai? Na matai tu dazniau rukai,del to gal ir neturi itakos atminciai. O mes buvom savo rate susirinke parukyt,kurie tikrai retai ruko,isvis beveik neruko. Tai ne viena pastebejau,kad sako sako ir nedasako,pradeda juoktis,o poto jau pareiskia,kad pamirso ka norejo pasakyt :D
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė Manvydas »

saldainia rašė:
dumtraukis rašė:apie atminti turima omeny, kad ar kenkia ji atminciai kai esi neparukes, o kad nepameni kai parukai, kas buvo prie minute ar 10, tai čia jos poveikis, pati supranti, man pvz jokios itakos neturi atminciai tai, gal esi siekitiek isiblaskes,tarkim kita diena, bet jei reik, susikaupi nekyla problemu

Nelabai supratau ka turejai omeny,tai manai,kad vis gi ji nekenkia atminciai? Na matai tu dazniau rukai,del to gal ir neturi itakos atminciai. O mes buvom savo rate susirinke parukyt,kurie tikrai retai ruko,isvis beveik neruko. Tai ne viena pastebejau,kad sako sako ir nedasako,pradeda juoktis,o poto jau pareiskia,kad pamirso ka norejo pasakyt :D
Kenkia trumpalaikei atminčiai, po to atsistato.
Su tavim net nebėra ką šnekėt, įsikirtus savo gyvenimiškas "tiesas" ir dediesi visažine. :) Laikas išmokt atsirinkt kas melas, o kas ne.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė naktibaldas »

O juk teisi saldaine... as irgi pazistu pora frajeriu, kurie socialiai lyg ir aukstai pakile, bet ruko nuo ryto iki vakaro ir patikekit manim, sunkiai gyvena, nes pastoviai itampoj gyvena.
Bet prie ko cia ganja? Pasikartosiu, bet lygiai taip pat gyvenima galima susisikt ir del etanolio, zaidimu, kurvininkavimo, kortu...
Pilypas is kanapiu
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė Manvydas »

naktibaldas rašė:O juk teisi saldaine... as irgi pazistu pora frajeriu, kurie socialiai lyg ir aukstai pakile, bet ruko nuo ryto iki vakaro ir patikekit manim, sunkiai gyvena, nes pastoviai itampoj gyvena.
Bet prie ko čia ganja? Pasikartosiu, bet lygiai taip pat gyvenima galima susisikt ir del etanolio, zaidimu, kurvininkavimo, kortu...
Visokių būna, bet toks vaizdas susidaro, kad ji tik mato prasirūkiusius kuriems viskas blogai ir jie jau kontikuose gyvena.Ji su tokiu požiūriu atėjo į forumą nuo pat pirmų žinučių.Tai apie ką galima diskutuot? :)
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė naktibaldas »

saldainia rašė:
putejas rašė:saildaine, pasiskaityk. žinoma jei sugebėsi nusileisti ant žemės ir atsisakyti savo įsitikinimų ir kvailų principų, kuriuos įgijai ne pati domėdamasi, o aklai iš medios.
http://www.medicalcannabis.com/Indicati ... Use/cancer
http://www.youtube.com/watch?v=K9WorIM0RhA
http://www.phoenixtears.ca/make.php
oi tikiuosi mano antra pusė bus tolerantiškesnė nei pati esi :) mano pirmoji rūkė žolę, bet rūkė bele rūkyt, išsitaškyt. tokio vartojimo ir nesupratimo aš tikrai nepateisinu

Sorry neziurejau,bet jau numanau,kad atsiuntei ten nuoruodas kur pasakoja kokia naudinga yra marihuana :D Tai as irgi galiu istraukt is interneto,va vienos gydytojos zodziai: "Marihuana pažeidžia centrinę nervų sistemą, ir šis pažeidimas jau neatsistato. Dėl to prastėja atmintis, darosi sunku susikaupti". Na ir kas is to nusprendei? Jau zinau sakysi nereikia spresti remiantis internetiniais faktais :) na tai va ir tu nesiremk,jei kazkokie ten mokslininkai,daktarai ar sundaktariai sneka,kad ji nesukelia jokios zalos tai čia tiketi irgi yra kvaila ;)
O as tai butent del to ganja ir rukau! Man patinka, kad neatsimeni, ka sakei pries 10 min, kad juokiesi lyg psichas. Tiesiog skiri tam laika. Ganja lb kenkia darbe, nes darbas ir ganja yra nesuderinami dalykai-ganja skirta padurniavimui. 0 tie, kurie pucia darbe, yra tokios pacios isimtys, kas ir vodke darbe geria ;)
Pilypas is kanapiu
saldainia
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2009-12-10, 17:50
Reputacija: 0

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė saldainia »

Manvydas rašė:
saldainia rašė:
dumtraukis rašė:apie atminti turima omeny, kad ar kenkia ji atminciai kai esi neparukes, o kad nepameni kai parukai, kas buvo prie minute ar 10, tai čia jos poveikis, pati supranti, man pvz jokios itakos neturi atminciai tai, gal esi siekitiek isiblaskes,tarkim kita diena, bet jei reik, susikaupi nekyla problemu

Nelabai supratau ka turejai omeny,tai manai,kad vis gi ji nekenkia atminciai? Na matai tu dazniau rukai,del to gal ir neturi itakos atminciai. O mes buvom savo rate susirinke parukyt,kurie tikrai retai ruko,isvis beveik neruko. Tai ne viena pastebejau,kad sako sako ir nedasako,pradeda juoktis,o poto jau pareiskia,kad pamirso ka norejo pasakyt :D
Kenkia trumpalaikei atminčiai, po to atsistato.
Su tavim net nebėra ką šnekėt, įsikirtus savo gyvenimiškas "tiesas" ir dediesi visažine. :) Laikas išmokt atsirinkt kas melas, o kas ne.
O tai is kur tu isitikines,kad poto viskas atsistato? Kaip jau minejau tai pazeidzia centrine nervu sistema,ir manau nesi kvailas,zinai,kad ji neatsistato...
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas