Nuotrauka Nuotrauka

Mergaitės apie žoles

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
saldainia
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2009-12-10, 17:50
Reputacija: 0

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė saldainia »

Manvydas rašė:
naktibaldas rašė:O juk teisi saldaine... as irgi pazistu pora frajeriu, kurie socialiai lyg ir aukstai pakile, bet ruko nuo ryto iki vakaro ir patikekit manim, sunkiai gyvena, nes pastoviai itampoj gyvena.
Bet prie ko čia ganja? Pasikartosiu, bet lygiai taip pat gyvenima galima susisikt ir del etanolio, zaidimu, kurvininkavimo, kortu...
Visokių būna, bet toks vaizdas susidaro, kad ji tik mato prasirūkiusius kuriems viskas blogai ir jie jau kontikuose gyvena.Ji su tokiu požiūriu atėjo į forumą nuo pat pirmų žinučių.Tai apie ką galima diskutuot? :)

Na nesakiau,kad visi kas ruko tai jau prasiruke.. Gi minejau,kad kartais parukyti nera didele beda..
saldainia
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2009-12-10, 17:50
Reputacija: 0

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė saldainia »

naktibaldas rašė:
saldainia rašė:
putejas rašė:saildaine, pasiskaityk. žinoma jei sugebėsi nusileisti ant žemės ir atsisakyti savo įsitikinimų ir kvailų principų, kuriuos įgijai ne pati domėdamasi, o aklai iš medios.
http://www.medicalcannabis.com/Indicati ... Use/cancer
http://www.youtube.com/watch?v=K9WorIM0RhA
http://www.phoenixtears.ca/make.php
oi tikiuosi mano antra pusė bus tolerantiškesnė nei pati esi :) mano pirmoji rūkė žolę, bet rūkė bele rūkyt, išsitaškyt. tokio vartojimo ir nesupratimo aš tikrai nepateisinu

Sorry neziurejau,bet jau numanau,kad atsiuntei ten nuoruodas kur pasakoja kokia naudinga yra marihuana :D Tai as irgi galiu istraukt is interneto,va vienos gydytojos zodziai: "Marihuana pažeidžia centrinę nervų sistemą, ir šis pažeidimas jau neatsistato. Dėl to prastėja atmintis, darosi sunku susikaupti". Na ir kas is to nusprendei? Jau zinau sakysi nereikia spresti remiantis internetiniais faktais :) na tai va ir tu nesiremk,jei kazkokie ten mokslininkai,daktarai ar sundaktariai sneka,kad ji nesukelia jokios zalos tai čia tiketi irgi yra kvaila ;)
O as tai butent del to ganja ir rukau! Man patinka, kad neatsimeni, ka sakei pries 10 min, kad juokiesi lyg psichas. Tiesiog skiri tam laika. Ganja labai kenkia darbe, nes darbas ir ganja yra nesuderinami dalykai-ganja skirta padurniavimui. 0 tie, kurie pucia darbe, yra tokios pacios isimtys, kas ir vodke darbe geria ;)

:V:
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė putejas »

saldainia rašė:Kad "zole" yra gerai neirodys man joks mokslininkas. Kad atmintis nuo jos streikuoja čia faktas,nereik man ir jokiu mokslininku. Sakiau,kad ir pati esu jos bandzius,ir jei jau iskart parukius negali prisimint ka sakei pries 10min,tai puikus irodymas,kad ta marihuana smegenu dziovinimas :)
kai susirgsi vėžiu ir tau daktarai negalės niekuo padėti, negalės pilnai išgydyti tuomet galbūt susimąstysi, kad vistik neturi nieko prarasti ir gal būt verta išmeginti alternatyvų gydymą su kanapės aliejumi :) kas liečia atmintį tai jos yra visokios, bent jau mano supratimu yra dviejų tipų - ilgoji ir trumpoji. ilgoji tai kuomet tu prisimeni savo vaikystę, tevus vaikus mokyklos laikus ir t.t., o trumpoji tai kuomet pameni kur pasidėjai raktus, pameni ką kalbėjai prieš 10min ir t.t. kanapė nesusilpnina ir neužblokuoja tos ilgosios atminties. trumpam, vartojimo laikotarpiu gali būti blokuojama trumpoji atmintis, tačiau efektas yra laikinas. tai kaip šalutinis poveikis. svarbu atkreipti dėmesį, kad tas toks trumpos atminties trūkčiojimas nėra žalingas ir nėra labai ryškiai matomas. tokį patį atminties blackout'ą turi ir žmonės visiškai nerūkantys ganjos. dar tiksliai nežinau, tačiau turiu įtarimą, kad tokį efektą salygoja paprasčiausias išsiblaškymas arba per didelis informacijos kiekis vienu metu. gerai, kad esi atsargi ir įtari, tačiau kartais reikia skirti esminius dalykus ir nepulti teisti neapgalvojus. nėra teisinga ir tikslinga žaisti žodžių karą. kiekvienas žodis kažką reiškia ir kiekvienas tavo veiksmas, jausmas ar sprendimas turi priežastį ir yra įtakojamas kitų tavo veiksmų, žodžių ir sprendimų, todėl reikia labai atsargiai analizuoti kodėl tas ar anas vyksta, o ne pult išdegus akis aiškinti, kad vsio! prakeikta kanapė man ar jam sugadino gyvenimą! :D ganja ne pažeidžia centrinės nervų sistemos, o laikinai ir dalinai ją įtakoja. prisiminkim faktą, jog mūsų smegenys ir be žolės gamina THC. vadinasi mes neduodam savo organizmui pašalinių cheminių medžiagų, o tik papildome tai, ką mes patys ir taip gaminame.
taip pat norėčiau truputuką paprieštarauti naktibaldui: rūkymas darbe kartais gali būti naudingas, priklausomai nuo to, kiek, kada, kaip ir ką rūkai.
kam įdomu pasiieškokite Robert Melamede straipsnių, video. Jis labai gražiai paaiškina apie visą organizmą, THC poveikį jam ir jo būtinumą, bei įtaką socialiam gyvenimui.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė Manvydas »

saldainia rašė:
Žolininkas rašė:Aš tai siūlyčiau pažiūrėti,kokie mokslininkai ir kas čia apie tai rašo.O ne skaityt kažkokių "mokslininkų" padarytus tyrimus,kurie parodo ,kad kanapė sukelia vėžį,šizofreniją ar dar kokias kitas ligas.

Kad "zole" yra gerai neirodys man joks mokslininkas. Kad atmintis nuo jos streikuoja čia faktas,nereik man ir jokiu mokslininku. Sakiau,kad ir pati esu jos bandzius,ir jei jau iskart parukius negali prisimint ka sakei pries 10min,tai puikus irodymas,kad ta marihuana smegenu dziovinimas :)
Nes tu ir nenori patikėt, tu bijai patikėt, tavo siauras mąstymas tau neleidžia patikėt.
O aš tau siūlau 100tūkst. dolerių uždirbt.Nori?
Įrodyk, kad marihuana nenaudinga.
http://www.jackherer.com/challenge.html
Kai susirgsi AIDS ir vienintėlis dalykas, kuris tau padės normaliai funcijuonot bus marihuana, nerūkyk jos, tas pats su vėžiu, šienlige, glaukoma ir daugelį kitų ligų.
http://en.wikipedia.org/wiki/Medical_cannabis
Tu netikėk ir neskaityk, nes čia internetiniai paistalai ir marihuana yra blogis ir tik blogis.
O deja tiesa yra kita, tik tavo stereotipinis mąstymas, propaganda neleidžia patikėt, kad marihuana turi daugiau pliusų, nei minusų.(TURI IR MINUSŲ, nėra ir nebus, kad neturės), bet tie minusai prieš pliusus yra toks mažmožis, kad tu vistiek nepatikėsi.
Neturiu ką kalbėt.Veli tu čia veli tas nesąmones.Geriau pradėk domėtis ir žinok su kuo realiai reikalą turi, o ne "viena bobutė vėžį pasigavo - žolė kalta".
Neturiu aš nei noro nei sveikatos su tavim šnekėt, nes žinau, kad tokių KAIP TU mąstymo jokie faktai nepakeis.
O tokių KAIP TU pilna, ir visi jie iš vieno molio drėbti, galvoja, kad yra geriausi, teisingiausi ir visažiniai, o kitus laiko puspročiais, nes jų nuomonė neatitinka tavosios.Taip? :) Aš tokius žmones kaip tu žinau, kaip nuluptus.Tokie neprisipažįsta klydę, vien tas pasakymas: "Kad "zole" yra gerai neirodys man joks mokslininkas." Oi patikėk, žolė nėra gerai, žolė yra naudinga ir jos potencialo neišnaudot.Yra kvaila.
Bet taip, kaip apsirūkymo substancija, ji turi MINUSŲ ir turėjo, bet tie minusai yra žymiai mažesni, nei daugelis legalių substancijų.
Mąstyk kaip nori.
saldainia
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2009-12-10, 17:50
Reputacija: 0

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė saldainia »

putejas rašė:
saldainia rašė:Kad "zole" yra gerai neirodys man joks mokslininkas. Kad atmintis nuo jos streikuoja čia faktas,nereik man ir jokiu mokslininku. Sakiau,kad ir pati esu jos bandzius,ir jei jau iskart parukius negali prisimint ka sakei pries 10min,tai puikus irodymas,kad ta marihuana smegenu dziovinimas :)
kai susirgsi vėžiu ir tau daktarai negalės niekuo padėti, negalės pilnai išgydyti tuomet galbūt susimąstysi, kad vistik neturi nieko prarasti ir gal būt verta išmeginti alternatyvų gydymą su kanapės aliejumi :) kas liečia atmintį tai jos yra visokios, bent jau mano supratimu yra dviejų tipų - ilgoji ir trumpoji. ilgoji tai kuomet tu prisimeni savo vaikystę, tevus vaikus mokyklos laikus ir t.t., o trumpoji tai kuomet pameni kur pasidėjai raktus, pameni ką kalbėjai prieš 10min ir t.t. kanapė nesusilpnina ir neužblokuoja tos ilgosios atminties. trumpam, vartojimo laikotarpiu gali būti blokuojama trumpoji atmintis, tačiau efektas yra laikinas. tai kaip šalutinis poveikis. svarbu atkreipti dėmesį, kad tas toks trumpos atminties trūkčiojimas nėra žalingas ir nėra labai ryškiai matomas. tokį patį atminties blackout'ą turi ir žmonės visiškai nerūkantys ganjos. dar tiksliai nežinau, tačiau turiu įtarimą, kad tokį efektą salygoja paprasčiausias išsiblaškymas arba per didelis informacijos kiekis vienu metu. gerai, kad esi atsargi ir įtari, tačiau kartais reikia skirti esminius dalykus ir nepulti teisti neapgalvojus. nėra teisinga ir tikslinga žaisti žodžių karą. kiekvienas žodis kažką reiškia ir kiekvienas tavo veiksmas, jausmas ar sprendimas turi priežastį ir yra įtakojamas kitų tavo veiksmų, žodžių ir sprendimų, todėl reikia labai atsargiai analizuoti kodėl tas ar anas vyksta, o ne pult išdegus akis aiškinti, kad vsio! prakeikta kanapė man ar jam sugadino gyvenimą! :D ganja ne pažeidžia centrinės nervų sistemos, o laikinai ir dalinai ją įtakoja. prisiminkim faktą, jog mūsų smegenys ir be žolės gamina THC. vadinasi mes neduodam savo organizmui pašalinių cheminių medžiagų, o tik papildome tai, ką mes patys ir taip gaminame.
taip pat norėčiau truputuką paprieštarauti naktibaldui: rūkymas darbe kartais gali būti naudingas, priklausomai nuo to, kiek, kada, kaip ir ką rūkai.
kam įdomu pasiieškokite Robert Melamede straipsnių, video. Jis labai gražiai paaiškina apie visą organizmą, THC poveikį jam ir jo būtinumą, bei įtaką socialiam gyvenimui.


:D :D :D Visko net neskaiciau,nes jau matau,kad jus cia is interneto tas nesamones traukiat.. Puse parasytu sakiniu buvo nesenai parasyta prisiminke is vieno berniuko,kai diskutavom apie marihuana :D :D Jus galit kanors savo sugalvot? Ar taip ir trauksit viska is interneto??? :D
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė dumtraukis »

o tai ko tu nori, nesuprantu, tkiesi pritarimo savo nuomonei? nebus jo, o jei dar sakai neskaitai ka zmones cia tau raso, tai nezinau ko tu nori, sunku su tavim :D
Paskutinį kartą redagavo dumtraukis 2009-12-13, 23:10. Iš viso redaguota 2 kartus(ų).
nes pyxas artina ;)
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė jahmate »

Tai tau faktai rodomi kas dar neaisku? Mes (na bent dauguma) ne mokslininkai negalim tyrimu padaryt, bet yra kas daro ir daro tai gerai tai tau faktai ir pateikiami...
I'm a junglistic man.
saldainia
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2009-12-10, 17:50
Reputacija: 0

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė saldainia »

Manvydas rašė:
saldainia rašė:
Žolininkas rašė:Aš tai siūlyčiau pažiūrėti,kokie mokslininkai ir kas čia apie tai rašo.O ne skaityt kažkokių "mokslininkų" padarytus tyrimus,kurie parodo ,kad kanapė sukelia vėžį,šizofreniją ar dar kokias kitas ligas.

Kad "zole" yra gerai neirodys man joks mokslininkas. Kad atmintis nuo jos streikuoja čia faktas,nereik man ir jokiu mokslininku. Sakiau,kad ir pati esu jos bandzius,ir jei jau iskart parukius negali prisimint ka sakei pries 10min,tai puikus irodymas,kad ta marihuana smegenu dziovinimas :)
Nes tu ir nenori patikėt, tu bijai patikėt, tavo siauras mąstymas tau neleidžia patikėt.
O aš tau siūlau 100tūkst. dolerių uždirbt.Nori?
Įrodyk, kad marihuana nenaudinga.
http://www.jackherer.com/challenge.html
Kai susirgsi AIDS ir vienintėlis dalykas, kuris tau padės normaliai funcijuonot bus marihuana, nerūkyk jos, tas pats su vėžiu, šienlige, glaukoma ir daugelį kitų ligų.
http://en.wikipedia.org/wiki/Medical_cannabis
Tu netikėk ir neskaityk, nes čia internetiniai paistalai ir marihuana yra blogis ir tik blogis.
O deja tiesa yra kita, tik tavo stereotipinis mąstymas, propaganda neleidžia patikėt, kad marihuana turi daugiau pliusų, nei minusų.(TURI IR MINUSŲ, nėra ir nebus, kad neturės), bet tie minusai prieš pliusus yra toks mažmožis, kad tu vistiek nepatikėsi.
Neturiu ką kalbėt.Veli tu čia veli tas nesąmones.Geriau pradėk domėtis ir žinok su kuo realiai reikalą turi, o ne "viena bobutė vėžį pasigavo - žolė kalta".
Neturiu aš nei noro nei sveikatos su tavim šnekėt, nes žinau, kad tokių KAIP TU mąstymo jokie faktai nepakeis.
O tokių KAIP TU pilna, ir visi jie iš vieno molio drėbti, galvoja, kad yra geriausi, teisingiausi ir visažiniai, o kitus laiko puspročiais, nes jų nuomonė neatitinka tavosios.Taip? :) Aš tokius žmones kaip tu žinau, kaip nuluptus.Tokie neprisipažįsta klydę, vien tas pasakymas: "Kad "zole" yra gerai neirodys man joks mokslininkas." Oi patikėk, žolė nėra gerai, žolė yra naudinga ir jos potencialo neišnaudot.Yra kvaila.
Bet taip, kaip apsirūkymo substancija, ji turi MINUSŲ ir turėjo, bet tie minusai yra žymiai mažesni, nei daugelis legalių substancijų.
Mąstyk kaip nori.
Zole yra naudinga :D :D :D Jei ji tokia naudinga tai manau turetu ja vaistinese pardavinet nemanai? Gi cia pagal tave ji tokia naudinga kaip vaistas. Visas ligas isgydo :D :D Tu pats kartais supranti ka rasai?? As tavo nuomones net nebandau pakeist,nes visa laik taip buvo,tie kurie ruko matys tik marihuanos pliusus :) O tuo dometis tai zinok as net nenoriu,cia jau tavo hobis,tu ir domekis :) O as ir be sito turiu kuom pasidomet ;)
saldainia
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2009-12-10, 17:50
Reputacija: 0

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė saldainia »

jahmate rašė:Tai tau faktai rodomi kas dar neaisku? Mes (na bent dauguma) ne mokslininkai negalim tyrimu padaryt, bet yra kas daro ir daro tai gerai tai tau faktai ir pateikiami...

Tie mokslininkai irodineja,kad ji turi teigiama poveiki,bet ne visada. Zinoma kartais tai israsoma kaip vaistas,bet jei ja naudoji kiekviena diena tai nesuprantu kaip dar galima kalbet apie jos kazkokia nauda.. Nei vienas vaistas neisrasomas kasdieniniam vartojimui
saldainia
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2009-12-10, 17:50
Reputacija: 0

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė saldainia »

dumtraukis rašė:o tai ko tu nori, nesuprantu, tkiesi pritarimo savo nuomonei? nebus jo, o jei dar sakai neskaitai ka zmones čia tau raso, tai nezinau ko tu nori, sunku su tavim :D
Cia tiketis pritarimo??? :D Nejuokauk :) Ne kvaila esu,suprantu,kad kur jau kur,bet cia jo tikrai nebus :D As tiesiog issakau savo nuomone ir tikrai jokio pritarimo nelaukiu :)
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė jahmate »

saldainia rašė:
jahmate rašė:Tai tau faktai rodomi kas dar neaisku? Mes (na bent dauguma) ne mokslininkai negalim tyrimu padaryt, bet yra kas daro ir daro tai gerai tai tau faktai ir pateikiami...

Tie mokslininkai irodineja,kad ji turi teigiama poveiki,bet ne visada. Zinoma kartais tai israsoma kaip vaistas,bet jei ja naudoji kiekviena diena tai nesuprantu kaip dar galima kalbet apie jos kazkokia nauda.. Nei vienas vaistas neisrasomas kasdieniniam vartojimui
Antidepresantus zmones geria kasdien, o jie tikrai didesne gerokai zala daro nei ganja. O beje niekas ir nesako kad ganja neturi blogosios puses, bet atejus cia drabstytis sudais kad jus visi narkomanai nieko nepasieksit yra nesamones visiskos...
I'm a junglistic man.
saldainia
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2009-12-10, 17:50
Reputacija: 0

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė saldainia »

jahmate rašė:
saldainia rašė:
jahmate rašė:Tai tau faktai rodomi kas dar neaisku? Mes (na bent dauguma) ne mokslininkai negalim tyrimu padaryt, bet yra kas daro ir daro tai gerai tai tau faktai ir pateikiami...

Tie mokslininkai irodineja,kad ji turi teigiama poveiki,bet ne visada. Zinoma kartais tai israsoma kaip vaistas,bet jei ja naudoji kiekviena diena tai nesuprantu kaip dar galima kalbet apie jos kazkokia nauda.. Nei vienas vaistas neisrasomas kasdieniniam vartojimui
Antidepresantus zmones geria kasdien, o jie tikrai didesne gerokai zala daro nei ganja. O beje niekas ir nesako kad ganja neturi blogosios puses, bet atejus čia drabstytis sudais kad jus visi narkomanai nieko nepasieksit yra nesamones visiskos...

Tai gal pradekim apie visokiu vaistu zala kalbet? Antidepresantai cia visai ne prie ko,kalba ne apie tai eina
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė dumtraukis »

saldainia rašė:
dumtraukis rašė:o tai ko tu nori, nesuprantu, tkiesi pritarimo savo nuomonei? nebus jo, o jei dar sakai neskaitai ka zmones čia tau raso, tai nezinau ko tu nori, sunku su tavim :D
Cia tiketis pritarimo??? :D Nejuokauk :) Ne kvaila esu,suprantu,kad kur jau kur,bet čia jo tikrai nebus :D As tiesiog issakau savo nuomone ir tikrai jokio pritarimo nelaukiu :)
tai tokios tavo nuomones pilnas delfis ir mergaiciu forumai, t.y ziniu portalai kur viskas nupirkta ir padeda kishti zmonems alkoholi ir tabaka, rasydami visokias nesamones apie mj, o mergaiciu forumai ir yra ta dalis kuri tiki delfiu ;)
nes pyxas artina ;)
saldainia
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2009-12-10, 17:50
Reputacija: 0

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė saldainia »

dumtraukis rašė:
saldainia rašė:
dumtraukis rašė:o tai ko tu nori, nesuprantu, tkiesi pritarimo savo nuomonei? nebus jo, o jei dar sakai neskaitai ka zmones čia tau raso, tai nezinau ko tu nori, sunku su tavim :D
Cia tiketis pritarimo??? :D Nejuokauk :) Ne kvaila esu,suprantu,kad kur jau kur,bet čia jo tikrai nebus :D As tiesiog issakau savo nuomone ir tikrai jokio pritarimo nelaukiu :)
tai tokios tavo nuomones pilnas delfis ir mergaiciu forumai, t.y ziniu portalai kur viskas nupirkta ir padeda kishti zmonems alkoholi ir tabaka, rasydami visokias nesamones apie mj, o mergaiciu forumai ir yra ta dalis kuri tiki delfiu ;)

Nekisu ar nei alkoholio,nei tabako,nei marihuanos. Priesingai nei tu esi UZ ta produkta,nes matai tik jo pliusus...
OG
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 123
Užsiregistravo: 2009-03-24, 14:32
Reputacija: 0

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė OG »

Ziauru kai zmogui aiskini belekaip, o jis toliau protinga vaidina...
TheFutureBelongsToThoseWhoPrepareForItToday-M.X
Tadas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2008-03-19, 20:03
Reputacija: 0

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė Tadas »

saldainia rašė: Zole yra naudinga :D :D :D Jei ji tokia naudinga tai manau turetu ja vaistinese pardavinet nemanai? Gi čia pagal tave ji tokia naudinga kaip vaistas. Visas ligas isgydo :D :D Tu pats kartais supranti ka rasai?? As tavo nuomones net nebandau pakeist,nes visa laik taip buvo,tie kurie ruko matys tik marihuanos pliusus :) O tuo dometis tai zinok as net nenoriu,čia jau tavo hobis,tu ir domekis :) O as ir be sito turiu kuom pasidomet ;)
1. CANADA - pagal receptą gydytojo.
2. Ko tu čia atėjai, jei nenori tuo domėtis? Naujas cosmopolitan'o numeris dar neišėjo?
A.C.A.B
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė jahmate »

Bet tai krc pointas ateit i foruma grynai kad pastumtu tipo mol jus narkatos ir panasiai. Gal tu eik rupinkis savo reikalais mes toliau pusim ir degraduosim ir nieko nepasieksim nes nuo tavo pliurpalu man nei silta nei salta. Px ka tu galvoji man as net nesiruosiu tau aiskint nes tau vienodai sviecia ar tau mokslinius faktus pateikia, ar tau is asmenines patirties sako... Geriau jau ir tau pasidarytu px ant musu ir tiesiog cia neberasinetum savo nesamoniu...
I'm a junglistic man.
saldainia
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2009-12-10, 17:50
Reputacija: 0

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė saldainia »

Tadas rašė:
saldainia rašė: Zole yra naudinga :D :D :D Jei ji tokia naudinga tai manau turetu ja vaistinese pardavinet nemanai? Gi čia pagal tave ji tokia naudinga kaip vaistas. Visas ligas isgydo :D :D Tu pats kartais supranti ka rasai?? As tavo nuomones net nebandau pakeist,nes visa laik taip buvo,tie kurie ruko matys tik marihuanos pliusus :) O tuo dometis tai zinok as net nenoriu,čia jau tavo hobis,tu ir domekis :) O as ir be sito turiu kuom pasidomet ;)
1. CANADA - pagal receptą gydytojo.
2. Ko tu čia atėjai, jei nenori tuo domėtis? Naujas cosmopolitan'o numeris dar neišėjo?

Jo dar neisejo,kai iseis daugiau cia neuzsuksiu ;)
saldainia
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2009-12-10, 17:50
Reputacija: 0

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė saldainia »

jahmate rašė:Bet tai krc pointas ateit i foruma grynai kad pastumtu tipo mol jus narkatos ir panasiai. Gal tu eik rupinkis savo reikalais mes toliau pusim ir degraduosim ir nieko nepasieksim nes nuo tavo pliurpalu man nei silta nei salta. Px ka tu galvoji man as net nesiruosiu tau aiskint nes tau vienodai sviecia ar tau mokslinius faktus pateikia, ar tau is asmenines patirties sako... Geriau jau ir tau pasidarytu px ant musu ir tiesiog čia neberasinetum savo nesamoniu...

Nesinervuok taip ziauriai,tai dar daugiau kenkia :D
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Mergaitės apie žoles

Standartinė dumtraukis »

[/quote]

Cia tiketis pritarimo??? :D Nejuokauk :) Ne kvaila esu,suprantu,kad kur jau kur,bet čia jo tikrai nebus :D As tiesiog issakau savo nuomone ir tikrai jokio pritarimo nelaukiu :)[/quote]
tai tokios tavo nuomones pilnas delfis ir mergaiciu forumai, t.y ziniu portalai kur viskas nupirkta ir padeda kishti zmonems alkoholi ir tabaka, rasydami visokias nesamones apie mj, o mergaiciu forumai ir yra ta dalis kuri tiki delfiu ;)[/quote]


Nekisu ar nei alkoholio,nei tabako,nei marihuanos. Priesingai nei tu esi UZ ta produkta,nes matai tik jo pliusus...[/quote]
kodel taip sakai kad matau tik pliusus? del to kad esu uz? kiekvienas dalykas turi minusu ir negalvok, kad jie nera man zinomi ar nesuprantami...tik vieni dalykai turi didesnius minusus kiti mazesnius, o ko tau reik atsirenki pats
nes pyxas artina ;)
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas