Nuotrauka Nuotrauka

Akistata su teisėsauga

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė jahmate »

BONgAQUA. rašė:http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/li ... i-56-52307

"...Tiesa, nubausti žmonių už kanapių sėklų platinimą beveik neįmanoma. „Visos medžiagos yra tiriamos Kriminalinių tyrimų centre. Tačiau kiek teko daryti tyrimų, visi jie parodė, kad kanabinoidų kanapių sėklose nėra“, – „15min“ teigė Lietuvos kriminalinės policijos biuro Narkotikų kontrolės valdybos skyriaus viršininkė Rūta Jašinskienė. Kanabinoidai yra apsvaigimą sukeliančios cheminės medžiagos, esančios kanapėse.

Taigi nors kanapių sėklos yra laikomos narkotine medžiaga, tiek laikyti, tiek prekiauti jomis galima nesibaiminant baudų..." +

atpuola narkotikų kontrobanda, nes sėklose - narkotikų nėra.. Be to, ES teisės aktai leidžia kanapėms iki 0,2% THC
Na taip, taciau daug kas to nezino, o mentai tai zino, bet manipuliuoja tais kurie nezino, prigazdina ir tt. Nors jei tu siuntiesi seklas ir esi sekamas tai daugiau sansu kad tave patikrins po kurio laiko kai tikesis kad jau auginsi kazka nei tuo metu kai atsius seklas. Bet cia ciuvui kita situacija, na tai linkiu kad viskas issisprestu normaliai :)
I'm a junglistic man.
Pons_Jons
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2009-03-03, 09:57
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Pons_Jons »

Herbalist visa mano beda ne vien augalas ir seklos o tai kad dar turejau lapu labai daug pora simtu gramu ir tai kad mane jau buvo sulaike su 1g. Veze myst myzau pries tai diena puciau tai ras tikrai.
Pons_Jons
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2009-03-03, 09:57
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Pons_Jons »

Prokurore tipo padet man norejo. Nezinau ar ta pagalba tikra ar ne. Tai surasem taip viska kad auginu pirma karta ta zole kur turejau ir seklas kures turejau pirkau is cigono tabore o cia uzsisakinejau nes norejau pabandyti kitokes paauginti.
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė hipiukas »

Pons_Jons rašė:Prokurore tipo padet man norejo. Nezinau ar ta pagalba tikra ar ne. Tai surasem taip viska kad auginu pirma karta ta zole kur turejau ir seklas kures turejau pirkau is cigono tabore o čia uzsisakinejau nes norejau pabandyti kitokes paauginti.
Na čia dažniausias atmazas "pirmas kartas. Pirkau iš čigono". Labai daug girdėjau, kad taip daro. Tikriausiai veikia. Gal mažiausią bausmę gausi.

O šiaip tai labai gerai reikia apgalvoti savo situaciją ir DAUG MELUOTI.
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Apvalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1039
Užsiregistravo: 2007-12-02, 11:03
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Apvalus »

Neremkim narkotikų prekeivių
http://icmag.com/ic
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė jahmate »

Dekui uz sita. Tikrai labai naudinga informacija, o ypac sio forumo dalyviams :)
I'm a junglistic man.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė naktibaldas »

Absoliutus sudas, sausa teorija. Pastumk taip, ir 100% mentai ant taves tarnybinius parasys. Su jais geriau bendraut kaip su debilais, uzspausti savyje visas ambicijas. Asmenine patirtis.
Pilypas is kanapiu
Herbalist
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 2005-10-18, 22:36
Reputacija: 2

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Herbalist »

Teisingai naktibaldas sako, manau jei pradėtum užsirašinėt pavardes ir demonstruot teises, tai pvz šiuo mūsų aptarinėjamu atveju prokurorė greičiausiai nepasiūlytų tokio varianto kaip "pirkimas iš čigono".. Bet jei tokiai atvejais kad mentai lupa, tai aišku gerai žinot savo teises ir nenusileist.
>pons_jons o kiek gavai anksčiau dėl to 1g. ar be baudos praėjai? Tas 200g nėr kažkas baisaus žinok, ar tai 10g bus ar 300g mažai ką įtakos. Svarbu jie būtų nesusverti maišeliuose. Jei ansčiau užtai jau esi teistas, tai bauda bus didesnė, bet nemanau kad bauda viršys 6500lt, kodėl 6500? todėl kad maksimali bauda 100MGL - tai manau vidurį ims - 50MGL, bet po to kai prokuroras paskirs baudą, rašyk prašymą teismui kad sumažintų dėl sunkios materialinės padėties, nu sugalvot gali, pabandyt verta.

P.S. 1MGL= 130lt.
Pons_Jons
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2009-03-03, 09:57
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Pons_Jons »

Tai tame ir reikalas kad tas teistumas labai dasides ir delto bus didesne, nu prokurore sake irgi apie 4k baudos o gavau namuose sedet nuo 10 iki 6 ryto.
Pons_Jons
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2009-03-03, 09:57
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Pons_Jons »

O del seklu kontrabandos abejoju kad cia nurasys sita kaip sakei todel kad cia ta muitine tuo ir uzsima su tom kontrabandom ir pan.
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė hipiukas »

Pons_Jons rašė:Tai va bukite acargus uzsisakinedami is olandu
Bet įdomu kurioje vietoje čia buvo padirbėta.
Ar tikrinant vokus, ar internetinėj erdvėj.
Galbūt apie tavo siuntinį jau buvo žinota iš anksto, dar net nepasiekus Lietuvos?
O gal Dutch-Passion sugalvojo naują būdą užsidirbti?
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Anonymous

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Anonymous »

O ką tu toj internetinėj erdvėj padirbėsi? Nelabai įsivaizduoju kaip. Dutch Passion bendradarbiavimas su Lietuvos kriminalistais man irgi atrodo absurdiškas. Po kelių tokių susekimų niekas jais nebepasitikėtų ir t.t. Kam terši gerą savo vardą. Manau čia tikrinant vokus taip gavos..
Herbalist
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 2005-10-18, 22:36
Reputacija: 2

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Herbalist »

Pons_Jons rašė:O del seklu kontrabandos abejoju kad čia nurasys sita kaip sakei todel kad čia ta muitine tuo ir uzsima su tom kontrabandom ir pan.
Nebus tau tos kontrobandos, nes ir nėra jos ir ne narkotikus siunteisi.
O tuos 4k tau žadėjo dabartiniam variante ar tada su tuo 1g. ?
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė hipiukas »

ganjaFAMA rašė:O ką tu toj internetinėj erdvėj padirbėsi? Nelabai įsivaizduoju kaip.
Kaip tai neįsivaizduoji? (reik parūkyt, kad fantazija atsigautų :D )
Na o rimtai tai čia lengviau ir nebūna:

Kodėl manai visu apie saugumą rašo tokį punktą: "atsiskaitinėk grynais", "Sėklas siųsk ne į savo tikrą adresą"? O gi todėl:

1. Užsisakant internetu, garantuotai žmogus naudoja Visa Virtuon kortele.
2. Kad ją išsiimtų žmogus turi eiti į banką, kur pateikia savo Vardą, Pavardę, Adresą, Asmens kodą ir t.t..
3. Žmogus užsisako sėklas internete, ir sumoka su Virtuon kortele. Žinoma viskas yra įrašytą į duomenu bazę t.y. Suma, Gavėjas, Siuntėjas ir t.t.
4. Mėntai padaro slaptą akciją "išgaudykim tuos rastamanus", nueina į seedbank svetainę,
o ten ryškiausiomis spalvomis parašyti BANKO REKVIZITAI.
5. Tada policija gauna raštą, kad gali tikrinti bako duomenų bazę.
6. Paspaudžia Ctrl+F (paieška) ir suveda seedbanko rekvizitus ir VUOLIA - ant lekštutės guli visi veikėjai kurie iš Visa Virtuon siuntė pinigus į seedbanko sąskaitą.
Dabar telieka muitininkams duoti nurodymus "sulaikyti siuntą kuri keliauja į tokio ir tokio veikėjo adresą".
7. Toliau viskas aišku jau.

ganjaFAMA rašė:Dutch Passion bendradarbiavimas su Lietuvos kriminalistais man irgi atrodo absurdiškas.
Taigi yra visokios jungtinės tarptautinės pajėgos. Tiek slaptos tiek neslaptos. Europos sąjunga. Viskas VIENAME MĖŠLE. Čia jiems tiesiogiai ir nereikia bendradarbiauti su Lietuva.
ganjaFAMA rašė:Po kelių tokių susekimų niekas jais nebepasitikėtų ir t.t. Kam terši gerą savo vardą. Manau čia tikrinant vokus taip gavos..
O dabar pažiūrim į realybę: ne vienas žmogus jau buvo dėl to sulaikytas. Taip? Ir ar jie susigadino savo vardą? NE? Dėl ko? Dėl to, kad jie nerekia visa gerklę "mes ožiai, pydarai, apipisim jus". Žmonės patys suverčia kaltę muitinei :) Pagauni?
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
Anonymous

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Anonymous »

Apie Visa Virtuon nepagalvojau. Dėl tų tarptautinių organizacijų, tai čia per daug užsiknisimo jiems būtų ;] Supračiau eitų ganjos siuntos, o čia sėklos, kurios neužtraukia jokios baudžiamos atsakomybės, nebent meta įtarimą. Šiuo atveju tas įtarimas ir pasitvirtino.
Pirmą kartą girdžiu, kad žmogų pradėjo dulkint dėl sėklų iš dutch passion, tad nežinau apie kokį vardo susigadinimą tu kalbi ir išvis aš manau, kad tokios parduotuvės yra daromos iš idėjos ir pelnas jiems nėra pirmas prioritetas. Kokie jiems būtų nauda, kad parduota sėkla taip ir neužaugtų?;] Na tarkim aš klystu. Jie daro tai dėl pelno. Tu manai, kad Lietuva jiems mokėtų litus, kad jie išduotų savo klientus. Čia jau kažkokia išpirka būtų. Tikrai nemanau, kad darytų kažkokius susitarimus su sėklų kompanijom, dėl tų augintojų išdavimo, kuriuos ant pirštų galima suskaičiuot (čia būtent apie dutch passion klientus) ;]]
hipiukas
Guru
Guru
Pranešimai: 1144
Užsiregistravo: 2006-09-14, 13:53
Reputacija: 7

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė hipiukas »

ganjaFAMA rašė:Dėl tų tarptautinių organizacijų, tai čia per daug užsiknisimo jiems būtų ;] Supračiau eitų ganjos siuntos, o čia sėklos, kurios neužtraukia jokios baudžiamos atsakomybės, nebent meta įtarimą. Šiuo atveju tas įtarimas ir pasitvirtino.
Patikėk, čia jokio užsiknisimo. Jų toks darbas, jie už tai gauna pinigus. Dar ne tokių fintų padaro. O tie tarptautiniai šūdai veikia jau ne vienus metus. Jie juk ne durni, galbūt jie pirmą, siuntą praleido, antrą praleido. Palaukė, štai dar vienas siuntinys ir čiupo patogiausia akimirka. Labai daug niuansų gali būt. Be to, jei įstatymuose nėra parašyta, kad "sėklos nelegalu", tai dar nereiškia, kad teisėja negali duoti baudelės.
Be to jei siunčiasi sėklas, kad ir pirmą kartą, tai didelė tikimybė, kad jis turės auginimo įranga. O už "ketinimą auginti" irgi gali bausti, kaip ir "ketinimas nužudyti".
ganjaFAMA rašė:Pirmą kartą girdžiu, kad žmogų pradėjo dulkint dėl sėklų iš dutch passion, tad nežinau apie kokį vardo susigadinimą tu kalbi ir išvis aš manau, kad tokios parduotuvės yra daromos iš idėjos ir pelnas jiems nėra pirmas prioritetas. Kokie jiems būtų nauda, kad parduota sėkla taip ir neužaugtų?;]
Aš neteigiu. Aš tik darau prielaidą, kad tai teoriškai įmanoma :)
ganjaFAMA rašė:Na tarkim aš klystu. Jie daro tai dėl pelno. Tu manai, kad Lietuva jiems mokėtų litus, kad jie išduotų savo klientus. Čia jau kažkokia išpirka būtų. Tikrai nemanau, kad darytų kažkokius susitarimus su sėklų kompanijom, dėl tų augintojų išdavimo, kuriuos ant pirštų galima suskaičiuot (čia būtent apie dutch passion klientus) ;]]
Atsimink, kad taip pat efektyvu būtų sekti ir į seedbanko sąskaitą ateinamus pinigus.
Galbūt informacija teka kaip upelyje, bet pats seedbankas nežino :)
Kad vienas būtų teisus - kitam nebūtina klysti.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė runkelis »

o bankai negali duoti informacijos nutekejimo niekam.nebent gautu orderi is tam atitinkanciu instanciju.pataisykite jei kas!x-ray stovi pastuose,oro uostuose, ne tik ligoninese.as pats esu nuo muitininku nukentejes.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Anonymous

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Anonymous »

Jie gauna pinigus už tai? :D Ne ką ten jie tegauna, dėl to ir tingi knistis. Savoje valstybėje bet ko nepridarysi, reikia ten visokių orderių, o čia užsienis.. Dėl banko ir taip galvojau kaip runkelis sako. Aš manau, kad pirma reikia pareikšti įtarimus, tik tada duos tą orderį ir tik tada galėsi ten knistis. Ir tie "ketinimai auginti" :D :D Kaip tu įrodysi, kad aš ketinau auginti? Pasakysiu, kad noriu jas kolekcionuoti :D Aišku, jie supras ko aš iš tikro norėjau, bet niekaip neįrodys ;] Nebent ras tą auginimo įrangą, kaip ir sakei.. O teoriškai įmanoma, kad ir aš išskundžiau tą žmogų :D Mano manymu čia arba muitininkai prigavo arba tą žmogų sekė nuo seniau, nes jau seniau jis buvo prisišikęs.
Pons_Jons
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2009-03-03, 09:57
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė Pons_Jons »

Ne prie ko cia tas sed bankas tiesiog kai ateidinejo laiskas per siena tada ir pamate jie kad seklas siuncia.
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Re: Akistata su teisėsauga

Standartinė White smoke »

Taigi sakė jau ir Sigma, kad siuntinius iš olandų griežčiau tikrina. O pagaliau koks skirtumas, nes šaukštai po pietų.
Jungle is massive!
Rašyti atsakymą