Nuotrauka Nuotrauka

Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Sodininkas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 121
Užsiregistravo: 2009-06-29, 19:44
Reputacija: 0

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė Sodininkas »

BongMachine rašė:As pats puciu kelis kart i savaite, o zinau gerai zmogu, kuris kasdien jau kelis metus kartais net po kelis kartus ruko. O zmogus, kaip zmogus, ir sakinius normalius rezga, ir bendrauja normaliai, ir paprikolint ir pasneket su juo galima. Ir kiek jis berukytu, islieka normalus, nevirsta kazkokiu retardu kuris logiskai nemasto, kaip kai kurie čia ziuriu galvoja turetu buti.
Ir ne vienas toks ;] as ir neteigiau, kad jis toks, as uzdaviau klausyma tik, nes yra tokiu, kuriem po sitokiu "tripu" smegenys stipriai pajaucia padaryta zala.
Brangesnis už auksą lobis. :x:
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė jahmate »

Bet as nepazystu nei vieno kuris tiek pustu ir mokytusi labai gerais pazymiais.
I'm a junglistic man.
Sokan
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 503
Užsiregistravo: 2007-12-05, 14:35
Reputacija: 3

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė Sokan »

jahmate rašė:Bet as nepazystu nei vieno kuris tiek pustu ir mokytusi labai gerais pazymiais.
tiesa sakant, zinau viena:) ir tikrai daug pucia...bet mokslai jam gerai sekasi:) keista.
Anonymous

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė Anonymous »

Išimtis patvirtina taisyklę :)
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė jahmate »

Sokan rašė:
jahmate rašė:Bet as nepazystu nei vieno kuris tiek pustu ir mokytusi labai gerais pazymiais.
tiesa sakant, zinau viena:) ir tikrai daug pucia...bet mokslai jam gerai sekasi:) keista.
Bet tikrai cia tokiu vienetai. As irgi zinau zmoniu nu pust nepucia, bet mokosi ten vopsce minimaliai o pusmeciai 9 10 visi. Tai cia turbut tas varijantas ;)
I'm a junglistic man.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė naktibaldas »

As pazistu viena frukta, kuris nuo 14 metu kasdien ruko nuo ryto iki vakaro, jam dabar 24 trb. Na baige jis tuos mokslus ir is saves dar bando protinga lauzt, bet tai patikekit pasiziurejus i ji, net pirma karta ji matantys zmones, galvoja, kad jis yra psichiskai nesveikas- tie judesiai, mimima, laikysena, eisena, mintys... Siaip psichika stipriai ir paveikta yra, ne tik isvaizda, nekontroliuojama logoreja vien tik ka reiskia. Isvaizda psichinio ligonio/narkomano, nes pastoviai pervarges del savo to gyvenimo pastoviai apsiputus. Vat ir sako, kad putimas nekenkia, pamatytumet jus ta klouna 8E . Ji reiktu parodyti visiems be saiko rukantiems, greit atsoktu noras kasdien rukyt, nes vaizdelis tai ziaurus.
Pilypas is kanapiu
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė putejas »

naktibaldas rašė:As pazistu viena frukta, kuris nuo 14 metu kasdien ruko nuo ryto iki vakaro, jam dabar 24 trb. Na baige jis tuos mokslus ir is saves dar bando protinga lauzt, bet tai patikekit pasiziurejus i ji, net pirma karta ji matantys zmones, galvoja, kad jis yra psichiskai nesveikas- tie judesiai, mimima, laikysena, eisena, mintys... Siaip psichika stipriai ir paveikta yra, ne tik isvaizda, nekontroliuojama logoreja vien tik ka reiskia. Isvaizda psichinio ligonio/narkomano, nes pastoviai pervarges del savo to gyvenimo pastoviai apsiputus. Vat ir sako, kad putimas nekenkia, pamatytumet jus ta klouna 8E . Ji reiktu parodyti visiems be saiko rukantiems, greit atsoktu noras kasdien rukyt, nes vaizdelis tai ziaurus.
nėra reikalo vaikams rūkyt.
BONgAQUA.
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 56
Užsiregistravo: 2010-01-08, 14:30
Reputacija: 0

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė BONgAQUA. »

naktibaldas rašė:As pazistu viena frukta, kuris nuo 14 metu kasdien ruko nuo ryto iki vakaro, jam dabar 24 trb. Na baige jis tuos mokslus ir is saves dar bando protinga lauzt, bet tai patikekit pasiziurejus i ji, net pirma karta ji matantys zmones, galvoja, kad jis yra psichiskai nesveikas- tie judesiai, mimima, laikysena, eisena, mintys... Siaip psichika stipriai ir paveikta yra, ne tik isvaizda, nekontroliuojama logoreja vien tik ka reiskia. Isvaizda psichinio ligonio/narkomano, nes pastoviai pervarges del savo to gyvenimo pastoviai apsiputus. Vat ir sako, kad putimas nekenkia, pamatytumet jus ta klouna 8E . Ji reiktu parodyti visiems be saiko rukantiems, greit atsoktu noras kasdien rukyt, nes vaizdelis tai ziaurus.
na čia jau hardcorinis pūtimas.. Dozė daro nuodą, kaip senas lotyniškas posakis byloja. Būtų tiek gėręs - abejoju, ar kitaip (ta prasme geriau) atrodytų. Viskas turi būti daroma "su galva". Aišku, ne visi tą supranta. Vieni rūko, kiti geria, treti - dar kažkaip sveikatą žaloja. Visi turi savų "pričiūdų".
medical user. nu aspirinas, citramonas, ...
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė jahmate »

Zmogus is prigimties yra linkes svaigintis. Vienaip ar kitaip. O tokie rukymai tai man yra nesuprantama. Jau as jei parukau keleta kartu per savaite jau man tai yra daug. Manau kad nereik per daznai pust nes visu pirma ir to malonumo jau tokio nebelieka kai per daug puti :) O ir siaip smegenys suskisteja nuo tokiu putimu.
I'm a junglistic man.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė Manvydas »

naktibaldas rašė:As pazistu viena frukta, kuris nuo 14 metu kasdien ruko nuo ryto iki vakaro, jam dabar 24 trb. Na baige jis tuos mokslus ir is saves dar bando protinga lauzt, bet tai patikekit pasiziurejus i ji, net pirma karta ji matantys zmones, galvoja, kad jis yra psichiskai nesveikas- tie judesiai, mimima, laikysena, eisena, mintys... Siaip psichika stipriai ir paveikta yra, ne tik isvaizda, nekontroliuojama logoreja vien tik ka reiskia. Isvaizda psichinio ligonio/narkomano, nes pastoviai pervarges del savo to gyvenimo pastoviai apsiputus. Vat ir sako, kad putimas nekenkia, pamatytumet jus ta klouna 8E . Ji reiktu parodyti visiems be saiko rukantiems, greit atsoktu noras kasdien rukyt, nes vaizdelis tai ziaurus.
Na aš nuo 16 vis parūkau.Bet aišku ne kiekvieną dieną ir tuo labiau ne nuo ryto iki vakaro. 8E
Per visą savo pūtiko istoriją, rūkiau daugiausiai 3 mėnesius dieną iš dienos, bet ir tai kiekvieną dieną stabiliai vakare po 1.5g. :D
Norėčiau tą fruktą pamatyt.Jaučiu įdomus būtų. :D
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė naktibaldas »

As tai parukau mazdaug 2 dienas i menesi, viena karta siaip, tik del to, kad 'reikia', bet man viena diena parukius, kita diena irgi norisi. Parukau. Tada uzeina zaparai, kad 'a bled rukau kasdien..' :D , na ir vel uzrisu.
Bet tas zmogelis tai turi kazkokia keista priklausomybe, jis tocnai negali be zoles. Vogti gal ir nevogs, bet pasiskolint pas bile ka, negalvojant apie grazinima cia jo stilius. Kai negauna, tai is po zemiu isknis. Eis pesciom per lietu/speiga jei reikes, bet nusipirks. Vargsta siaip. Bet siaip lochas, nepaisant, kad taip gyvena, yra patalogiskai geros nuomones apie save, linkes niekinti kitus. As tai nurasau ant pazeistos psichikos. Nes i diena supleskina apie 2 gramus gatvines, babkiu, kaip suprantat irgi pastoviai ipareigotas strateguot, kaip tikras heroinscikas.
Pilypas is kanapiu
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė naktibaldas »

Manvydas rašė:
naktibaldas rašė:As pazistu viena frukta, kuris nuo 14 metu kasdien ruko nuo ryto iki vakaro, jam dabar 24 trb. Na baige jis tuos mokslus ir is saves dar bando protinga lauzt, bet tai patikekit pasiziurejus i ji, net pirma karta ji matantys zmones, galvoja, kad jis yra psichiskai nesveikas- tie judesiai, mimima, laikysena, eisena, mintys... Siaip psichika stipriai ir paveikta yra, ne tik isvaizda, nekontroliuojama logoreja vien tik ka reiskia. Isvaizda psichinio ligonio/narkomano, nes pastoviai pervarges del savo to gyvenimo pastoviai apsiputus. Vat ir sako, kad putimas nekenkia, pamatytumet jus ta klouna 8E . Ji reiktu parodyti visiems be saiko rukantiems, greit atsoktu noras kasdien rukyt, nes vaizdelis tai ziaurus.
Na aš nuo 16 vis parūkau.Bet aišku ne kiekvieną dieną ir tuo labiau ne nuo ryto iki vakaro. 8E
Per visą savo pūtiko istoriją, rūkiau daugiausiai 3 mėnesius dieną iš dienos, bet ir tai kiekvieną dieną stabiliai vakare po 1.5g. :D
Norėčiau tą fruktą pamatyt.Jaučiu įdomus būtų. :D
As tai kokius metus esu prarukes beveik diena is dienos. Labai daug itakos turi su kuo bendrauji, jei su tokiais, kurie negali nei dienos be zoles, ju nuotaikos labai greit persiduoda!
Pilypas is kanapiu
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė Manvydas »

naktibaldas rašė:As tai parukau mazdaug 2 dienas i menesi, viena karta siaip, tik del to, kad 'reikia', bet man viena diena parukius, kita diena irgi norisi. Parukau. Tada uzeina zaparai, kad 'a bled rukau kasdien..' :D , na ir vel uzrisu.
Bet tas zmogelis tai turi kazkokia keista priklausomybe, jis tocnai negali be zoles. Vogti gal ir nevogs, bet pasiskolint pas bile ka, negalvojant apie grazinima čia jo stilius. Kai negauna, tai is po zemiu isknis. Eis pesciom per lietu/speiga jei reikes, bet nusipirks. Vargsta siaip. Bet siaip lochas, nepaisant, kad taip gyvena, yra patalogiskai geros nuomones apie save, linkes niekinti kitus. As tai nurasau ant pazeistos psichikos. Nes i diena supleskina apie 2 gramus gatvines, babkiu, kaip suprantat irgi pastoviai ipareigotas strateguot, kaip tikras heroinscikas.
Tokį atvejį galima pavadint: priklausomybė priklausomybei.Dėkot dar reik "kažkam", kad užsikabino ant žolės ir pasiliko ant jos.Bo dar būtų amfą uostyt pradėjas, ar gert.Tai vargiai ar dabar gyvas būtų. :D
Nors čia nejuokinga. :) Gadina įvaizdį tokie.
Bet man niekaip neina suprast.Kaip šitaip ant žaliuko galima užsikabint?Nu kaip ? :)
Na būna daugumai toks dalykas, užsikabini kažkiek laiko atrūkai negalvodamas, o tada savaime kažkaip susivoki, ir rūkai retkarčiais. :)
Aš ir dabar kažkur į mėnesį du kart parūkau ir tai dviese su draugu pusę surūkom ir laimingi būnam. :D
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė Legalus »

Tai tas zmogus jau kosmonautu patapes, issineses toks pastovei tai ko noret :)
vaikai nenarkokit vartotiku.
KingBong
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 2009-05-27, 23:10
Reputacija: 0

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė KingBong »

Čia jau viskas nuo žmogaus priklauso. Aš kai nepūsavau mokiausi dvejetais, man visiškai nerūpėjo kiek aš gaunu, o kai pradejau pūsti (jau seniai seniai pučiu beveik kiekvieną dieną) pradėjau išvis kažkaip kitaip suprasti pasaulį, atsirado motyvacija mokytis, pradėjo mintys protingesnės eiti, pradėjau daug kuo domėtis, padidėjo išprusimo laipsnis. Pūsti galima kada tik užsinori, tik reikia apmastyti ar tu nekenki sau ir aplinkiniams. Kad ir kiek prirūkai reikia pasilikti šiek tiek proto blaivaus. Nereikia galvoti, kad vienintelis dalykas geras, tai - žolytė. Šiaip pažystu ir tokių žmonių, kurie pūtė kartu su manim, bet jau nebėra noro su tokiais pūsti, nes kai kažką pasakai, tai tik kvailą šypsena pamatai arba kažką panašaus į - "ka? neprisimenu ką čia sakei?" :V:
It's just a sweet sweet herb... :x:
Anonymous

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė Anonymous »

Pradėjo mintys protingesnės eit :D Kaip ganja tave paskatino labiau mokytis? Iš kur ta motyvacija atsirado? :D Džia džia gal padėjo :O Man labiau tikėtina naktibaldo papasakota istorija.
smoke&joke
Naujokas
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2009-06-15, 22:04
Reputacija: 0

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė smoke&joke »

KingBong rašė:Čia jau viskas nuo žmogaus priklauso. Aš kai nepūsavau mokiausi dvejetais, man visiškai nerūpėjo kiek aš gaunu, o kai pradejau pūsti (jau seniai seniai pučiu beveik kiekvieną dieną) pradėjau išvis kažkaip kitaip suprasti pasaulį, atsirado motyvacija mokytis, pradėjo mintys protingesnės eiti, pradėjau daug kuo domėtis, padidėjo išprusimo laipsnis. Pūsti galima kada tik užsinori, tik reikia apmastyti ar tu nekenki sau ir aplinkiniams. Kad ir kiek prirūkai reikia pasilikti šiek tiek proto blaivaus. Nereikia galvoti, kad vienintelis dalykas geras, tai - žolytė. Šiaip pažystu ir tokių žmonių, kurie pūtė kartu su manim, bet jau nebėra noro su tokiais pūsti, nes kai kažką pasakai, tai tik kvailą šypsena pamatai arba kažką panašaus į - "ka? neprisimenu ką čia sakei?" :V:
va panasu ir man, buvau net pasilikes dar metus laiko 10klasej ir nuo tada pradejau rukyt, ir va jau kolegijos antram kurse vienas is geriausiai besimokanciu :D
smoke funny things :)
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė DarNe »

ir man atsimenu taip buvo, pradejau poost, ir pasidare lengviau isisavint informacija, uztekdavo vien klausyt mokytojos per pamoka, kad galeciau labai gerai parasyt kontrolini, rasinius lengviau rasydavau.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė runkelis »

taigi isvada...ne tokia jau ir bloga ta MJ,zole,ganja.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
teknyu
Naujokas
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: 2010-01-29, 13:38
Reputacija: 0

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė teknyu »

na ir nuomoniu sitoj temoj , manau kad kai per daznai palini tampi kaip popajus kur spinatus valgo apibendrindamas pasakyciau nes skaiciau vienam straipsni tai kanapes kaip steroidus naudojo visoki moksliukai senovej ;] --==::~~ 8)
Geri dalykai niekada nesitesia ilgai ;/
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Koks poveikis jei per daug pripalini?
    Indra » » forume Legalus forumas
    42 Atsakymai
    30059 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas dreamofsilence
  • ar jum pazystamas sis jausmas?
    teknut » » forume Legalus forumas
    35 Atsakymai
    15346 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Manvydas
  • Keistas jausmas parukius
    cosM » » forume Legalus forumas
    284 Atsakymai
    128295 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas G.
  • kaip daznai rukote?
    nerius » » forume Legalus forumas
    30 Atsakymai
    18683 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas DumBazz
  • Kaip daznai rukote ?
    Glifas » » forume Legalus forumas
    129 Atsakymai
    51218 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas nuttzy