Nuotrauka Nuotrauka

Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė jahmate »

DarNe rašė:ir man atsimenu taip buvo, pradejau poost, ir pasidare lengviau isisavint informacija, uztekdavo vien klausyt mokytojos per pamoka, kad galeciau labai gerai parasyt kontrolini, rasinius lengviau rasydavau.
Nu is kur jum taip as nzn. Man sakyciau atvirksciai. Na ten nebuvo kad zostkai pablogetu rezultatai, taciau kad ganja prie geresniu mokslu man neprisidejo tai tikrai galiu pasakyt.
I'm a junglistic man.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė putejas »

jahmate rašė:
DarNe rašė:ir man atsimenu taip buvo, pradejau poost, ir pasidare lengviau isisavint informacija, uztekdavo vien klausyt mokytojos per pamoka, kad galeciau labai gerai parasyt kontrolini, rasinius lengviau rasydavau.
Nu is kur jum taip as nzn. Man sakyciau atvirksciai. Na ten nebuvo kad zostkai pablogetu rezultatai, taciau kad ganja prie geresniu mokslu man neprisidejo tai tikrai galiu pasakyt.
na kam padeda kam nepadeda, gi visiems skirtingai. o aš va, kad ir pučiau visą savaitę, tačiau penktadienį egzą išlaikiau ir dar per gana trumpą laiką :)
kai padaugini MJ man nepatinka tas sunkumas ant kūno ir pykinimas. kažkokia tuomet velniava prasideda :D
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė Spotless »

Pykinimas ? Tikrai žinai, kad ne chimke tau pardavineja ?
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė putejas »

ne, ten buvo per greit ir per daug :)
O.life
Naujokas
Pranešimai: 31
Užsiregistravo: 2010-02-17, 00:02
Reputacija: 0

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė O.life »

Mano manymu labai daznas palinimas yra neturejimas ka veikt ir visiskas dingejimas pirmi zigsniai i degradavima...
Ir pasineri i tau tik suprantamas mintis ir susikuri savo vidini pasauli pradedi svaigti beleka aplinkiniai zmones tada taves pradeda nebesuprast tu nori kad suprastu ieskai priezasciu stogas ciuoze i pasauli ziuri kitomis akimis pastebi zmones kurie sunkiai dirba ir atrodo kad vargsta del nieko. Ir manau kad sunku tokiems zmonems kurie per daznai palina ju mintis juos eda. Tai isvada mano toke kad rukyt tik per savaitgalius arba tik per sventes ir tada visalaik bus liksma :bong: :D :V: negali kiekviena diena but svente.
smacky
Naujokas
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2010-03-17, 10:16
Reputacija: 0

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė smacky »

Laiks nuo laiko parūkau kokie 7 metai jau. Maždaug metus rūkau gerokai dažniau. Nesakau, kad labai daug, bet pvz išėjęs kažkur į miestą visuomet rūkau. Išsivystė šiokia tokia priklausomybė, jei ją galima taip pavadint. Esmė tame, kad man patinka greitas poveikis. Pvz ateina savaitgalis, nuleki kažkur su draugais ir nesinori gurkšnot po truputį tą alų, kad po poros valandų jaustumeis atsipalaidavęs. Tad iš esmės pripratau prie greito svaiginimosi. Nieko daugiau nesu bandęs ir neplanuoju. Tokio rūkymo, kai kas dien rūkai po belekiek netoleruoju. Žinoma būna per keliones, festus ar pan tokie dalykai, bet tai tik retkarčiais.
Pritariu, kad atsirado šiokių tokių pokyčių elgesyje, bet juos dažniausiai pastebiu tik aš pats ir draugai. Kiti žmonės, net ir tie, su kuriais daug bendrauju didelio skirtumo nemato. Kartais pamiršti paprastus dalykus, kaip kažkas minėjo atsiranda šiokia tokia automatika, overexcitment'as šioks toks, sunkiau susikaupt. Tačiau tai netrukdo dirbti, mokytis ar dar ką daryti. Taip pat tikrai nėra ir niekada nebuvo kažkokio ilgalaikio poveikio, kad pvz kitą dieną kaip nors kitaip jauties ar sunku ką daryti. Parūkei, prūcha praėjo ir viskas baigta lyg net nebūtų įvykę.
Vienas erzinantis dalykas tas, kad dažnai neapsirūkau arba nejaučiu to (jau kažkas taip pat panašų dalyką minėjo). Tiesiog man patinka procesas, pati rūkymo esmė.
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė Legalus »

Paskutiniu metu buvo kad puseka supucem dviese ir nepaima kaskaip :D paskutini kart taip buvo bet kita puseka kai putem visiskai istaske vos stovejom :)
vaikai nenarkokit vartotiku.
jahmate
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 2009-03-08, 21:06
Reputacija: 0

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė jahmate »

As tai irgi pradedu jausti kad organizmas pradeda toleruot. Buna kai rukau su maziau rukanciais tai jie jau nebenori tai man tenka damusinet jona :D
I'm a junglistic man.
smacky
Naujokas
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2010-03-17, 10:16
Reputacija: 0

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė smacky »

jahmate rašė:As tai irgi pradedu jausti kad organizmas pradeda toleruot. Buna kai rukau su maziau rukanciais tai jie jau nebenori tai man tenka damusinet jona :D
Va va, man panašių situacijų būna.
teknyu
Naujokas
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: 2010-01-29, 13:38
Reputacija: 0

Re: Koks jausmas kai per daznai pripalini?

Standartinė teknyu »

kaip galima nebenoret nesuprantu ;D man pvz jaigu butu kad ir betkiek rukyciau ir rukyciau kol tamsu akyse pasidarytu :)
Geri dalykai niekada nesitesia ilgai ;/
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Koks poveikis jei per daug pripalini?
    Indra » » forume Legalus forumas
    42 Atsakymai
    30063 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas dreamofsilence
  • ar jum pazystamas sis jausmas?
    teknut » » forume Legalus forumas
    35 Atsakymai
    15348 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Manvydas
  • Keistas jausmas parukius
    cosM » » forume Legalus forumas
    284 Atsakymai
    128314 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas G.
  • kaip daznai rukote?
    nerius » » forume Legalus forumas
    30 Atsakymai
    18684 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas DumBazz
  • Kaip daznai rukote ?
    Glifas » » forume Legalus forumas
    129 Atsakymai
    51220 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas nuttzy