Nuotrauka Nuotrauka

Legalize partija

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
sn00py
Naujokas
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2007-01-07, 19:16
Reputacija: 0

Legalize partija

Standartinė sn00py »

Turiu labai realią idėją. Partijai įregistruoti reikia 1000 steigėjų. Keletas žmonių turėtų patekti į Seimą ir stumti dekriminalizavimo įstatymus, panašius kaip Čekijoj. Ne visišką legalize, nes tas neįmanoma, kol neišmirs davatkos, bet įstatymus, kad policija nesivaikytų hipių su keletu gramų, ar smulkių augintojų, bei nevaizduotų to savo kova prieš tikruosius dilerius. Dabar, kuo galima remtis. Linkomanija! Partijos programa būtų liberalizuoti ne tik kanapes, bet ir palaikyti tam tikrą liberalizmą intelektualinės nuosavybės įstatymuose, panašiai kaip Piratų partija Švedijoje. Ką manot?
if u smoke blunt u get twice as much high
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Legalize partija

Standartinė GanjaGoblin »

jei atsiras ta partija as uz ja balsuosiu :V: jei reikia del skaiciaus galiu buti vienas is 1000 H| tik jauciu nebus taip lengva :|?
Man galvoi negerai....
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: Legalize partija

Standartinė KGBkid »

Žmonės į piketą nesusirenka, ateina keli tik, tai ką kalbėti apie 1000 žmonių partija. Žinoma, idėja labai graži nuo kurios būtų galima judėti tolyn, bet... Šiandien reikia daugiau, bet geriau mažesnių susibūrimų, viešų pasirodymų visuomenėje.

P.S. Būtų labai šaunu jei atsirastu žmonių, kurie parengtų informaciją lankstinukams apie MJ. Svarbiausia atkreipti dėmesį į tai, kad lankstinukus skaitys įvairių amžiaus grupių žmonės; tekstas turi būti lengvai skaitomas, išskaidytas punktais, aiškiomis mintimis-teiginiais. O rašot įsivaizduodami, jog turit reprezenduoti šį augaliuką. :V:
Aš esu.
Perfect Stranger
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2009-06-15, 22:25
Reputacija: 0

Re: Legalize partija

Standartinė Perfect Stranger »

Abejoju ar partija yra tinkama forma siekti dekriminalizacijos... Tik registruojant visam šitam judėjimui partiją, būtų žymiai didesnis dėmesys visuomenėj, tai gi tai tiktų nebent reklamos tikslais, nes kažin ar tokią partiją sutiktų užreistruot, nekalbu jau apie tai, kad tai būtų tik partija "ant popieriaus"... Mano manymu, įstaiga ar organizacija tokiais veiklai yra geresnė forma. Bet mintis vistiek gera :)
Reikia palaukt kas atsitiks Californijoj rudenį, man rodos tada daugeliui atsivers akys... Bent jau aš taip tikiuosi...
Saule paskleiski man savo šilumą, savo juoką...
rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Re: Legalize partija

Standartinė rude bwoy »

nebesvaikit su tokios nesąmonėm. į piketą 20 žmonių nesusirinko, jis mat 1000 suras. ant žemės nusileisk ir pradėk realiai vertint situaciją, atitrūkai visiškai nuo realybės. iš šito forumo lankytojų JOKIO aktyvumo tikėtis negalima. ne tokia chebra čia renkasi.
PositiveVibe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: 2009-11-28, 18:59
Reputacija: 0

Re: Legalize partija

Standartinė PositiveVibe »

Kas tau yra, rudbojau? Kiek skaitau tavo rašliavas tiek atrodo, kad viskuo nepatenkintas ir gyvenimo džiaugsmą praradęs esi :D gal neberūkai?

Bus švietimas - bus ir žmonių :) Babilono per dieną irgi nepastatė.
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Legalize partija

Standartinė GanjaGoblin »

man irgi keistai atrodo toks nusistatymas pries bet ka. viskas prasideda nuo idejos taip gal ji nereali, bet jau vien tos idejos atsiradimas yra mazas laimejimas, vien ganda paleisk į spauda apie tokios partijos kurima tai jau bus laimejimas :V:
o ideja apie kazkokia organizacija kuri mus vienytu yra labai gerai.. taika zmones nesipykim --==::~~ :D
Man galvoi negerai....
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Legalize partija

Standartinė putejas »

GanjaGoblin rašė:man irgi keistai atrodo toks nusistatymas pries bet ka. viskas prasideda nuo idejos taip gal ji nereali, bet jau vien tos idejos atsiradimas yra mazas laimejimas, vien ganda paleisk į spauda apie tokios partijos kurima tai jau bus laimejimas :V:
o ideja apie kazkokia organizacija kuri mus vienytu yra labai gerai.. taika zmones nesipykim --==::~~ :D
To ko norėtum reikia tau ar visuomenei? Jeigu reikia tau tai ir daryk :) Visuomenė pasijudins kai jai reikės :V:
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Legalize partija

Standartinė GanjaGoblin »

mano asmenine nuomone nuo to visuomene tik laimetu. beto ir as ir tu esam visuomenes dalis, bet mes cia neapietai. :) mano galimybes kanors daryt yra ribotos, bet negi delto tureciau nepalaikyt zmoniu kurie rodo iniciatyva man rupimu klausimu?
Man galvoi negerai....
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Legalize partija

Standartinė dumtraukis »

tai nuo to ir prasideda, kad galimybes ribotos ir panasiai. neturiu galvoje taves ganjagoblin, bet tokia jau musu tauta, tegul kaimynas padaro uz mane, o ash pagalvosiu ar prisidet ar tik moraliskai palaikyt. tai puikiai atsispindi visur, tiek akcijose pries degalu kainas, kai galima butu uzkist degalines visas, kad ir per ta pilimosi uz lita akcija, bet akcija kai kur vyko tik apie pusvalandi, tai ir valdziai lipant mums ant galvu, visokie psd ir ''oro'' mokesciai. pasakyk nu graikui apie tokius negirdetus mokescius tai nunes velniop viska, o mes kentesim, nes visiem px, o tie kam ne, neistengia isjudint visu pasyviuju, vat ir visa problema
nes pyxas artina ;)
Anonymous

Re: Legalize partija

Standartinė Anonymous »

PositiveVibe rašė:Kas tau yra, rudbojau? Kiek skaitau tavo rašliavas tiek atrodo, kad viskuo nepatenkintas ir gyvenimo džiaugsmą praradęs esi :D gal neberūkai?

Bus švietimas - bus ir žmonių :) Babilono per dieną irgi nepastatė.
Jis viską realiai vertina. Man patinka :) Nereikia pasinerti į rožines svajones. Paleisti seimą, sukurti partiją, kas dar? :D
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Legalize partija

Standartinė runkelis »

tarp kitko as jam pritariu.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Re: Legalize partija

Standartinė badnews »

rude bwoy rašė: iš šito forumo lankytojų JOKIO aktyvumo tikėtis negalima. ne tokia chebra čia renkasi.
tame ir reikalas, kad didžioji dauguma forumiečių- groweriai/partizanai :) . aktyvistų vos keletas... o mūsų įstatymai per žiaurūs, kad nors vieną augalėlį turintis žmogus drįstų į viešumą lįst :/ . yra daugybė stonerių kurie šiame forume nedalyvauja, bet visom keturiom už legalizavimą, dekriminalizavimą ar nors šiokią tokią toleranciją kanapei. kaip ten bebūtų, partija- visiška utopija, bent šiuo metu. Lietuvos žmonėm dabar visai kiti dalykai galvoj. kai baigsis visi bardakai, kurie dabar pas mus dedasi, galėsim pasvajot gal ne apie 1000, o nors porą šimtų. peace
togetha brotha
Liūtukas
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2010-02-04, 22:21
Reputacija: 0

Re: Legalize partija

Standartinė Liūtukas »

Tai gal tada geriau kokią nevyriausybinę organizaciją kurti? Aš už tai būčiau visom keturiom už, juk nereikia nei tiek daug žmonių nei ką. Užtektų 25-50 aktyvistų, galėtume rengti renginius ir bandyti vesti visokius seminarus (jeigų būtų susidomėjimas).
Balionėlis
Naujokas
Pranešimai: 34
Užsiregistravo: 2009-07-26, 17:34
Reputacija: 0

Re: Legalize partija

Standartinė Balionėlis »

Mano manymu ne no to galo pradedam. Partija yra priespaskutinis zingsnis dekriminalizavimo ar bent jau istatymo susvelninime.
Pirma ka reiktu daryt tai kiek imanoma daugiau internete skleisti tikraja tiesa apie kanape (juk tai nieko nekainuoja, nebent laika :D )
Antra, burti aktivistus i viena vieta (kad ir legalus.net) ir bendrom jegom pabandyti suorganizuoti kazkoki didesni piketa ar mitinga, kuriame (kaip ir internete) skleistumeme kanapes tiesas.
To pasekoje didetu mitinge dalyvaujanciu skaicius ir tuo paciu atsirastu nauju veidu, kurie galbut noretu prisideti prie partijos kurimo ...

Taip pat noreciau prideti, kad si sestadieni visoje Lietuvoje vyks gatves muzikos dienos, tai kodel nepasidarius meet'o ar pan ir kartu draugiskai uzkurti --==::~~
Liūtukas
Naujokas
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2010-02-04, 22:21
Reputacija: 0

Re: Legalize partija

Standartinė Liūtukas »

Su tais draugiškais užkūrimais gali būti daug vargo. ;)


O žmones rinkti vien forumo neužtenka, reikia kokios organizacijos su pirmininku ar dar kažkuo + galėtume neapsiriboti vien ganjos reikalais. :)
Lasas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 146
Užsiregistravo: 2010-03-17, 20:26
Reputacija: 0

Re: Legalize partija

Standartinė Lasas »

Balionėlis rašė:Taip pat noreciau prideti, kad si sestadieni visoje Lietuvoje vyks gatves muzikos dienos, tai kodel nepasidarius meet'o ar pan ir kartu draugiskai uzkurti --==::~~
FAIL!! juk ne rukime esme yra zmones, supraskit... jus su tokiai pasisakimais sokiruojat dar labiau zmones..uzkursim draugiska pypke..muzikos dienoj... pasaliniu zmoniu akimis tai adrodytu izulu, o jus norit kad visuomene ir valdzia toleruotu zaliuosius zmones! per tokia diena dalinti lankstinukus apie MJ, sviesti zmones, nes kaikuriu suvokimas yra akmens amziaus.. galima ir seklas butu dalinti,itraukti daugiau zmoniu i sita bendruomene, niekas nedraudzia, tik atitinkamai viska reiktu sutvarkyti..bet tokiam reikalui reikia ruostis metus, du...
Parodyk papus
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Re: Legalize partija

Standartinė badnews »

Lasas rašė:
Balionėlis rašė:Taip pat noreciau prideti, kad si sestadieni visoje Lietuvoje vyks gatves muzikos dienos, tai kodel nepasidarius meet'o ar pan ir kartu draugiskai uzkurti --==::~~
FAIL!! juk ne rukime esme yra zmones, supraskit... jus su tokiai pasisakimais sokiruojat dar labiau zmones..uzkursim draugiska pypke..muzikos dienoj... pasaliniu zmoniu akimis tai adrodytu izulu, o jus norit kad visuomene ir valdzia toleruotu zaliuosius zmones! per tokia diena dalinti lankstinukus apie MJ, sviesti zmones, nes kaikuriu suvokimas yra akmens amziaus.. galima ir seklas butu dalinti,itraukti daugiau zmoniu i sita bendruomene, niekas nedraudzia, tik atitinkamai viska reiktu sutvarkyti..bet tokiam reikalui reikia ruostis metus, du...
kas labiau šokiruoja žmones: keli paaugliai daugiabučio kieme lupantys kasiaką ir bėgatys į šalį, pamatę žmogų vedžiojantį šunį ar keletas taikių bičų susėde parkely besidalinantys draugišku dūmu, kurie bet kuriam "susišokiravusiam" gali paaiškint kas čia vyksta? jei nieko nedarom per 420, tai kodėl to nepadarius per GMD? nekalbu apie masovkę, bet keletas žmonių sėdintys ir pučiantys tikrai niekam nepamaišys, o jei kam bus įdomu- prieis ir paklaus, o chebrytė tikrai turės ką atsakyt.
asmeniškai į Vilnių negalėsiu atvykt, bet mieste kuriam būsiu, bus vyniojama ir pučiama --==::~~ :x:
togetha brotha
KGBkid
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2009-06-11, 10:10
Reputacija: 0

Re: Legalize partija

Standartinė KGBkid »

Gal Kaune yra norinčių per GMD susimatyt? --==::~~ --==::~~ --==::~~ :bong: :bong: ??? :]
Aš esu.
Metanabol
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2009-10-27, 12:55
Reputacija: 0

Re: Legalize partija

Standartinė Metanabol »

Manau, kad lietuviai tikrai nėra pribrendę tokiems poelgiam kaip partijų įkurimui ir panašiai, kadangi papraščiausiai mes per daug slapstomės, pučia daug daug, bet ar tą matote ? Aš pavyzdžiui tik keletą kartų užtikau žmogėnų pučiančių ir tai marozų zoninių kažkokių kasiakus trulike sukančius... Kai pajaučiama baimė, galima labai lengvai žmogų kontroliuoti... Nuo to ir reikėtų pradėti, kad geriau jau susėdę kasiaką ratuku prasuka ir niekam grėsmės nedaro, o ne apsivėmę guli krūmuose su litrinės baltos buteliais... Tačiau visuomenę sunku paveikti, kai kas antram delfi ir alfa straipsnyje apie MJ rašoma, kad tai vos ne sunkus haliucinogenas ir gink dieve nerukykit, geriau prisilakit kaip debilai iki komos ir darykit nesamones.. Reikėtų kaip daug kas minėjo, pradėti nuo švietimo, kai tauta bus pasirengusi, pamatysim tai naruliai (daugės saitų, žmonių judėjimo link dekriminalizavimo)... O dabar belieka laukti.. Gaila, kad gegužės pirma nieko gero neišeis, nes tai būtų gera pradžia...
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • UZTEKS!!! Legalize in da house!!!
    piktas ninja » » forume Legalus forumas
    1052 Atsakymai
    368060 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas putejas