Nuotrauka Nuotrauka

Detoksikacija. THC "valymas" iš organizmo.

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
MAN ON A ROCKET
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 55
Užsiregistravo: 2004-04-25, 16:58
Reputacija: 0

Re: Detoksikacija. THC "valymas" iš organizmo.

Standartinė MAN ON A ROCKET »

Ajurvedos knygutėj radau šiokį varijanta: "Pagal Ajurveda, ajero šaknys yra geriausias priešnuodis griaunančiam marihuanos poveikiui. Marihuana toksiška kepenims ir smegenų ląstelėms, tačiau surūkius žiūpsnelį ajero šaknų su marihuana, ajerai visiškai neutralizuoja toksines narkotiko savybes. Faktiškai visų haliucinogenų šalutinį poveikį galima neutralizuoti ajerų šaknimis". Citata iš "Ajurveda, kaip išsigydyti pačiam", Asveja, Vilnius, 2005.
hipis hipiui akies nekerta
Boomnock
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 108
Užsiregistravo: 2010-04-09, 18:37
Reputacija: 0

Re: Detoksikacija. THC "valymas" iš organizmo.

Standartinė Boomnock »

MAN ON A ROCKET rašė:Ajurvedos knygutėj radau šiokį varijanta: "Pagal Ajurveda, ajero šaknys yra geriausias priešnuodis griaunančiam marihuanos poveikiui. Marihuana toksiška kepenims ir smegenų ląstelėms, tačiau surūkius žiūpsnelį ajero šaknų su marihuana, ajerai visiškai neutralizuoja toksines narkotiko savybes. Faktiškai visų haliucinogenų šalutinį poveikį galima neutralizuoti ajerų šaknimis". Citata iš "Ajurveda, kaip išsigydyti pačiam", Asveja, Vilnius, 2005.
Kas čia per ganja su haliucinogenais? O.o
, bet tai tik mano nuomonė.
Slapukas
Naujokas
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 2009-03-25, 10:36
Reputacija: 0

Re: Detoksikacija. THC "valymas" iš organizmo.

Standartinė Slapukas »

Boomnock rašė: Kas čia per ganja su haliucinogenais? O.o
Man neteko matyt haliucinaciju kaip ir daugumai pazistamu. Bet kai kam buna, nors ir kartu rukom ta pacia :x: . Pavyzdziui vienai draugei buvo, kad nuejusi i tualeta "besededama" regejo ant duru televizoriu, kuriame ejo filmas apie musu "hebra" |.|)
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Detoksikacija. THC "valymas" iš organizmo.

Standartinė putejas »

Slapukas rašė:
Boomnock rašė: Kas čia per ganja su haliucinogenais? O.o
Man neteko matyt haliucinaciju kaip ir daugumai pazistamu. Bet kai kam buna, nors ir kartu rukom ta pacia :x: . Pavyzdziui vienai draugei buvo, kad nuejusi i tualeta "besededama" regejo ant duru televizoriu, kuriame ejo filmas apie musu "hebra" |.|)
O gal tiesiog pamiršo užsidaryt duris? :D
Slapukas
Naujokas
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 2009-03-25, 10:36
Reputacija: 0

Re: Detoksikacija. THC "valymas" iš organizmo.

Standartinė Slapukas »

putejas rašė:O gal tiesiog pamiršo užsidaryt duris? :D
Tiketinai skamba zinant atminties sugebejimus parukius :D bet kad ar taip ar taip priesais siena matytu :) Nesu domejesis apie ganjos haliucogeninius poveikius, bet lygtais kazkur kazka girdejes/skaites, kad gali sukelti... Taciau nieko tiksliai negaliu pasakyt :|?
Slapukas
Naujokas
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 2009-03-25, 10:36
Reputacija: 0

Re: Detoksikacija. THC "valymas" iš organizmo.

Standartinė Slapukas »

Istrauka is cia Hallucinogens:
"Marijuana and hashish, two substances derived from the hemp plant (Cannabis sativa), are also considered natural hallucinogens, although their potency (power) is very low when compared to others. Marijuana (also called grass, pot, tea, weed, or reefer), a green herb from the flower of the hemp plant, is considered a mild hallucinogen. Hashish is marijuana in a more potent, concentrated form. Both drugs are usually smoked. Their effects include a feeling of relaxation, faster heart rate, the sensation that time is passing more slowly, and a greater sense of hearing, taste, touch, and smell."
MAN ON A ROCKET
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 55
Užsiregistravo: 2004-04-25, 16:58
Reputacija: 0

Re: Detoksikacija. THC "valymas" iš organizmo.

Standartinė MAN ON A ROCKET »

Istraukoj neminima, kad marihuana - haliucinogenas, tiesiog paantrinama, kad nukenksmina daugumos haliuciogenu neigiama poveiky. O haliucinacijos persirukius, ypac pirmais kartais, pakankamai dazhnas reishkinys. Sustirprejusi vaizduote, itarumas ir laikinosios atminties sutrikimas isshaukia neadekvatu tikroves vertinima. Zmones girdi neesamus garsus, isivaizduoja esa persekiojami, galvoja, kad yra apkalbami, itarinejami, jaucia neesamus sirdies skausmus. Tai galima pavadinti Marihuaninais kliedesiais. Beabejo visa tai pasireishkia nevisiems. :)
hipis hipiui akies nekerta
Slapukas
Naujokas
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 2009-03-25, 10:36
Reputacija: 0

Re: Detoksikacija. THC "valymas" iš organizmo.

Standartinė Slapukas »

MAN ON A ROCKET rašė:Istraukoj neminima, kad marihuana - haliucinogenas, tiesiog paantrinama, kad nukenksmina daugumos haliuciogenu neigiama poveiky.
Dar karta perskaityk ir issiversk du pirmus sakinius. Nu arba man su anglu tikrai ne pyragai :|?
MAN ON A ROCKET
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 55
Užsiregistravo: 2004-04-25, 16:58
Reputacija: 0

Re: Detoksikacija. THC "valymas" iš organizmo.

Standartinė MAN ON A ROCKET »

Kalbu apie istrauka is Ajurvedos knygutes. Regis buvau netaip suprastas, na bet anyway, nepaminejes ish kurios, daviau prielaida nonsensui, persiprashau :D
hipis hipiui akies nekerta
Slapukas
Naujokas
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 2009-03-25, 10:36
Reputacija: 0

Re: Detoksikacija. THC "valymas" iš organizmo.

Standartinė Slapukas »

MAN ON A ROCKET rašė:Kalbu apie istrauka is Ajurvedos knygutes. Regis buvau netaip suprastas, na bet anyway, nepaminejes ish kurios, daviau prielaida nonsensui, persiprashau :D
Nu jau galvojau nudurnejau... :] Atleidziu :D
BlackAcid
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2011-02-01, 19:54
Reputacija: 0

Re: Detoksikacija. THC "valymas" iš organizmo.

Standartinė BlackAcid »

Tai man liko neaišku, ar "technikinės apžiūros" metu pas šeimos gydytoją, kai tikriną, regėjimą, širdį, kraują ir t.t. gali rasti kanabinoidų ar jie to neieško tiesiog? :) Kokie dar kraujyje pakitimai vyksta neskaitant THC kiekio atsiradimo? :)
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: Detoksikacija. THC "valymas" iš organizmo.

Standartinė Smoking Barrels »

pagal mane, tai, kad aptiktu thc tavo kraujyje ar slapime jiems reikia daryti specialius testus. Esu daves kraujo ir slapimo sveikatos patikrinimui, po dienos, kai puciau ir niekas nieko nesake, draugas pridave kraujo donorystej, pries tai diena irgi putes - niekas nieko nesake. Isvada..?
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
Marbauskas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2010-10-15, 09:07
Reputacija: 18

Re: Detoksikacija. THC "valymas" iš organizmo.

Standartinė Marbauskas »

Hmm. Donorystei irgi nieko nesakė? Tai puiku. Nes maniau randa ten, kai tiria kelias valandas. :) Gal yra daugiau donorų čia? Tokių, kuriems kažką sakė dėl rastų kanabinoidų? :) Nejau taip visiem ir neranda :DDD
Geriausias vaistas nuo visų ligų :x:
Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: Detoksikacija. THC "valymas" iš organizmo.

Standartinė Enchanteris »

Kazkada is pazistamu eidavo i donorus kai dar mokedavo tai dzin ir su gaidziu ir su maryte praeidavo, ten staigiai patikrina kad nebutu aids hepatito kokio ir dar nuo kokios nors holeros ar triperio :)
Rongsa
Naujokas
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: 2011-12-23, 19:05
Reputacija: 0

Re: Detoksikacija. THC "valymas" iš organizmo.

Standartinė Rongsa »

Nelabai turiu laiko skaityt, permečiau akimis temą neradau klausimo... Ar tiriantis šlapimą, kraują galima nustatyti ar žmogus vartoja MJ ? Tas pats ir su tabaku ?
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Detoksikacija. THC "valymas" iš organizmo.

Standartinė PsY »

Taip galima.
PsYchotherapist
Rongsa
Naujokas
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: 2011-12-23, 19:05
Reputacija: 0

Re: Detoksikacija. THC "valymas" iš organizmo.

Standartinė Rongsa »

O pries tyrimus kiek laiko reiktu nerukyt kad butu neaptikta ?
BlackAcid
Naujokas
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2011-02-01, 19:54
Reputacija: 0

Re: Detoksikacija. THC "valymas" iš organizmo.

Standartinė BlackAcid »

Laikotarpis nuo 2 savaičių iki mėnesio. :)
Marbauskas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: 2010-10-15, 09:07
Reputacija: 18

Re: Detoksikacija. THC "valymas" iš organizmo.

Standartinė Marbauskas »

Enchanteris rašė:Kazkada is pazistamu eidavo i donorus kai dar mokedavo tai dzin ir su gaidziu ir su maryte praeidavo, ten staigiai patikrina kad nebutu aids hepatito kokio ir dar nuo kokios nors holeros ar triperio :)
Tai kad ir dabar moka. :V:
Geriausias vaistas nuo visų ligų :x:
Bananas
Naujokas
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2012-01-06, 15:26
Reputacija: 0

Re: Detoksikacija. THC "valymas" iš organizmo.

Standartinė Bananas »

Kaži, o recipientai nuo to kraujo nepradeda itin gyvenimu džiaugtis?
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • THC Valymas is organizmo PADEKITE!
    AlphaBravo » » forume Legalus forumas
    22 Atsakymai
    13421 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Moderatorius
  • Del thc isivalymo is organizmo.
    KnZ » » forume Legalus forumas
    1 Atsakymai
    482 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Moderatorius
  • Rūkymo prietaisų valymas
    mckenzy » » forume Legalus forumas
    4 Atsakymai
    3025 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Moderatorius