Nuotrauka Nuotrauka

Ka veikiate apsipūtę?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Unknown
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2003-06-10, 11:28
Reputacija: 0

Ka veikiate apsipūtę?

Standartinė Unknown »

Na wa, ir ash temike ishmislijau :D
Man tai idomu kuo joos uzhsiiminejate kai boonate :]
Kokia muzikyte klausote? Koki kanala zhiurite? O gal dar ka nors linksmesnio primastote:)

pwz:, man tai geriausia isitaisyt i minkshta foteliuka ir zhiuret multikus pasileidus maga:)))
The most wasted day is in wich we havent laughed
morf
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 295
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:40
Reputacija: 0

Re: Ka weikiat apsipoote?

Standartinė morf »

Namie: "Discovery chanel", maisto vartojimas ir gamyba, "acidjazz and co"
Mieste: grybavimas, bet turint konkretu tiksla, pvz prasieiti per miesta ar kazka padaryti, susitikti bet turi buti konkretus tikslas, nes kitaip uzsizopint galima.. shaip dar koks jaukus kabaciokas, bet cia jau su draugais
Darbe: Mirc, "kapuchino" kava, shokoladukas "Manija"
Mashinoje: mastom kur nuvaziot i kokia faina neiprasta vieta dar ipust

Unknown rašė:Na wa, ir ash temike ishmislijau :D
Man tai idomu kuo joos uzhsiiminejate kai boonate :]
Kokia muzikyte klausote? Koki kanala zhiurite? O gal dar ka nors linksmesnio primastote:)

pwz:, man tai geriausia isitaisyt i minkshta foteliuka ir zhiuret multikus pasileidus maga:)))
Donatello
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 229
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:11
Reputacija: 1

Standartinė Donatello »

Tai priklauso nuo vietos ir laiko...Kartais seip sedim klausom muzona kartais zaidziam zaidimus ten visokius arba ziurim kaip zaidzia kiti.Nu valgom dar labai skaniai nu daug ka.As tai muzona klausyciausi asmeniskai hip-hop'a arba reggea.bet kad nevisi toki muzona klauso tai biski chujova...Bet nieko
Donatello
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 229
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:11
Reputacija: 1

Standartinė Donatello »

jo lazintis turbut kruta ;) nu mes zaidziam pvz.: Suseda visi ratu ir sako koki nors zodi betkoki p salia sedintis turi sakyt zodi prasidedanti anksciau sakiusio zmogaus zodzio paskutine raide.Pvz. as sakau vanduo o kitas turi sakyt is o prasidedanty zody pvz. oras nu ir taip ratu visi :) Arba po to pradejom sakyt po viena zody ir sudet sakini.Ir tie sakiniai buna labai kruti kartais kasnors pasako paskutini zodi ir ant saves kazka ten pasisako nu karocia zjbis buna ;)
Donatello
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 229
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:11
Reputacija: 1

Standartinė Donatello »

Nu tai jo kaip ir mes kurem:)
Vartotojo avataras
adminas
Administratorius
Administratorius
Pranešimai: 321
Užsiregistravo: 2003-06-05, 18:17
Reputacija: 2

Standartinė adminas »

kartais net kvailai pasijuntu:

sedziu ir sypsaus :]


--==::~~ --==::~~ --==::~~ --==::~~ --==::~~ --==::~~
Diego
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 82
Užsiregistravo: 2003-10-02, 21:56
Reputacija: 0

Standartinė Diego »


Greiciau klausimas galetu buti - ka dar nenuveikiau apsiputes. Tiek visko buvo, atrodo kad visas gyvenimas dumuose.
Dabar dazniausiai nieko nedarau, nes puciu vienas, gal negerai bet jau taip iseina, o kai pas draugus atvaziuoju tai arba svaigstam ir muzona klausom arba einam kur nors. Megstu truputi itraukt ir eit kur nors, su tam tikru tikslu kaj jau sake generolas, viena mintis, kad kazkur reikia, sildo. Siaip dabar putimas tapo gan paprastas, tiesiog buni tame ir to pakanka, da ir velka jau nebe taip, ir mintis visokios, buna sedi ir galvoji galvoji galvoji net uzpisa.
O muzonas tai visoks, bet labiausiai Trip Hop ir Drum&Bass
<<< Aš Ir Vėl Sugrįžau >>>
Diego
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 82
Užsiregistravo: 2003-10-02, 21:56
Reputacija: 0

Standartinė Diego »


Va va!!! Atraksionai -tai SUPER, adrenalino kiekis tiesiog neapskaiciuojamas.
<<< Aš Ir Vėl Sugrįžau >>>
Donatello
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 229
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:11
Reputacija: 1

Standartinė Donatello »

o maxsi j :]]] nu gaila bet nebuvau atrakcionuose...bet noreciau turbut achujenai...
Diego
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 82
Užsiregistravo: 2003-10-02, 21:56
Reputacija: 0

Standartinė Diego »


Zinau ko noreciau 8)


Noriu apsiputes sokti zemyyyyyyyn su prirista guma prie kuoju, nesu tikras kad pats nusoksiu bet pries tai paprasyciau, kad numestu jei kas 8)

Karta pabandziau apsiputes skristi :) Ne, as rimtai, atsisedi i toki rutuli, ten dvi vietos, rutulys tas atviras, t.y. vien is vamzdziu padarytas, pats jis prikabintas prie keturiu trosu o tie trosai prie dvieju stulpu, nu karoce atsisedi, tave pririsa, itempia trosus ir paleidzia ir tu su tuo rutuliu skrendi i virsu kokiu 100 metru,
nu ka galiu pasakyti, efektas super, ipac paputus :]
<<< Aš Ir Vėl Sugrįžau >>>
Diego
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 82
Užsiregistravo: 2003-10-02, 21:56
Reputacija: 0

Standartinė Diego »


Ir kaip dabar suprast ką čią prirašei
<<< Aš Ir Vėl Sugrįžau >>>
Vartotojo avataras
adminas
Administratorius
Administratorius
Pranešimai: 321
Užsiregistravo: 2003-06-05, 18:17
Reputacija: 2

Standartinė adminas »

Diego rašė:Noriu apsiputes sokti zemyyyyyyyn su prirista guma prie kuoju,
eina shikt. bandzhiau apsiputes pashokinet an batuto su espanderiais - pasakysiu - blaivam tai kurkas didesne atrakcija ir malonumas, nes apsiputes, tokiam atrakcione netenki daug, tikru, adrenalininiu ispudzhiu. kai tai suvoki blaivia galva - zhymiai stipresnis efektas!

-
Diego
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 82
Užsiregistravo: 2003-10-02, 21:56
Reputacija: 0

Standartinė Diego »


Gali būti, bet nejaugi beryšio, nu aš suprantu baisu bet tai juk tame ir kaifas, beto ko čia ne suvokti, juk kaip tik visu kunu jauti
<<< Aš Ir Vėl Sugrįžau >>>
kamuolelis
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2003-11-02, 02:40
Reputacija: 0

Standartinė kamuolelis »

diego nepusk vienas tiek daug, nes be rysio , as ir pusdavau kartais ryte atsikeles o kai tusas nusimato vakare.. aisku smagu jei seniai nerukes buni bet po to uzpisa... geriausia pusti kasdien su daug draugu.. ir kad ir bele ko.. ir vis keliaut, keist vieta.. tada neleidi listi mintims i galva ... na bent man taip buna...
Diego
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 82
Užsiregistravo: 2003-10-02, 21:56
Reputacija: 0

Standartinė Diego »

Įsiminsiu, dekui...
<<< Aš Ir Vėl Sugrįžau >>>
Diego
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 82
Užsiregistravo: 2003-10-02, 21:56
Reputacija: 0

Standartinė Diego »

EEEEEii negasdinkite, aš jau bijau 8/
Ne žinote kame tikras prikolas, apsipučiate su draugais, nu pvz. jūsų kokie penki bičai ir atsisėdate prieš dideli veidrodį ir bendraujate per jį, viskas taip pat, jus žiurite vienas į kitą taip pat kai normaliame gyvenime, bet pati parkė tame kad kompanijoje jūs matote kartu su jais ir save, bet vat tiktais ne kiekvienas turi vaidrožius ir beto daug, aš sakau, nes kambaryje pas mane siena veidrodinė, ir tik nesenai aš rimtai į tai atkreipiau dėmėsi, o iš vis veikrodžiai tai obaldet parke jei tik gerai pagalvot, o žinote kokia mano svajone -
Aš noriu padaryti nedidelį kambari visa visa veidridini, ir lubas ir grindus ir kokia viena lempute arba neonke arba dar ka ir muzika, o dar staliuka veidrodini ir viskas ir dabar jus tik isivaizduokite ten papusti, juk sviesos nedaug o ir sienu ir lubu nesimatys, bus erdve kuriuoje jus judate tikrai o ne virtualiai, o galiu lažintis jus tikrai nežinote keliu prikolu kaip atspindi vazda veidrodžiai, pvz. jei ziureti i veidrodini kampa tai tam tikrame taške jus matysite savo tikrajį atvaizdi, taip pat kaip kameroje, yra ju dafiga, bet gaila pinigu tai daug kainuoja, bet jus vat papuskite ir isivaizduokite kaip ten butu, iš pradžiu atrodo nieko ipatingo, bet paskui taip pradedi stebėtis, aš buvau karta paputes veidriodžių labirinte, tikrai patiko, o čia namie toks fintas, juk net nežinosite kur išejimas, visur atspindys., net sienu niera, nera į ka orentuotis, erdvė iš visų pusiu
<<< Aš Ir Vėl Sugrįžau >>>
KoObas
Naujokas
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2003-11-29, 10:03
Reputacija: 0

;]]]]

Standartinė KoObas »

Krc papasakosiu kaip mes gliucinames apsipoote...
Pas mus gruzo niekada nebuna nes shito meshlo mes neapkenciame.
Krc geriausi gliukai tokie...
Yra klaipedoj toks pastatas vetrunge... nu tai wa jis gana neaukstas tik 13 aukstu... ;]]]] tai wa buvo jau tamsu ir mes su draugeliu apsipooote nuvarem i ta vetrunge krc su liftu uzhkilom i 13 auksta... tam 13 aukste yra avarinis isejimas tipo lauke toks balkonelis ir kopecios zemyn ;]]] nuo 13 auksto ;]]]].... tai wa ash krc nuo to balkonelio sumasciau ciurlioni isleist pasiganyyt ;]]] (krc nusimyst) ;]]] irnu nx toks prikolas buvo myst ish 13 auksto zemyyn ;]] he he.. buna ir tokiu prikolu kad nueini i parduotuve ir apsimeti kokiu uzhsienieciu... pardavejai rodai i sausainiu ir sakai :"gim'me two hundread grams of this shit".... o ji tau : " this?? this?? o, ok ok...." tai wo mes apsipoote prikolus pastom o ne priesh veidrodzius sedim ;]]] ..... tai wa RASTAFARAI FOREVA
Diego
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 82
Užsiregistravo: 2003-10-02, 21:56
Reputacija: 0

Standartinė Diego »

-----------------------------------------------------------------
Net lutshe krasoty, chem possat s vysoty
-----------------------------------------------------------------
Ko nežinai, apie tą nešnekėk - šitą suprasi truputi vėliau
-----------------------------------------------------------------
PS. Veidrodžiai - ne gruzas, aai nenoriu net nieko sakyti...
<<< Aš Ir Vėl Sugrįžau >>>
Diego
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 82
Užsiregistravo: 2003-10-02, 21:56
Reputacija: 0

Standartinė Diego »

O Cicinas kartais pats ne putikas?
<<< Aš Ir Vėl Sugrįžau >>>
willydown
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2004-01-05, 19:00
Reputacija: 0

Standartinė willydown »

vienintelis dalykas ko tikrai nereiktu veikti tai mokytis iputus, vakar rashiau psichologijos referata, reikejo ishanalizuot save :] tai net uzhsiparinau :)))
Rašyti atsakymą