Nuotrauka Nuotrauka

Ar slepiate akis ?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Marciukaz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 177
Užsiregistravo: 2009-02-15, 20:33
Reputacija: 0

Re: Ar slepiate akis ?

Standartinė Marciukaz »

Man irgi daug labaiu patinka priputus nei balivam , nors taip neturetu buti.. :) Vaziuoji , kaip cia sako ishleto , niekur neskubedamas , dairaisi sau aplink , stebi viska.. Daug smagiau :) Tik aisq iki tam tikro lygio :) Jej koma tai geriau naudotis kojytemis :)
Peace :)
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Ar slepiate akis ?

Standartinė GanjaGoblin »

man visiskai nepatinka vaziuot iputus. nors kartais aplinkybes privercia, bet ir tada vaziuoji tik tokiu atveju kai zinai, kad netoli, kad nebus didelio eismo, ir siaip jau jauti kad susitvarkysi. as net kita diena kartais vengiu vairavimo nors ir vairuojasi linksmai, bet jauti kad esi per daug atsipalaidaves ir gerai kol viskas gerai, bet jei kokia kritine situacija neaisku kaip gali baigtis !(
o vazinet iputus vien del to, kad tau malonu yra laabai neatsakinga :)
Man galvoi negerai....
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: Ar slepiate akis ?

Standartinė Jah »

tai ipuciu tiek kiek man reik kad sirdelei linksma butu. tu kaip rojuj jautiesi kai vairuoji. kaip kolega cia paminejo. vaziuoji letai. dairaisi. idomumas pats tas. o jei dar panele salia ir i kokia gamta vaziuoji saslyku kept tai cia isvis nieko geriau nera :V:
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: Ar slepiate akis ?

Standartinė Manvydas »

GanjaGoblin rašė:man visiskai nepatinka vaziuot iputus. nors kartais aplinkybes privercia, bet ir tada vaziuoji tik tokiu atveju kai zinai, kad netoli, kad nebus didelio eismo, ir siaip jau jauti kad susitvarkysi. as net kita diena kartais vengiu vairavimo nors ir vairuojasi linksmai, bet jauti kad esi per daug atsipalaidaves ir gerai kol viskas gerai, bet jei kokia kritine situacija neaisku kaip gali baigtis !(
o vazinet iputus vien del to, kad tau malonu yra laabai neatsakinga :)
Sutinku nulis atsakomybės. :) Tu jei į medį kalsi, tai nieko, bet jeigu ką kitą nukalsi, tai žinai. :)
Marciukaz
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 177
Užsiregistravo: 2009-02-15, 20:33
Reputacija: 0

Re: Ar slepiate akis ?

Standartinė Marciukaz »

hmm.. Na kad ir kaip bebutu keista , neesu gidrejas nei ish zhiniasklaidos , nei ish kitur , kad butent nuo Ganjos apsvaiges zhmogus padatytu avarija ar panashei... :) Aisq galima sakyt , kad niekas pripute nevazineja, bet ash taip nemanau :) Ir nert zhinau , kad vazhineja labai daug :) Tai sheip mano manymu , jej zhmogus yra susigyvenes su MJ , tai jam ne tqai , kad vairuot netrukdo , bet galima sakyt , kad net ir geriau.. Buni demesingesnis , atsargesnis .. letesniss ;]
Peace :)
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: Ar slepiate akis ?

Standartinė DarNe »

o ta letuma policija labai pastebi :DDDD o tada tai jau baimes buna :DDDD,o po to nenumaldomo juoko :DDDD,bet visgi manau ,jog apsiputus geriau nevairuot :DDD nebent dvirati koki :DDDD
Tadas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2008-03-19, 20:03
Reputacija: 0

Re: Ar slepiate akis ?

Standartinė Tadas »

Anksčiau slėpdavau akis, dbr nebelabai :)
Niekaip vyrai neįtikinsit, kad apsipūtęs vairuoja geriau už blaivą :) Visokių malkų būna už vairo, taigi aš kalbu apie daugumą, o ne vienetinius atvejus :)
A.C.A.B
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: Ar slepiate akis ?

Standartinė Smoking Barrels »

Nieko blogo vaziuot priputusiam nematau, pats daznai priputes vazineju ir kol kas (tfu tfu tfu) nieko blogo.. buvo keletas kritiniu situaciju, kai is kazkur, vidury nakties, vidury kelio atsirado seneliu banda, bet pasitelkes kelis manevringus ir stateginius veiksmus, be vargo pavyko keblios situacijos isvengti. Aisku priklauso nuo tavo apsiputimo lygio, pamenu teko vaziuot ganetinai smarkiai apsirukius, tai vaizdelis pro langus man nepatiko, viskas pergreit judejo ir susikoncentruot buvo sunku.. Todel dazniausiai vairuoju praejus, tik tam tikram laiko tarpui po proceso. |.|)

O, del akiu slepimo, tai taip, viesumoj buna situaciju, kai akis pradedu slept, nes apima paranoja, jog visi tave stebi. Bet pastaruoju metu stengiuos su tuo susigyventi :]
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Ar slepiate akis ?

Standartinė Legalus »

O su vairavimu jai toke situacija acitinka avarija ir reike tirtis girtuma ir slapima ar krauja ar nevartota narkotiku ir tada babah, nors gali but ir nekaltas del avarijos...
vaikai nenarkokit vartotiku.
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: Ar slepiate akis ?

Standartinė Smoking Barrels »

Legalus rašė:O su vairavimu jai toke situacija acitinka avarija ir reike tirtis girtuma ir slapima ar krauja ar nevartota narkotiku ir tada babah, nors gali but ir nekaltas del avarijos...
True. :|
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
lemonstuff
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2010-06-19, 19:03
Reputacija: 0

Re: Ar slepiate akis ?

Standartinė lemonstuff »

:D tai kad kai daug, ir ilga laika rukai, akys net neraudonuoja.. buna truputi apsitraukusios bet ne raudonos ir nezinodamas neispirksi kad toks zmogus yra parukes ;) xebra turbut mazai rukot?
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Ar slepiate akis ?

Standartinė dumtraukis »

cia tuo klausimu ''chebra turbut mazai rukot'' pasigirt norejai?
nes pyxas artina ;)
lemonstuff
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2010-06-19, 19:03
Reputacija: 0

Re: Ar slepiate akis ?

Standartinė lemonstuff »

nera cia kuo girtis bet jaigu jau rukai tai koks pointas tas akis slepti? :D
lemonstuff
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2010-06-19, 19:03
Reputacija: 0

Re: Ar slepiate akis ?

Standartinė lemonstuff »

mano draugelis taip daug ir daznai ruko kad jo motina pamaciusi ji blaiva klausia "ar vel rukiai?" :D
dumtraukis
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: 2009-07-08, 21:19
Reputacija: 1

Re: Ar slepiate akis ?

Standartinė dumtraukis »

panasiai ir man buna, tik kad rukau retai ash, bet daug sneku apie tai, tai daznai gaunu uzklausimu siaip ar parukes esu :D
nes pyxas artina ;)
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: Ar slepiate akis ?

Standartinė GanjaGoblin »

va su tuom kalbejimu apie zalia tas pats ir man :D kuo toliau tuo pats putimas maziau domina negu visa kita kas su :x: susije.
O del slepimo tai man akys maziausiai aktualu :D Nes išpusdamas duma is plauciu visada ispuciu ir veido spalva :D Beto ir situaciju tokiu, kad nuo ko nors sleptis retai pasitaiko. Jei jau užleki ant žmogaus kuris nežino, kad pučiu atsiranda proga apie tai pakalbeti, tai labai ir nesislapstau :)
Man galvoi negerai....
Rašyti atsakymą