Nuotrauka Nuotrauka

Idėja projektui

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Zotexas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 158
Užsiregistravo: 2010-05-06, 15:35
Reputacija: 0

Idėja projektui

Standartinė Zotexas »

Kažkada gulėjau, ir į galvą atėjo gana idomi mintis. turbūt daugelis žinote www.fsre.nl. aš galvoju ar nebūtų galima sukti lietuvoje kažka panašaus, tik su sėklom? Iniciatyvos norėčiau imtis pats, bet ma įdomu tai, ar atsraų norinčių padovanoti sėklas? nes visgi, pirkti pačiam ir dalinti čiut ne dyku, kerta per kišenę, o be to visi žinom, kad tarp mūsų yra tokių, kurie tas sėklas patys veisia, ir turi jų nemažai. Taigi? ar butų norinčių dalyvauti, ir kitaip paremti projektą?
PositiveVibe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: 2009-11-28, 18:59
Reputacija: 0

Re: Idėja projektui

Standartinė PositiveVibe »

Ten vyksta pastovūs mainai :) žmogus parsisiunčia sporų, užaugina, pagamina savo printų ir nusiunčia atgal FSRE žmonėms. Ir šitas ratas nesibaigia. Dabar man įdomu, ar bent vienas lietuvis parsisiuntęs iš ten sporų sąžiningai nusiuntė jiems ką nors atgal? :D manau ne mūsų natūrai tokie dalykai, lietuviams kad tik apgauti ir pasipelnyti :) gera širdelė - plika subinėlė ;)
Zotexas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 158
Užsiregistravo: 2010-05-06, 15:35
Reputacija: 0

Re: Idėja projektui

Standartinė Zotexas »

na o kodeksas neteigia kad seklu nereikia pirkti, o jas gauti is kitu augintoju :)? manau tai butu puikus varikliukas :)
PositiveVibe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: 2009-11-28, 18:59
Reputacija: 0

Re: Idėja projektui

Standartinė PositiveVibe »

Aš to kodekso laikausi, dalinuosi sėklom su draugais/pažįstamais, bet kaip kiti? :)
Zotexas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 158
Užsiregistravo: 2010-05-06, 15:35
Reputacija: 0

Re: Idėja projektui

Standartinė Zotexas »

manau, jei atsiras zmoniu, kurie bus geri, dalinsis, ir nieko uz tai neprasys, manau atsiras tokiu, kuri pagalvos, jog ir jiems reikia pabuti geresniems, ir pasidalinti seklomis, nes visdelto, jie tas seklas gautu is tokiu pat zmoniu kaip jie :) na cia mano ideja :) tik klausimas, ar atsirastu tokiu, kaip tu, daugiau, kurie mielu noru noretu pasidalinti seklomis, kad pradeti ta projekteli :)
PositiveVibe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: 2009-11-28, 18:59
Reputacija: 0

Re: Idėja projektui

Standartinė PositiveVibe »

Tokiam projektėliui reikėtų daugiau žmonių ir oganizuotumo ;) mielai prisidėčiau
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: Idėja projektui

Standartinė Smoking Barrels »

mintis labai gera, bet kaip ir minejo pries tai, lietuviai ne tie zmones kurie megsta dalintis... o gaila .|
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Idėja projektui

Standartinė putejas »

Bandyk ieškot rėmėjų ir įgyvendint projektą. Nepabandęs nesužinosi :)
Zotexas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 158
Užsiregistravo: 2010-05-06, 15:35
Reputacija: 0

Re: Idėja projektui

Standartinė Zotexas »

tai kaip tik, butent cia ir ieskau remeju :) manyje tuno klausimas, i kuri kaip ir niekas neatsako, snekam apie kitus, o apie save? ar yra tokiu kurie tikrai atsius seklu? ir ar yra tokiu, kurie uzsisake, is projekto turimo sandelio, paaugins pora augalu, kad galetu atsisusti seklu mums? nagi zmones? truputis gerumo, ir sutaupytume daug pinigu :)
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Idėja projektui

Standartinė putejas »

Aš vistik nelabai pagaunu kampą to projekto. Gal būtų galima smulkiau kaip nors? Įgyvendinimo planą turi?
Zotexas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 158
Užsiregistravo: 2010-05-06, 15:35
Reputacija: 0

Re: Idėja projektui

Standartinė Zotexas »

na gerai, pasistengsiu kuo trumpiau :) ideja vyktu taip: geri zmones, savo noru atsiustu seklas, nesitikedami jokios naudos, o kiti zmones jas nusipirktu uz minimlaia kaina. as manau optimaliausia kaina butu 2 lt(uz siuntimo islaidas). noreciau kad gautusi ratas, pasiemi seklu, uazaugini, ir dali seklu nusiunti atgal. kad projektas butu gyvas. ideja tokia, kad nereiktu pirkti seklu is seedbanku, moketi palyginus nemazus pinigus. na cia mano ideja tokia. taip veikia WWW.FSRE.NL nusiunti jiems laiska, su 1 euru viduje, jie tau atsiuncia grybu sporu, o tu uzaugines grybus, nusiunti keleta paketeliu sporu jiems atgal :)
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Idėja projektui

Standartinė putejas »

Tai projekto tikslas, mano supratimu, sudaryti lietuviams sąlygas labai pigiai įsigyti sėklų ir už tai, kad sėklos gautos pusvelčiui dalį sėklų vėliau atsiūsti atgal. Bet juk didelė dalis žmonių sau ar kitiems sėklų nebrandina, tokiu atveju grandinė ilgai trukti neturėtų... Be to nemažai piliečių prioritetą teikia feminizuotoms sėkloms, o tai irgi nepalaikytų grandies...
Zotexas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 158
Užsiregistravo: 2010-05-06, 15:35
Reputacija: 0

Re: Idėja projektui

Standartinė Zotexas »

na ka as galiu pasakyti :) gal pabandyti verta, nededant jokiu investiciju :) tik svarbiausia, gauti seklu pradzioje, o manau, jei viskas isivaziuos, ir rimtai vyks, atsiras zmoniu, kuri ir is geros valios prades brandinti seklas :)
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Idėja projektui

Standartinė putejas »

Tokių geros valios žmonių mano manymu ateityje bet kokiu atveju turėtų padaugėti :)
Zotexas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 158
Užsiregistravo: 2010-05-06, 15:35
Reputacija: 0

Re: Idėja projektui

Standartinė Zotexas »

na tai vat :) manau ant dienu uzkonstruosiu puslapiuka, reikia, surinkti zmoniu, kurie pacioje pradzioje parems prjekteli, ir matysim, gausis ar nesigaus :)
rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Re: Idėja projektui

Standartinė rude bwoy »

ar jau pagalvojai ką darysi kai kiber kopai užves tau bylą?
Zotexas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 158
Užsiregistravo: 2010-05-06, 15:35
Reputacija: 0

Re: Idėja projektui

Standartinė Zotexas »

o_O? uz ka jie man byla ves? juk ne gramus pardavineju, ar kazka. nei augaliuku turiu nei ka :) tiesiog seklos, manai kad uz tai baus?
Smoking Barrels
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: 2010-06-12, 23:27
Reputacija: 0

Re: Idėja projektui

Standartinė Smoking Barrels »

Zotexas rašė:o_O? uz ka jie man byla ves? juk ne gramus pardavineju, ar kazka. nei augaliuku turiu nei ka :) tiesiog seklos, manai kad uz tai baus?
na, seklos kaip nera nelegalios, bet gali jie kabintis prie zmoniu remenciu projekta, tai yra paprastu vartotoju, arba siaip koki preteksta sugalvot :]
Šis vartotojas nelegalia veikla neužsiima. :x:
PositiveVibe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: 2009-11-28, 18:59
Reputacija: 0

Re: Idėja projektui

Standartinė PositiveVibe »

Tai tos sėklos ne auginimui,o maistui ir kolekcionavimui :]
Zotexas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 158
Užsiregistravo: 2010-05-06, 15:35
Reputacija: 0

Re: Idėja projektui

Standartinė Zotexas »

BUTENT. kaip tik i teisingumo ministerija parasiau laiska, ir paklausiau ar seklos yra legalios, ir ar jos yra prekursoriai
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Ieškau savanoriu idomiam projektui
    zukezaz » » forume Legalus forumas
    28 Atsakymai
    7700 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Operatore