Nuotrauka Nuotrauka

Ar slepiate akis ?

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Narkomas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 130
Užsiregistravo: 2003-10-14, 18:32
Reputacija: 1

Standartinė Narkomas »

O nepamastai kad gal seip nemegsta deveti akiniu. Juk tau gali tikti pvz. koks nors kostiumas tai nereiskia kad tau patiks su juo vaikscioti ir t.t. Na gal zmogui jie nepatinka ir viskas. O tu cia pristoji kad netinka.


pvz. Juk tu su vyrishkais stringais gal puikiai atrodytum. Bet nereiskia kad tau patiks juos deveti. Kad tu jausiesi gerai. Tai tas pats ir su tais akiniais
Drakis
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2004-06-07, 23:33
Reputacija: 0

Standartinė Drakis »

Karta grizau iputes, tai motina pamacius raudonas akis, apreke, kad nebesedeciau visa nakti prie kompo, nes isvis akis sugadinsiu. Teko sutiktu su shiuo priekaishtu :]
Re5pect
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2004-04-04, 17:42
Reputacija: 0

Standartinė Re5pect »

taip taip ir as akiniu nemegstu bet kokiu ar nuo saules ar nuo menulio, man patinka viska matyt naturaliom spalvom.
costa
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2005-02-07, 18:48
Reputacija: 0

Standartinė costa »

ne kam to reikia.. 8| :arrow: !( --==::~~
dar ne sugalvoiau...
mEoW
Naujokas
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2005-02-07, 18:55
Reputacija: 0

Standartinė mEoW »

Pas mane bewejk wisada vyzdziai ishsiplete, tai nieks namie nieko blogo negalwoja... Arba kai labai apsipuchiu akys raudonos raudonos buna... Namie neslepiu, nes sakau kad nuo kompo, o gatveje tai stengiuosi prislept... vistiek kreivai zmogai ziuro, apsnekineja kokios babulios... Jeigu jau nenormaliai raudonos pasidaro tai geriausia(bent man) pasivaixcioti lauke... tada man po kokiu ~20min visiskai normalios akys pasidaro :)
KoObas
Naujokas
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 2003-11-29, 10:03
Reputacija: 0

Standartinė KoObas »

ankschiau budavo paleva.. dabar nebera.
:)))
God bless... God damn.
mfsouth
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 124
Užsiregistravo: 2005-03-09, 16:00
Reputacija: 0

Standartinė mfsouth »

Del vyzdzhiu tai pas mane jie parukius nebuna stipriai isiplete,isvis tewai klause kodel pastoviai pas mane padideje vydziai ir paraude akys ;) vat cia jau turiu sita problema nuo PC ir pastovaus akiu darbo,taip kad nereik jaudintis kad tewai ar dar kas gales prikisti,jog mano akys itartinos 8)
--==::rukyt rukysiu,bet gert nemesiu::==--
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

atomic rašė:Del vyzdzhiu tai pas mane jie parukius nebuna stipriai isiplete,isvis tewai klause kodel pastoviai pas mane padideje vydziai ir paraude akys ;) vat cia jau turiu sita problema nuo PC ir pastovaus akiu darbo,taip kad nereik jaudintis kad tewai ar dar kas gales prikisti,jog mano akys itartinos 8)
zole vyzdziu neplecia!!!!

griztumet jaunimas jus namo su amfetamininem akim...kai vyzdziai ant tiek issiplete kad net spalvos nesimato..ir akys panasios i pastipusio eserio...ir pasakytumet kad cia nuo kompo...blia ciuju tada ne tik pas okulista nutemptu bet dar ir i kvailyna :)))
mfsouth
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 124
Užsiregistravo: 2005-03-09, 16:00
Reputacija: 0

Standartinė mfsouth »

Tu nejuokauk,atsiprasau bet kodel buna mano draugei kad vyzdziai isiplete bele kiek? o jinai ciuju tapati pyxa ruke kaip ir as! taip kad nesakyk KATEGORISKAI,jog vyzdziai neisiplecia 8/ Beje sorry nesupyk,man tikrai nepatinka,kad tu taip visada kishi ta amfa ir visa kita chemini bruda!aisku man tai netrugdo,neesu nusistates priesh ji...o shiaip tai kiek atsimenu paskutini syki kai lankiausi sitame forume dar nebuwo taip kalbama apie chemikalus ir t.t. beje nieko nenorejau izeisti
--==::rukyt rukysiu,bet gert nemesiu::==--
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

atominis rašė:Tu nejuokauk,atsiprasau bet kodel buna mano draugei kad vyzdziai isiplete bele kiek? o jinai ciuju tapati pyxa ruke kaip ir as! taip kad nesakyk KATEGORISKAI,jog vyzdziai neisiplecia 8/ Beje sorry nesupyk,man tikrai nepatinka,kad tu taip visada kishi ta amfa ir visa kita chemini bruda!aisku man tai netrugdo,neesu nusistates priesh ji...o shiaip tai kiek atsimenu paskutini syki kai lankiausi sitame forume dar nebuwo taip kalbama apie chemikalus ir t.t. beje nieko nenorejau izeisti
naivuolis :D manai pirkdamas gatvej stafa tu nevartoji tos pacios imijos? :)))
as bent zinau ka as vartoju...priesingai nei tu ;)
mfsouth
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 124
Užsiregistravo: 2005-03-09, 16:00
Reputacija: 0

Standartinė mfsouth »

zinai as galeciau tuo labiau tawe naivuoliu vadinti..prie do is kur pas tawe tokia didele protine galia,kad viska zinai kur ir ka as perku?na nesigilinsim!Del tu visu ratuku ir t.t. tu zinai kas tiksliai ten primaisyta? o deje sudetis kad ir to pachio sh bet skiriasi :]
--==::rukyt rukysiu,bet gert nemesiu::==--
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

nesilojam, ne turgus cia...

legalus.net forumai skirti aptarineti TIK mj. Kalboms apie grybus, amfetamina, ratus, ir visokias kitokias tralialushkas cia ne vieta. Deja, ne visada gaunasi grieztai laikytis temos nenuklystant i sona. Todel jei nuklystama per daug, forumo moderatoriai kai kuriuos pasisakymus istrina. I Naktibalda tiesa ziurima nuolaidziau, nes jis vartoja viska molotovo kokteiliais, todel ir sneka apie viska vienu metu. Bet siaip visu dalyviu - tame tarpe ir Naktibaldo, o gal net ir ypac Naktibaldo - prasyciau susilaikyti nuo daugybiniu pasisakymu ratu, amfos, grybu, LSD, ir pan. temomis. Is anksto dekoju 8)


©yptdavatkes incorporated.
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
naktibaldas
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 937
Užsiregistravo: 2004-09-08, 17:06
Reputacija: 9

Standartinė naktibaldas »

atominis rašė:zinai as galeciau tuo labiau tawe naivuoliu vadinti..prie do is kur pas tawe tokia didele protine galia,kad viska zinai kur ir ka as perku?na nesigilinsim!Del tu visu ratuku ir t.t. tu zinai kas tiksliai ten primaisyta? o deje sudetis kad ir to pachio sh bet skiriasi :]
as pazadu kad sis mano postas bus paskutinis, kuris nelabai susijes su puslapio tematika, bet tiesiog jauciu poreiki atsikirst :]
del ratuku taip, tu esi visiskai teisus, tie lietuviski(kaunietiski) ratai istikruju yra labai netgi exteem dalykas, jie yra zinomi visame pasaulyje kaip ypac extremalus dalykas, kai kas juos netgi vertina.nu man tai tie kokteiliai is amfos-heros-lsd-mdma ir dar visokiausiu himija yra ne prie sirdies, tai as ir nevartoju tu visu sirdeliu, marlboro, betmanu hujetmanu......juos beje gamina gydytojai anesteziologai, nes pagal lietuvaiciu mentaliteta normalus xtc jiems netinka...jiems reikia kaip va kolega kazkur gerai issireiske tokios dozes kad ir arkli paguldytu.
as paprasciausiai per tiek metu jau igyjes patirties tame...ir zinau ka pirkti, kad nuspirkti grynos xtc.
kas link amfos tai irgi..is laboratoriju ji iseina gryna ir tik gatveje i ja buna primaisoma tareno, ziurknuodziu, paracetamolio ar sodos.
rude bwoy
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 261
Užsiregistravo: 2003-11-14, 16:24
Reputacija: 0

Standartinė rude bwoy »

dreamofsilence rašė:I Naktibalda tiesa ziurima nuolaidziau, nes jis vartoja viska molotovo kokteiliais, todel ir sneka apie viska vienu metu.
dar kartą išgirsiu kad kažkam čia suteikiamos privilegijos - kris galvos.
jah is da solushion
mfsouth
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 124
Užsiregistravo: 2005-03-09, 16:00
Reputacija: 0

Standartinė mfsouth »

Bandant islaikyti tema,noriu paklausti sawo nuomone ir pasireiksti :) kaip del tu vyzdziu parukius?
--==::rukyt rukysiu,bet gert nemesiu::==--
Donatello
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 229
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:11
Reputacija: 1

Standartinė Donatello »

jau buvo apie vizinus kalbeta ir kalbeta :]
dreamofsilence
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2003-06-09, 17:12
Reputacija: 0

Standartinė dreamofsilence »

atominis rašė:Bandant islaikyti tema,noriu paklausti sawo nuomone ir pasireiksti :) kaip del tu vyzdziu parukius?
nzn, siandien vakare kai rukysiu, paziuresiu :) siaip neturetu plestis... ai, kam ten tie vyzdziai rupi kai akys kaip trusio raudonos :)
...dream(ofsilence)...
raising awareness.
mfsouth
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 124
Užsiregistravo: 2005-03-09, 16:00
Reputacija: 0

Standartinė mfsouth »

Nu pas mane tai ir va akys visada raudonos,pastebejau :) plem gal sakau per daug prie PC bunu ir siaip akims labai daug darbo :) :))) as siandien vakare ir paziuresiu ar isiplecia :D
--==::rukyt rukysiu,bet gert nemesiu::==--
zudikele
Naujokas
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2005-03-05, 22:02
Reputacija: 0

Standartinė zudikele »

slepiu ir visada nes zhinau kad vaizdelis nekoks. akys kazhkur klaidzhioja prisimerkus zhvilgsnis bukas kaip ozhkos :] tai vengiu rodytis kam nors nenoriu tautos gasdint ;)
Atrode kad mums shakes....pasirode kad neatrode
mfsouth
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 124
Užsiregistravo: 2005-03-09, 16:00
Reputacija: 0

Standartinė mfsouth »

Va paziurejau penktadieni....vyzdziai isiplete ir siaip akys apsiblause tokios 8/
--==::rukyt rukysiu,bet gert nemesiu::==--
Rašyti atsakymą