Nuotrauka Nuotrauka

Temperatūra. Dregmė. Ventiliavimas.

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
Rašyti atsakymą
eric
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 585
Užsiregistravo: 2009-06-23, 00:50
Reputacija: 0

Re: Temperatūra. Dregmė. Ventiliavimas.

Standartinė eric »

Turiu tokia beda. Istaciau i grow boxo virsu 2 pc coolerius,kad istrauktu karsta ora. Bet mano atveju vistiek sukyla mazdaug iki 29-30. Galeciau pakabint lempa auksciau,bet noretusi laikyti kuo arciau augalu. Taigi klausima: kaip issprest karscio problema? Ar tikrai dar 1 pc cooleris oro iputimui i boxa isgelbetu mane is sitos situacijos?
ggs
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 140
Užsiregistravo: 2011-01-24, 18:46
Reputacija: 0

Re: Temperatūra. Dregmė. Ventiliavimas.

Standartinė ggs »

palei mane dar nera baisi ta temp, bet gali tiesiog padidinti skyle, orui ieiti, turetu padet
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Temperatūra. Dregmė. Ventiliavimas.

Standartinė PsY »

arba statyk galingesnius ventiliatorius arba dar viena dėt bandyk ir iputimui kiek naudoji ?
PsYchotherapist
eric
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 585
Užsiregistravo: 2009-06-23, 00:50
Reputacija: 0

Re: Temperatūra. Dregmė. Ventiliavimas.

Standartinė eric »

PsY rašė:arba statyk galingesnius ventiliatorius arba dar viena dėt bandyk ir iputimui kiek naudoji ?
Tj as ir klausiau,ar pagelbetu jei istatyciau dar plius ir oro iputimui ventiliatoriu. Siuo metu oro iputimui nera istatytas,idomu ar jis isvis pagelbetu man?
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Temperatūra. Dregmė. Ventiliavimas.

Standartinė PsY »

eric rašė:
PsY rašė:arba statyk galingesnius ventiliatorius arba dar viena dėt bandyk ir iputimui kiek naudoji ?
tai as ir klausiau,ar pagelbetu jei istatyciau dar plius ir oro iputimui ventiliatoriu. Siuo metu oro iputimui nera istatytas,idomu ar jis isvis pagelbetu man?
manau kad pagelbėtu, nes pas mane nedidukas boxas ir 6cfl lempos tai jos prikaitina ojoj tai istačiau du išpudimui paičiam viršui nukrito temp bet neužtektinai istačiau viena iputmui vidury boxo jau geriau ir dar viena gavau toki labai maža ventiliatoriu tai istačiau maždaug lempu aukšti tai puikei viskas temp laikosi 27
PsYchotherapist
ElfasVonPa
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 168
Užsiregistravo: 2010-08-17, 01:24
Reputacija: 0

Re: Temperatūra. Dregmė. Ventiliavimas.

Standartinė ElfasVonPa »

0.45*0.4*0.4m. buvo pc ventiliatorius kuris tik pute ora, kuris jau yra growboxe, i lempas (nuskrisdavo karstis ir augalai buvo keliu cm atstumu nuo lempu). 18-kos valandu diena, tai jau pabaigoje viso boxo temperatura buvo pakilus net iki 30-32 laipsniu. paemiau indu ranksluosti, suslapinau po saltu vandeniu ir siektiek sulankstes padejau. mazdaug per para isdziudavo, tai reguliariai ijungus sviesa, suslapindavau ta ranksluosti po saltu vandeniu. temperatura 26-27 laipsniai. ir dar dregmes nuo kokiu 40% iki mazdaug 55-60% pakilo.
eric
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 585
Užsiregistravo: 2009-06-23, 00:50
Reputacija: 0

Re: Temperatūra. Dregmė. Ventiliavimas.

Standartinė eric »

Ar labai sumazeja THC jei zydejimo metu temperatura yra pie 30 C? Kiek zinau THC mazeja prie aukstesnes temp. Atsakykit kurie zino arba kurie patyre savo kailiu
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Temperatūra. Dregmė. Ventiliavimas.

Standartinė PsY »

Gal ir sumažėja bet kažin ar pajausi skirtuma
PsYchotherapist
eric
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 585
Užsiregistravo: 2009-06-23, 00:50
Reputacija: 0

Re: Temperatūra. Dregmė. Ventiliavimas.

Standartinė eric »

Kazin ar padetu sutramdyt temperatura jei tarp augalu ir lempos ikisciau stiklo gabala? Esu mates grow loguose,kad kiti pastatu ta stikla,kad augalai gautu maziau karscio.
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Temperatūra. Dregmė. Ventiliavimas.

Standartinė 4apa »

eric rašė:Kazin ar padetu sutramdyt temperatura jei tarp augalu ir lempos ikisciau stiklo gabala? Esu mates grow loguose,kad kiti pastatu ta stikla,kad augalai gautu maziau karscio.
tai kad tas karstis niekur nedingsta, ikaites stiklas vistiek ji atiduos. tu gal cia apie ta aparata cooltube kalbi? ten viskas veikia ausintuvu pagalba. gal su jais ir pasiektum kanors itaises prie to stiklo kaipnors mandrai.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Temperatūra. Dregmė. Ventiliavimas.

Standartinė putejas »

eric rašė:Ar labai sumazeja THC jei zydejimo metu temperatura yra pie 30 C? Kiek zinau THC mazeja prie aukstesnes temp. Atsakykit kurie zino arba kurie patyre savo kailiu
THK visai neturi mažėt prie tokios žemos palyginus temperatūros. THK pradeda garintis nuo maždaug 110 laipsnių celcijaus, tokia ir didesne temperatūra vaporaizeriai išgarina tai ko tau reik, taigi 30c niek nereiškia;)
savo kailiu nepatyriau.
PoH
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-12-16, 13:50
Reputacija: 0

Re: Temperatūra. Dregmė. Ventiliavimas.

Standartinė PoH »

Mieli forumieciai, gal galit patart kokius coolerius pirkti, butu gerai kad net linka koki numestumet is kur nusipirkt (LT e-shopu), nes nesinori belenkokius pirkti, nes jau apsigavau nuejes i savo kaimo kompu parde nusipirkau kazkoki nexus (vieninteliai kokius turejo), bet is jo naudos kaip ir nera nes jis tik sukas, o vejelio nerasta :D, dabar stovi toks maziukas is seno kompo galingas tikrai, bet burzgia kaip traktorius. Aciu
ggs
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 140
Užsiregistravo: 2011-01-24, 18:46
Reputacija: 0

Re: Temperatūra. Dregmė. Ventiliavimas.

Standartinė ggs »

Balsis rašė:Mieli forumieciai, gal galit patart kokius coolerius pirkti, butu gerai kad net linka koki numestumet is kur nusipirkt (LT e-shopu), nes nesinori belenkokius pirkti, nes jau apsigavau nuejes i savo kaimo kompu parde nusipirkau kazkoki nexus (vieninteliai kokius turejo), bet is jo naudos kaip ir nera nes jis tik sukas, o vejelio nerasta :D, dabar stovi toks maziukas is seno kompo galingas tikrai, bet burzgia kaip traktorius. ačiū
Na, nexus yra gan nebloga firma, ir jos gaminiai tikrai geri, gal ne taip sujungei.
Jei reikia kuo tylesio siulau pirkti sita (patsi esu sita isigijes)
o jei neuztenka prapuciamo oro gali pirkti si
PoH
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-12-16, 13:50
Reputacija: 0

Re: Temperatūra. Dregmė. Ventiliavimas.

Standartinė PoH »

ggs rašė:
Balsis rašė:Mieli forumieciai, gal galit patart kokius coolerius pirkti, butu gerai kad net linka koki numestumet is kur nusipirkt (LT e-shopu), nes nesinori belenkokius pirkti, nes jau apsigavau nuejes i savo kaimo kompu parde nusipirkau kazkoki nexus (vieninteliai kokius turejo), bet is jo naudos kaip ir nera nes jis tik sukas, o vejelio nerasta :D, dabar stovi toks maziukas is seno kompo galingas tikrai, bet burzgia kaip traktorius. ačiū
Na, nexus yra gan nebloga firma, ir jos gaminiai tikrai geri, gal ne taip sujungei.
Jei reikia kuo tylesio siulau pirkti sita (patsi esu sita isigijes)
o jei neuztenka prapuciamo oro gali pirkti si
http://www.skytech.lt/scythe-slip-strea ... 47031.html
O sitas dar daugiau pustu?
ggs
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 140
Užsiregistravo: 2011-01-24, 18:46
Reputacija: 0

Re: Temperatūra. Dregmė. Ventiliavimas.

Standartinė ggs »

Balsis rašė:http://www.skytech.lt/scythe-slip-strea ... 47031.html
O sitas dar daugiau pustu?
taip, daugiau, bet patariu atsizvelgti i jo skleidziama garsa, 33dB jau nemazai pagal mane. gali paskaiciuoti kiek kartu ~ per minute pasikeistu oras. 1m³ = ilgis x plotis x ausktis (metrais). Aisku gali mazinti ventiliatoriaus apsukas mazindamas itampa, bet kai ji mazinama atsiranda vibracija.
WinX_Shadow
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2011-03-23, 13:09
Reputacija: 0

Re: Temperatūra. Dregmė. Ventiliavimas.

Standartinė WinX_Shadow »

sveiki yra patalpele kur augs augaliukai 1.5m2 beveik. ir nebezinau kokio galingumo ortakini ventiliatoriu pirkt, kad jis nebutu per daug galingas, bet ir atvesintu cooltube ir prapustu ora pro anglini filtra.
WinX_Shadow
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2011-03-23, 13:09
Reputacija: 0

Re: Temperatūra. Dregmė. Ventiliavimas.

Standartinė WinX_Shadow »

kiek kartu per 1h turi buti prapuciamas oras patalpoje kur auga :x: ?
PopcornMaker
Naujokas
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: 2009-10-03, 16:19
Reputacija: 0

Re: Temperatūra. Dregmė. Ventiliavimas.

Standartinė PopcornMaker »

WinX_Shadow rašė:kiek kartu per 1h turi buti prapuciamas oras patalpoje kur auga :x: ?
nuolatos aušintuvas turi veikt :) o jei jo neturi, tai nors pora kartų į dieną growbox atidaryk, kad prasivaikščiotų oras, tikrai užteks :V:
WinX_Shadow
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2011-03-23, 13:09
Reputacija: 0

Re: Temperatūra. Dregmė. Ventiliavimas.

Standartinė WinX_Shadow »

PopcornMaker rašė:
WinX_Shadow rašė:kiek kartu per 1h turi buti prapuciamas oras patalpoje kur auga :x: ?
nuolatos aušintuvas turi veikt :) o jei jo neturi, tai nors pora kartų į dieną growbox atidaryk, kad prasivaikščiotų oras, tikrai užteks :V:
ausintuvo man butinai reikia, nes nuo 400w lempikes hps tikrai prikais man ta patalpele, beto ir pro anglini filtra reik kad kas prapustu ar pratrauktu :)
BubbaKush
Naujokas
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 2011-04-22, 19:42
Reputacija: 0

Re: Temperatūra. Dregmė. Ventiliavimas.

Standartinė BubbaKush »

Kaip pajungti tokį pc ventiliatorių, koks parodytas nuotraukoje? Naudojat juos su baterijomis ar kaip?

[ nuotrauka ]
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Oro sausintuvai (dehumidifiers) / kovojame su drėgme...
    N/A » » forume Technologijos
    20 Atsakymai
    6609 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas kozis
  • MJ laikymo temperatūra
    deadly » » forume Legalus forumas
    5 Atsakymai
    3128 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas patarimas
  • Temperatūra, PC cooleriai ir pajungimas
    N/A » » forume Herbariumas
    41 Atsakymai
    20870 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas kojak