Nuotrauka Nuotrauka

Tvarkdara

Pasiūlymai/pastabos/klausimai forumo administracijai.
Rašyti atsakymą
Sokan
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 503
Užsiregistravo: 2007-12-05, 14:35
Reputacija: 3

Re: Tvarkdara

Standartinė Sokan »

PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Tvarkdara

Standartinė PsY »

nu kažkas panašaus buvo toks medinis bet ten kažkaip atidarai idedi tada uždedi kažka ir kažkaip nu ne toke stadija buva kad gerai atsiminičua bet kažkas toke
PsYchotherapist
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Re: Tvarkdara

Standartinė badnews »

jo, bet maniškis toks prastas, samadielkinis draugelio anas iš medžio darytas... neturiu fotiko :( visgi pirksiu, gal iš gonzo, smagių molinių yra
togetha brotha
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Tvarkdara

Standartinė PsY »

badnews rašė:jo, bet maniškis toks prastas, samadielkinis draugelio anas iš medžio darytas... neturiu fotiko :( visgi pirksiu, gal iš gonzo, smagių molinių yra
kažkur ligtais skaičiau kad per moli ir per keramika rukyti yra labai nesveika bet gal ir klaystu nes tuom neisitikines.
PsYchotherapist
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Re: Tvarkdara

Standartinė badnews »

liaudis, OPI problema su tuo EDIT mygtuku ir ne man vienam tikrai zinau. tai jis dingsta, tai jis atsiranda, gal tik mazai atkreipiam demesi, bo retai redaguojam :)
togetha brotha
oldfajerhend
Naujokas
Pranešimai: 48
Užsiregistravo: 2010-05-23, 11:03
Reputacija: 0

Re: Tvarkdara

Standartinė oldfajerhend »

greiciau kad atskirose forumo skiltyse/temose duota teise redaguot;istrint pranesima. dingineti jis negali
badnews
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 384
Užsiregistravo: 2007-10-06, 02:10
Reputacija: 0

Re: Tvarkdara

Standartinė badnews »

nesakau, kad viena diena dingsta, kita atsiranda :) kalbu apie kazkur metu laikotarpi. jis buvo, po to dingo, veliau atsirado ir vel dingo :) kaip ten bebutu- sorted. aciu mr. admin :V:
togetha brotha
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Tvarkdara

Standartinė 4apa »

kokio by**o ir koks by**s trina postus? mandagiai pasiteiravau kur dingo olandas-dienorascio vedejas, opa ir istryne. kas cia daros dabar? tyli kiaule giliai sakni knisa? ar kazkam tai ausys kaista del savu zodziu?
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Tvarkdara

Standartinė runkelis »

tu cia apie "hipiukas" kalbi?jis pas mus olandas olandijoje gyvenantis.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Tvarkdara

Standartinė 4apa »

o tai gal israsyk bana septyniolikai savaiciu uz tai kad kazko paklausiu? arba gal irasyk ironija i draudziamos atributikos skyriu taisyklese?
b* viskas budavo gerai cia iki tam tikro laiko. iki nauju pagalbininku armijos. o dabar jeigu nelaizai subines kamnors arba jei pakeli aliarma kai koks retardas laizo arba nusisneka, tai vopsim pradeda issidirbineti dar: postai, banai is oro ir del oro.. kas toliau? gal i pulicija uz smeizta ir neitikusia leksika paduosi? ir bala zino i ka cia toki kreipiuosi isviso.
net noras dingo cia lankytis, kaupt ir skleist kazka. deretu issikeikti kurnors kad koks valabjobas uzdetu bana. nervai ima rimtai. dar mane forsu su bonke rankoje kazkas ten vadino. nu pipec atsigaut reiketu biski gal kartkartemis nuo pruhos, neisizeiskit mano mylimieji, ir isizeiskit mano nemylimieji bet kuo toliau tuo dazniau atrodo kad cia pilna ciniku-rastamanu. mazdaug jei nedarai pagal mano panetke, as padarysiu tvarka taip kaip mane mamyte moke. nu fu fu fu.
ir dar paskui tyli sulindes i rakuma.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Tvarkdara

Standartinė runkelis »

nesupratau visviena taves....:) as taves paklausiau tu cia apie hipiuka uzklauses buvai?hipiuks pas mus olandas yra.i kitus klausimus tau galiu ir asmeniskai atrasyti.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Tvarkdara

Standartinė putejas »

Kad 4apa niekuomet nebuvo patenkintas. Elgiesi kaip pensininkas nuėjęs į Sodrą. Nežino nei kas blogai nei ką sakyt ar kaip sakyt, bet pradeda rėkt, kad viskas blogai, Sodra bloga, politika blogai, visi vagys vergvaldžiai, atiminėja jo paskutinę penciją ir t.t. Tas pats su tavim, 4apa, ateini, pradedi klykauti, bet nei normalaus paaiškinimo nei nieko iš tavis nesulauksi. Po velnių, parašyk runkeliui kas ir kaip ar parašyk man ar kuriam kitam moderatoriui ar adminui galų gale, bet ne keiksmažodžių virtinę, o normaliai. Dabar atėjai čia ir neaišku nei ką nei kur tu ten rašei. O moderatorių kiekvieno posto trynimas irgi nėr gerai... Taip gal būt prarandama dalis diskusijų vienomis ar kitomis temomis, gal būt dalis nuomonių ar klausimų. Gal nuskambės keistai ar nesuprantamai, bet kartais tiesioginis ir dažnas sukurtų taisyklių taikymas praktikoje gali būti ir žalingas. Vienu žodžiu, mielasis 4apa, gal pasistenk labai nesikarščiuot kitą kartą, o geriau normaliai išdėstyk situaciją ar kas atsitiko. Jei dar kyla klausimų - AŽ.
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Tvarkdara

Standartinė 4apa »

pirma tavo posto dalis man nepatiko. o kaipgi kitaip. antroj jau priartejom prie aktualijos, progresas. trecia ka noreciau pasakyt, tokius klausimus reikia spresti viesai. ketvirta, nenoriu asmenintis, kazko skust pm'ais kad mane skriaudzia. penkta, kadangi kreipiuos atvirai i visus, tikiuosi naiviai kad tas kuris tai daro pateiks kokiu argumentu. vistiek visi mato kas cia rasoma, bet jei mato, tai dar nereiskia kad nori lysti viesumon. tuoj dar pritaikys man taisykliu punkta "moderatoriu darbas nekritikuojamas ir nevertinamas" ar kaip ten. sita tai megsta mano geras draugas slow stone.
man seip is esmes putejau nerupi globalus tvarkos palaikymas forume. tai ne mano jurisdikcija. as tik noriu kad nesielgtu kiauliskai zmogus, kuriam adminas dave kazkokiu papildomu mygtuku forume lyginant su kitais. visas sitas zajobas prasidejo nuo to bano is niekur- nei uz ka, nei kodel, nei nieko. savivale.
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: Tvarkdara

Standartinė putejas »

Kad kitaip niekaip, o ką, yr kaip yr:) Na blokuojant ar įspėjant vartotoją moderui privaloma nurodyt priežastį, tai jei vartotojas blokuojamas ar įspėjamas be priežasties, tuomet nėr gerai, automatiškai va kyla klausimai "už ką?". Viens banas vasarį, kits balandį, tai čia apie tą paskutinį kalba eina? Ilgam tave? Kažkaip nepastebėjau, taip galvojau pavargai ir rečiau lankaisi.
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Tvarkdara

Standartinė 4apa »

dviem savaitems. ir kas idomiausia, kad tuo momentu nei ant konors variau zlasti, nei kanors erzinau. is principo del to supykau, o ne del galimybes narsyti nebuvimo.
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Tvarkdara

Standartinė Legalus »

4apa kazkokes bangas kelei ar kazka,. Nezinau kas uzdejo bet nebuvo taip kad tylei o buvo parasyta kad tau atotstogu duoda, cia kiek pamenu tiksliu detaliu nepamenu.
vaikai nenarkokit vartotiku.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Tvarkdara

Standartinė runkelis »

Sokan rašė:
matai, yra ir kitokiu budu zmogui paaiskint,kad jis gal klysta ar sneka nesamones.


atsidarai pasta, ateini i foruma. paskaitai viena tema, prikliedejes, nieko nesakau. kitoj temoj isviso i oftopikus ir vieni kitu sedmenis taip giliai sulinde, vel susilaikiau. atsidarai dar viena tema- ten isviso sako pasysiosiu ir busiu isradejas, nes logiskai mastau, trashas pats gaminu. nu bl* bl*. tai ka sedeti ir ziureti kaip kliedi visur is eiles? o moderatorius tai šiaip, smailiuku padeda ir gerai yra viskas.
taip iseina kad jei duodi kokiam nepilnameciui pylos, ateina runkelis ir pradeda isrishimo ieskoti uz du nestandartinius terminus. zodziu, davai runkeli.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Tvarkdara

Standartinė runkelis »

patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Tvarkdara

Standartinė 4apa »

atvirai pasakius, sunkiai pamenu. isviso, taigi as nezinau uz ka ir kas, tik zinau mazdaug kada. beto isniekintas buvau balandzio pradzioj, antra ar trecia diena, o tai yra plius minus dvi savaites i prieki nuo tavo mineto epizodo. as manau cia nereikejo tyrimo vykdyti dvieju savaiciu kad ismesti 4apa.
legalus: buvo parasyta pirma karta kad atostogu duoda.
ir apskritai, per daug jau cia i kalbas isiveliau. jeigu nebegalima nei debilo apsaukti, tai kas belieka. pasieskoti ne tokios izeidzios ir minkstakunes publikos. is esmes cia uzsiveise saujele zmogystu, kurie atkakliai spaudo tuos ispejimu ir banu mygtukus, idant realiame pasaulyje neturetu issireiskimo formos. tai ka, parejau po darbo ar is vienuoliktos klases, tai padarysiu tvarka forume. absurdas ziurint i tai, jog nieko is esmes blogo nepadaryta. geriau jau retardus eitu slapinti kurie sneka vejus ir taip apsunkina naujokams gamtos tyrinejimus ir zaliuosius atradimus. as tai jau kartoju n'taji karta.
nebesiaiskinkim toliau nieko, nes netoks tikslas buvo. tikslas buvo kad tas urodas pasisakytu arba bent jau AZ parasytu, "vo cia as vyras, tau uz tai ir tai padariau taip" ir tada as jau jo asmeniskai paklausciau ar jis tevus turejo. bet nieko, tylu ramu. tipishkas bestuburio elgesys.
nesvarbu, su darbymeciu.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Tvarkdara

Standartinė runkelis »

4apa dar eik pailseti porai savaiteliu i pionieriu stovykla.mylim tave vis nebluokuojame visam laikui :)taves kazkas prase atsiprasyti uz izeidinejimus.kas taves prase?
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Rašyti atsakymą