Nuotrauka Nuotrauka

Internetinės Parduotuvės

Botanikų - sodininkų pokalbiai susiję su vazoninių ir sodo augalų auginimu, klonavimu, puoselėjimu, skinimu, tręšimu, apšvietimu ir pan. (DĖMESIO! Visi pranešimai nesusiję su šia tema, bei pranešimai pirkimo-pardavimo klausimais, bus pašalinti!).
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Internetinės Parduotuvės

Standartinė runkelis »

as bandysiu pasiklausti pazystamo-pazystamas turi namuose issinstaliaves tokia baterija.tik pas ji ne ant stogo o kieme ir labai didele ir reguliuojasi kampas i saule. ten jau ne viena tokia baterija,o jei mastant apie tris tokias tai jau nemaza sumele susidaro,uk zinau kad atitinkamos instancijos dalinai padengia islaidas iki 50% uz toki instaliavima namuose,na bet sistema sistemai nelygu.jei esi nagingas tai ant stogo gali ir pats sumontuoti.cia mums gero elektriko komentaro reiketu+plius jam pateikti kokio stiprumo lempos vartotu ta saules baterijos energija.man noretusi prie full led auginimo pereiti pilnai.nusiziurejes esu kessil sviestuvus-tik komentaruose skaiciau kad daug nusiskundimu isigyjant juos naujus ir jie jau neveikiantys.kaina sios naujoves jau pakrito nuo 299£ iki 249£ dar truputi pakentesiu del tu led"u nes dar mazokai apie juos dienorasciu skaiciau,tad nenoriu prasauti ir po to gailetis isigyjus vadinama naujiena.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Internetinės Parduotuvės

Standartinė runkelis »

sodininku demesiui: http://growing.lt/
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
daylight
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2007-03-07, 14:18
Reputacija: 1

Re: Internetinės Parduotuvės

Standartinė daylight »

Idomus atradimas runkelio :) gal zinai kaip sita daikta reiktu naudoti? http://growing.lt/magento/index.php/tr/tbatgua-1kg.html Manau geras pasirinkimas zydejimo laikotarpiu ir labai ilgai uztektu.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Internetinės Parduotuvės

Standartinė runkelis »

imaisyti i zeme reikia.yra ant pakuotes proporcijos surasytos,as dedavau maziau negu parasyta
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Mirazas
Naujokas
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2011-03-27, 19:34
Reputacija: 0

Re: Internetinės Parduotuvės

Standartinė Mirazas »

Sveiki, noreciau pagirti Mr.Green shopa. Pinigus pervedziau ketvirtadieni seklas gavau treciadieni, is viso seklos atejo per 6 dienas, plius gavau daug dovanu uzsisakiau 10 auto dwarf fem. seklu, gavau 13 auto dwarf fem seklu ir 20 mix reg. seklu. Kol kas daiginau 6 seklas tai daigumas 100% ,nuo siol seklas sakysiuos tik is Mr.green. Nesupratau tik vieno dalyko, kodel mokejau 5 eu uz registruota voka jei seklos atejo is Vilniaus? Anyway aciu tau Mr.green :V:
Emancipate yourselves from mental slavery none but ourselves can free our mind - Bob Marley
ReikSuskaupt
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 155
Užsiregistravo: 2011-02-02, 15:34
Reputacija: 0

Re: Internetinės Parduotuvės

Standartinė ReikSuskaupt »

Jei jau prakalbai apie mr.green, tai sorry, kad isiterpsiu, bet man truputi kilo klausimas, pagal ka nustatoma, kokios bus siunciamos dovanos? Suprantu, kad priklauso nuo perkamo kiekio, bet tai negi perkant 5 ir 10 seklu, dovanojamu kiekis turi skirtis daugiau nei 5 kartus? Turiu omeny, kad as pirkdamas 5 seklas, gavau bonuso 3 visiems zadamas auto dwarf fem. ir ta "bunch of outdoor seeds" - 3 LR#1 REG., o Tomass, pirkdamas 10, gavo 33 :) jei cia taip visad buna, tai neblogai apsisoviau, nekartokit mano klaidos :) (nelinkiu blogo mr.green. Tik didesnes paklausos :x: )
Tratagalvis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 343
Užsiregistravo: 2011-04-22, 23:34
Reputacija: 0

Re: Internetinės Parduotuvės

Standartinė Tratagalvis »

Man rodos Tomas norėjo pasakyt, kad iš vis gavo 13 dwarfų sėklų, o ne dar papildomai 13 sėklų kaip dovanas. Žodžiu, mano supratimu Tomas gavo dovanų ne 33, o 23 sėklas. :)
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Internetinės Parduotuvės

Standartinė 4apa »

koks skirtumas kiek kas gavo? dziaukites ir eikit sodint cia nezababonine veju. vistiek tie indoor outdoor mixai tai menkavertes seklos su neaiskiais fenotipais, kartais tos bonusines seklos isvis buna tokios sviesiai geltonos ir nedygsta.
tai tik rinkodara. bukit laimingi kad gaunat papigiai siokiu tokiu seklu ir tiek.
bet del to registruoto voko, tai man irgi neaiskus vienas dalykas. kokio by**o atsiprasant raso greenas kad laiskas registruotas? tiek registruota tiek neregistruota ateina ir itratina i pasto dezute. cia gal tas registravimas skaitosi tai "package tracking", kai gali paziureti internete gyvai kur tavo siuntinys einamuoju laiku..? zodziu neaiskus reikaliukai. kaip ir iprasta tokio tipo reikaluose.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Internetinės Parduotuvės

Standartinė runkelis »

siame forume yra nedraudziama sneketi kas kiek uzsisake ir gavo seklu.is kur tu zinai kad bonusas menkavertes?bandei?ten yra tokiu hibridu kad dar tau su tokiu kiekiu thc tik pasvajoti.ir dekui kad patarei kad hebra nezabonintu.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Internetinės Parduotuvės

Standartinė runkelis »

pridursiu... as su greenu bendradarbiauju.as zinau kas yra friebies.maziau suda pats malk,ar esi zmonems ka nors gero pats padares?
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Tratagalvis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 343
Užsiregistravo: 2011-04-22, 23:34
Reputacija: 0

Re: Internetinės Parduotuvės

Standartinė Tratagalvis »

Kokie atsiliepimai apie Growing.lt? Bandėt užsisakinėt jau kas nors? Puiku, kad yra kokybiškų trąšų bei kitokių naudingų dalykų, tačiau būtų įdomu išgirsti forumiečių numonę apie šią "šviežiai" atsidariusią parduotuvę. :)
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Internetinės Parduotuvės

Standartinė PsY »

4apa aš bent kai sakiausi tai ta kažkoki registruota tipo už 5 svarus tai man i ne i pašto dežute imetė o i namus atnešė.
PsYchotherapist
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Internetinės Parduotuvės

Standartinė runkelis »

geri atsiliepimai apie growing lt. as patenkintas.pabandyk ir suzinosi.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Tratagalvis
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 343
Užsiregistravo: 2011-04-22, 23:34
Reputacija: 0

Re: Internetinės Parduotuvės

Standartinė Tratagalvis »

Man tokių atsiliepimų užtenka. :)
Tik reikia sulaukt, kol turės visą biobizz rinkinį, kadangi groweriai greitai išgraibstė žydėjimo trąšas, o viską susipirkinėt po vieną nėra noro. 8/
4apa
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 781
Užsiregistravo: 2010-04-14, 15:59
Reputacija: 0

Re: Internetinės Parduotuvės

Standartinė 4apa »

runkeli, kodel tu ant manes bandai cia permest kazka? juk ne apie mane snekam. zinau as kad tu bendradarbiauji ir isivaizduoju kaip bendradarbiauji ir taip toliau. mano akimis tos ,,X'' seklos menkavertes ir viskas. kratinys fenotipu, kazkas isaugs, bet neaisku kas isaugs. neidomu. ko cia taip uzsibujojai ta tema nesuprantu :?
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Internetinės Parduotuvės

Standartinė runkelis »

kagi pats atsakei :)"" mano akimis tos ,,X'' seklos menkavertes ir viskas. " " (runkelis) pazeesime rudeni.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Internetinės Parduotuvės

Standartinė runkelis »

as tau dar karta pasikartosiu:is kur tu zinai kad bonusas menkavertes?bandei?ten yra tokiu hibridu kad dar tau su tokiu kiekiu thc tik pasvajoti.:)
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Internetinės Parduotuvės

Standartinė runkelis »

4apa cituoju: zinau as kad tu bendradarbiauji ir isivaizduoju kaip bendradarbiauji ir taip toliau.


(runkelis) ka dar zinai?faktu noreciau. o ne vel tavo aiskiaregysciu.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Slow Stone
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 519
Užsiregistravo: 2010-02-08, 12:57
Reputacija: 1

Re: Internetinės Parduotuvės

Standartinė Slow Stone »

Mano nuomone tie bonusai irgi menkaverčiai. Dėl ko? O dėl to, kad nežinai kas ten. Rimtas breederis tokių nenaudotų, kolekcionieriui tai irgi neįdomu, gurmanui ir snobui lygiai taip pat neįdomu. Nes nežinai hibrido šaknų. Ar ten pietryčių Azija, ar Centrinė Amerika, ar šiaurės, ar pietų Afrika? Ar indikos ar sativos? Pasaulį nedaug "tikrų" komercinių veislių, praktiškai tik trys: haze, skunk ir northern lights (dar gal diesel ir blueberry) beveik visa kita yra jų kombinacijos rekombinacijos. O tuose X bonusuose visai nežinai ką gauni, ir px, kad stufas gali gautis stiprus. Iš gatvės irgi gali gaut stipraus, bet man ĮDOMU ŽINOT KĄ aš auginu.
Įsivaizduok Švyturio alaus miksą: Baltas, Gintarinis, Baltijos tamsusis, Ekstra ir Stiprusis vienam bambaly sumakaluotas. Gėrimo stiprumu, čiūju, skūstusi nedaugelis, bet ar pats norėtum jį gert? Ir visi Greeno low'ai pagaminti tokiu principu, ir tamstos WFM buvo pagaminti tuo pačiu principu (nežiūrint to, turiu White Diesel pakelį).
Taip, kad, runkeli, nesiputok. Nieks nekaltina tų sėklų nedaigumu ar stufo silpnumu, bet kaip "kolekcinės" sėklos jos yra visiškai menkavertės.

P.S. Tamsta, runkeli, kaip moderatorius, labai netvakingai rašote. Galėjot viską sutalpint vienoje žinutėje. ;)
...paspausk, bus bairiookas...
...............2.20 + 2.20 = 4.20
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Internetinės Parduotuvės

Standartinė runkelis »

pamatysime rudeni.:)kaip kolekcionieriams sekesi :) (trintuka i mokykla atsinesiu ryt :) (jau buvo mineta kad friebisai pasipraktikavimui,jau buvo mineta kad dovanotam arkliui i dantis neziurima,bet nieks neminejo kad siuo metu sunkus laikai lietuvoje.ir kazkas minejo kad gera yra daryti gera.gaila kad ne visos ten jos tobulos siemkies...tada daugiau cia pasiplesyciau.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Bongu parduotuves
    BigBangBongo » » forume Legalus forumas
    4 Atsakymai
    4285 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas PsY