Nuotrauka Nuotrauka

Jūsu darbas,mokslai,hobi,

Temos, kurios nepaliečia žaliosios sferos.
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Jūsu darbas,mokslai,hobi,

Standartinė PsY »

aš megėjas tik stariko bet broodwar antras man kažkaip nelipo na nors online nebandžiau
PsYchotherapist
Temidė
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: 2011-10-05, 23:49
Reputacija: 0

Re: Jūsu darbas,mokslai,hobi,

Standartinė Temidė »

Dabar jau turėsiu darbą (nors ir laikiną) – pardavėja ekologiškų produktų parduotuvėje. Tai gal per darbo valandas spėsiu ir kursinį parašyti... :D
Enchanteris
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 512
Užsiregistravo: 2010-09-05, 09:56
Reputacija: 1

Re: Jūsu darbas,mokslai,hobi,

Standartinė Enchanteris »

PsY rašė:aš megėjas tik stariko bet broodwar antras man kažkaip nelipo na nors online nebandžiau

Tai kol nebandei tai ir nieko nesakyk !! :V: tai nerealu |.|) :} tik viena problema reikalauja galingo kompo ir vaizdo plokstes
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Jūsu darbas,mokslai,hobi,

Standartinė PsY »

Enchanteris rašė:
PsY rašė:aš megėjas tik stariko bet broodwar antras man kažkaip nelipo na nors online nebandžiau

Tai kol nebandei tai ir nieko nesakyk !! :V: tai nerealu |.|) :} tik viena problema reikalauja galingo kompo ir vaizdo plokstes
bandžiau bet esu šiek tiek senamadiškas žmogus ir patinka iprasti seni dalykai ;DD o dėl kompo tai nepergyvenu mass efect3 išbandžiau no lag eina taip kad puikiai.
PsYchotherapist
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Jūsu darbas,mokslai,hobi,

Standartinė runkelis »

gal kas turite su i5 ar tai i7 procesorium kompa,laptopa,notebooka?
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
PsY
Guru
Guru
Pranešimai: 1292
Užsiregistravo: 2009-10-27, 13:45
Reputacija: 1

Re: Jūsu darbas,mokslai,hobi,

Standartinė PsY »

nelabai nusimanau apie pati kompo vidu ir visa ten reikala :D bet mano procesorius loptopo ADM athlon(tm) II P360 Dual-Core Processor 2.30 GHz
PsYchotherapist
AstralinisPlanktonas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 59
Užsiregistravo: 2012-02-21, 11:55
Reputacija: 0

Re: Jūsu darbas,mokslai,hobi,

Standartinė AstralinisPlanktonas »

pas mane pc i-5, o laptopas i-3, o kame bėda?
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Jūsu darbas,mokslai,hobi,

Standartinė runkelis »

skaiciau ivairiu zmoniu atsiliepimus.vieni sako zjbs kiti sako huinia. ka pats pasakytum apie abu apie i3 ir i5 galetum placiau apie abu.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Lar
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 2012-03-02, 22:43
Reputacija: 2

Re: Jūsu darbas,mokslai,hobi,

Standartinė Lar »

Šeip intel i3 procesoriai pratesė core 2 duo e7xxx serija nelabai kas iš ju gero i5 pratesė e8xxx tik patobulėjo dauk antros kartos i5 2500k kaikuo net lenke pirmosios i7 860 ir i7 Pakeitė intel core 2 quad .O šeip antros kartos i5 ira gan spartus jo turetu užtekt 3metam jai intelis nieko geresnio nesugalvos .Nors man pačem ir intel core 2 duo e7300 užtenka kartais pažaidžiu koki naujasni žaidima vis dar ant vidutiniu nustatimu ,interneto naršimui per akis .ir kuo puikiausiai rodo blueray 1080p ripus
AstralinisPlanktonas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 59
Užsiregistravo: 2012-02-21, 11:55
Reputacija: 0

Re: Jūsu darbas,mokslai,hobi,

Standartinė AstralinisPlanktonas »

Pc kompe yra 2500K i-5 procesorius, esu patenkintas ir jo performance'u ir kaina. Pirkau jį kažkur prieš metus kartu su visu nauju kompu. Turi turbinimo potencialą neblogą, jai tai tau svarbu. Nauji žaidimai, pas mane ant High setting'ų be problemų sukasi(su Ultra high, pvz.: Witcher2 šiek tiek sudėtingiau). Na ne tik nuo procesoriaus tai priklauso. Kaip ir minėjo Lar ~3 metam turėtų jo užtekti.

i-3, na offisiniam/naminiam paprastam kompui tinka, nieko ypatingo i-3 nepasiūlo.

i-7, pranašumas prieš i-5, kad gali simuliuoti 8 core'us. Taigi veikia galingiau ten kur yra išnaudojama šita funkcija.

Mano nuomone labiau apsimoka i-5 kainos ir galingumo stantykis geriausias:)
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Jūsu darbas,mokslai,hobi,

Standartinė runkelis »

patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
AstralinisPlanktonas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 59
Užsiregistravo: 2012-02-21, 11:55
Reputacija: 0

Re: Jūsu darbas,mokslai,hobi,

Standartinė AstralinisPlanktonas »

Pagrindinis jo pliusai: "krūtai" atrodo, mobilus, SSD hard drive.

Minusai: turi 2 usb port'us, ir etheral jungčiai adapterio reikia, jei nori monitorių prisijungti, vėlgi adapterio reikia.

Bet šiaip jei nori gražiai atrodančio notbook'o, kurį naudosi browsinimui, eiliniam kasdieniniam naodijimui, ne žaidimams ir panašiai tai tiks.
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Jūsu darbas,mokslai,hobi,

Standartinė runkelis »

su astuntos serijos samsungu tv suderinsiu.tas kur desiniau pavaizduotas... ,turi all share,wifi,smart hub"a http://www.samsung.com/uk/evolution/?ci ... s_20120430
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Eddy
Naujokas
Pranešimai: 28
Užsiregistravo: 2012-04-11, 20:09
Reputacija: 0

Re: Jūsu darbas,mokslai,hobi,

Standartinė Eddy »

Studijuoju žemės ūkio technologijas ir vadybą,dirbu praktikinį darba pagal savo specialybe vienoje iš agroįmonių.
Manau teisinga specialybe šiuolaikinėj lietuvoj,vis dėlto jugi žemės ūkio šalis esam :) Juolab tikiuos,jog įgytos žinios pravers growinant :)))
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3285
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: Jūsu darbas,mokslai,hobi,

Standartinė runkelis »

turetu :) gal kokiu patarimu turetumei mums? zemininkams daugiau taikau?, gal kokiu pastebejimu turi sujungus lietuvos outdoora su kokia ipatinga gandzos rusimi?
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
Eddy
Naujokas
Pranešimai: 28
Užsiregistravo: 2012-04-11, 20:09
Reputacija: 0

Re: Jūsu darbas,mokslai,hobi,

Standartinė Eddy »

Iškart smūgiuoji žemiau juostos tamsta :) Matai dar tik pirmą kursą baigiau tad tokiu teorinių žinių apie žemes,auginimą ar šiaip naudingos informacijos ta kryptimi nesukaupiau.Pirmam kurse pagrinde ėjo tie tokie bendriniai dalykiai,nebuvo tokiu profesinių paskaitų kurios praverstų :(
fiskar
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2012-08-03, 14:18
Reputacija: 0

Re: Jūsu darbas,mokslai,hobi,

Standartinė fiskar »

Aftamobiliu body paintas ,visoki customai ,butent su kompozitais ,ju gamyba ir pan . Termoplastai drambliuko svajone . Pasitobulint siais metais stoju i kompiuterini projektavima , dar butu kaip hobis lankytis pas psichologa , bet bl brangu ,puse metu lankiaus , kai man su jais patinka bendraut :D Viena tai nepatiko ,bl apsiputusio mastymas apie kuri labai norejau daug sneket , bet ji nenorejo , nors ten tiek naudingos medziagos is psichoanalitines puses |.|)
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Jūsu darbas,mokslai,hobi,

Standartinė Legalus »

Darbo dabar neturiu, mokausi dar bet greit manau nebesimokysiu, mano hobiai yra automobiliai greitis, megstu mieste greiti kai skrendi visiem pro sonus, arba saskem zaisti, megstu muzika, megstu gamta, keliones, nauji zmones, megstu ekstremalu sporta, ivairius budus gauti adrenalino, megstu su mentais pakalbet prirukes uz vairo arba isgeres ir prirukes, daug ka megstu :D
vaikai nenarkokit vartotiku.
Donatas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 2012-06-07, 18:33
Reputacija: 0

Re: Jūsu darbas,mokslai,hobi,

Standartinė Donatas »

Legalus rašė:Darbo dabar neturiu, mokausi dar bet greit manau nebesimokysiu, mano hobiai yra automobiliai greitis, megstu mieste greiti kai skrendi visiem pro sonus, arba saskem zaisti, megstu muzika, megstu gamta, keliones, nauji zmones, megstu ekstremalu sporta, ivairius budus gauti adrenalino, megstu su mentais pakalbet prirukes uz vairo arba isgeres ir prirukes, daug ka megstu :D
paskui jau turbut nebemegsti lukiskese pasedet? :D
Legalus
Guru
Guru
Pranešimai: 1585
Užsiregistravo: 2007-09-04, 11:01
Reputacija: 1

Re: Jūsu darbas,mokslai,hobi,

Standartinė Legalus »

Tai uz tai dar nesedejau :D
vaikai nenarkokit vartotiku.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • darbas afrikoje
    tito » » forume Prašau žodžio!
    6 Atsakymai
    6112 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas ma
  • Darbas internete.
    omax » » forume Prašau žodžio!
    57 Atsakymai
    24976 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas RED&WHITE
  • Darbas uzsienyje
    Dendis » » forume Prašau žodžio!
    59 Atsakymai
    34078 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Ciakis
  • Geriausias darbas drauge su MJ.
    Discount » » forume Legalus forumas
    86 Atsakymai
    35120 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas MonkeeyJay
  • Jusu darbastalis
    Slapukas » » forume Muzika, filmai ir kita media, pramogos
    76 Atsakymai
    37713 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas ekko