[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/db/driver/mysqli.php on line 264: mysqli_fetch_assoc(): Couldn't fetch mysqli_result
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/db/driver/mysqli.php on line 326: mysqli_free_result(): Couldn't fetch mysqli_result
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/db/driver/mysqli.php on line 264: mysqli_fetch_assoc(): Couldn't fetch mysqli_result
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/db/driver/mysqli.php on line 326: mysqli_free_result(): Couldn't fetch mysqli_result
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/db/driver/mysqli.php on line 264: mysqli_fetch_assoc(): Couldn't fetch mysqli_result
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/db/driver/mysqli.php on line 326: mysqli_free_result(): Couldn't fetch mysqli_result
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4151: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3029)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4151: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3029)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4151: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3029)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4151: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3029)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/db/driver/mysqli.php on line 264: mysqli_fetch_assoc(): Couldn't fetch mysqli_result
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/db/driver/mysqli.php on line 326: mysqli_free_result(): Couldn't fetch mysqli_result
Kanapės mėgėjų lyga • šventės jau čia pat!!! - Puslapis 2
Puslapis 22

Re: šventės jau čia pat!!!

Parašytas: 2010-01-01, 19:30
DarNe
BongMachine rašė:/\
|
|
n00b

SU NAUJAIS!

priciom noob? tipo naujokas ganjaFAMA cia ar ur? nes butent tokia sio trumpinio reiksme, ar cia darvienas pasirode esantis vaiku ir naudojantis trumpinius kuriu reiksmes nezino? itartinas man tas bongmachine....
Ir tave su naujais :V:

Re: šventės jau čia pat!!!

Parašytas: 2010-01-01, 22:44
PositiveVibe
tu niekšas, ganjaFAMA. žalių ir labai derlingų metų visiems!

Re: šventės jau čia pat!!!

Parašytas: 2010-01-01, 23:36
putejas
ko jūs kaip velniai supuolėt ant ganjaFAMOS? labai išmintingas palinkėjimas buvo. Matau, kad retas kuris tai suprato.

Re: šventės jau čia pat!!!

Parašytas: 2010-01-01, 23:39
Jefridas
ganjaFAMA rašė:Aš palinkėsiu atvirkščiai, kuo mažiau žalumos šiais metais. Linkiu, kad žaluma taptų egzotika, o ne kasdienybe.
Peace :x:

Sveikinimai visiems! Sveiku ir pelningu metu!