Paieška rado 1 atitikmenis(ų)
Eiti į išplėstinę paiešką
- DRE
- 2005-01-08, 14:09
- Forumas: Herbariumas
- Tema: Ventiliacija ir CO2
- Atsakymai: 489
- Peržiūrėta: 286566
:x: Štai ir aš, po ilgų "atostogų" grįžau pas jus. :D :x: Shaunus jus xemikai bet apie auginima man atrodo ne daug ka ishmanot :/ Drįsčiau paprieštarauti. Gal veikiau atvirkščiai... Auginimo patirties bent pusė forumiečių turi per akis, bet chemiją išmanančių žmonių Lietuvoje nėra daug. Ta...