Paieška rado 9 atitikmenis(ų)
Eiti į išplėstinę paiešką
- Semionas
- 2009-04-17, 20:22
- Forumas: Outdoor
- Tema: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.
- Atsakymai: 2537
- Peržiūrėta: 1133399
A savo moscow jau susodinau lauke pries savaite,bet yra maziukas stiklinis siltnamis sandarus. Viena nakti buvo salna,bet siltnamio viduje +5 buvo paryciais. Blm si sekmadieni pranesa iki -5. Sake tikrai viduje nebus minuso,jei dar uzklociau kokia kaldra nereikalinga nu ar kazkuo panasiai.
- Semionas
- 2009-04-14, 22:36
- Forumas: Outdoor
- Tema: Auginimas Lietuvoj lauko salygom.
- Atsakymai: 2537
- Peržiūrėta: 1133399
Nepyk,bet manau,kad sudinas planas

nors patirti menka turiu.
manau,jie tik maisys vienas kitam augt,tuo labiau,kad dar vienam vazonike,suaugs,susisuks,paskui vyr. lyti turesi draskyt is to savo augalu risinio

- Semionas
- 2009-03-29, 12:29
- Forumas: Herbariumas
- Tema: Sėklos
- Atsakymai: 2253
- Peržiūrėta: 1095264
Rica rašė:Butinai parasyk kaip susidaigino ir kaip auga

nes zinau daug kurie nori pirkt is ten tik abejoja
Ameriks vaikinai!

sudygo visos 5/5 seklu (cia apie is entobotanikos gautas seklas) tai manykim,kad fuflu nesiuncia..
- Semionas
- 2009-03-26, 18:03
- Forumas: Herbariumas
- Tema: Sėklos
- Atsakymai: 2253
- Peržiūrėta: 1095264
Jauo 5 diena,bet dar neiviena sekla neiskilo is po zemiu is 5 pasodintu mano WhiteMoscow.. Lb tikiusi ,kad viskas pavyks..
- Semionas
- 2009-03-21, 13:43
- Forumas: Herbariumas
- Tema: Sėklos
- Atsakymai: 2253
- Peržiūrėta: 1095264
Na paprastas uzspaudziamas maiselis 4x8 cm,vidui lapelis su uzrasu
"etnobotanika.lt
Automatic white moscow" ir seklos supiltos.
Nelabai rimtas ipakavimas,bet juk cia nera pasaulinio lygio seedbankas.
- Semionas
- 2009-03-21, 13:07
- Forumas: Herbariumas
- Tema: Sėklos
- Atsakymai: 2253
- Peržiūrėta: 1095264
Nu ka,gavau seklas is etnobotanikos,laiskas ejo savaite,pristate i namus. Seklu pakelis neorginalus. Bbz,matysim kaip sudygs.
- Semionas
- 2009-03-14, 23:02
- Forumas: Herbariumas
- Tema: Sėklos
- Atsakymai: 2253
- Peržiūrėta: 1095264
Blm uzsisakiau seklu is tos svetaines,automatic white russian..
jau antradieni turetu pareit,matysim kaip cia bus.

- Semionas
- 2009-03-13, 22:00
- Forumas: Legalus forumas
- Tema: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane
- Atsakymai: 236
- Peržiūrėta: 109018
Normaliai cia su tavo fps(frames per second) xD
Bl as neesu dar norm parukes,nes visai neseniai as buvau 100% pries visa tai. Viena karta haso kazkokio sudino darbe uzrukem rubinei,pasijuokem norm,pradejo viskas geltona darytis,bsk issigandau ir prajo viskas..Dabar herbalismu bandysiu uzsiimt
