Nuotrauka Nuotrauka

UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė putejas »

Sveiks sugrįžęs, malonu patį vėl matyti:)
Glifas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 89
Užsiregistravo: 2011-01-20, 16:55
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė Glifas »

tomastomas rašė:Prieš porą metų buvau parašęs straipsnį, teigiamai atsiliepiantį apie kanapes (tiksliau neigiamai apie baudžiamąjį kodeksą), išsiunčiau gal į 15 naujienų portalų nuo delfio iki bernardinų, niekas nesusidomėjo, netgi atsakymo nei vienas nepateikė :)

Tiesa, darbas nebuvo bergždžias (gražus žodis :)), jį vėliau pamačiau čia:
http://babilono-sistema.blogspot.com/20 ... uvoje.html

Jei viršuj nuoroda neveikia, originalus tekstas čia, tik reklamų bus:
http://kanape.0catch.com

pasidalinkit su draugais ir nedraugais :)
Sitas straipsnis yra issamiausias koki man teko matyt saunuolis :)
:x: Draugauju su kanape jau 3 metus :x:
Samdash
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2011-05-11, 16:11
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė Samdash »

tomastomas rašė:Prieš porą metų buvau parašęs straipsnį, teigiamai atsiliepiantį apie kanapes (tiksliau neigiamai apie baudžiamąjį kodeksą), išsiunčiau gal į 15 naujienų portalų nuo delfio iki bernardinų, niekas nesusidomėjo, netgi atsakymo nei vienas nepateikė :)

Tiesa, darbas nebuvo bergždžias (gražus žodis :)), jį vėliau pamačiau čia:
http://babilono-sistema.blogspot.com/20 ... uvoje.html

Jei viršuj nuoroda neveikia, originalus tekstas čia, tik reklamų bus:
http://kanape.0catch.com

pasidalinkit su draugais ir nedraugais :)
Darbo nepagailėjai, pasistengei, šaunuolis! Turbūt į kokius nors naujienų portalus ir nepriimtų, nes jiems pasirodytų vienapusiškas ar šališkas, reik su tokiais subtiliau sužaist, nes pusę perskaitys ir atmes. (ypač 15min.lt) :/ Kad ir atmetė, turi kuo didžiuotis, nes straipsnis informatyvus, išsamus ir įtikinantis, žodžiu, labai patiko. :)
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė putejas »

nieko tas 15min ypač neatmetinėja, ten ne delfis koks
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė putejas »

Ieškomas bent vienas pilnametis žmogus norintis prisidėt prie legalaizo judėjimo konkrečiu darbu. Pirmenybė kauniečiams.

"Darbo" pobūdis: parašų dėliojimas ant kelių popierukų, savo asmens tapatybės duomenų suteikimas valstybinėms įmonėms, kitoms įstaigoms (vardas, pavardė, a.k., adresas ir parašas).

Laikotarpis: trumpas, bet gali būt ir "iki grabo lentos". Pagal pageidavimą.

Reikalavimai/pageidavimai: sąžiningumas, nuoširdumas, komunikabilumas, kiti teigiami ~umai. Negali dirbti jėgos, teisėsaugos struktūrose.

Labai norinčius prašau rašyti man AŽ arba siūsti e-laišką adresu putejas@gmail.com
Glifas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 89
Užsiregistravo: 2011-01-20, 16:55
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė Glifas »

Lenkiu zemai galva pries tave Putejau, kad neprarandi entuziazmo !!!

O tau cia tiksliau kam tu parasiuku reiktu ? Bandysi kazkoki legalaizo kluba isteigt ?
Jai nesu as labai jau komunikabilus prisidet galeciau ? :|?
:x: Draugauju su kanape jau 3 metus :x:
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė Jah »

Pūtėjau, didžiausios sėkmės tau. Tikiuosi viskas pavyks. :) Spaudžiu ranką
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė putejas »

Na reikalavimai nėra griežti, gal tai daugiau pageidavimai ar tokie kaip privalumai, bet neprivalomi, tačiau kas liečia teisėsaugas tai jau yra reikalavimas, o ne pageidavimas :D Suprantama turbūt:) Darbas čia gal ir nepanašus į darbą kokį gal galima įsivaizduot, kad ateini ir dirbi ir gauni algą. Čia nei taip jau dirbt ar lenkt nugarą reikia nei algos kas mokės, reik tik nespjaut ant ganjos ir turėt savus įsitikinimus (geriau teigiamus :D ) apie ganją. Viskas ko reikia tai vardo, pavardės, asmens kodo, adreso ir parašo. O jei žmogus aktyvus tai darbų visuomet vienokių kitokių atsiras.
Jo jo, Glifai, bandysiu ir bandau ir įsteigsiu. Gali, žinoma, kas čia per klausimas? Svarbu turėti noro ir ryžto judinti kitus, kurie sustabarėję laukia kol kas juos pajudins. Ką aš blyn čia vienas? Reik žmonių, supranti?:)
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė putejas »

Glifai, jei susisieki ir pasakai, kad "aš noriu prisijungt vardan "to ir ano", tai taip ir daryk, o ne šūdą malt, kad "susitinkam", bet realiai žmogaus nė kvapo. Spjoviau ant tokių "aktyvistų" X(
breeze
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2011-06-26, 19:05
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė breeze »

Ironija tame, kad daugiausia apie kanapes zino tie, kas ja aktyviai augina, vartoja ir t.t., bet butent sitie zmones turetu labiausiai laikyti galvas nuleide ir burnas uzrise. As net nekalbu apie viesa kanapiu kulturos propagavima. Net ir aplinkiniams pasakoti, manau, yra pernelyg pavojinga. Nebent, zinoma, nori uz idejas pasiaukoti... Bet kas is tos aukos? Tik vienu zmogum daugiau kalejimuose arba teisesaugos labirintuose.
Padekim viską ir dingstam velniop...
Discount
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 381
Užsiregistravo: 2009-11-26, 01:44
Reputacija: 0

Piketas 11.11.24.

Standartinė Discount »

Dėmesio!



Jei manai, kad marihuana Lietuvoje turi būti dekriminalizuota, tuomet ateik į piketą prie LR Seimo, šiais metais lapkričio 24 dieną 15:00 val., pastovėti su bendraminčiais.

Diskusijos http://www.legalus.net/dis/viewtopic.php?f=21&t=2700 <- Čia
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė putejas »

Click Clack rašė:Aš manau, kad piketus reiktų organizuoti ne kas metus, o dažniau. Po šio pirmojo, savaime aišku, kad į antrąjį ateis dar daugiau žmonių, tik va šį kart, daug kas darbuose triūsė ir negalėjo pasirodyti :). Išeiginių dienos nebloga alternatyva. O dėl dažnumo, bijau, kad metam praėjus daug kas gali pamiršti ir žvelgti į mus, kaip į neaktyvius. Reikia, parodyti, kad mes nesėdime vietoje ir vieną dieną seimą užknisti!
Neužknisi tu Seimo ir be to mitingavimas nėra pagrindinis būdas kažką pasiekt. Nebijok, žmonės tikrai nieko nepamirš. Mano asmenine nuomone per dažnai lyst su savo idėjom nėra gerai. Įkyrumas yra yda. Max 2 kartus per metus manau kaip tik, nors man ir vieno karto užtenka. Visur negali suspėti, o be to ir lėšos viskam reikalingos.
UpInSmokas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: 2010-04-07, 11:29
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė UpInSmokas »

Na mano nuomone reiktu piketuoti visuose miestose,didesnis atgarsis butu nesvarbu kiek susirinks zmoniu,svarbu kad visus vienytu ta pati ideja. Nereikia bijoti kad atejus i piketa busi uzdarytas arestinen tiesiog reikia negalvoti,judeti,nesedeti,dalyvauti ir laimeti |.|)
flukis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 119
Užsiregistravo: 2010-08-30, 14:52
Reputacija: 9

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė flukis »

Jo, geriau piketa padaryt viena kart metuose. Bet reikia pasirinkt kita menesi geguze ar liepa, kad silciau butu.
breeze
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 2011-06-26, 19:05
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė breeze »

flukis rašė:Bet reikia pasirinkt kita menesi geguze ar liepa, kad silciau butu.
Arba... hmm... gal balandžio 20?! :]
Padekim viską ir dingstam velniop...
raisin
Naujokas
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: 2009-08-19, 15:17
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė raisin »

Arba tiesiog per GMM?
GanjaGoblin
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 2010-03-19, 00:06
Reputacija: 0

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė GanjaGoblin »

oi kaip sujudom :D Dabar jau piketuosim kas menesi ir visuose miestuose, zodziu revoliucija :D Savaite pasidziaugsim ir vel viskas gryš i senas vezes, ir vel niekam neidomu bus, daro kas ka, ar ne. i sita va nieks net demesio neatkreipe....
Man galvoi negerai....
putejas
Guru
Guru
Pranešimai: 1855
Užsiregistravo: 2009-07-10, 11:42
Reputacija: 17
Susisiekti:

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė putejas »

Kad nelabai yra į ką kreipt dėmesio, šitą kiekvienas padaryt gali. Man įdomiau pasidarė..kilo toks retorinis klausimas, kas būtų jei palikčiau Lietuvą , kad ir kokiems metams? Tarkim sumąstau, kad reik bisk kapeikos į pliusą:) jaučiu nieko nebūtų :D
Anonymous

Re: UZTEKS!!! Legalize in da house!!!

Standartinė Anonymous »

pūtėjas rašė:Kad nelabai yra į ką kreipt dėmesio, šitą kiekvienas padaryt gali. Man įdomiau pasidarė..kilo toks retorinis klausimas, kas būtų jei palikčiau Lietuvą , kad ir kokiems metams? Tarkim sumąstau, kad reik bisk kapeikos į pliusą:) jaučiu nieko nebūtų :D
toliau gyventumėm
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Legalize partija
    sn00py » » forume Legalus forumas
    66 Atsakymai
    29775 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas barzas