Nuotrauka Nuotrauka

pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Jamaicaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2009-08-08, 21:22
Reputacija: 0

Re: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė Jamaicaman »

Klabant apie pirma karta su MJ :x:
Mokiausi vidurineje, ir po rugsejo pirmos atsirado nauju klasioku. Praejus kai kuriam laikui,zinoma susibendravom su jais. Su vienu geriau, ir taip isejo kalba apie ganja :) bekalbant pasidalino savo ispudziais, ir sumastem jog reikia kokia diena padaryti si reikala . Taigi po savaites (gilinimosi i si reikala) pasiemem 0.5 4-iom galvom (is ju,trys buvom,kurie pirma karta ruko). Po pamoku nusipirke bambaliuka nuejom prie upes, draugelis viska uztaise ir sprogdinom . Prisimenu istiesu buvo linksma, ejom pasivaikscioti palei upe , o takelis ten vingiuotas ir kalvotas. Man tirpo kojos,truko seiliu ir tai buvo juokinga, jauciau gryna atsipalaidavima. Vienam draugui, tai nepatiko ir jis pastoviai kartojo jog jo nevelka,kartojom jog viskas gerai ir atsipalaiduotu,bet galu gale palydejom namo,o patys dar siek tiek pagliucine issiskirstem . Beje tada man buvo apie 17. Po to karta ar du per menesi susirinkdavome pas drauga i soda,atsigerdavom alaus ir linksmai pusdavom :) Zinau tai, jog pirmosios akimirkos su MJ buvo pacios geriausios (su saiku ir linksmos)

Peace :V: :x:
I'm back.
Spotless
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: 2009-03-02, 22:38
Reputacija: 0

Re: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė Spotless »

Tai ka ten ruket jei .5 ant 4 galvu poveiki turejo ?
Bongmaster
Ekspertas
Ekspertas
Pranešimai: 532
Užsiregistravo: 2009-03-13, 19:11
Reputacija: 0

Re: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė Bongmaster »

Durnas komentaras. Juk ir taip aisku kad pirmam kartui ,mazdaug tokio kiekio uztenka tikrai.Ir uzteko. Tu ka paty pirma savo rukyma ant saves 2g suputei? As pats per pirma karta o.5 2se per kaseka :D
manyje yra 94% juodaodzio genu ir 6% meksikiecio
Jamaicaman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 311
Užsiregistravo: 2009-08-08, 21:22
Reputacija: 0

Re: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė Jamaicaman »

Spotless rašė:Tai ka ten ruket jei .5 ant 4 galvu poveiki turejo ?
:x:
I'm back.
Manvydas
Guru
Guru
Pranešimai: 1163
Užsiregistravo: 2008-05-28, 16:58
Reputacija: 0

Re: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė Manvydas »

Spotless rašė:Tai ka ten ruket jei .5 ant 4 galvu poveiki turejo ?
O kodėl ne?Sakykim kokio ketvertuko,net kartais užtenka ant dviejų. :) Mes dažnai pusytę ant trijų- keturių pataškom - nu ir linksma. :)
Discount
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 381
Užsiregistravo: 2009-11-26, 01:44
Reputacija: 0

Re: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė Discount »

Mano pirmas kartas buvo kai mes su tokiu darugeliu visiskai nenutuokiantys kas tas yra nuvarem ten jau susitare viska, susuko ktias draugas jau putes ne karta --==::~~ jointa, nuvarem ten vbisky atokiau i lauka ir ka, mes su tuo draugeliu nerukiusiu kaip ir as traukem kaip koki visiska "suda" atsiprasant, perstejo, degino gerkle, slykstu burnoi, tase, zodziu sudas buvo ir net neaptrauke :( . Bet kita karta pas ta pati darugeli pagamino jie parasiuta ir kaip davem :] tai ir pajutau ka reiskia :x: MJ :)
Prey
Naujokas
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2009-11-24, 16:34
Reputacija: 0

Re: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė Prey »

17 metų atsitiktinai užvaišintas buvau hašo per bongą. jauciaus taip neblogai, neblogai... ;D :x:
Rokasrxp
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2010-01-28, 07:26
Reputacija: 0

Re: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė Rokasrxp »

Aš prieš lėkdamas į darbą susitariau su pažįstamu, kad su juo lėksiu pirkt stuffo.. Aišku jis buvo jau patyręs, o aš dar tik pirmam kartui galvojau pasiimt... Nu nusipirkom ir tas pasiūlė, sako vistiek kaip pirmą kartą nieko nebus.. :V: Ti rūkėm per butelį, įtraukiau gal porą dūmų, kad tik kuo mažiau, nes į darbą reikėjo, o efektas nežinomas.. :] Pz, nebesupratau kas vyksta, ateinu į darbą, pradėjo mane ten visi kamantinėt, darbo reikalais, aš pasimetęs erdvėje, o vėluot negalėjau, nes logistikoj už transportą tada buvau atsakingas... Krč dar iš kito darbo pradėjo skambinti kamantinėt apie daromą projektuką.. Bl aš nebežinojau kur man pasidėt.. 8E Po to pradėjo pykint, apsivėmiau... !( Ti pradėjau burt, kad apsinuodijau maistu..Ti žo nuėjau pasėdėt į mašiną, grynu oru pakvėpuot, sėdžiu ir galvoju kaip visiem akivaizdu, jog buvau apsipūtęs.. Ir dar sandėlio viršininkas kažką užbrido... 8/ Ti krč, tas įvykis niekad iš galvos neiškris..
Žinoma, kad buvau darbe tokioj kondicijoj tikrai nesididžiuoju, bet taip vat jau išėjo :D Ti db bent turiu tikrai neblogą pamoką, kad malonumo ir darbo nereik maišyt.. :)
Duovis
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2011-01-04, 00:15
Reputacija: 0

Re: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė Duovis »

Pirmas kartas 11m... Aha, dar visai mažas :D nuo 6m. neturėjau bendraamžių draugų.. Visi draugai buvo vyresni jie jau buvo tai išbandę..
O kadangi man buvo 11m ir aš jaučiausi žiauriai kietas turėdamas tokių draugų, tai pasiprašiau, kad ir mane priimtu.Iš pradžių jie nenorėjo, bet tiek zyziau, kad ir jiem nusibodo. Nu ką nuėjom į kažkokį darželį susuko, padarė. Kosulys buvo žiaurus 8[] nu ką, po viso to nuėjom pažaist futbolą :D mes mėgstam pasportuoti. Tik kažkaip labai jau sunku buvo bėgiot ir buvo daug juoko, dėl klaidų vienu žodžiu pakėlė labai aukštai :D na, o šiaip rukyt pradėjau nuo 13m.
Marshall
Naujokas
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2009-09-13, 01:49
Reputacija: 0

Re: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė Marshall »

Mano pirmas kartas buvo kaip man buvo 15 metu :D Buvo silta vasaros diena, sedejom su draugeliais parkeli ir gerem alu (po pora bonku koke turejom), kaip kaskas pasiule supust joni --==::~~ Mintis pasirode visai vykus :D Tad susimetem saibas ir laukem ateinant barygos... :D Draugelis susuko joni toki is puseles rukem ant penkiu. Ir is kart su pacias pirmais dumais taip vilkt pradejo :D Visos spalvos aplink isryskejo, isidrebiau ant suoliuko, draugelis uzleido muzono, tas muzonas ant tiek dauzyt pradejo... :D Tada nusprendem keliau kebabu :D ... Tai pzd pradejau ait ant tiek saves negalejau kontroliuot , ejau tai kaip kokias kadrais , ir dar toks alkio jausmas belekoks [:)] :D Nuejom i kebabine pasiemem kebabu, suedem ir taip tampyt pradejo tai viska isvemiau kaskur salikelei :D Tada fsio sakau davai varau chaton gryzau ir tiesiai i lova :D
ElfasVonPa
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 168
Užsiregistravo: 2010-08-17, 01:24
Reputacija: 0

Re: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė ElfasVonPa »

man buvo 18 berods, mokyklose egzaminai visokiausi, tai susitarem su 3 draugais varyt prigert vidury savaites. susitikom ir sako "o gal zoles parukom?". as net nedvejodamas "NE!", "kdl?", "nenoriu but priklausomas!" :D pradejo sakyt kad priklausomybes nera t.t., vienas net buvo rukes 3 kartus berods, tai as ir pagalvojau kad man nuo 1 karto irgi nebus priklausomybes. nu ka, jauciau efektus, bet jie buvo LABAI toli nuo tu, kuriuos jauciu siom dienom. rukiau kaip narkotika, nebeatsimenu kas kiek laiko, toks gyvenimo tarpsnis buvo, kai isejau i gatve ir naktim namo negrizdavau- pora metu kaip istrinta. ir kuom didziuojuos- kad visa laika ka zmones pasakydavo apie ganja, viska laikydavau galvoje ir net skaiciavau: 3 zmones sake kad kenkia maziau nei alkoholis, 1 sake kad isvis nekenkia jei nemaisai su tabaku, 1 sake kad kenkia labiau nei alkoholis ir 1 straipsnis teige, kad kenkia maziau uz alko :D tada ilindau i interneta sia tema ir jau ruosiuos profesionaliam auginimui.

aprukineju broli, vien tam, kad maziau gertu, nes geria kibirais. jo pirmas kartas- TOTALIAI nieko, nors ruke kokius 3 kartus daugiau nei as, o mane isskraidino. ir plauciuose laike dumus ir viska lyg ir normaliai, bet visikai nevilko.
Maybe
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2011-01-05, 23:35
Reputacija: 0

Re: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė Maybe »

Mano pirmi kartai fantastiški nebuvo, bet kai kurie iš jų tai tikrai prispausdavo prie žemės. Pamenu, kai tik pradėjau pūst, gavom kažkokio rimto stafo, gal net ir White Widow, dar žalias buvau nesupratau, galvojau, kad chimkė, bet kvapas tikrai naturalus jautėsi. Tai va susukom tokį mažą jointuką iš ketvertuko, baigėm rūkyt ir toks unreal high ir stoned jaumas buvo, apie 30min net pajudėt negalėjau, širdis nerealiai kalt pradėjo ir aišku panikuot pradėjau, bet vėliau viskas smagiai baigės. Nuo to laiko perpratau mj, bet dar tokioj kominėj stadijoje neteko atsidurti. Dabar kumarinu vien tik savaitgaliais, šiaip relaxui, apie alko jau net minčių nekylą, net kartais, kai pasiūlo net gert nesinori :D
majakas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 2009-10-31, 10:31
Reputacija: 2

Re: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė majakas »

Jo, as ir pradejau pust ir supratau kad alkocholio galima atsisakyt. Pirmais kartais suprasdavau tik, kad burna sausa, einasi kitaip, zodziu nieko ypatingo. Visuo juokas liejosi per krastus, o man draugeliu bajeriukai visiskai nebuvo juokingi, ir ju nesupratau. Dabar zinau kodel, nes jie tik susikure didele iliuzija jog juos velka. Ilgainiui, pradejus pest normalu piha, supratau jo poveiki, ir ji labai vertinui. Cia geris kuriuo nereikia piktnaudziauti. Ir tai nera tik kvailas juokas.. kaip kiti galvoja. Netik prikolus gali skaldyt apsipeses...
Nusipelnes
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2011-04-30, 19:15
Reputacija: 0

POVEIKIS

Standartinė Nusipelnes »

Sveiki,pirma karta kaip pabandziau rukyti zoles,rukem 1/4 dviese.Kaip surukem,nieko man nebuvo.
Veliau nusipirkom 0,5g ir isejo 2 kasekai,ir surukem beveik po viena,man nieko nebuvo tik kalbet daug norejosi.
(tada maisem su tabaku ir dejom i cigarete)
Siandien turedami 0,5g zoles,ocb susukom 1kaseka su labai nedaug tabako.
Kaip parukem (rukem dviese) is pradziu nieko.Veliau man trumpam ziauriai sove i galva,viskas pasidare sviesu ir atitolo vaizdas ir juokt norejosi,bet tik trumpam...

Kaip isgauti ta tikraji poveiki zoles?
Gal del to taip,kad pirmi kartai?
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: POVEIKIS

Standartinė Jah »

Pirmas dalykas, nereikia kurti temų. Tam yra skirtos panašios temos.
Antras dalykas. Taip, gali būti dėl to, kad pirmą kartą. Man irgi taip buvo.. Tu pamegink rukyt ir bl isivaizduok kad tave nurūkė...
Sorr kad biški keikiuos... Tiesiog OD nepasiseke... Visus plantus sraigės suėdė......
Nusipelnes
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2011-04-30, 19:15
Reputacija: 0

Re: POVEIKIS

Standartinė Nusipelnes »

Sorry,ieskojau,bet labai panasiu lyg neradau.
Aisku,bandysim :) :x:
Ir,kad nekurt kitos temos,gal galite mane supazindinti su viskuo,ka susija su Marijuana ?
visokius trumpinimus irt.t
Is anksto aciu :)
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: POVEIKIS

Standartinė Jah »

Tiksliau prašyčiau.. :D Tu skaityk forumus. Tau čia nieks taip ant padėklo atsakymų neatneš. Tu tuo nori domėtis ar ne? Jai nori, skaityk. Domėkis. Galų gale sužinosi kaip užsiaugint saviške ir nepirkt iš barygu. Good Luck, gal būsimas kolega! :)
DarNe
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2009-11-19, 17:49
Reputacija: 1

Re: POVEIKIS

Standartinė DarNe »

užjaučiu Jah ,tikrai.
myweed
Naujokas
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2011-04-19, 16:57
Reputacija: 0

Re: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė myweed »

15 metų pachode palapinėj per bambaliuką ;) Didžiausia juoko dozė ever ;)))
Vartotojo avataras
Jah
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 1439
Užsiregistravo: 2010-04-11, 15:59
Reputacija: 24

Re: pirmos akimirkos praleistos kartu su MaryJane

Standartinė Jah »

DarNe, žinok nieko čia tokio, paskubėjau su outdooru.. Arba sraigės butu nuvalgiusios, arba šalčiai pražudytu mano brangenybes.. :) Bet nenuleidžiu ranku, daiginu naujas. :)
Rašyti atsakymą