Nuotrauka Nuotrauka

ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
Rašyti atsakymą
Vartotojo avataras
Rastafari
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 281
Užsiregistravo: 2012-05-06, 22:38
Reputacija: 7

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė Rastafari »

Džiaugiuosi kartu su tavimi :D --==::~~
mindblow
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 2013-03-31, 21:05
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė mindblow »

:V: --==::~~
skydas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 125
Užsiregistravo: 2010-11-29, 20:00
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė skydas »

Aš rūkau retokai ir tik savo užaugintą :x:. Jausmas tikrai geras ir nereikia nuodyt organizmo alkoholiu, kitą dieną po parūkymo jaučiuosi energingas ir veiklus. Tikrai ne tik parūkius kažkas pasikeičia, tačiau ir kitą dieną atsibudus mąstymas tampa pozityvus, lenda įvairios idėjos ir atsiranda rūpestis kaip susikurti gerą ateitį :] . Gal būt MJ ir naikina smegenų ląsteles, tačiau pagaminamos naujos, kurios veikia efektyviau; kaip ir su sportu: pasportavus raumuo pažeidžiamas, o po kažkiek laiko jis atsitaiso ir tampa didesniu ir tvirtesniu. Mūsų kūnai regeneruoja, todėl galbūt neigiami dalykai su saiku duoda naudos. |.|) :bong:
PoH
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 142
Užsiregistravo: 2008-12-16, 13:50
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė PoH »

Tai gal jie isvis nera neigiami, jeigu duoda naudos. Tiesiog bukagalviai yra tokie buki, kad jiem net MJ nepadeda.
Bumbastiklas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 182
Užsiregistravo: 2012-12-22, 19:13
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė Bumbastiklas »

Supratau berūkydamas savo derlių, kad sunku nerūkyti, kai yra. Ir antra, kad kai rūkai dažnai, visa tai praranda savo magiją.
iLovePlants
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 129
Užsiregistravo: 2013-03-13, 18:38
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė iLovePlants »

skydas rašė:Aš rūkau retokai ir tik savo užaugintą :x:. Jausmas tikrai geras ir nereikia nuodyt organizmo alkoholiu, kitą dieną po parūkymo jaučiuosi energingas ir veiklus. Tikrai ne tik parūkius kažkas pasikeičia, tačiau ir kitą dieną atsibudus mąstymas tampa pozityvus, lenda įvairios idėjos ir atsiranda rūpestis kaip susikurti gerą ateitį :] . Gal būt MJ ir naikina smegenų ląsteles, tačiau pagaminamos naujos, kurios veikia efektyviau; kaip ir su sportu: pasportavus raumuo pažeidžiamas, o po kažkiek laiko jis atsitaiso ir tampa didesniu ir tvirtesniu. Mūsų kūnai regeneruoja, todėl galbūt neigiami dalykai su saiku duoda naudos. |.|) :bong:
Kanapes nenaikina smegenu lasteliu, tiktais ribotam laikui prislopina, nueik filmai.in yra geras national geografic filmas apie kanapiu poveiki organizmui
Cannabis is medicine
skydas
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 125
Užsiregistravo: 2010-11-29, 20:00
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė skydas »

http://www.youtube.com/watch?v=5F_lvukNFEI Cannabis: The Evil Weed? (BBC Documentary)
Pieviukstis
Naujokas
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2013-05-11, 17:06
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė Pieviukstis »

Atvirai sakant, kad ir kiek ziopsojes esu BBC kanalus, niekad nemaciau NEI VIENOS protingos dokumentikos. :|? erezijas jie skleidzia ir tiek. O veikejas 00:30 man panasesnis is tabako addict'a ne i :x: :bong:
zymotic
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2007-05-02, 19:44
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė zymotic »

Na as puciu i savaite karta kazkur vidutiniskai, kartais du kartus, tai galiu pasakyt, labai trukdo putimas reikalam visokiem. DIena parukyt yra tas pats, kas prazudyt diena, nieko nebepadarai. Gal tik man taip yra.. Apskritai priputus pasidarau apatiskas viskam, sedziu ir knapsau :)) o va isgerus norisi judet, eit kazkur, pamatyt kazka. Daznai dar po putimo paranoja uzeina, nenori nauju pazinciu, pradedi gruzintis kas ka pagalvos apie tave, kaip atrodai ir pan :)) Bet kai nuotaika gera, darbai padirbti, parukyt yra smagu.. Svarbu turet koki linksma zmogu is kurio, arba su kuriuo galima pazvengti :))
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė G. »

rafinuotai, aš irgi nesu toks dažnas putikas, tai va noriu pridurt iš savo patirties, kad šiais laikais yra labai nesunku persirūkyti. Nepriklausomai nuo žolės stiprumo kožnas deda tokį patį kiekį ir poto stebisi, kad va čia šį kartą geresnė žolė, kitą kartą prastesnė. Atsimenu aš pas draugę įpūtėm gal neblogą ketvirtį tikrai high grade medžiagos ant dviejų tai ohoho, draugei tai kaip ir pofik nes ji daugiau rūko, o man ragelis, net baisu pasidarė. Važiavau autobusu ir bijojau akis pakelti, nes žinojau, kad stipriai apsidaužęs, tai tokia kaip uždara panika buvo. Nuo to karto pradėjau labiau kreipti dėmesį į suvartojamus kiekius, visada savo stuffą laikau atskirai nuo kolegų, jeigu susimetam, tai visada atsiimu savo dalį ir kai rūkom pats įmetu tiek, kiek noriu surūkyti ir surūkau daugmaž tiek kiek ir įmetu, nes persirūkyti yra tikrai nefaina, tada kaip ir sakėi - pražudyta diena, nieko nebepadarai nes paprasčiausiai nebegali susikaupti, nes per daug atlpyšęs būni. Tai va aš pradėjau sau dozuot po 0.1-0.2, žo kad gramą suvartočiau per 7-9 parūkymus. O šiaip dieną parūkyti gali būti netgi labai faina, tokį lengvą buzzą pasigauni ir valio - viskas labai šauniai. Bet jeigu padaugini tai jo.. nubloškia į kitas dimensijas ir biški realybėj sunku orientuotis :D Žo, chebra su laiku supratau/atradau, kad pūsti reikia atsargiai ir nebijot chebrai pasakyt "man jau užtenka". Dabar tokia kultūra, kad ale kuo daugiau pripūti, kuo didesnį ripą priimi tai tuo daugiau respekto - galiu pasakyti, kad čia yra gandonas. Tas pats kas kuo daugiau alaus ar degtinės išmauki tai tuo kietesnis. Nifiga, visas kietumas yra elgsenoj, o ne pakeliamuose kiekiuose po kurių arba nuzombėji ar nuprotėji. Saikas - mūsų tėvas, atsakomybė - motina.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
White smoke
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 2009-05-12, 21:12
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė White smoke »

Supratau, kad nereikia daug rūkyti, nes sukelia neigiamas pasekmes, tampi išsiblaškęs, kertasi kalba ir t.t. O šiaip parūkius galiu dirbti, padaryti kokybiškai darbus, aišku ir smagiau taip, bet tokio derinio stengiuosi privengti, geriau į savaitę kartą ar du parūkyti, nors būna pora savaičių ir daugiau nerūkai ir visai dėl to nesigrūzini :) Seniau šis pomėgis buvo sukėlęs daug velniavos, išėjau iš univero, išvažiavau į Olandiją, o ten nerūkyti atrodo buvo neįmanoma, po to sekė daug nesėkmių, tada ir buvo ženklas, kad reikia sustoti :| Dabar bent jau kaip pats viliuosi einu teisinga linkme, kuriu muziką, dirbu, žadu vėl grįžti į mokslus, turiu tikslų ir tikiuosi juos įgyvendinti, nes kartais pritrunku motyvacijos :D
Jungle is massive!
runkelis
Guru
Guru
Pranešimai: 3286
Užsiregistravo: 2007-04-11, 18:24
Reputacija: 17

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė runkelis »

saunu!sokolado juodo nepamirsk pasitobulinimui savajam.
patirtis:soil,hidro,aero,wilma,nft,dwc.lempos:11w-600w cfl,mh,hps,led.
zymotic
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 2007-05-02, 19:44
Reputacija: 0

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė zymotic »

Kad ir lengvai apsirukes, ka vaziuosi i koki rimta susitikima su kazkuom? Ar pirksi kokia atsakinga/brangia preke? Nu man taip neiseitu :) man dumas zoles iskart kitas pasaulis :))
Vartotojo avataras
G.
Moderatorius
Moderatorius
Pranešimai: 2657
Užsiregistravo: 2008-09-14, 14:22
Reputacija: 133

Re: ka su laiku supranti/atrandi bepusdamas...

Standartinė G. »

Tai reikia pagal situaciją žiūrėt. Kartais rimti susitikimai būna neformalūs ir tikrai lengvas hajus netrukdo. Čia jau pačiam reikia mokėti pajusti, su kokiais žmonėmis prieš susitinkant įpūst yra nieko tokio ir su kokiais geriau dar net kelias dienas prieš pasičiustyt, pasirepetuot ir pan. Savaime suprantama, kad jei rimtas, formalus susitikimas apie kažkokius finansinius sandorius, projektus ir dar 1x1 tai geriau nepūst, bet irgi juk prieš rimtus susitikimus reikia apsižinot, su kuom susitiksi ir ką apkalbėsit, kokių išvadų prieisit ir pan. Dėl brangių prekių irgi, manau kaip kam :) Ko jau ko, bet aš pvz nekilnojamo turto ir transporto priemonės tikrai nepirkčiau apsirūkęs, bet va kokią žoliapjovę, televizorių, šaldytuvą, drabužius tai nieko tokio :) Pačiam reikia jaust vietą ir laiką, kada įpūst, nes kiekvienas gi skirtingus gyvenimus gyvenam, su skirtingais žmonėm ir t.t. Dar ir tas pats apsirūkymas, žiūrint kokia medžiaga ir kiek jos, vienos vos vos parūkęs pristouninsi ir jau viskas, lėtas pasidarysi, o nuo kitos apsihajinsi ir kaiptik toks energetiškas, aktyvus pasijusi. Žo, būna visaip, manau, kiekvienas turi žiūrėt kaip jam pačiam geriausia ir niekada nepamiršt, kad pūtimas turi savo rizikų ir nėra 100% saugus dalykas, ypač civilizuotoj aplinkoj.
CB-1 CB-2
Δ9-THC, THCV, CBC, CBCV, CBD, CBE, CBG, CBGM, CBGV, CBN, CBDL, CBL, CBE, CBT, CBV
C5H8||Borneol|Caryophyllene|Cineole/Eucalyptol|Delta3Carene|Limonene|Linolool|Myrcene|Pinene Alpha, Beta|Pulegone|Sabinene|Terpineol|
SativaIndicaRuderalisAfghan
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas