Nuotrauka Nuotrauka

jus uz ar pries rukyma esant jaunesniems nei 18 metu

Pokalbiai apie kanapes, jų gydomąsias savybes, įvairius panaudojimo būdus pramonėje bei rekreaciniais tikslais, kanapes liečiančius įstatymus, kanapių dekriminalizavimą bei legalizavimą ir reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje.
deivis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 120
Užsiregistravo: 2003-06-06, 10:12
Reputacija: 0

Standartinė deivis »

grieztai pries. manau ir 18 metu dar per mazai, nuo kokiu 22 jau galima.
akrobaTIK
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: 2004-08-03, 17:19
Reputacija: 1

Standartinė akrobaTIK »

Skirtumas yra nuo kada pradeti nuodytis ? As isviso pries RUKYMA
Donatello
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 229
Užsiregistravo: 2003-06-06, 12:11
Reputacija: 1

Standartinė Donatello »

Joooo :) akrobaTik gerai pasake :) Nuo kokiu 22 galima :) kai pradedi mastyt tada gali rukyt :D
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

iki 18 jau reik stresa nuiminet?
BOB - Bombs Over Bagdad!
ma
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 395
Užsiregistravo: 2005-10-20, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė ma »

jaunysteje turi buti pilnavertis svietimas... o poto jau ka zmogus nori ta ir renkasi, o gal jis nelaisvas ir neturi teises rinktis?
Buds Not Bombs
oneofTHE
Naujokas
Pranešimai: 44
Užsiregistravo: 2005-10-29, 11:10
Reputacija: 0

Standartinė oneofTHE »

Mano nuomone pradeti rukyti galima nuo 20 metu , kaip kas subresta greiciau bet seip 20 metu zmogaus dazniausiai buna visai kitoks mastymas jai 18 tai va..
This is summer time ball...
fedras
Naujokas
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2004-06-14, 15:53
Reputacija: 0

Standartinė fedras »

Nuo 22-24 m. mazdaug, kada daugiau kazka raukti pradedi. Aisku, standartiskai tai ivyksta anksciau.
Nors suaugimas, subrendimas gali buti ir anksciau, nuo zmogaus priklauso.
Sigma
Guru
Guru
Pranešimai: 2205
Užsiregistravo: 2004-07-07, 11:19
Reputacija: 6

Standartinė Sigma »

Man tai atrodo, kad klause del rukymo, o ne del putimo. Bet cia toks rimtas jam reikalas, kad jokiu atgarsiu...
BOB - Bombs Over Bagdad!
*
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 251
Užsiregistravo: 2005-09-14, 11:05
Reputacija: 0

Standartinė * »

tabakas labai blogai ir kenkia visoms tavo organu sistemoms, nuo jo geltonuoja dantys ir sensta oda, silpneja lytine potencija -geriau nei 12, nei 18, nei 39m. amziaus pilieciams to nedaryti :)
..have an idea?
MUMUKAS
Naujokas
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 2004-03-16, 14:15
Reputacija: 0

Standartinė MUMUKAS »

Rukymu zmones dzniausiai pradeda "dziaugtis" dar mokykloje, taigi draudimai, ar nedraudimai nuo kazkurio amziaus reiketu pradet daug prasmes neturi. Kitas dalykas yra nuo kada gali organizmas pradet priimt rukyma su maziausiom pasekmem, galbut nuo kokiu 20, bet kam po velniu tada pradet? tai kvailas iprotis, kurio dauguma rukaliu svajoja atsikratyti. Jaunam zmogui tai budas pasirodyti, kad jis nera tas mamytes vaikelis kuris visa laika daro tiktai tas kas leidziama, devi moziutes megzta megztini ir nesioja dzinsus sukistus i kojines :). Bet kas rodo jiem pavyzdi, kad tai gerai? tai mes - rukaliai. As rukau ir kaip as noreciau, kad nebuciau priprates prie sio, daugiausiai pasaulyje mirciu atnesancio, zalingo iprocio.
Justinas
Naujokas
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2007-04-11, 17:41
Reputacija: 0

Standartinė Justinas »

as pries tabako rukyma, bet seip tai ne metuose esme, o subrendime. juk nera taip, kad jei viena diena iki astuoniolikos liko tau labiau kekia rukymas, o kai tik sueina astuoniolika maziau kenkia :D :D :D
Gurman
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 425
Užsiregistravo: 2007-02-12, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Gurman »

Sauge asmenys ir ligoniai (i kuriu tarpa gali ieit jaunesni nei 18metu asmenys) neturetu but baudziami uz kanapiu vartojima.
Nepilnameciai turetu but shtrafuojami bauda, bet jokios bausmes su ikalinimu arba atsizymejimo byloje. Tas pats kaip girti nepilnameciai.
Iki 16-os metu- bauda ir privalo informuot tevus.
Nuo 16 iki 18- pinigine bauda vietoje, kaip kontrole autobuse.
Anonymous

Standartinė Anonymous »

Tai cia kuo toliau tuo graziau... nesenai kazkoks vaikis prase ugnies, gal kokiu 12 metu... sakau:"nepermazas?" tas paprunkste ir nuejo... db tokie dalykai darosi kazkokie kasdieniski, visiems nusispjaut.
Doomokshnis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 175
Užsiregistravo: 2007-05-20, 18:29
Reputacija: 1

Standartinė Doomokshnis »

Jei bus noras, tai jokie draudimai ir bausmes neatbaidys. O cia is mano patirties:

Kai baigiau antra klase(9metu) mano pagrindiniai draugai buvo baige ketvirta-penkta klases. Turejom toki savo kaip ir kambari, kuriame uzsidarydavom ir veikdavom, ka noredavom. Aisku jie rukydavo ir be perstojo. As nerukydavau. Viena karta man sako:
-Nori patraukt?
Nespejau atsakyt ir pasake:
-Ai ne, permazas dar...
Ir visi pradejo juoktis. As labai nesupykau aisku. Bet mazdaug ta pacia savaite is mamos nugvelbiau viena cigarete ir nuejau pasislepes pabandziau ja rukyt. Uoj kaip nepatiko. Numeciau iskart. Apsvaigo galva. Paskui pagerejo ir galvoju: ka rimtai permazas??? Ne!!! Ir paemiau iki galo surukiau. Niekam nepasakojau. Ta vasara surukiau apie 10 cigareciu. Paskui praejo noras ir viskas.
Paskui po keliu metu su tais paciais draugais ejom i miska gerti. Pirmas kartas man buvo. Po du butelius alaus gerem ir dar rukem cigaretes, nes jie sake, kad labiau veza... Nei vemiau nei ka. Labai linksmai praejo. Paskui eidami dar dainavom ANT KALNO MURAI JOJA LIETUVIAI...
Vel neberukiau... Bendraamziai juokdavosi mokykloj, nes nebuvo mate kaip rukau, nes visi, kurie skaitesi kruti- rukydavo.
Paskui pradejau rukyt budamas desimtoj klasej. Draugai uzsiveze ant pypkiu rukymo. Rukant koki skanu tabaka. Tai ir rukydavom per pypkes. Paskui lyg ir atsibodo pradejau paprastas cigaretes rukyt. Rukiau beveik metus laiko. Per diena surukydavau pakeli cigareciu is kuriu kokias penkias duodavau kitiems pasivaisint... Is tikruju galiu sakyt, kad buvau priprates prie tabako, o ir draugai kiekviena pertrauka sakydavo:
-Einam parukyt.
Buvo pagrindinis pertraukos uzsiemimas. Ir visa pamoka laukdavau kol ateis greiciau pertrauka ir eisiu parukyt... Paskui buvo toks dalykas, kad isvaziavau i kaima menesiui. Ten nebuvo, kur pirkti cigareciu. Ir nieks nekviete rukyt. Stengiausi apie tai negalvoti, tai ir meciau...
Veliau dvyliktoj klasej buvau su klasiokais, kai jie ruke ir ziuriu vienas is ju ne i plaucius ruko. Nu as ir pradejau is jo juoktis... Sakau: -Kam tu rukai, jei ne i plaucius trauki??? Kad krutas atrodytum? - Jis aisku labai uzsiparino. Kiti irgi atkreipe demesi, kad jis nemoka traukt i plaucius. Ir jis man sako:
-O pats moki?
Sakau:
-Tai aisku!
Jis:
- Davai parodyk!
Nu paemiau ir parodziau. Visi aisku buvo nustebe, kad zinau kaip reik traukt ir nekoseju. Klause kodel nerukau.. O as atsakiau:
-Nes nesu durnas... Is to jokio tolko..
Praejo jau lyg ir metai ir cigareciu nerukiau neikarto... Tik imaisau i kasiaka, kai yra mazai zalumos. Taciau esu labai pries cigareciu rukyma. Aisku neknisu kitiems proto, kad ten blogai ar ka. Bet nepatinka tas dumo kvapas. Ir netgi labai. Isvis neskanu rukyt zole, kai tabako perdaug. Isvis pykina, kai bunu rukomoj patalpoj. Per kelis plotus esu apsivemes, kai kasnors salia pradedavo rukyt...
Tai vat. Nereikia man nei jokio istatymo, nei ko, kad nerukyciau, tiesiog pats supratau, kas tai yra ir net nenoriu rukyt. Istikruju visada bandau sukt zaluma be tabako, bet kai draugu daugiau, tai neina. Visi sako, kad neuzteks paskui zalumos, tai taip ir gyvenu... :/
Sakau kas ruko- tegu ruko... Negi jum blogiau nuo to, kad jie anksciau mirs? Ju gyvenimas- ju ir uzsiemimai. Nemanau, kad reikia drausti kitam kazkuo uzsiiminet... Aisku nebent jis kitiem kenkia. O kaip man kenkia rukantys uz mokyklos kampo?
-NIEKAIP NEKENKIA.
Tuom viskas ir pasakyta.
Vat mes rukom zole. Kiek Lietuvoj zmoniu yra pries zole nusistate... Labai daug. Yra visokie draudimai ir taip toliau. Zymiai sunkiau ja gaut, nei tabaka. Mes vistiek ja rukom ir nepakeisi musu, nebent patys sugalvosim neberukyt...
Maziau parinkites- bus patiem geriau. ;)
Paskutinį kartą redagavo Doomokshnis 2007-06-29, 01:56. Iš viso redaguota 1 kartą.
barsukas
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 265
Užsiregistravo: 2005-08-30, 18:33
Reputacija: 0

Standartinė barsukas »

Trumpai ir Aiskiai :D Respectas!
ma
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 395
Užsiregistravo: 2005-10-20, 21:51
Reputacija: 0

Standartinė ma »

EI JUS TEISINGUMO TARNAUTOJAI, SKAITYKIT KA ZMOGUS PARASE IR PATYS PAMATYSIT, KAD KALBEJIMAS APIE PRADEJIMA NUO ZOLES VEDA PRIE SUNKIU NARKOTIKU YRA KLIEDESYS. DIDZIOJI DAUGUMA PAAUGLIU, IS PRADZIU VARTOJA TABAKA IR ALKOHOLI, O TAI YRA LABAI SVARUS ARGUMENTAS, KAD TOKS SUPRATIMAS, KAS YRA KENKSMINGOS MEDZIAGOS IR KOKIOS YRA NEKENKSMINGOS, KURIAS LAISVAI GALIMA PARDAVINETI IRGI YRA KLIEDESYS. JEI KAZKAS DEMOKRATINESE VALSTYBESE VYKSTA KAZKIENO PAGALBA, TAI YRA TO INDIVIDO ARBA INDIVIDU ARBA INDIVIDU GRUPIU INTERESAI. O ZINOJIMAS, KAD IVAIRIAIS AMZIAIS BUNA IVAIRIOS VYRAUJANCIOS SUBSTANCIJOS, KURIAS TA TAUTA KULTIVUOJA, NAUDOJA IR VARTOJA, YRA AKIVAIZDUS, TACIAU NIEKAS TO NEMATO.
Buds Not Bombs
*
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 251
Užsiregistravo: 2005-09-14, 11:05
Reputacija: 0

Standartinė * »

tabakas ir alkoholis- narkotines medziagos, be jokios abejones..

rasiau laishkeli i NKD: kodel nikotino(cigareciu) ir alkoholio nepriskiriate prie narkotiniu
medziagu?

Atsakymas: Todel, kad pagal Lietuvos istatymus jie nera priskiriami.( o tai- tikros narkotines medziagos- mano past.)
Kai kuriose kitose salyse yra ir kita praktika.

tai pagal kokius kriterijus viena salis nustato, kad tai - narkotikai ar ne..?

LR seimas ir kt. nenorejo uzdraust alkoholio reklamos, nes pasak ju tai atsilieps LT sporto finansavimui ( vadinasi- ir paciam sportui) ri tt. Paradoksalu, ar ne.. ? Visi mano pazistami kuno kulturos mokytojai i blaivininkus net nebuvo panasus. gal tokiu budu kenks sportui? atimk is tautos alkoholi ir nikotina, tai manau ne tokiu sportininku atsiras..

alkoholis, nikotinas- pacios tikriausios narkotinės medžiagos. Fizinis ir psichologinis pripratimas, veikia smegenu biocheminius procesus, "lomkes" metant gerti ar rukyti.

Zmones mato tik uzdrausta "blogi", nesusimastydami nuo ko viskas prasideda ish tikruju.

Idomu kiek zmoniu pradejo pusti ar dar ka daryt nebande alkoholio ar cigareciu. yra bent vienas?
..have an idea?
Bronius007
Patyręs
Patyręs
Pranešimai: 239
Užsiregistravo: 2006-09-22, 18:32
Reputacija: 1

Standartinė Bronius007 »

As galiu pasigirti, kad nerukau cigareciu (kaljana patraukiu) bet zola rukau. Manau man nuo to geriau ir kitiems. Ir bl ziauru ziuret kai pypliai ziuri i vyresnius ir seile varvina.
Karta vaiksciojau po gretima parduotuve ir ejo ten tevas su kokiu 4-5 metu sunum, tevas sako:
- Reik ko nors paimt atsigert. Sunelis atsako: - zinau ko - alaus. Aisku tevas sudraude suneli, bet nezinau man tai tada taip nemalonu pasidare, kad negaliu, ot kokia kartele auga.
nei chronius, nei Bronius...
Muscaria
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 134
Užsiregistravo: 2003-07-24, 12:52
Reputacija: 0

Standartinė Muscaria »

...
- ar netiesa, labai keista: pradzioje pradedi rukyti kad irodyti visiems kad tu - vyras, o paskui meti rukyti kad vel irodyti kad tu - vyras, bet paciam sau.
...
Doomokshnis
Pažengęs
Pažengęs
Pranešimai: 175
Užsiregistravo: 2007-05-20, 18:29
Reputacija: 1

Standartinė Doomokshnis »

Kol jaunas paties nuomone ne tokia stipri, vyresni draugai kanors pasako ir pasikeicia ta nuomone... O veliau pasitikejimas savimi isauga. Ne taip rupi, ka kiti galvoja. Pats mastai, ko nori ir ko tau reikia.
Rašyti atsakymą
  • Panašios temos
    Atsakymai
    Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas
  • Bauda uz zoles rukyma ir mazo kiekio turejima
    pasakorius » » forume Legalus forumas
    27 Atsakymai
    25582 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas ed-as
  • legalizavimas uz ir pries argumentus rasykit
    Donatello » » forume Legalus forumas
    168 Atsakymai
    66230 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas kepuretas
  • Namiškių nusistatymas prieš kanapę
    hotic3 » » forume Prašau žodžio!
    11 Atsakymai
    6583 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas marsh max
  • Mes prieš Lietuvos sporto žlugdymą!
    dr.greenthumb » » forume Prašau žodžio!
    11 Atsakymai
    7011 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Freddy Krueger
  • Kiek metų pučiat?
    mindblow » » forume Legalus forumas
    26 Atsakymai
    14529 Peržiūrėta
    Paskutinis pranešimas Moderatorius